• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První kroky do CARu

25. května 2011 
@svoba - do ničeho tě nudíš nemůžou a to že to napíšou, neznamená, že to musíte chtít. To ICSI, je že spermii napichujou do vajíčka, že to má jako větší možnost, že se to vajíčko oplodní, ale zase na druhou stranu, nám je taky napichovali a z 9 se oplodnila 2, takže já bych už do ICSI nešla, protože je to navíc 7000 Kč a věřím tomu, že kdyby dali do zkumavky vajíčka a spermijky, že se jich spojí víc a bylo by to lepší.....
23. říj 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@haaninaa Když otěhotním, tak budu chodit kamkoliv :grinning:
23. říj 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cincinnati - to ti věřím, to já říkám taky, i když to máme do Plzně 100 km, tak je klidně budu jezdit každý týden, i když se mi dělá špatně... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. říj 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cincinnati - jaký je vlastně u Vás problém? Nebo je všechno OK? jen se pořád nedaří? Já si Vás nějak začínám plést... :grinning:
23. říj 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@haaninaa Vše OK. Nevíme, v čem je problém. Všechny testy dopadly dobře.
23. říj 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cincinnati - tohle je nejhorší varianta, která je, když nikdo neví, kde je problém.... To máš za sebou i laparku?
23. říj 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, s dovolením bych se ráda přidala.o)
S manželem už přes rok v ložnici šaškujeme s vidinou nějakého výsledku, ale pořád nic.o( Asi po 7 měsících jsem začala být nervozní, tak jsem zašla za svou lékařkou a ta mi dala Utrogestan a radu, že by bylo fajn něco shodit, ale zároveň jedním dechem dodala, že se po těhle práškách přibírá....no prášky nepomohly, já přibrala, manžel z vlastní iniciativy byl i na vyšetření a vše OK...takže se dostávám do fáze, kterou tady asi všechny známe....
Jaké CAR v Praze je podle vás nejlepší?
23. říj 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cincinnati to je paradoxně horší varianta, než když něco najdou, což?To alespoň člověk ví, proč to nejde a dá se s tím něco dělat,či rovnou to řešit dál přes IVF.

@elischka my teď taky vybírali CAR v Praze a ve výběru jsme měli Gennet,Apolinář a Iscare.Nakonec se ze dvou, čiště osobních důvodů rozhodli pro Iscare.Jdeme tam za 14 dní, tak jsem zvědavá.
24. říj 2010 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elischka My si vybrali Gennet a líbí se nám tam...
24. říj 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@haaninaa Laparku za sebou nemám. Tu mi dr. navrhuje, ať to zkusím. Jenže nevím, jestli do sebe chci nechat řezat, i když je to jen malá dírka, ale i tak je to zásah a já v nemocnici nikdy nebyla. Navíc je to jen zjišťovací a není zaručené, že to třeba nebude zbytečné.

@amadores Přesně tak, příjde mi to horší, než kdybych věděla, že máme nějaký problém....
24. říj 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haaninaa - oni nás nenutili, ale dali nám to jako samozřejmost. bz citů, bez debaty. prostě manžel má horší spermio, tak jedině ivf. to icsi, myslim, bylo taky kvůli jeho spermiogramu. no, a pak jsme otěhotněla sama. tak nevim...
24. říj 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elischka - já chodila do Gestu (Praha 5). a líbilo se mi/nám tam. koukni tady na koníku na diskuze. jsou tam někdy zajímavý poznatky. být ale na tvém místě, zkusila bych ještě nějakou alternativu - mojžíšku, bylinky, cvičení, .... taky jsou dobrá vyšetření na urologii, celková prohlídka, obvodačka by měla udělat test na štítnou žlázu (jen odběr krve), aj. a nehubni! před těhu to není vhodné. hodně štěstí!!!!
24. říj 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
souhlasim s názorem, že je lepší znát problém nebo příčinu toho že to nejde. jenže sama dobře vim, že těch vyšetření, kterýma si člověk musí projít je hafo. a stačí jen maličkost. nebo je to holt osud. prostě nás to má něčemu naučit. trpělivosti, pokoře, ...
24. říj 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, rada sa k vám pridám :slight_smile: Nás čaká 1.návšteva CARu v lednu. Snažíme sa už tri roky a tiež mi už neni 20 ani 25, takže začínam byť dosť nervózna. Zatlačila som na mojho Mudr aby mi urobil nejaké podrobnejšie vyšetrenia a teraz sa prišlo na to, že tvorím protilátky proti manželovým spm, takže sa do delohy vobec nedostanú :frowning2: Manžel má trochu pomalejšie spm ale vraj nič tragic ké. Ale to zistenie, že sa celé tri roky nič nedialo a mohli sme to už dávno riešiť ma dosť vykoľajilo. Takže radím všetkým čo nie sú spokojné so svojím Mudr, nech nič neodkladajú a vymenia ho. Na druhú stranu som rada, že sa to už aspoň trochu pohlo a vieme čo máme riešiť. Takže nám bolo doporučené IUI. Nie sme z Prahy, tak sa rozhodujeme medzi CAR v Brne a Olomouci (na to máme celom zlé ref erencie). Neviete mi poradiť ktoré je dobré v Brne? Ináč všetkým želám len pozitívne myšlienky a čo najrýchlejšie splnenie sna o drobčekovi. :slight_smile:
24. říj 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cincinnati - ale zase máš jistotu, že je všechno OK. Já jsem nikdy narkózu neměla, až teď kvůli miminku několikrát... To mimi za to stojí... neboj, nic to není....
24. říj 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michelina - manžel má taky pomalejší sperma a nám řekli, že pro nás IUI neni. ksakru. čert aby to vzal. kdo se v tom má vyznat. pozittivní myšlení je nejdůležitější!!!
24. říj 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elischka - ahojky,my chodíme do Gennetu na doporučení mé gyndr a kamarádek,které tam také chodí. :slight_smile:

@michelina - ahojky,tak to máme stejný problém,jen s tím rozdílem,že nám rovnou řekla dr,že nám doporučuje IVF. :slight_smile:
24. říj 2010 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mě už to snažení a všechno kolem vůbec nebaví... :unamused: Už je to víc jak rok a 8 měsíců a pořád nic ... Asi mi není souzeno mít děti ...
25. říj 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cincinnati - nezoufej!!! každá si tím občas procházíme. hlavu vzhůru! jednou se to podaří. v dnešní době s moderní medicínou lze ledacos, a zázraky se dějí.
25. říj 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost? Dneska jsem byla konečně na hormonálních testech a prý nemůžu otěhotnět, jelikož mám vysokou hladinu mužských hormonu 2,94. Nasadla mi na 3 měsíce hormonální antikoncepci Minerva, která by to měla snížit, ale další 3 měsíce budou v pytli a ani nevím jestli to zabere. Nevíte některá o tom něco? Děkuji
26. říj 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, můžu se k Vám přidat? V prosinci jdeme k Dr. Bukvové na první konzultaci, tak snad nám nějak pomůže...
26. říj 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristin8 - kamarádce taky předepsali na vyšší hladinu hormonů na tři měsíce nějaký prášky. před nedávnem je dobrala ated s ezase snaží. jestli se jim zadaří, dám ti hned vědět. to bude dobré. vydrž! :wink:
26. říj 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky, nebojte, určitě nám to všem jednou vyjde, jen si musíme počkat.... O to lepší to pak bude.... My už čekáme tři roky a pořád nic, ale věříme, že příště se to třeba povede..... :grinning:... Musí, to jediný mě drží pořád v naději... :slight_smile:
26. říj 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svoba moc děkuji, koukala jsem na netu a nikde nic není, tak snad to zabere :frowning2:
26. říj 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristin8 - jen jsem tě chtěla uklidnit. nejsi v tom sama. jistě to dobře dopadne! jinak na úpravu hormonů jsou dobrý i bylinky. drnek, skvělej sirup Ra-vit. piju ho. je chutově výbornej. jako šťáva. nebo femigard. třeba pomůžou :wink:
26. říj 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svoba bylinky piju, je to namíchaná směs na ženskou plodnost, ale ráda zkusím i něco jiného. No tak si teď dáme na 3 měsíce pauzu od snažení a pak se uvidí :wink:
26. říj 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@andilekpanenka Já taky chodím k Bukvově...
26. říj 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristin8 - my ted taky dáváme pauzu kvůli výsledkům imunobiologie. ale pak to půjde zase samo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nám dnes dorazily výsledky buněčné imunity a mám ji zvýšenou.Takže 3 měsíce léčba a pak se uvidí, jak dále.Tím pádem z IVF v zimě nic nebude.... :unamused: ch jo, tak to mám zase na dlouhou dobu po náladě. :frowning2:
27. říj 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amadores - a co to znamená? já na ty výsledky taky čekám. jsme z toho nerv. hele, neboj. alespon víš, že problém není vážný a pomůžou prášky. 3 měsíce utečou a pak se budete snažit o to víc :slight_smile:
a byli jste u Madara nebo u té doktorky?
27. říj 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek