První IUI v květnu 2010

sedmitecka
27. dub 2010

ahoj všem, najde se tu někdo, koho čeká v květnu první IUI, abysme se vzájemně mohly podporovat a sdělovat si zkušenosti 😉

sedmitecka
autor
5. zář 2010

@milka77 tak zítra už OPU? držíííím všechny palce co mám, ať je slušná úrodička a dej vědět, jak to šlo 😉

sedmitecka
autor
5. zář 2010

@fudy ne ne, já žádný křížky na břiše mít nebudu, aspoň zatím, čeká mě "jen" hysteroskopie v Pronatalu, ta se dělá spodkem, zkontrolují dělohu a snad i průchodnost a nejspíš mi odstraní kus sliznice 😝 😝 ale vzhledem k tomu, jak mi zase dává zabrat menses, se už na to celkem těším, včera jsem myslela, že snad vykrvácím 😝 😝
tak snad se v říjnu potkáme při OPU a pokecáme 🙂

milka77
5. zář 2010

@lorca @sedmitecka holky dík za podporu!!! 🙂 začínám se už pomalu psychicky připravovat na ten zítřek, bojim se, ale i se těším...dám pak vědět 😉 hezkou neděli 🙂

milka77
5. zář 2010

jo, a za chvilku budu držet palečky já vám 😀 tfuj tfuj tfuj

sedmitecka
autor
5. zář 2010

@milka77 vědět určitě dej, mě čeká ta krátká narkóza ve čtvrtek, tak sať vím, do čeho jdu 😕 😕
a přeji bohatou úrodu 😀

misaot
6. zář 2010

ahoj holky snažilky..... tak jsem se vrátila z letního tábora, byla to zabíračka. Bohužel jsem však dostala dřív MS tak jsem nemohla zrealizovat tu průchodnost vejcovodů, tak mě to čeká nejspíš až v polovině září.... no co se dá dělat. Díky táboru jsem se hodila do psychické pohody, tak doufám, že to přinese jen samé dobré zprávy 🙂

ssaara
6. zář 2010

TĚHULKY:
OKURKAA: léčba Pronatal, 1 neúspěšné IVF, 3-8 DC Menopur, 5.6. I.IUI - TĚHOTENSTVÍ - čekáme dvojčátka 9+2tt
BAJOCH: Helios Brno, 22.7. 1. IUI - TĚHOTENSTVÍ
PISKOTULE: v červnu neuspěšné IUI , TĚHOTENSTVÍ - bez pomoci lékařů

SNAŽILKY:
EIMMY : 10.DC - léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, 17.8. poslaná žádost na IVF
FUDY : léčba Pronatal,2x IUI negativní, září stimulace,říjen IVF.
SEDMITECKA : léčba Pronatal, 06/10 první IUI - neúspěšné, září - hysteroskopie, říjen snad IVF
LORCA: 14.DC, léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, září IVF (ICSI) uživání Decapeptylu , od 1.9. Gonal
MISHA1009: Iscare, 1x IUI - 37 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA: 8.DC , 1.IUI neúspěšné, 4.-7. DC Clostilbegyt ,8.-11. DC Merional, 12.DC UTZ
KAPIBARA : Gennet Liberec, 1.IUI neúspěšné, nyní pauza - CAR říjen 2010
MILKA77 : 13.DC Gennet Praha, 2x IUI neg., stimulace na 1.IVF, 6.9.OPU
Lenny32: léčba Pronatal Teplice, 19-29 Duphaston, od 3 DC injekce Menopur, plán. IUI
Misaot: Gest - 1. IUI červenec - neúspěch, konec srpna průchodnost vejcovodů a 2. IUI, užívání Tamoxifenu
MMAXICKA: 36.DC - léčba Arleta Kostelec nad Orlicí - 17.8. 1.IUI

@milka77 - držím palečky na dnešní OPU 😵
@sedmitecka - ve čtvrtek to zvládneš,budu na tebe myslet 😉
@mmaxicka - tak jak dopadl testík?

mmaxicka
6. zář 2010

@ssaara ahojky, bohuzel naprosto snehobily, nastesti ted uz dorazila MS tak jsem 3DC a pristi stredu jdeme zase do CARu tak uvidime co dal

ssaara
6. zář 2010

maxi - tak to je mi líto,tak snad druhý pokus bude úspěšnější 😉

sedmitecka
autor
6. zář 2010

@misaot psychická pohoda je nejdůležitější, tak super, že jsi tak naladěná 🙂 to už uteče do půlky září 😉

sedmitecka
autor
6. zář 2010

@ssaara děkuju, mysli intenzivně, budu vybátá jako ratlík 😀 😀

lorca
6. zář 2010

Ahojky,
tak dnes jsem byla na prvním kontolním ultrazvuku po stimulaci. No bohužel až tak dobré zprávy nemám. Folíky jsou zatím malé (ale prý je ještě brzy), ale bohužel je jich asi jen 7, přesné číslo nevím, protože na levém vaječníku to prý bylo špatně vidět. Nasadili mi vyšší dávku gonalu a ve čtvrtek zase šupajdím na další ultrazvuk. Jsem z toho taková celá rozladěná. Doufala jsem, že jich bude více. No nebudu předbíhat, snad vše bude OK.

Milka, jak se cítíš po OPU? Řekli ti, kolik jsi měla vajíček??

@mmaxicka Budeš zkoušet další IUI???

Všechny zdravím.

milka77
6. zář 2010

@lorca Neboj, oni ještě narostou. Jaké dávky Gonalu máš? Já měla opačný "problém" - mně jich narostlo hodně - na UTZ jich Dr. našel až kolem 25! To mě úplně vyděsilo! 😨 Po dnešním OPU se cítím tak všelijak - nebylo mi moc dobře - to ta narkoza+mě bolí břicho ☹ Co se týče počtu, tak z 20 folíků získali 18 vajuch - tak uvidíme, jak se to bude vyvíjet dále...budou mi volat každý den jak se bobíkům daří... 🙂 snad zbyde i na zamražení kdyby něco... 😉 teď už můžu jen doufat a přát si, ať to dobře dopadne... 🙂 hlavně ať se mi vyhne ten strašák OHSS 😠 😠 😠

lorca
6. zář 2010

@milka77 Dávky gonalu jsem měla 225 a dnes mi to zvýšili na 300. To věřím, že ještě vyroustou (před IUI mi vyrostli i po clostilbegytu), ale to množství mi zarazilo. Doufala jsem, že jich bude víc ☹ ☹ .

milka77
6. zář 2010

@lorca tak to máš vyšší dávky, já měla 187,5 - 150 - 112,5 a jak to narostlo 😒 napsala jsem to špatně, je jasný, že ještě narostou, ale co to množství - myslíš, že už folíci nepřibudou? 😕

lorca
6. zář 2010

@milka77 No nevím, jestli přibudou, moc tomu nevěřím. 😢

milka77
6. zář 2010

@lorca musíme doufat, že nám to všechno dopadne tak jak má...věřím v osud 😉 držím palečky, dobrou... 😔

mmaxicka
6. zář 2010

@lorca uvidime jestli jeste IUI, u me bylo hodne vyjimecne ze jsem ovulovala z vajecniku u ktereho je pruchodny vejcovod, vetsinou je to z druhe strany kde me pri laparoskopii diagnostikovali nepruchodny vejcovod...tak se uvidi co bude pristi stredu na kontrole a jaky postup tentokrat pan doktor zvoli...

sedmitecka
autor
6. zář 2010

@lorca neboj, myslím, že sedm folikulů je úplně v pořádku......pokud vím, tak 5-10 se považuje za optimální počet, aby nehrozil OHSS a další komplikace.......nestresuj se zbytečně 😉

sedmitecka
autor
6. zář 2010

@milka77 tak OPU je za tebou, paráda 🙂 bylo ti zle? jak jsi snášela tu narkózu? už depkuju ze čtvrtka, tak vyzvídám 🙂
držím palečky moc!!!!!!!

lorca
6. zář 2010

@sedmitecka No sedmi, taky se tím uklidňuji. Hlavně,aby v nich byly vajucha. Dneska mi to nějak sebralo, ale snad se z toho vyspím. Holčina z jiné diskuze měla 6 folíků a z toho jen 3 vajucha a teď je ve 14týdnu. Ono to nějak dopadne. Jsou to ale nervy.

lorca
6. zář 2010

@sedmitecka ve čtvrtek bude vše OK, neboj.

sedmitecka
autor
6. zář 2010

@lorca přesně jak píšeš, nemá cenu se tím deptat, ono to dobře dopadne, musí!!!!! a ber to tak, že když jich je míň, je větší šance, že pořádně dozrají a budou ve všech vajucha 🙂 moc ti to přeju! a k úspěchu stačí úplně jedno 😉
snad čtvrtek nějaqk přečkám a nic nebude špatně 😖

milka77
7. zář 2010

@sedmitecka ta krátká narkoza byla ok, hned spíš, pak se probudíš a je to...ještě tak 3 hodiny poté jsem se trochu motala a pak to bylo OK, každý ale reaguje jinak. Včera odpol mi pak bylo tak nějak šoufl, ale dnes je to zatím OK...Ťuk ťuk Ťuk 😉 budu na tebe myslet ve ČT - dobře to dopadne...u mě se v ten den rozhodne, zda bude ET nebo ne....jestli přujde OHSS ☹

milka77
7. zář 2010

@lorca přesně tak, nejde o kvantitu , ale o kvalitu těch vajuch 🙂 takže to bude OK, uvidíš!!!! 😎

sedmitecka
autor
7. zář 2010

@milka77 děkuju za uklidnění, musím to prostě zmáknout, uffff, už aby byl čtvrtek odpoledne ☹
a u tebe ET bude, věřím tomu!!!!! 😉

milka77
7. zář 2010

TĚHULKY:
OKURKAA: léčba Pronatal, 1 neúspěšné IVF, 3-8 DC Menopur, 5.6. I.IUI - TĚHOTENSTVÍ - čekáme dvojčátka 9+2tt
BAJOCH: Helios Brno, 22.7. 1. IUI - TĚHOTENSTVÍ
PISKOTULE: v červnu neuspěšné IUI , TĚHOTENSTVÍ - bez pomoci lékařů

SNAŽILKY:
EIMMY : 10.DC - léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, 17.8. poslaná žádost na IVF
FUDY : léčba Pronatal,2x IUI negativní, září stimulace,říjen IVF.
SEDMITECKA : léčba Pronatal, 06/10 první IUI - neúspěšné, září - hysteroskopie, říjen snad IVF
LORCA: 14.DC, léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, září IVF (ICSI) uživání Decapeptylu , od 1.9. Gonal
MISHA1009: Iscare, 1x IUI - 37 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA: 8.DC , 1.IUI neúspěšné, 4.-7. DC Clostilbegyt ,8.-11. DC Merional, 12.DC UTZ
KAPIBARA : Gennet Liberec, 1.IUI neúspěšné, nyní pauza - CAR říjen 2010
MILKA77 : 13.DC Gennet Praha, 2x IUI neg., září 1.IVF, 6.9.OPU, 9.9.krev+KO
Lenny32: léčba Pronatal Teplice, 19-29 Duphaston, od 3 DC injekce Menopur, plán. IUI
Misaot: Gest - 1. IUI červenec - neúspěch, konec srpna průchodnost vejcovodů a 2. IUI, užívání Tamoxifenu
MMAXICKA: 36.DC - léčba Arleta Kostelec nad Orlicí - 17.8. 1.IUI

milka77
7. zář 2010

@sedmitecka kampak že jdeš na tu hysterku?

sedmitecka
autor
7. zář 2010

@milka77 no právě už ve čtvrtek, nervozita stoupá 😖 😖 zítra si mám ještě volat, v kolik mám přijít, asi to bude hned ráno.....

milka77
7. zář 2010

@sedmitecka do jakého zařízení jdeš?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru