První IUI v květnu 2010

sedmitecka
27. dub 2010

ahoj všem, najde se tu někdo, koho čeká v květnu první IUI, abysme se vzájemně mohly podporovat a sdělovat si zkušenosti 😉

capricej
8. lis 2010

@kapibara 🙂 kdyby to bylo tak jednoduché 😎 , ale budu se snažit a díky za rady 😀

misaot
8. lis 2010

@kapibara Páni, no to je taky už zachvíli....tak moc ti závidím 🙂 No snad se mi to také někdy podaří.

No já vím, že je na testování času dost 🙂 Snad to vydržím 🙂

kapibara
8. lis 2010

@capricej že? vykrmit si je třeba čokoládou 😀 není zač 😉 hlavně ať to klapne 🙂

misaot
8. lis 2010

@kapibara Nevím, ale stejně si myslím, že bych to prostě nějak cítila kdyby to vyšlo, sice mě strašně moc bolí prsa...ale to bylo i v předchozím cyklu a nic z toho nebylo....ach jo....to čekání ☹

kapibara
8. lis 2010

@misaot jo? mně to příjde jako celá věčnost ještě 😅 podaří, podaří, jen to chce tu trpělivost 😖 😀

misaot
8. lis 2010

@kapibara No jakmile se překlenou Vánoce.....březen tady je hned.....uvidíš. Ale možná to tak vnímáš, že jsi doma...kdyby si chodila do práce, tak Ti to jistě hodně rychle ubíhá 🙂 a jak to je dneska s nemocenskou? Kolik tak dostáváš měsíčně?

Já už bych tak moc chtěla, aby se na mě konečně usmálo štěstí.... nevím co proto mám ještě více udělat 🙂

kapibara
8. lis 2010

@misaot nene, to já jsem ráda, že jsem doma 😉 spíš jde o to,že bych už chtěla prcka u sebe, tak proto se mi to vleče 🙂 vím,že to z hlavy dostat nejde, ale prostě musíš být trpělivá, stejně nic jiného nezbývá 😔

misaot
9. lis 2010

@kapibara ahojky, tak si představ, že mě začíná nějak pobolívat břicho.... myslím, že se mi spouší MS - ach jo .... JÁ SE Z TOHO SNAD ZBLÁZNÍM ☹

To věřím, že jsi ráda doma 🙂 a ty jsi dělala nějakou náročnou práci?

capricej
9. lis 2010

@misaot úplně tě chápu, já jsem na tom podobně, spíše steejně až na to, že mi se menzes už dostavila. Takže další IUI a pokud se nepovede tak už půjdem na IVF. Mám z toho dost velký strach. Mažel sice říká, že když se nám o jednou povedlo ak to musí jít znovu, ale ........, raději nic nepsat nebo se z toho totálně zblázním. Teď jsme si naplánovali dovču tak si ji pěkně užijeme a snad to vyjde, ale jak to udělat abych na to nmyslela????

JInak držím palce aby se ti to brzo povedlo 😉

misaot
9. lis 2010

@capricej Ahojky 🙂

No já jsem úplně zoufalá ☹ nevím jak dlouho to ještě vydržím... jsem strašně unavená z těch všech prášků, hormonů injekcí a neustálého chození k doktorovi.....já taky asi vyzkouším ještě jedno IUI a rovnou nechám zažádat o IVF abychom na to v lednu mohli vlítnout a když ani IVF nevyjde, tak na to kašlu úplně ☹

Cháou to správně, že vy už teda jedno dítko máte?

Píšeš, že plánuješ dovču a měla si jít na IUI, to znamená, že máš plodné dny ( ovulaci) takže minimálně si dovču pěkně užiješ a třeba to vyjde - dovolená dělá divy!!!! 🙂

capricej
9. lis 2010

@misaot no já jsem byla sice těhotná ,ale v 6 týdnu jsem potratila. takž žádné dítě nemáme ☹
a k te dovči sice ji plánujem al ještě před ní musím zajít na kontrolu a podle dr co řekne se bude dovča konat, protože jestli budeme muset jezdit do centra tak by jsme nemohli jet nikde jenom na nějaký víkendový pobyt, ale doufám že to výjde já budu mít plodné dny a pod stromeček budu mít ten nejkrásnější dárek, který si už přeji 2roky 🙂

misaot
9. lis 2010

@capricej Třeba to dokážete s doktorem naplánovat tak aby si stihla oboje 🙂 To je mi moc líto, že jsi potratila, ale uvidíš podruhé to vyjde 🙂 Taky bych chtěla mít takové plodné vánoce..... ale jsou skoro za dveřmi a obávám se toho, že s mojí smůlou to zase nevyjde. Já hned na další kontrole zažádám o IVF a uvidíme 🙂 Snažíte se dva roky? A jak dlouho chodíš do centra?

sedmitecka
autor
9. lis 2010

ahoj holky, tak bohužel, zřejmě konec mého krátkého těhu, hcg vůbec neroste, resp. minimálně, v pátek 480 a včera 549, takže průser.......te´d jen doufám, že to odešlo samo v neděli tím krvácením an epošlou mě ještě na revizi ... 😝
😝 a to už můžu vysr.... s prominutím, kdo na to má mít nervy
asi si v pronatalu vydupu imunologii a genetiku a ať si zkusí mi to neudělat!

okurkaa
9. lis 2010

@sedmitecka , ta imunologie je v Pronatalu strasna. To chce pevny nervy. Je tam strasny doktor a strasna cekaci doba. Prvni navsteva je ok, ale na vysledky byla objednaci doba 3 mesice. A pak jsme vzdycky cekali 4 hodiny, i kdyz jsme byli objednani. Je tam doktor Skopovy, podivej se na znamy lekar, uplne s tim souhlasim. Ja to nakonec vzdala, zdalo se mi, ze me chce lecit i kdyz k tomu nebyl duvod. Volala jsem si do Podoli a tam se mnou ochotne konzultovali vysledky. Shodli se se mnou ze je to debi...

sedmitecka
autor
9. lis 2010

@okurkaa aha, tak super, uz setesim 🙂 a nemuzu se objednat rovnou do Podoli? asi ne, kdyz jsem pacientka v Pronatalu co? nebo si o to vysetreni reknu moji gyndarce, to nejde????

okurkaa
9. lis 2010

@sedmitecka Muzes, jde to. Ale musis mit doporuceni od tve gyndarky nebo si to musis zaplatit hotove. To je 5 tisic. Prvni objednaci doba je taky asi 3 mesice, ale pak pry to jde rychle. Ja jsem jeste mluvila s Karin Malickovou (myslim, jukni na internet, mozna doma najdu na ni kontakt, tak bych ti ho zitra poslala). z Karlaku. Ta byla taky moc mila a kdybych chtela, tak by me vzala hned. Ale myslim, ze Podoli je na imunologi nejlepsi.

kapibara
9. lis 2010

@sedmitecka ahoj Sedmi, to je mi líto ☹ jinak já na imunologii byla v Immunia http://www.immunia.org/

sedmitecka
autor
9. lis 2010

@okurkaa děkuju, pošli , budu ráda 🙂 snad mi gyndařka dá doporučení, nebo půjdu k jiné 😝

sedmitecka
autor
9. lis 2010

@kapibara jééé, taky děkuju, takže doporučení od gyndr a objednat se ju?

kapibara
9. lis 2010

@sedmitecka sedmi, já měla doporůčo z Gennetu...nevím, zda ti ho může dát obvodní gyndařka 😕

sedmitecka
autor
9. lis 2010

@kapibara zeptám se v Pronatalu, děkuju

capricej
10. lis 2010

@misaot do cenra chodím od května 2010. A jslti to budou plodné vánoce to vůbec nevím, jenom si to strašně moc přji 🙂. A co ty tak jak je?? 🙂

misaot
10. lis 2010

@sedmitecka Ahoj Sedmi, je mi to strašně moc líto...... hlavu vzhůru 🙂

misaot
10. lis 2010

@capricej Ahojky, no snad budou plodné 🙂 nebo snad bude plodná rok 2011 🙂 Já? No já jsem teď 12 den po IUI a uvidíme, jestli se mi spustí MS ☹ dnes už zase nic necítím, teoreticky bych si mohla zkusit udělat o víkendu test, ale strašně moc se bojím zklamání, možná to raději nechám náhodě a pokud se mi nespustí MS do 35 dne cyklu tak pak se testnu ☹ ach jo, to jsou nervy .....

klara29p
10. lis 2010

ahoj, 1.IUI jsem prodělala v pondělí!mám bolesti v podbřišku☹ snažíme se 2,5 roku...

capricej
10. lis 2010

@misaot tak to znám já jsem MS dostala 15 den po IUI, už jsem doufala že to vyšlo, protože mě pořád bolela prsa byla i trošku větší a pobolivalo mě v podbřišku, no a pak přišla MS ☹ .
Jsi dobrá, že vydržíš se netestovat tak dlouho, to já bych se testovala snad pořád 🙂
Ale neboj, když se to nepovede teĎ tak příště to určitě vyjde, musíme tomu věřit a hlavně být v pohodě 😎, ale to víme, ..........

misaot
10. lis 2010

@capricej Tak hlavu vzhůru a pevné nervy 🙂

No dnes jak o tom mluvíme, tak se mi chce čím dál tím více se testovat 🙂

misaot
10. lis 2010

@klara29p Jo to je normální neboj - Přeji mnoho štestí, aby Ti to vyšlo 🙂

klara29p
11. lis 2010

@misaot děkuju!

klara29p
11. lis 2010

@capricej přeju ti štěstí!!!!!máš tu výhodu, že jsi schopná otěhotnět, takže to určitě vyjde!!!!!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru