• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První IUI v květnu 2010

6. září 2011 
cudle - nechávají to do car. Vím,že některé holky s endometriozou otěhotněly a dokonce přirozeně. V nemocnici mi přímo nic nedoporučili, nechávají to do car. Jsem objednaná na osmého července,tak uvidím co mi řeknou. No pěkně se nám ta skládačka seskládala.
K operaci - měla jsem ošklivé probuzení,buď mě špatně probudili na sále -říkaly sestry a nebo mi prostě jen nesedla anestetika - říkám já. Já jinak narkozu snášim dobře.
Zejtra už jdu na stehy , zatím jsem doma.

cudle a co ty?
15. čer 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajda ja mam z narkozy strach, nikdy jsem zadnou nemela, ale zase si rikam ten odber vajicek je vetsinou snasen dobre, pac je opravdu kratkodoba, u te laparky to asi bylo delsi dobu....

no ja zahajila 10.6 dlouhy protokol, ted beru Proveru , dnes zacinam pripichavat injekce na dozravani foliku, at je tam pristi mesic pri stimulce nejaka pekna uroda, jak dorazi ms klusu do CAR pro injekce a zacinam stimulovat, takze odber mozna tak nejak v polovine cervence - takze zatim je to takove stadium pripravne...
17. čer 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
17. čer 2011 v 10:49 • princeznal
cuddle - já jsem vlastně nikdy nevěděla jaký je rozdíl mezi krátkým a dlouhým protokelem.Že tak markantní sem teda netušila :confused: . Proč se vlastně v tvém případě rozhodli o dlouhý?

Narkozu snáším většinou dobře,ale tahle byla teda nářez. Já mám během půl roku za sebou čtyři a ta poslední po laparce byla teda maso!
24. čer 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajda ty ja nevim - bylo to tim, ze jsem mela zrovna myslim 5DC a asi to chteli nastimulovat, aby pri IVF byla vetsi urodicka, pac pry pocet foliku se vytvari 2-3 mesice predem a ne jen v tom stimulacnim cyklu, to ze dozravaji jen ty co uz tam jsou , takze takto oni nastimuluji predem aby se jich vytvarelo vice a pak ta stimulace byla uspesnejsi.....tak nejak to rikal
uz picham 3 ampulky Merionalu - 2 den a k tomu mam porad jeste i ty dalsi leky, tak uvidim jak budou postupovat vysledky
no nesmim si tu narkozu moc brat jinak bych se tam neodhodlala vubec.....
26. čer 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
cuddle - moc ti držím palce a dej zprávu jak to vypadá
30. čer 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajda jojo diky, ted me ceka v sobotu kontrolni ultrazvuk a odber krve, tak jsem zvedava jestli tam neco roste...
30. čer 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, dnes OPU, narkoza myslim dobry, pekne sem se probudila i mluvila s pani co byla se mnou na pokoji, ale asi po 45 min se mi zacalo delat trosku spatne a tocit hlava a takove navaly horka, tak me sestricka vic zvedla do seda, otevrela okno, dala caj a svacinu a jeste jsem tam lezela, no asi o pul hodku dyl nez bylo v planu, manzel statecne cekal
nahore koordinatorka se na mne divala trosku nejiste, ze je videt, ze nejsem uplne v kondici, normalne mam zdravou barvu a ted asi trochu beloba a hlavne jsem byla docela zpocena - no dostala jsem nejake leky proti hyperstimulaci - mam si zitra a den potom dojit na injekci do zadku - takze nevim jestli sem mela nabeh - bricho me trochu poboliva, ale jinak lezim a zbytek dne mam naordinovany relax a peci od manzela
odebrali 18 vajicek - to jestli jsou zrale a kolik je uvidi dnes - ale reknou nam az zitra kolik se oplodnilo, meli jsme v ICSI 8 kusu a nakonec jsme se rozhodli, ze si doplatime jeste pripadne dalsi 4 kdyz jich bude zralych vic, takze maximalne budou oplodnovat 12
8. črc 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
cudle - panečku, chvilinku tu zas člověk není a takové novinky. Já byla na dovolené,tak moc moc držím palce. Jak to teďka vypadá??
Byli jsme mezitím taky v caru a mám na podzim,asi září-říjen, naplánované ivf, tentokrát metodou PICSI a budu mít také dlouhý protokol,vzhledem k endometrioze. Hele ty jsi jak dlouho píchala injekce? mě to připadá,že aspoň měsíc.
11. črc 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajda no ja zacala s Dipherelinem, to bylo nejak v pulce cyklu, pak se s novym pridal Merional a v Dipherelinu jsem pokracovala porad, az do Pregnylu - nas car tuto metodu nazyva SIVF - ne presne dlouhy protokol, pouzivaji nejakou licenci z Australie - prave tento princip nejak patentovany
jinak dnes 3 den PK a mame 11 bobisku, oplodnilo se jich z 12ti 11 a zatim se vsechny drzi, ve stredu 5ty den PK a dle vsecho transfer, doufam, ze se udrzi a bude i na zamrazeni
11. črc 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
cuddle - tak to je krásná úroda. Moc držím palce dál.
Já jen vím,že v nějaké části cyklu budu píchat taky Merional,ale o něj sem zažádala místo Gonalu-ten už u nás v caru stojí 7000!.protože chceme PICSI,tak budu mít aspoň nějakou úsporu na lécích.Akorát to nebude tak pohodlné,aplikace Gonalu byla snadná,že byla v peru.
Dlouho se tu neoběvila Misaot,co?
12. črc 2011 v 06:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajda no ja si i predtim pichala Fostimon, takze jsem michala sama a bylo to injekcne, on uz mi doktor v caru rikal, ze mi nebude davat drahe leky, ktere maji stejnou ucinnost jako ty levnejsi, jen jsou uzivatelsky prijemnejsi, ale nedoplatila bych se, pak bych ty pera potrebovala 4 a pojistovna hradi vlastne 2 a to jeste s doplatkem - no a pichala jsem si to sama, nakonec bez problemu
no jo Miosat tu dlouho nebyla ...asi si dava pauzu
12. črc 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
cuddle - jak to vypadá?? Jsem celá zvědavá, žhavá na zprávy.Moc držím palce dál. V práci byl docela mazec a v sobotu odjíždíme na dovolenou, už aby to bylo...

Aplikace těch per je opravdu velice snadná,ale úspora peněz u mě zvýtězila..l
14. črc 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajda vcera jsem si byla pro fazolku :slight_smile: 1 nam zamrazili, dalsi uz bohuzel do stadia blastocysty nedosly, ale ty 2 jsou pry moc hezke, u nam mrazi jen ty kvalitni blastocysty zadne horsi
takze ted jsem 2 dny doma a jen tak odpocivam :slight_smile:
14. črc 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
cuddle- jé tak to moc to moc gratuluju :slight_smile:
15. črc 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavně nezvedej nic těžkého..nemáhej se, nenatahuj se a ne...no všake :dizzy_face: jistě víš...a ono se to poved
15. črc 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajda jojo 2 dny mam dovolenou a k tomu vikend, takovej relaxacni , valici se, odpocivajici :grinning:
15. črc 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak paráda,že to takhle vyšlo...
15. črc 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jdu balit, zejtra razíme na šumavu na tejden,ale jak tak koukám do mapy tejden bude málo
15. črc 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajda pekne si to uzij, my jsme byli zacatkem cervna a fakt parada, klidek pohoda, hodne hradu, zamku a tak , no balada :slight_smile:
15. črc 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, jsem zpět, tedy už od neděle,ale než já se vždycky po nějaké podobné akci dostanu k pc .....
cuddle - jak to vypadá?????????
Myslela sem na tebe.
Já v pondělí volám do caru zda odeslali žádost..
28. črc 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajda ahoj, krev negativni, uz jsem 3DC a za tyden zacinam tabletky a pokud bude 14den dobry ultrazvuk, tak 20 ty den se cca muze jit na KET, mame 1 mrazacka.....
28. črc 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
cuddle - tak aspoň že máte mrazáčka..jak říká jedna kolegyně z caru :wink: ,hlavní je pozitivně myslet.No ale ono se to snadněji vykládá a doporučuje než dělá,což? :slight_smile:
29. črc 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajda no jo presne tak, byt pozitivne naladena porad moc nejde, no tak uvidime jestli to bude vetsi bojovnicek
1. srp 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
cuddle - věřím že bude :wink: :slight_smile:
1. srp 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajda ahoj - dnes 12 den po KET - testovala jsem v nedeli a nasla sve prvni //
vcera krev, HCG 196, potvrzene tehotenstvi - ultrazvuk 9.9
sem stastna, ale radeji opatrna a nejasam moc nahlas....
30. srp 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
cudle - ty brďo, potichounku ale přece držím palce. :slight_smile: :dizzy_face: To je super!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Já si jdu ve čtvrtek pro léky a dzovíme se kdy začnu s dlouhym protokolem
30. srp 2011 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajda dekuju , v pondeli mi na krvi potvrdili HCG 196 - prý jste tehotná! krasna veta, nejkrasnejsi
no a ted cekam a trnu na ultrazvuk 9.9 jestli to bude v poradku tam kde ma byt, a tak jak to ma byt

jak jsi dneska dopadla ty?
1. zář 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak tu je aktualni diskuze IVF zari, rijen - taky tam chodim koukat - takze by ses mohla pridat do snazilek sem

http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/ivf-zari-rijen-pridejte-se-/
1. zář 2011 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj cuddle - děkuji za info. Já byla nějakou dobu zas bez netu, měnili jsme poskytovatele,tak snad už to bude dobrý.
V pondělí jsem dostala injekci decateptylu a za 14 dná jdu na utz...

Jen ať dál hcg roste :dizzy_face:
6. zář 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek