• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První IUI v květnu 2010

6. září 2011 
@petrajda Pak dej vědět jak dopadl testík.
11. únor 2011 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
misaot - bohužel negativní. V úterý jdu na krev ,ale jsem si na 99.9 % jistá že to dopadlo špatně.
JO jinak sem rozhodnutá,chci zajít k jedné moc zajímavé paní je to taková vědma,kartářka,léčitelka,ale hlavně prej úžasnej psycholog. Nečekám,že mi řekne že se zadaří tehdy a tehdy,ale potřebuju fakt psychickou podporu. je to ženská která řekne i méně příjemné věci,ale chci k ní jít.Cejtim že to pro mě bude moc důležité, získat určitou stabilitu. teda doufám. Pak vám poreferuju co bylo,ale ještě nemám ani kontakt.
11. únor 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Děvčátka,
tak to mě mrzí :frowning2: ten pocit dobře znám :unamused: vydechněte a věřte tomu, že se to příště povede :wink:

@petrajda ahoj, k léčitelce jsem taky chodila a opravdu mi hlavně pomohla psychicky :wink:
12. únor 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajda Ahojky, no uvidíš, třeba se stane zázrak :slight_smile:

Chápu to, taky bych potřebovala se nějak dostat do psychické pohody :slight_smile: No já jsem byla v pátek na pohovoru v Car, docela mě dostal do pohody i primář, je to krásnej flegmatik a mě to uklidnilo, zkrátka a jednoduše říkal, že to nevyšlo z toho důvodu, že bylo špatné emryo, že to emryo, které se chytne a dojde k těhotenství nelze nijak poznat a že takové emryo je naprogramované na 80 let života a že ho nezastaví ani stres, ani nízká sliznice, prostě nic no a že to že se neuchytne je jen uměle vytvořené emryo a takové je naprogramované na pouhých sedm dní a takové emryo se zkrátka neuchytne a že je blbost, když někdo říká, že opakování IVF se šance zvyšuje, to je taky blbost, protože je zkrátka o štestí narazit na to správné emryo :slight_smile:
Já si dám teď dva měsíce oddych a pak zvážím zda-li půjdu do KETu, každopádně vím, že na příští Ket to nebudu tak hrotit a budu normálně chodit do práce, tak jsem nejpřirozenější, to že jsem celý den proležela nejsem zkrátka já :slight_smile: a jestoi se má uchytit tak uchytí :slight_smile:
No a když ani KEt nevyjde tak si dám tak zhruba 8 měsíců klídek a přirozené snažení doma....samozřejmě za podpory clostylbegytu :slight_smile:
14. únor 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajda Taky jsem se ptala na imuno :slight_smile:

říkal že se na to mám vykašlat, že není člověk, který by z imuna přišel bez nálezu a že by mě to zbytečně vystresovalo :frowning2: Tak nevím asi bych to řešila po KEtu.
14. únor 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misaot Ahoj holky, je to moc líto, že vám to taky nevyšlo. O imunologii mi taky dr říkal že to je zbytečné a v sledu testů, které se dělají je až na posledním místě.
Já jsem pořád na nemocenské a ve čtvrtek jdu na kontrolu sliznice a pokud bude pěkně narostlá tak půjdu hned na KET.
Zatím pa
14. únor 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misaot ahoj, tak se mi to líbí :wink: musím souhlasit s primářem :wink: naše miminko se taky uchytilo za bojových podmínek, silně jsem krvácela :wink: my teda imuno měli bez nálezu :sweat_smile: dej se dohromady a snažení doma schvaluju :wink: :dizzy_face:

@capricej hodně štěstí na čtvrtek, ať je krásná peřinka :wink:
14. únor 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@capricej Budu moooooc držet palečky, aby sliznice byla pěkně vysoká :slight_smile:

A at už se mršky chytnou :slight_smile:
14. únor 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapibara

No celkem dost mě uklidnil, ted si hlavně ty dva tři měsíce odpočinu a pak se rozhodnu zda do toho jít nebo ne :slight_smile:
14. únor 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám jaké je to už třtí den mrtvo?
17. únor 2011 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 no jo holky se ted asi davaji dokupy a nabiraji potrebne sily

koukam, novinky - takze miminku se dari :slight_smile: jen tak dal!
17. únor 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle děkuji...
17. únor 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 Ahojky :slight_smile:

jak se daří v jiném stavu? Je všechno v pořádku?

21. únor 2011 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle Jo jo snažím se nabírat síly..... snad se dám brzy dohromady, abych mohla pokračovat v boji. Jka jsi na tom ty? Už bereš clostík?

Capricej se taky neozvala, ta by už měla být dávno po KETu a zatím ani nedala vědět jak to probíhá :frowning2:
21. únor 2011 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misaot Ahoj, no nic nepíšů, protože není co. Sliznice mi nenarostla, takže jsem dneska už v práci a čekám na menzes a pak začnu brát Divinu (to jsou prášky na podporu růstu sliznice) no a pak se uvidí. Někde jsem četla, že na podporu růstu je dobré pít kontryhelový čaj, už jsem si ho koupila, ale nevím jeslti ho můžu pít zároveň s tou Divinou co mi předepsal dr. Nemáte někdo s tím zkušenosti??

adenka84 gratuluji k //, ať vše probíhá v pořádku :wink:
21. únor 2011 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já si dávám tak nějak voraz od všeho,proto na koníkamoc te´d nechodím.Včera sem měla dost hnusnou krizovku,manžel mě musel zbírat ze země,udělalo se mi zle-psychika je prostě mrcha. Ale bylo to najednou víc věcí dohromady :wink: ,tak sem ráda za tak skvělého chlapa,nemá to te´d se mnou jednoduchý :slight_smile: .
My jdem do caru až v polovině března,maj u nás teď nějak delší čakačku,ale mě to momentálně nevadí. A v pátek jsem se objednala na cvičení mojžíšky.Tak uvidím,když nic jiného aspoň mi to napraví záda,je to prý dobrý i na to.
21. únor 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@capricej děkuji moc...
já jsem na růst sliznice užívala vždy estrofen...divina je ais to samé..jedna známá ji brala také, ale moc na ni nereagovala..držím palce ať je to u tebe naopak a sliznice pěkně roste..
@misaot mám se fajn...je mi dobře..nevolnosti nemám..Mudr. říkal že pokud se nevolnost neukáže do 8tt..tak už se možná neukáže vůbec... :slight_smile: užívám si je mi krásně..jen malinko zvýšená unava..ale co jsem doma, takže si odpočinu kdy chci...
byli jsme na první UTZ v albíčku mám fotečku..dnes jsem už v 6+2tt..letí jako blázen..

@misaot tobě přeji ať se dáš brzy do pořádku..neboj ono to vyjde...zklamání přebolí a bude zase dobře...
21. únor 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@capricej Tak to mě mrzí :slight_smile: nenarostla asi proto protože mi doktor říkal že po IVF se jedná o takový cyklus necyklus a že často ta sliznice hned nenaroste.
A kdy čekáš MS? To budeš mít zachvíli ne?
Já si myslím že bylinky nikdy neuškodí, já ho piju taky :slight_smile:
21. únor 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajda Ahojky :slight_smile: já jsem také ve fázi : Velký voraz :slight_smile: já jsem si řekla že si dám ještě příští cyklus bez ničeho a pak ten další si půjdu nechat napsat clostík a tak dva cykly zkusím s ním a pak se uvidí, ale pak bych asi vyzkoušela ten KET.
Já mám psychiku taky pěkně narušenou, ale snad se to brzy srovná :slight_smile:
21. únor 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 Fotečka je moc krásná :slight_smile: Moc moc závidím :slight_smile:

Jo počkej, ani se nenaděješ a budeš na porodním sále :slight_smile: Ten čas letí jak blázen :slight_smile:
21. únor 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misaot nestraš...já nechci, aby to utíkalo..chci si to pěkně užít...
21. únor 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misaot ja uz dobrala v sobotu, v patek jdu na ultrazvuk.....tak jsem zvedava...jak to dopadne
21. únor 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 Jo to plně chápu, ale je to hrůza jak to letí, já sama to tak vnímám :slight_smile: Ale neboj určitě si to užiješ a doufám, že krásně. Snad nebudeš mít nějaké nevolnosti a budeš jen v pohodě :slight_smile:
Předpokládám, že už zůstaneš doma a do práce nepůjdeš. Ono když budeš doma v klidu tak pak bude miminko hodné a klidné :slight_smile:
22. únor 2011 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle Tak to je paráda, tak doufám, že tam budeš mít krásné folikuly a že proběhne ovulace :slight_smile: Třeba to vyjde hned :slight_smile:
22. únor 2011 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misaot no takze vysledek nulovy, zadna reakce.....dalsi mesic znovu jen uz s injekcema
25. únor 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, to mě moc mrzí cuddle, doufám, že injekce už zaberou. A jaké si máš píchat?
28. únor 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mámna vás dotaz. Stalo se vám některé, že jste po IUI špinily? Myslím tím hned po zákroku? Nevím, jestli třeba doktor něco neporanil. Díky moc.
28. únor 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misaot Mudr mi tu v ceniku vyznacila - Protokol Fostimon , tak jsem zvedava
ted jsem to odlozila, pac kdybych najela hned na prasky, aby byla MS, tak mi vyjde termin ultrazvuku presne na dovcu a nejsme v CR, takze zacnu brat na dovci a pak to nejak vyjde
no uvidim - snad to zabere , je to silnejsi - ten Clostik proste bez ucinku
28. únor 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misskka Ahojky, já jsem byla na IUI jen dvakrát, ale nikdy jsem nešpinila, je možné, že Ti tam třeba doktor něco podráždil. a trvalo to nějak dlouho? Nebo jsi třeba špinila, že se ti to tam uhnizďovalo :slight_smile:
2. bře 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle Ty jo, tak si pořádně užij dovču a oddychuj :slight_smile:
2. bře 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek