První IUI v květnu 2010

sedmitecka
27. dub 2010

ahoj všem, najde se tu někdo, koho čeká v květnu první IUI, abysme se vzájemně mohly podporovat a sdělovat si zkušenosti 😉

sedmitecka
autor
23. srp 2010

lorca, vydrž 🙂 a pokud to od tchýně nebolí, ať tě klidně bodá dál ne? nebo manžu pěkně vyškolí 😀
držím palečky, jak dlouho ještě budeš píchat???

lorca
23. srp 2010

@sedmitecka Tchýně mě zatím píchala jen jednou, tak nevím, zda to byla náhoda nebo je opravdu tak šikovná. Ale každý den se mi k ní chodit nechce. Zkusíme tam ještě zajít, aby to manžel okouknul a uvidíme. Taky jsem dostala radu, že je lepší nepíchat hned jak to vyndáš z ledničky, ale nechat injekci trochu vorazit v pokojové teplotě. No,ale moc to nezabírá. Asi jsme fakt děsná cíťa. Naštěstí to ale fakt pálí jen tu chvilku,pak je to OK. Jinak musím zaklepat, ale zatím žádné jiné nežádoucí účinky nepociťuji 😀 .
Jinak s pícháním jsem teprve na začáku a podle toho co mám ještě v lednici budu píchat ještě dlouho. Teď budu čekat na mrchu a pak se k této injekci přidá ještě gonal. Ten decapeptyl co píchám teď se užívá až do ET. Pak přijdou na řadu jiné injekce, už s klasickou jehlou. Pokud by se mimi chytlo, tak se píchají kvůli udržení a aby se pěkně uhnízdilo,ale nevím jak dlouho. Ale podle toho, kolik jsem jich vyfasovala, tak asi dlouho ☹ 😠 .

sedmitecka
autor
24. srp 2010

lorca, tak to je teda úplně běh na dlouhou trať 😉 takových injekcí, brrrrrr ☹ jsme zvědavá, co pak vyfasuju všechno já....tak vydrž a ať ti to rychle utíká 😉

eimmy
25. srp 2010

TĚHULE:
OKURKAA: léčba Pronatal, 1 neúspěšné IVF, 3-8 DC Menopur, 5.6. I.IUI - TĚHOTENSTVÍ - čekáme dvojčátka 9+2tt
BAJOCH: Helios Brno, 22.7. 1. IUI - TĚHOTENSTVÍ
PISKOTULE: v červnu neuspěšné IUI , TĚHOTENSTVÍ - bez pomoci lékařů

SNAŽILKY:
EIMMY : 56 DC - léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, 17.8. poslaná žádost na IVF
FUDY : léčba Pronatal,2x IUI negativní, IVF rok 2010.
SEDMITECKA : léčba Pronatal, 06/10 první IUI - neúspěšné, září - hysteroskopie, říjen snad IVF
LORCA: 25 DC, léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, září IVF (ICSI) od 18DC začne uživání Decapeptylu
MISHA1009: Iscare, 1x IUI - 33 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA: 1.IUI neúspěšné, 2.IUI v září
KAPIBARA : Gennet Liberec, 1.IUI neúspěšné, nyní pauza - CAR říjen 2010
MILKA : 33DC Gennet Praha, 1.IUI 4.6.- neúspěšné, 2.IUI 7.8.-?
Lenny32: léčba Pronatal Teplice, 19-29 Duphaston, od 3 DC injekce Menopur, plán. IUI
Misaot: Gest - 1. IUI červenec - neúspěch, konec srpna průchodnost vejcovodů a 2. IUI, užívání Tamoxifenu
MMAXICKA: 22 DC - léčba Arleta Kostelec nad Orlicí - 17.8. 1.IUI

fudy
25. srp 2010

Ahojky Eimmy,tak koukám,že začínáš zjišťovat info ohledně IVF 🙂 To je dobře. Také se ráda něco dozvím.

okurkaa
25. srp 2010

Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, ale snazim se vas poctive cist. Moc gratuluju novym tehulkam a snazilkam moc drzim palce. Preju vam, aby vam snazeni vyslo co nejdrive. Jinak nam se dari docela dobre, i kdyz me porad trapi to treti zredukovane miminko. Porad ho tam jeste cast je a ja kvuli tomu dost casto krvacim. Ale snad to bude nekdy dobre....

eimmy
25. srp 2010

@fudy jj Fudy... 🙂 máme poslanou žádost tak mapuju co a jak... 😉 a co vy????

fudy
25. srp 2010

Tak to jsme na tom stejně. Třeba nám to zase vyjde a půjdeme nastejno 🙂 Ikdyž minule nám to štěstí nepřineslo ☹

milka77
26. srp 2010

TĚHULE:
OKURKAA: léčba Pronatal, 1 neúspěšné IVF, 3-8 DC Menopur, 5.6. I.IUI - TĚHOTENSTVÍ - čekáme dvojčátka 9+2tt
BAJOCH: Helios Brno, 22.7. 1. IUI - TĚHOTENSTVÍ
PISKOTULE: v červnu neuspěšné IUI , TĚHOTENSTVÍ - bez pomoci lékařů

SNAŽILKY:
EIMMY : 56 DC - léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, 17.8. poslaná žádost na IVF
FUDY : léčba Pronatal,2x IUI negativní, IVF rok 2010.
SEDMITECKA : léčba Pronatal, 06/10 první IUI - neúspěšné, září - hysteroskopie, říjen snad IVF
LORCA: 25 DC, léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, září IVF (ICSI) od 18DC začne uživání Decapeptylu
MISHA1009: Iscare, 1x IUI - 33 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA: 1.IUI neúspěšné, 2.IUI v září
KAPIBARA : Gennet Liberec, 1.IUI neúspěšné, nyní pauza - CAR říjen 2010
MILKA77 : 1.DC Gennet Praha, 2x IUI neg., příprava na 1.IVF
Lenny32: léčba Pronatal Teplice, 19-29 Duphaston, od 3 DC injekce Menopur, plán. IUI
Misaot: Gest - 1. IUI červenec - neúspěch, konec srpna průchodnost vejcovodů a 2. IUI, užívání Tamoxifenu
MMAXICKA: 22 DC - léčba Arleta Kostelec nad Orlicí - 17.8. 1.IUI

milka77
26. srp 2010

TĚHULE:
OKURKAA: léčba Pronatal, 1 neúspěšné IVF, 3-8 DC Menopur, 5.6. I.IUI - TĚHOTENSTVÍ - čekáme dvojčátka 9+2tt
BAJOCH: Helios Brno, 22.7. 1. IUI - TĚHOTENSTVÍ
PISKOTULE: v červnu neuspěšné IUI , TĚHOTENSTVÍ - bez pomoci lékařů

SNAŽILKY:
EIMMY : 57.DC - léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, 17.8. poslaná žádost na IVF
FUDY : léčba Pronatal,2x IUI negativní, IVF rok 2010.
SEDMITECKA : léčba Pronatal, 06/10 první IUI - neúspěšné, září - hysteroskopie, říjen snad IVF
LORCA: 26.DC, léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, září IVF (ICSI) od 18DC začne uživání Decapeptylu
MISHA1009: Iscare, 1x IUI - 33 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA: 1.IUI neúspěšné, 2.IUI v září
KAPIBARA : Gennet Liberec, 1.IUI neúspěšné, nyní pauza - CAR říjen 2010
MILKA77 : 1.DC Gennet Praha, 2x IUI neg., příprava na 1.IVF
Lenny32: léčba Pronatal Teplice, 19-29 Duphaston, od 3 DC injekce Menopur, plán. IUI
Misaot: Gest - 1. IUI červenec - neúspěch, konec srpna průchodnost vejcovodů a 2. IUI, užívání Tamoxifenu
MMAXICKA: 23.DC - léčba Arleta Kostelec nad Orlicí - 17.8. 1.IUI

lorca
26. srp 2010

@sedmitecka bude taky záležet jesli budeš mít krátký nebo dlouhý protokol. Já mám dlouhý, nevím podle čeho to doktor určil a ani pořádně nevím, jaký je v tom rozdíl.

dnes jsme volala do CAR pro upřesnění plánu na IVF a od 1.9. začnu píchat ještě Gonal a 6.9. jdu na první UTZ- kontrola jako rostou folíky. Myslím, že teď už to půjde rychle . 🙂

lorca
26. srp 2010

OKURKAA: léčba Pronatal, 1 neúspěšné IVF, 3-8 DC Menopur, 5.6. I.IUI - TĚHOTENSTVÍ - čekáme dvojčátka 9+2tt
BAJOCH: Helios Brno, 22.7. 1. IUI - TĚHOTENSTVÍ
PISKOTULE: v červnu neuspěšné IUI , TĚHOTENSTVÍ - bez pomoci lékařů

SNAŽILKY:
EIMMY : 57.DC - léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, 17.8. poslaná žádost na IVF
FUDY : léčba Pronatal,2x IUI negativní, IVF rok 2010.
SEDMITECKA : léčba Pronatal, 06/10 první IUI - neúspěšné, září - hysteroskopie, říjen snad IVF
LORCA: 2.DC, léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, září IVF (ICSI) uživání Decapeptylu , od 1.9. Gonal
MISHA1009: Iscare, 1x IUI - 33 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA: 1.IUI neúspěšné, 2.IUI v září
KAPIBARA : Gennet Liberec, 1.IUI neúspěšné, nyní pauza - CAR říjen 2010
MILKA77 : 1.DC Gennet Praha, 2x IUI neg., příprava na 1.IVF
Lenny32: léčba Pronatal Teplice, 19-29 Duphaston, od 3 DC injekce Menopur, plán. IUI
Misaot: Gest - 1. IUI červenec - neúspěch, konec srpna průchodnost vejcovodů a 2. IUI, užívání Tamoxifenu
MMAXICKA: 23.DC - léčba Arleta Kostelec nad Orlicí - 17.8. 1.IUI

Injekce mi trochu zkrátily cyklus 😖 😖

sedmitecka
autor
26. srp 2010

@lorca na to jsem zvědavá, jaký protokol mi určí, netuším, podle čeho se to bere, možná podle věku nebo podla hodnoty FSH,...nechám se překvapit 😉 ten dlouhý protokol je s barním antikoncepce jeden měsíc?
držím ti palečky, teď už to půjde fofrem a za chvíli OPU a pak míma v pupíku 🙂

lorca
26. srp 2010

@sedmitecka jo jo, brala jsem měsíc antikoncepci. Brala jsem ji od 2. DC a pak od 18DC jsem začla píchat ten Decapeptyl. Po dobrání antikoncepce se dostavila včera mrcha no a jak už jsem psala, tak od příštího týdne začnu píchat ještě ten Gonal.
No snad to vyjde a v pupíku mímo bude 😉

sedmitecka
autor
27. srp 2010

lorca urcite 🙂

sedmitecka
autor
27. srp 2010

obecně je prý ten dloúhý protokol účinnější, tak uvidím, co mi navrhnou mudři...ale pokud bych ho měla, tak to skvěle vychází, začátkem září hystero, v říjnu bych mohla ten povinně vynechaný něsíc na regeneraci dělohy vyplnit braním antiko a začátkem stimulky...jeeee, já už chci něco konkrétně vědět, co bude dál 😖

ssaara
27. srp 2010

OKURKAA: léčba Pronatal, 1 neúspěšné IVF, 3-8 DC Menopur, 5.6. I.IUI - TĚHOTENSTVÍ - čekáme dvojčátka 9+2tt
BAJOCH: Helios Brno, 22.7. 1. IUI - TĚHOTENSTVÍ
PISKOTULE: v červnu neuspěšné IUI , TĚHOTENSTVÍ - bez pomoci lékařů

SNAŽILKY:
EIMMY : 58.DC - léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, 17.8. poslaná žádost na IVF
FUDY : léčba Pronatal,2x IUI negativní, IVF rok 2010.
SEDMITECKA : léčba Pronatal, 06/10 první IUI - neúspěšné, září - hysteroskopie, říjen snad IVF
LORCA: 3.DC, léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, září IVF (ICSI) uživání Decapeptylu , od 1.9. Gonal
MISHA1009: Iscare, 1x IUI - 33 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA: 1.IUI neúspěšné, 2.9. konzultace v CARu
KAPIBARA : Gennet Liberec, 1.IUI neúspěšné, nyní pauza - CAR říjen 2010
MILKA77 : 2.DC Gennet Praha, 2x IUI neg., příprava na 1.IVF
Lenny32: léčba Pronatal Teplice, 19-29 Duphaston, od 3 DC injekce Menopur, plán. IUI
Misaot: Gest - 1. IUI červenec - neúspěch, konec srpna průchodnost vejcovodů a 2. IUI, užívání Tamoxifenu
MMAXICKA: 24.DC - léčba Arleta Kostelec nad Orlicí - 17.8. 1.IUI

mmaxicka
27. srp 2010

holky chtela bych se poradit, vcera me bylo blbe, bolela me hlava a takove ty priznaky nastydnuti, ryma, klouby, svaly tak jsem si vzala ibalgin a ode dneska krvacim (ne nejak moc) ale rikam si jestli jsem to tim vsechno nepokazila

kapibara
28. srp 2010

@mmaxicka ahoj Max,nemyslím si,že by to ibalgin zapříčinil,spíše ta chřipka anebo mrcha 😠 držím pěsti,ať je vše OK

mmaxicka
28. srp 2010

@kapibara dik za reakci, no ted uz jen spinim to krvaceni bylo jen jeden den, tak uvidim jak se to dal vyvine

kapibara
28. srp 2010

@mmaxicka jojo,stejně nezbýva nic jiného než čekat 😉

eimmy
29. srp 2010

OKURKAA: léčba Pronatal, 1 neúspěšné IVF, 3-8 DC Menopur, 5.6. I.IUI - TĚHOTENSTVÍ - čekáme dvojčátka 9+2tt
BAJOCH: Helios Brno, 22.7. 1. IUI - TĚHOTENSTVÍ
PISKOTULE: v červnu neuspěšné IUI , TĚHOTENSTVÍ - bez pomoci lékařů

SNAŽILKY:
EIMMY : 1 DC - léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, 17.8. poslaná žádost na IVF
FUDY : léčba Pronatal,2x IUI negativní, IVF rok 2010.
SEDMITECKA : léčba Pronatal, 06/10 první IUI - neúspěšné, září - hysteroskopie, říjen snad IVF
LORCA: 5 DC, léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, září IVF (ICSI) uživání Decapeptylu , od 1.9. Gonal
MISHA1009: Iscare, 1x IUI - 35 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA: 1.IUI neúspěšné, 2.9. konzultace v CARu
KAPIBARA : Gennet Liberec, 1.IUI neúspěšné, nyní pauza - CAR říjen 2010
MILKA77 : 4 DC Gennet Praha, 2x IUI neg., příprava na 1.IVF
Lenny32: léčba Pronatal Teplice, 19-29 Duphaston, od 3 DC injekce Menopur, plán. IUI
Misaot: Gest - 1. IUI červenec - neúspěch, konec srpna průchodnost vejcovodů a 2. IUI, užívání Tamoxifenu
MMAXICKA: 26.DC - léčba Arleta Kostelec nad Orlicí - 17.8. 1.IUI

ssaara
30. srp 2010

@mmaxicka - tak špinění určitě ještě nic neznamená,třeba je to známka uhnizďování 😵
Jen,abych byla upřímná,po IUI bych si určitě netroufla vzít ibalgin,páč bych se bála poškození plodu. Ale zase znám spoustu názorů,že vzít si ho v tak ranném stádiu těhu,nevadí. Ale Paralen prý je šetrnější.

Jinak mě se začínaj ozývat bolesti břicha před mrchou,takže asi nebudu dlouho čekat na stimulaci 😵

sedmitecka
autor
30. srp 2010

ssaara, tak to je fajn, že už to snad půjde na to šup 😉 , kdy začneš se stimulkou?

ssaara
30. srp 2010

sedmi - ve čtvrtek si jdu pro léky a pokud mrcha dorazí už zítra,tak ve čtvrtek už stimuluju,to léto uteklo jako voda ,těším se na nový začátek a novou naději 😵
Kdy ty jdeš na ten zákrok?

eimmy
30. srp 2010

OKURKAA: léčba Pronatal, 1 neúspěšné IVF, 3-8 DC Menopur, 5.6. I.IUI - TĚHOTENSTVÍ - čekáme dvojčátka 9+2tt
BAJOCH: Helios Brno, 22.7. 1. IUI - TĚHOTENSTVÍ
PISKOTULE: v červnu neuspěšné IUI , TĚHOTENSTVÍ - bez pomoci lékařů

SNAŽILKY:
EIMMY : 2 DC - léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, 17.8. poslaná žádost na IVF
FUDY : léčba Pronatal,2x IUI negativní, IVF rok 2010.
SEDMITECKA : léčba Pronatal, 06/10 první IUI - neúspěšné, září - hysteroskopie, říjen snad IVF
LORCA: 6 DC, léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, září IVF (ICSI) uživání Decapeptylu , od 1.9. Gonal
MISHA1009: Iscare, 1x IUI - 36 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA: 1.IUI neúspěšné, 2.9. konzultace v CARu
KAPIBARA : Gennet Liberec, 1.IUI neúspěšné, nyní pauza - CAR říjen 2010
MILKA77 : 5 DC Gennet Praha, 2x IUI neg., příprava na 1.IVF
Lenny32: léčba Pronatal Teplice, 19-29 Duphaston, od 3 DC injekce Menopur, plán. IUI
Misaot: Gest - 1. IUI červenec - neúspěch, konec srpna průchodnost vejcovodů a 2. IUI, užívání Tamoxifenu
MMAXICKA: 27.DC - léčba Arleta Kostelec nad Orlicí - 17.8. 1.IUI

fudy
30. srp 2010

Eimmy: Tak koukám,že mrcha konečně dorazila!

sedmitecka
autor
30. srp 2010

@ssaara to je skvělé, že už začínáš, budu na tebe myslet, podávej zprávičky, jak to jde, co to s tebou dělá a tak ju? ať vím, co mě taky čeká 🙂 já mám zítra dostat menses, tak mám hned potom volat a objednat se, půjdu asi příští čtvrtek nebo pátek , už aby to bylo za mnou 😉
a ještě jsem se právě dozvěděla, že kámoška, která po roce a půl konečně otěhotněla, tak dneska jí mudr řekl, že není srdíčko, ať zítra přijde na revizi 😢 😢 😢

eimmy
31. srp 2010

@fudy jj Fudy dorazila.... po 59 dnech...... ale bylo mi hrozně zle... takhle mě nikdy břicho nebolelo.

eimmy
31. srp 2010

OKURKAA: léčba Pronatal, 1 neúspěšné IVF, 3-8 DC Menopur, 5.6. I.IUI - TĚHOTENSTVÍ - čekáme dvojčátka 9+2tt
BAJOCH: Helios Brno, 22.7. 1. IUI - TĚHOTENSTVÍ
PISKOTULE: v červnu neuspěšné IUI , TĚHOTENSTVÍ - bez pomoci lékařů

SNAŽILKY:
EIMMY : 3 DC - léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, 17.8. poslaná žádost na IVF
FUDY : léčba Pronatal,2x IUI negativní, IVF rok 2010.
SEDMITECKA : léčba Pronatal, 06/10 první IUI - neúspěšné, září - hysteroskopie, říjen snad IVF
LORCA: 7 DC, léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, září IVF (ICSI) uživání Decapeptylu , od 1.9. Gonal
MISHA1009: Iscare, 1x IUI - 37 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA: 1.IUI neúspěšné, 2.9. konzultace v CARu
KAPIBARA : Gennet Liberec, 1.IUI neúspěšné, nyní pauza - CAR říjen 2010
MILKA77 : 6 DC Gennet Praha, 2x IUI neg., příprava na 1.IVF
Lenny32: léčba Pronatal Teplice, 19-29 Duphaston, od 3 DC injekce Menopur, plán. IUI
Misaot: Gest - 1. IUI červenec - neúspěch, konec srpna průchodnost vejcovodů a 2. IUI, užívání Tamoxifenu
MMAXICKA: 28DC - léčba Arleta Kostelec nad Orlicí - 17.8. 1.IUI

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru