První IUI v květnu 2010

sedmitecka
27. dub 2010

ahoj všem, najde se tu někdo, koho čeká v květnu první IUI, abysme se vzájemně mohly podporovat a sdělovat si zkušenosti 😉

capricej
31. bře 2011

@misaot Tak to asi budem, protože já doberu zítra léky a do 3 dnů bych měla dostat MS a taky mám brát léky na sliznici od 1 dne MS. A těhotna nejsem, když jsem MS nedostala po agolutinu tak mi DR. vzal krev na HCG kdyby náhodou a výsledek byl negativní 🙂.
Tak už jsem clá nedočkavá jestli MS příjde a jak to bude dál 🙂
A ty nebudeš po transferu ani ty 3 dny doma??
To já asi budu zase celou dobu doma a když se podaří tak budu doma do konce těhu 😵

kapibara
31. bře 2011

Ahoj Holky 😉
Děkuju. Jsem šťastná 😵 😵 😵

misaot
1. dub 2011

@capricej No já jsem nad tím přemýšela a asi budu doma jen den ET a pak do práce, samozřejmě pokud mě bude blbě tak asi ne, ale nepředpokládám to. Já to nechci moc řešit, aby zase nebyla zklamaná. Abych pravdu řekla, tak tomu moc šancí nedávám ☹ No tak snad budeš mít štěstí alespoň ty 🙂 Říkají, že je tam úspěšnost o 15% nižší než u klasické ET. na jedno embryo jsme dali asistovaný hatching a na druhé jsme dali nějakou tu kyselinu - to mi doporučila, tak uvidíme.
Ty máš zamraženo kolik? Jedno nebo dvě dohromady? a pak ti jště nějaké mražené zbývají co?

capricej
3. dub 2011

@misaot Ahoj, tak doufám, že to výjde. Co jsem tady četla v jiných diskuzích o KETu, tak to holkam vycházelo dobře.
Jinak já mám zamraženy 4 bobánky, ale jak to nevím. Na to se mě nikdo neptal. Předpokládám, že to bude po dvou. 🙂

misaot
4. dub 2011

@capricej Aha mě se ptali, jestli chci mrazit po dvojicích a nebo po jednom 🙂 No jo KET někomu vyjde, ale jak říkám já jsem nějaká pesimistická. Už mě začíná pobolívat břicho takže MS zřejmě brzy dorazí.

capricej
4. dub 2011

@misaot Ahoj, tak to ja taky nejsem nijak moc optimistická, al snažím se být. Jo a dneska jsem začala špínit, tak doufám, že s konečně dočkám MS.
A zase začínám řeši kdy je první den :D. To je hrozné, nikdy jsem to tak neřešila a tď musím a vůbec se v tom numím orientovat 🙂 a to všechno jenom kvůli tomu, kdy začít brát léky na růst sliznice. 🙂
Tak to by jsme mohly být zase stejně 🙂

misaot
4. dub 2011

První den je vždy. když to dostaneš do 10 hod ráno, když až po, tak se počítá první den MS až následující. No doufám, že budeme stejně, ale ty budeš zase jako vždy napřed 🙂

misaot
4. dub 2011

@capricej nechala sis dát asistovaný hatching? Já na jedno ano a na druhé nějakou speciální kyselinu, či co to je tak uvidíme, jestli to bude mít úspěch 🙂 a necháš si zavést dvě?

capricej
4. dub 2011

@misaot asistovaný hatching jsem měla už i u těch prvních dvou. Takže ho budu mí i u ostatních. A určitě si nechám zavést dva bobky a pokud by byl nějaký problém s rozmražním a mě by pak měl zůstat už jenom jeden znovu na zamražení tak si nechám dát i tři 🙂 .
Prosímttě a co to je za kyselinu a jaký má účinky na embryjka?
a teď nevím kolik bobánků zůstalo tobě?

capricej
5. dub 2011

@misaot Ahoj, potřebovala by jsem se tě zeptat od kdy začneš brát léky na podporu růstu sliznice.
Já jsem včera začala špínit a dneska to není o nic silnější. Myslíš že můžu už dneska začít brát ty léky na růst. Dr mi řekl že je mám brát od prvního dne MS ale ještě dodal že první den je když začnu krvácet. Tak já teď vůbec nevím. Nerada bych něco popletla :(

misaot
6. dub 2011

No pokud se jedná jen o špinění, tak to asi není MS, počkala bych na klasické krvácení, já taky vždycky špiním dva dvy před MS. Ano já je mám brát od prvního dne cyklu. Rozhodně počkej na klasické krvácení, špinění přece není krev. Nebo alespoň u mě ne.

misaot
6. dub 2011

@misaot Aha to jsem nevěděla, že jsi měla asitovaná hatching i u prrvních. No mě zbyly jen bohužel dvě na zamrežení a ty jsem také nechala zamrazit spolu, takže když to nevyjde budu muset na další IVF. No nevím přesně co je to za kyselinu, ale prý taky pomáhá dobrému uchycení na sliznici a je to na stejné bázi jako AH, ale ovšem bez zákroku nože 🙂

misaot
6. dub 2011

Capri - no já jsem psala, že mě pobolívá břicho, ale už to přestalo a po MS ani stopy - dnes jsem 28 DC tak doufám, že brzy přijde..... a nebo ať nechodí a jsem těhotná 🙂

capricej
7. dub 2011

@misaot tak kdyby ndorazila a ty jsi byla těhu tak to by bylo nejlepši, co. No u mě to vypadá že se žádný KET tento měsíc konat nebude. Pořád jenom špiním sem tam troška krve, takže jsem ještě tabletky brát nezačla a už asi ani nezačnu. A KET s posouvá na další měsíc, pokud dorazí MS.
Teď se budem s mužem snažit sami doma já začala pít kontryhelový čaj, tak možná to bude mít nějaký účinek. Ale zase to je pro mě zklámáni. čekala jsem na MS 2 měsíce a celé 2 měsíce jsem si říkala že se zase bude něco dít a že teoreticky můžu být za "chvilku" těhotná a ono se zase něco "posere". Promiň mi tento výraz, ale jinak se to napsat nedá. :(
Tobě držím palce, aby se ti to povedlo 🙂

misaot
7. dub 2011

To je mi moc líto, ale třeba právě proto, že jsi neměla MS dva měsíce tak se to takhle dlouho připravuje....třeba ☹ No já teda MS taky pořád nedostala, ale vzhledem k mému problému jsem minimálně do 35 dne cyklu úplně v klidu 🙂
Neboj se všechno přijde, když né tento cyklus, tak příští uvidíš 🙂
Díky moc, snad za palečky, taky bych si moc přála, aby to dopadlo 🙂 Ale i já tobě držím....každopádně jdi do caru, tam ti udělají UZ a řeknou, zda je nějaký problém....mě dělali UZ i při MS.

petrajda
7. dub 2011

ahoj holky - misaot půjde na Ket? Chápu to dobře? Tak hlavně aby vše dobře dopadlo. taky sem četla,že spoustě holkám to pomohlo

misaot
12. dub 2011

Ahojky, ano jdu na KET, zrovna jsem začala brát léky na sliznici a uvidíme, jestli vše dobře dopadne 🙂

Jak jsi na tom ty petrajdo?

petrajda
21. dub 2011

misaot ahoj,
byla jsem podruhé na hysteroskopii a museli mi odstranit srůsty,zjostili mi,že mám ucpaný vejcocod a zřejmě sem tam měla záně+t. teď ještě čekám na výsledky z histologie a hned po velikonocích budem znát výsledky z imunologie. A přitom první hystero byla naprosto v pořádku. Na druhou jsem nechtěla jít,zvlášť když se stále neženem do dalšího pokusu,přišlo mi to zbytečné a teď jsem ráda,že jsem šla

Misaot - přeju ti hodně štestí na KET.
Krásné velikonoce všem, my zejtra vyrážíme na vodu,vracíme se v pondělí. Už aby bylo zejtra. Moc se těším.

misaot
22. dub 2011

Ahojky Petruš 🙂

No tak to mě mrzí ty srůsty, snad z imunologie vyjdete dobře a oak se zase s chutí vrhneš na další pokus.
Já jdu dnes zrovna do Car, jsem 13 DC a pokud budu mít sliznici ok, tak snad proběhne ten KET. Uvidíme.

Přeji krásnou vodu a moc závidím, také bych hned jela 🙂

pa M.

capricej
23. dub 2011

Pěknou sobotu přeji, já taky přidám něco málo. Tak po dlohém 2-měsíčním čekání na menzes, jsem se konečně dočkala, ale bohužel jsem léky na růst sliznice nezačla brát, protože jsem spíše jenom špínila. Řekli jsme si s mužem, že ještě ten měsíc raději počkáme, tak si tak pěkně čekáme a mě napadlo, že bych si mohla zajít na preventivní prohlídku, když zrovna neberu žádné hormony. Na prohlídce jsem byla ve čtvrtek a dr mi zjistila nerovnosti na čípku, takže nabrala všemožné stěry a doporučila teď neotěhotnět, kdyby výsledky byly špatné. Takže se teď strachuji a zároveň modlím, aby to bylo vše v poho.
Mějte se pěkně.
Přeji pěkné velikonoce

misaot
26. dub 2011

@capricej Ahojky 🙂

To je mi moc líto....je dobře že sis zašla k doktorce, ted si to pěkně všechno zaléčíš a pak se vrhneš na KET! Vše bude dobré, uvidíš 🙂

Já bych měla zítra podstoupit KET, sliznici mám krásně narostlou a daří se mi dobře, jediné co by mě mohlo plány překazit je fakt, že by se nepodařilo rozmražení a že by moje miminka proces rozmražování nemusely vydržet, ale nechci na to myslet, jestli jsou po mě, tak jsou bojovníci 🙂

Jsem optimisticky naladěná, a věřím, že to tentokrát vyjde 🙂

adenka84
26. dub 2011

@misaot Ahojky,
mocinky držím palečky, aby byl pro tebe Ketík úspěšný..moc ti to přeji....Jedna holčina od nás z diskuze, chodíla do stejného CAru jako já..teď čeká po KET dvojčátka...vše má v pořádku a musím říct, že je úplně první, které se tam KET podařil...
Takže věřím tomu, že se podaří i tobě...držím pěsti a na zítra pfuj, pfuj, pfuj...

misaot
27. dub 2011

@adenka84 Ahojky mamino 🙂 No kéž by se tvá se tvá slova naplnila 🙂 jsem moc nervozní zachvíli jedu, mrazáčci jsou připraveni tak doufám, že budou bojovat 🙂 Moc jim věřím 🙂

A jak se daří tobě?

adenka84
27. dub 2011

@misaot ahojky, neboj bude vše Ok..hlavně to chce klid a pozitivní myšlení - ničím se nenech rozhodit...nějaké píchání v podbříšku vůbce nereš..to já měla také..cítila jsme se jako před mrchou, a nokonec vše dobře dopadlo..takže kdyby náhodou si měla stejné pocity, tak není ni ztraceného...hlavně klid, pěkně relaxuj a odpočívej...
Jnak já se mám dobře..miminko je v pořádku...v pátek nás sice čeká odpěr plodové vody, ale nepřipouštím si, že by to nějak špatně dopadlo...výsledky budu mít do 14 dnů, to čekání bude asi horor, ale snad to bude vše Ok...už abych je držela v ruce...
měj se pěkně a držím palečky,a Ť se tvým sněhuláčkům u tebe líbí.. 🙂

misaot
28. dub 2011

@adenka84 Ahojky, tak mám po zákroku, bohužel jeden sněhuláček se přestal vyvíjet tak mi nakonec zavedli jen jednoho, ale za to siláka 🙂 Jsem doma a užívám si sluníčka a doufám, že to vyjde.

A ty čekáš jedno nebo dvě?

No nějak to neřeším....prostě to nechávám náhodě. V pondělí půjdu do práce a budu dělat jako by se nic nedělo a doufám, že mě pak bude čekat překvápko 🙂

Jaký máš termín porodu?

adenka84
28. dub 2011

@misaot tak ti moc přeji, ať je tvůj sněhuláček silný bojovník adrží se ti zuby nechty... 🙂
Ty budeš chodit do práce? mě vžyd po ET i KET vystavili sami neschopenku! Ale pokud nemáš nějak námáhavou práci, tak je to možná pro tebe lepší, budeš mít jiné myšlenky..než je ty jestli se to povede či ne...držím palečky..

Já čekám miminko jen jedno..nechala jsem si zavést 3 embria....ale uchytio se jen jedno..jsme za něj ale moc rádi..nejdříve jsme si přáli dvojčátka, ale teď jsme rádi, že čekáme jen jedno..všechno je s jedním miminkem mnohem snažší..
TP mám 11.10.2011

capricej
28. dub 2011

Děvčata, držím palce. 🙂

petrajda
29. dub 2011

Ahoj holky, Misaot držim moc palce.
Adenka - to bude dobré, výsledky vyjdou dobře.
Mi už známe výsledky z imunologie.manžel dopadl co už dávno víme,horší morfologie spermií, no a já jsem dopadla co jsem teda nečekala. Blíká tam na mě samé zvíšeno,sníženo, bílé krvinky s tam bijou mezi sebou a jejich teda nějak moc. Dostala sem nějaký přípravek na užívání.Ale podle mě se v tom projevil ten zánět,takže pravděpodbně na nějaké pokusy teď asi odložíme.Stejně jsme hned nechtěli. Ještě sem teda zvědavá co mi řeknou příští čtvrtek v caru, jdu tam s výsledkama a bude to prvně po té hysterskopii. No je to boj. Jsem ráda,že je jaro,že je hezky,že můžu mít konečně i jiné myšlenky,protože zimní období mě fakt ubíjí.
Zejtra jdeme kamarádovi na svatbu a vůbec se teď hodně děje,vždyť ani sem už moc nestíhám chodit.
Holky mějte se a hezké čarodky!!

cuddle
29. dub 2011

@misaot
@petrajda
@capricej
@adenka84
tak ja se zase ukazuju po nejake dobe, tento tyden jsem zacala se stimulaci Fostimonem na 1IUI, jsem zvedava - mam 2 ampulky denne, ted v pondeli mam jit na kontrolni ultr jestli tam bude videt nejaky posun....

misaot
29. dub 2011

@adenka84 to se ti vůbec nedivím.... já bych asi taky nechtěla dvě najednou......jsem ráda, že jsi v pořádku 🙂
Ano v pondělí jdu do práce, sedím jen u PC takže nic namáhavého a abych pravdu řekla, oproti minulému IVF, kdy jsem byla rozbolená z OPU tak ted je to pohoda, nic mi není, nic necítím takže nechci na to zbytečně myslet....

A kdyby to přeci jen nevyšlo tak se mi s tím bude lépe vyrovnávat v práci.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru