První IUI v květnu 2010

sedmitecka
27. dub 2010

ahoj všem, najde se tu někdo, koho čeká v květnu první IUI, abysme se vzájemně mohly podporovat a sdělovat si zkušenosti 😉

sedmitecka
autor
3. srp 2010

holky, já jsme zmatená jak lesní včela, asi se budu muset zase přepsat v tabulce, předevčírem začalo špinění a bolelo břicho, tak jsme si říkala, mrcha je tu, do rána to ale ustalo, včera celý den klid a až večer zase trošku krve a špinění, do rána zase nic a teď pořád nic...mrcha nikde, břicho jen tlačí, ale nebolí.....asi binec v těle po menopuru, už se drží v těle druhý měsíc od IUI, je to vůbec možné?????

okurkaa
3. srp 2010

Sedmi, zkus tehu test 🙂 Ale tělo může být zmatené z hormonů...

sedmitecka
autor
3. srp 2010

okurkaa, test je asi zbytečný, spíš věřím tomu hormonálnímu zmatku, ale je to otrava 😝 😝

milka77
3. srp 2010

@aranka tak jsem tu, s Lovásovou to bylo OK, byla milá a vše mi vysvětlila, měla jsem dost dotazů. Podaly jsme hned žádost na IVF. Folíky jsou malé, jdu tam znova ve ČT - rozhodneme co dál. Nevím, jestli mám ještě zkusit 2.IUI a pak krátký protokol na IVF nebo jít hned do dlouhého protokolu bez zkoušení 2.IUI??? To je mé současné dilema 😒 ach jo..kdyby člověk věděl dopředu co bude...to rozhodování je těžký! 😝
misaot, tamoxyfen bere taky jedna známá, tak by to mělo být OK 😉 čeká tě laparka nebo budou dělat tu průchodnost jiným způsobem?
sedmi, držim palečky na tu hysteroskopii a povedené IVF...mě taky děsí ten čas!!!strašně to letí - za chvíli vánoce a konec roku! 😨 musíme si věřit, že se nám to všem do konce roku podaří!!! 😀 ...'víra tvá tě uzdraví...a otěhotní'... 😀

milka77
3. srp 2010

@sedmi taky si myslím, že to bude hormonální chaos... 😒

sedmitecka
autor
3. srp 2010

milka, kéž by se nám to všem do konce roku povedlo, to by byly krásné Vánoce 🙂
to dilema jsem měla taky, a rozhodování je moc těžký....čas letí ☹

misaot
3. srp 2010

@sedmitecka : tak to jsem klidnější, každopádně tyhle letáky dokážou člověka pořádně vyděsit 🙂
hysterektomie proč? aha tak to jsem se svými 14 úplně trapná co? No věřím, že se nám to všem podaří 🙂

misaot
3. srp 2010

@milka77 čeká mě průchodnost asi normálně, říkala že mi hadičkou stříknou nějakou látku, kterou sledují na UZ, zda proudí tam kam má. Tak nevím zda je to normální nebo ne.

misaot
3. srp 2010

ještě jeden dotaz, doktorka mi včera řekla, že mám nízkou sliznici, že za to může zřejmě ten clostybegyt a že se díky tomu nemůže uchytit embryo. Moc tomu nerozumím, máte s tím někdo zkušenosti?

sedmitecka
autor
3. srp 2010

misaot, já mám právě opačný prpblém než ty - mě zase roste sliznice až moc, takže proto hysteroskopie, vyčistí mi dělohu a kouknou, jestli tam nejsou polypy.....proto mám asi tak silnou a bolestivou mrchu, sliznice mám o víc než půl cenťáku víc, než má být 😠 😠
nízkou sliznici prý opravdsu může způsobit clostilbegyt, já když jsme ho brala, vždy v půlce cyklu jsem špinila, proto vždy s clostilem předepisují i utrogestan, který podporuje její růst.....

piskotule
3. srp 2010

Ahojte holky,měla jsem to dostat 28 a dnes je 3 a nic břicho pobolívá ale ještě nic juj mohlo by to vyjít a jestli to vyjde tak bez pomocí dr

sedmitecka
autor
3. srp 2010

piskotule, jůůůů, to zní moc a moc nadějně 🙂 už bys mohla zkusit testík ne? vždyť už mešká 6 dní 😕 😕 😕

sedmitecka
autor
3. srp 2010

vzhledem k tomu, že tabulka už dávno není aktuální, pokusím se jí zpřehlednit 🙂

EIMMY : léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, IVF konec roku 2010
FUDY : léčba Pronatal,2x IUI negativní, IVF rok 2010.
SEDMITECKA : léčba Pronatal, 19. června první IUI - neúspěšné, podána žádost na IVF září/říjen
LORCA: léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, září IVF (ICSI)
MISHA1009: Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA: 1.IUI neúspěšné, 2.IUI v září
KAPIBARA : Gennet Liberec, 1.IUI neúspěšné, nyní pauza - CAR říjen 2010
MILKA : Gennet Praha, 1.IUI neúspěšné, 2.IUI srpen
OKURKAA: léčba Pronatal 3-8 DC Menopur, 1.IUI 5.6. - 1 neúspěšné IVF a nizka sliznice jako důsledek kyretáže po 2 zamlklých potratech
PISKOTULE: v červnu neuspěšné IUI
Lenny29: léčba Pronatal Teplice, 19-29 Duphaston, od 3 DC injekce Menopur, plán. IUI
Misaot: Gest - 1. IUI červenec - testování 21.7.2010, při neúspěchu IUI bude ke konci července průchodnost vejcovodů
bajoch: Helios Brno, 22.7. 1. IUI

aranka
3. srp 2010

@milka77 : tak to jsem ráda, že jsi konečně kápla na někoho, kdo ti všechno vysvětlil 🙂 ona fakt asi není špatná, ale natrefila jsem na dobu, kdy byla v časovém presu, hodinu skluz .. ☹ To samé dilema jsem měla také 🙂 A kolik nocí jsem nespala, když jsem přemýšlela, jakou cestou je nejlepší jít 🙂 No a pak jsem zbaběle šla cestou IVF.., nwm, možná nedělám dobře.

piskotule
3. srp 2010

Doufám že to klapne v den OVU jsme toto a pak otuplovali ale pobolívá mě podbřišek snad to vyjde tak myslíš že si ho mám ráno udělat?

aranka
3. srp 2010

@dana1979 : držím zítra mooooc palečky na testování !! 😉

a všem dalším, co jsou zrovna ve fázi čekání na // držím palceee 🙂 Mě to nevyšlo, IUI myslím definitivně můžu zazdít, přece jen jsem umluvila doktorku a z krve rozhodně nevypadá, že bych byla těhu, tak hurá na IVF... 😉

dana1979
3. srp 2010

aranka - jsem zvědavá jak dopadnu,ale cítím se spíš,že to dostanu ☹ Tak to mě mrzí,že Ti IUI nevyšlo...ale IVF je větší šance a ta výjde 🙂

bajoch
3. srp 2010

@aranka mrzí mě že to nevyšlo ☹ ale nezvdáváme se bez boje a jdeme dál že jo??!!! 😉

@dana1979 mě dneska bolí prsa a břocho jako bych to taky měla dostat,

no co říkám si aspoň budu o víkendu bumbat 😀 jedem s partou na Slovensko do kempu...a za 14 dní huráááá na dovču do Chorvatska no a tam už budem píchta injkece dipherelinu (nebo jak se to jmenuje 😅 )

bajoch
3. srp 2010

@piskotule šup šup testík a dvě II přeju!!!! Potřebuje tpo tady vzpruhu a nějkaje úspěch 😉 a ještě jen díky přírpdě no to by bylo něco!!!!!! držím pěstičky!

aranka
3. srp 2010

@dana1979 : stejně držím palce, na pocity nedej 🙂

bajoch: jdeme dál, to víš že jo 🙂 taky jsem toho dnes využila a po době čekání si dala pár skleniček vína.., no, to je asi jediné pozitivum na tom celém ... kdy vyfasuješ léky ??

dana1979
3. srp 2010

bajoch - tak to máme stejné - prsa i břicho bolí ☹ Tak uvidíme 🙂

sedmitecka
autor
3. srp 2010

piskotule, jj, určitě testuj ráno 🙂 🙂

aranka, bojujem holt dál, musíme 😉 a doufáme, že IVF nám přinese štěstí 🙂

bajoch, dana, já čekám na mrchu už dva dny, vždycky na chvilku zašpiním a pak zase ...břicho bolí furt ☹ ☹

aranka
3. srp 2010

@sedmitecka : a ty sis nedělala test ????

sedmitecka
autor
3. srp 2010

ne ne nedělala, už jsme bílých testů viděla dost a stresují mě 😀 😀 😀 já čekám mrchu, jen je tělo asi ještě zblblé ze stimulky z červnové IUI nebo co......mrcha mrchovatá se tentokrát nechá přemlouvat, aby se vůbec rozjela, hrůza 😠

dana1979
4. srp 2010

Tak dnes test negativní ☹

bajoch
4. srp 2010

Dobré ráno jsou tam jsou jsou tam!!!! dvě II !!!!
Druhá je o hodně slabší ale je tam, vidí to i manža!!!!!!!!!!!!!
Tak snad to dobře dopadne 😵
😅

misaot
4. srp 2010

@sedmitecka : aha, no tak to jsem zvědavá, co mi způsobí ten Tamoxifen 🙂
Tak budu moc držet palečky, aby hysterektomie dopadla dobře.
V pondělí mě píchli Pregnyl a mám nateklé vaječníky jak koule, uplně mě v tom podbříšku tlačí, no snad je to normální. Už se začínám děsit toho, kolik do sebe soukám prášků, doufám, že to nebude mít nějaké následky.

misaot
4. srp 2010

@bajoch Tak to strašně moc gratuluju 🙂

misaot
4. srp 2010

EIMMY : léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, IVF konec roku 2010
FUDY : léčba Pronatal,2x IUI negativní, IVF rok 2010.
SEDMITECKA : léčba Pronatal, 19. června první IUI - neúspěšné, podána žádost na IVF září/říjen
LORCA: léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, září IVF (ICSI)
MISHA1009: Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA: 1.IUI neúspěšné, 2.IUI v září
KAPIBARA : Gennet Liberec, 1.IUI neúspěšné, nyní pauza - CAR říjen 2010
MILKA : Gennet Praha, 1.IUI neúspěšné, 2.IUI srpen
OKURKAA: léčba Pronatal 3-8 DC Menopur, 1.IUI 5.6. - 1 neúspěšné IVF a nizka sliznice jako důsledek kyretáže po 2 zamlklých potratech
PISKOTULE: v červnu neuspěšné IUI
Lenny29: léčba Pronatal Teplice, 19-29 Duphaston, od 3 DC injekce Menopur, plán. IUI
Misaot: Gest - 1. IUI červenec - neúspěch, konec srpna průchodnost vejcovodů a 2. IUI, užívání Tamoxifenu
bajoch: Helios Brno, 22.7. 1. IUI

aranka
4. srp 2010

@sedmitecka : třeba to tělo není tak zblblé ... ..

dana1979: ☹ ☹ co na to říct ? snad jen hlavu vzhůru, jednou se to prostě povést musí ????

bajoch: gratulace, veliiiiká 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru