První IUI v květnu 2010

sedmitecka
27. dub 2010

ahoj všem, najde se tu někdo, koho čeká v květnu první IUI, abysme se vzájemně mohly podporovat a sdělovat si zkušenosti 😉

eimmy
5. říj 2010

@fudy tak kolik jsi si nechala mimísků závést a kolik zamrazit????

kapibara
6. říj 2010

@ssaara buď v klidu, dálnice bude, je brzo 😉

@eimmy jak zvládáš stimulaci?

eimmy
6. říj 2010

@kapibara ahoj Kapi, zvládám to celkem v pohodě.... až na to pití... to mi dělá problém já toho nikdy moc nevypila a ted musím aspon 3 litry... jinak mi škrundá v břiše. chodím často na wc... ale jinak pohoda... malinkato mám nafouklé břicho ale žádná hrůza.... 🙂
zítra v 10 jdu na ultrazvuk a pak se uvidí co a jak....

lorca
6. říj 2010

@ssaara To bude OK!! Už jsi byla na krvi??
Mě dnes potvrdili i z krve, že výsledek je negativní, no nic jiného jsem už ani nečekala.
13.10. jsem objednaná na konzultaci do CAR.

kapibara
6. říj 2010

@eimmy piješ kvúli hyperstimuláku? tak zítra v deset na Tebe budu myslet 😉

@lorca to je mi líto, ale nevzdávej se, nic to nemusí znamenat a příští cyklus může probíhat úplně jinak 🙂 Ty chceš jít co nejdříve do dalšího IVF?

lorca
6. říj 2010

@kapibara Nejdříve nás pošlou na genetiku. Od hormonů si chci dát chvilku pauzu. Objednala jsem se na konzultaci, abych věděla co a jak dál.Myslím, že stimulace na 2.ivf by mohla být v lednu nebo únoru 2011. Raději bych ten leden. Dřív to nemá cenu. Na vyšetření z genetiky se čeká měsíc a pak už jsou tady Vánoce a ty chci mít v klidu - žádné injekce a tak.

kapibara
6. říj 2010

@lorca já přesně nevím jaký je u vás problém...ale souhlasím,že si chceš dát pauzu a chápu 😉 a hlavně i zázraky se dějí 🙂 u nás v CAR mě v podstatě hned tlačili do dalšího pokusu, ale nechtěla jsem, tak se na to možná připrav...

ssaara
6. říj 2010

@lorca - na krvi jsem byla,měla jsem 252. Tak snad je to dobrý. V pátek budu ještě jednou testovat.

@eimmy - držím palce na zítřejší ultrazvuk 😉

lorca
6. říj 2010

@kapibara U nás hlavní důvod IVF je manželovo mizerný spermiogram. Doktor nám řekl, že na přirozené otěhotnění to vidí velmi nereálně.Moc bych chtěla, aby se stal zázrak, ale tomu nevěřím. No a do toho teď ještě ten šok, že jsem měla z 19vajíček jen jedno, které šlo oplodnit. Nevím, zda je problém ve mě nebo mi nesedl protokol. Fakt nevím, snad se dozvíme něco více z genetiky atd.

lorca
6. říj 2010

@ssaara Jasně, že je to dobrý.

kapibara
8. říj 2010

@lorca tak i ze špatného spermiogramu může být krásné miminko 🙂 a řekli Ti důvod,proč vajíčka byla nekvalitní? já měla při IVF 18 vajíček,oplodnili se teda skoro vřechny,ale po PK nám zůstalo 6 kousků a to ještě ne špičkové...u nás tedy zřejmě byl problém v mé váze na hranici podvýživy 😖 přibrala jsem 8 kg a zadařilo se doma 😵

@ssaara myslím,že se nemáš čeho bát 😉

ssaara
8. říj 2010

Tak dneska na mě hned vyskočila pořádná dálnice,konečně 😵

misaot
8. říj 2010

@ssaara Strašně moc gratuluji 🙂 Další snažilka, která konečně doběhla cíl 🙂

lorca
8. říj 2010

@ssaara Moc gratuluji.

lorca
8. říj 2010

@kapibara Důvod, proč se vajíčka nepodařila oplodnit mi zatím neřekli. 😖

kapibara
8. říj 2010

@ssaara tak vidíš,miminka mají svůj čas 😵 😵 😵

@lorca tak se na všechno ptej 😉 napiš si seznam 🙂 věřím,že příště to bude určitě lepší 🙂

cincinnati
13. říj 2010

Ahoj holky, omlouvám se, že jsem sem tak vtrhla. V pátek mě čeká 1.IUI v Gennetu, ale vlastně vůbec nevím, co mě čeká a jak to probíhá. Nemáte někdo zkušenost s IUI v Gennetu ? Za chvíli si mám píchnout injekci Pregnylu a jsem z toho trošku mimo, protože to asi nezvládnu.... Předem díky za odpověď.

kapibara
13. říj 2010

@cincinnati ahojky,tak zvládla? manža odevzdá vzorek,v laborce ho upraví a až bude volno na sále,tak Ti sperma zavedou....takhle je to v Liberci v Gennetu, v Praze to asi bude chodit podobně 😉 nic to není...jen mě pak ten den trochu bolelo břicho,ale v pohodě...

cincinnati
13. říj 2010

@kapibara Manža to zvládnul, ale říkal, že příjemný mu to nebylo... Šel si po tom zapálit 😀 Oni mi totiž v Gennetu řekli, že si mám vzít košilku a pantofle, takže to jsem moc nepochopila. Jako noční košilku nebo spodní košilku ? K čemu ? Jak dlouho to trvalo ? A musela jsi tam pak ležet nějakou dobu ? Nevím, jestli si mám vzít dovolenou nebo si jen odskočit z práce....

kapibara
14. říj 2010

@cincinnati já tam měla noční košili a pantofle,at tam neběháš bosa...ono se přechází z pokoje na sál....trvá to chvilku, je to jako prohlídka v zrcadlech a neležela jsem tam po tom.....my tam byli od rána asi od 8 do 11 hodin...ale to bylo tím,že na sále neměli volno....takže s dovolenou neporadím

cincinnati
14. říj 2010

@kapibara A to jsi byla na 8 hodin objednaná ? Ta noční košile mě docela zaráží, to bude vypadat divně, ne ? Proč ne třeba dlouhé tričko ? 🙂

kapibara
14. říj 2010

@cincinnati oni nám řekli,kdy tak asi máme přijít...můžeš tričko...to je úplně fuk...hlavně aby ti nebyl vidět zadek 😀 a ty jdeš do Prahy do Gennetu? tam já nevím,jak to přesně chodí, já byla v Liberci...

cincinnati
14. říj 2010

@kapibara Tak asi to bude podobný 🙂 Byla jsi tam sama, nepotkala jsi žádnou s podobným osudem ? Ten zákrok provádí doktorka, která tě má na starosti nebo někdo úplně jiný ? Já totiž nechci, aby to dělal chlap, nikdy jsem u chlapa nebyla.... Stejně nevím, o nikom, komu IUI vyšlo hned na 1.pokus. Ty jo ?

kapibara
14. říj 2010

@cincinnati provádí to doktor,který v ten den má zrovna službu...v Liberci mají i tyhle služby rozepsané,takže člověk ví,ke komu jde...tak tam většinou nikoho nepotkáš,mají to tak rozobědnané,aby se nemuselo dlouho čekat...jinak holek s takovým osudem je spousta, tady na konikovi jich najdeš hodně 😉 a myslím,že Gennet Praha má taky svoje téma,tak se optej holek tam...jinak i 1.IUI vyjít samozřejmě může 😉

misaot
15. říj 2010

@cincinnati Ahojky, já chodím do Prahy do gestu, tady po nís nechtějí žádné pantofle a košilku, prostě v třeba v devět jde tvůj manžel na odběr a ty přicházíš na řadu zhruba za hodinu a půl a dělají to přímo v ordinaci, kde ti zavedou hadičku, vstříknou a zhruba dest minut ležiš v té poloze, pak se oblékneš a jdeš do práce 🙂 teda alespoň já to tak měla, samozřejmě si myslím, že je mnohem lepší ten den pak proležet, aby to nevytékalo, mě to totiž nezabralo ☹ Ted během deseti dnů jdu na své druhé IUI, snad to bude konečně úspěšné 🙂

eimmy
15. říj 2010

ahoj holky,
tak včera jsem měla OPU a 15 vajíček... dnes se dozvím kolik je mimísků a v pondělí/uterý ET 😵

ssaara
15. říj 2010

@eimmy - tak to je krásná úrodička 😵 kolik mimísků si necháš zavést?

eimmy
15. říj 2010

@ssaara no úrodička to je dobrá.... jen aby z toho něco bylo.... 😕 pokud jich bude aspon 5-6 kvalitních tak si nechám dát jedno a zbytek do mrazáčku a pokud budou třeb jen 2-3 kvalitní tak si nechám dát 2 ale upřímně po dvojčatech netoužím......

ssaara
15. říj 2010

@eimmy - tak to držím palce,ať je to přesně podle tvých představ 😵 podávej hlášení,těším se na zprávičky 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru