• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reakce na Menopur. 5 folikulů, 5-8 cm. Není to moc?

21. srpna 2009 
:unamused: prosim o radu, dneska jsem byla v Sanusu 4. den stimuluji Menopurem - ráno tedy pouze 3 dny píchala jsem si až po utz. Mám jen 5 folikulů a jsou velky 5-8 mm. to asi není nic moc co? navíc mi vyhrozovali, že mi ty 3 krabicky co proplaci VZP nebude stacit. nemate doma nekdo nejaky kdyby mi to nahodou nestacilo? odkoupila bych je.. nevim zda to bude nutne ale radeji se dopredu ptam. a co si myslite o tom skromném počtu?
21. srp 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky já jsem také stimulovala Menopurem. Ale to je jedno. Hlavně je to, aby v těch folících byla vajíčka, i s pěti se dají dělat divy. Musíš věřit. Navíc je ještě čas. Ještě ti přece stimulka nekončí. Držím palečky :slight_smile:
21. srp 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nekončí já vím, jen mě to zarazilo a dr. očividně taky, tak jsem se chtěla poptat.
21. srp 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně, nedivím se ti. Tvoje první IVF?
21. srp 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj moje první. jak jsi na tom ty? drzím ti palecky.. koukám žë to vyšlo :slight_smile:
21. srp 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No snad :slight_smile: . Zatím jsme kraťounce. Jsem po KETu. První ET nám nevyšel, ale měli jsme mrazáčky a to se povedlo. Teď už jen ať vydrží.
21. srp 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak taky poprvé a vše potřebné jsem se dozvěděla tady na koníkovi :slight_smile:
21. srp 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kolik jsi měla mrazáčku a nechala jsi si zavést jen jedno embryjko?
21. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zavedli jsme dvě a chytlo se jedno. Já jich měla 18, protože první ET se nekonal, kvůli hyperstimulačnímu snydromu. Teď nám jich zbylo 10.
21. srp 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
takze by jsi taky asi doporučovala zavést dvě vid?
21. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě, prý je tam větší šance, že se chytne alespoň jedno.
21. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja se asi hyperstimulu bát nemusím.. doufám. ale to asi těžko když jich je zatím tak malinko.
21. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No snad né, není to nic příjemného, tak radši míň a bez problémů. Vys, musím frčet něco dělat. Tak zatím pa a klidně se připoj do naši diskuse IVF ...... jak se nezbláznit, poznáš to. Máme asi jako jediné přes 20000 příspěvků. Tak zatí pa a držím palečky
21. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivf,nadeje,stesti ale i smutek,jak vse zvladnout a nezblaznit se - takhle se to jmenuje přesn, jsou tam samé skvělé baby :wink:
21. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj díky moc.. :slight_smile:
papa
21. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek