Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

78marcela
14. zář 2010

@okcelok Já jsem tady🙂
Byla jsem u kámošky, u té švadleny v obchůdku se pokochat a pořádně to podomlouvat a zítra to už budu mít ušitý🙂
Tak pojedu za miláčkem, tak mu to tam vezmu, docela se těším.

okcelok
14. zář 2010

@78marcela tak to je teda rychlá,holka jedna šikovná!!!!Vy to teda budete mít doma krásné a co teprve holčičky pokojíček!!!!!!! 😵 😵 😵

okcelok
14. zář 2010

@78marcela zřejmě je češtin můj velký kobylek,když vidím,co jsem napsala!!!! 😝 😝 😝 😝

okcelok
14. zář 2010

@78marcela i když to mám vlastně dobře!!!!Ty jo,já jsem asi nějaká unavená,když se tak pozoruji! 😝 😝 😝 😝 😝

okcelok
14. zář 2010

Zítra se nám vrací Rebeca!!!! A s ní i dvojčátka opálený,maledivský!!!! 😀 😀









78marcela
14. zář 2010

@okcelok Právě ti kontroluju ten pravopis a marně hledám chybičky...Napsala jsi to správně, holky budou mít krásnej pokojík, velkej 25 metru, vymalovanej na žluto. Akorát je tam trochu málo světla, což mě mrzí, jinak jsou všechny místnosti úžasně světloučké.

78marcela
14. zář 2010

@okcelok No Rebeka se vrací a já tu nebudu...ale snad se připojím přes notas, at vím info, nevíš, zda a kdy chce testit? Kdy šla na KET? Zapomněla jsem to.

okcelok
14. zář 2010

@78marcela já myslela gramatiku,ale měla jsem to dobře!!!Teda,to budou mít dámy pořádnou tělocvičnu,ale tou žlutou to prosvětlíš!!
Rebeca byla na ET 2.9,takže v den návratu by to už měla vědět!
Tak nás sleduj z noťasu!

78marcela
14. zář 2010

@okcelok Si piš, že budu, bych bez vás nebyla. Navíc je tento týden plno novinek a u toho přece musím být, ne? Na rebecu se těším, na super zprávičky.

78marcela
15. zář 2010

Všem přeju dobré ránko, milé spolubojovnice 🙂 🙂 🙂

saminka
15. zář 2010

ahojky holky, taky preji dobre ranko vam vsem 🙂
no tak kdy se dockame Rebeccy,snad uz brzy nam oznami tu radostnou zpravu.....taky Marcela uz se chysta na testovani....teda....ja se musim priznat ze osmy den vcera jsem to taky riskla ,ale ani stinek 😢 no vim,ze je to jeste dost brzy,ale i tak me ta ma pozitivni naladka nejak opousti 😔 😔 ale jeste neni nic ztracene,dalsi testik si necham az na pondeli,pritel mi ho schoval 😉 dnes jdu opet do skoly,je to studium IT a podnikani, tri hodky denne,tak aspon budu mit mozecek trochu zaneprazdneny .

pekny den

okcelok
15. zář 2010

Ahojky,dnes to vypadá na krásný den!! 😎

veveram
15. zář 2010

Ahoj všichni,tak já už se nemůžu dočkat na tu dálnici od všech!!!!Tak držím palečky. 😉

okcelok
15. zář 2010

@veveram děkujeme,my už tu dálnici všechny taky chceme!!! 😀

okcelok
15. zář 2010

@rebeca_1 vítej zpět!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!To je ale zima,co???
Jak se vede dětičkám,jsou určo pěkně opálené!!!! 😎 😎

gabikri
15. zář 2010

Ahojky 😵

Tak tady čekám, kdy se ukáže rebeca s radostnou událostí 😵 😵 😵 Kdepak jsi? 😉

@78marcela : už budeš brzo testovat, viď? Tak tfuj tfuj, tfuj 😉

@saminka : osmý den je fakt hodně brzo, zbytečně se teď budeš stresovat.

78marcela
16. zář 2010

Tak jsem tady, ženy. Myslela jsem, že si počtu novinky od rebecy a nic, no teda, kdepak se ještě toulá.
@saminka tak v pondělí hlásit dvě čárky, jasné? Ony se ukážou.

saminka
16. zář 2010

@gabikri no ja vim ze jsem pako, ale proste den pred tim jsem si ty testiky koupila, jsou tu ale priserne drahe tak jen dva a proste jsem neodolala, a u miusky jsem tu carku uz osmy den den mela 😒 no tak proto 😅 😅 😅

Rebecca nas napina,holka jedna, snad se nekde na Maledivach nezapomneli 😨 😨

@78marcela rozkaz kapitane 🙂 a ty budes testit uz zitra? neni to taky moc brzo? fakt to za ty nervy nestoji 😢

luckap123
16. zář 2010

ahoj holky 😉 taky nakukuju jeslti už se vrátila Rebeca s dobrýma zprávičkama 🙂
holky tak hodně štěstí na testování ..tfuj,tfuj,tfuj 😉 já to asi zkusím v pondělí..to bude 13 den po IUI...tak třeba se zázraky dějí,že 😎 ale zítra zkusím testtík kvůli pregnylu...11 den od injekce už tam snad nebude..ale jinak na sobě nic nepocituju..jen mě vůbec nebolí prsa a to od každé ovulace mě bolí až do MS takovým způsobem,že si je ze schodů musím kolikrát držet 😀 a to mám velikost - 1 😀

okcelok
16. zář 2010

Ahojky,tak koukám,že chcete všechny testovat!!!Já to zkoušet nebudu a počkám na krev!!Strach vátězí!!!! 😝

okcelok
16. zář 2010

@luckap123 tak mě prsa normálně vůbec nebolí,ale teď je cítím!Doufám,že to je dobré znamení!!!

okcelok
16. zář 2010

@78marcela tak co,koukáš pořád na nové věcičky do bytu?! 😀

luckap123
16. zář 2010

@okcelok Tak to máme opačně 😀 a i já doufám,že když to takhle normálně nemívám,že by z toho mohlo něco být 😀 a bolí mě teda šíleně záda a taky pícha a pobolívá v břiše..se zase pozoruju .... 🙂

okcelok
16. zář 2010

@luckap123 to asi každá,která čeká na výsledek!!!! 😉

78marcela
16. zář 2010

@saminka já vím, že to b udou nervy, ale prostě testnu.Já se s tím raději budu smiřovat postupně, než pak u krve rána mezi oči.Chci vědět, co se děje. Při prvním ET jsem tu čárku taky sedmý den měla, minule ne a ted se uvidí. Ségra ji taky sedmý den měla a spousta holek tady taky. Alespoň se můžu pak uětšovat, že se čárka ještě vynoří a když ne, budu s tím pomalu smířená. Prostě testit budu zétra a pak denně.

okcelok
16. zář 2010

@78marcela Ty už začneš zejtra?!Tak to budu teda napnutá jak struna!!! 😀 😀 😀

78marcela
16. zář 2010

@okcelok Teď nekoukám zrovna. Udělala jsem si bohatou snídani, volské oka, rajčátka,papriku, slunečnicový chlebík...tak mi bylo dobře a ted už mám zase ale hlad, to není možný, toto, mám nějakou zvýšenou chut kjídlu. Že by to byl taky těhu příznak? NO, možná jo, krmit dvě děti...

78marcela
16. zář 2010

@okcelok Jasné že zítra, sedmý den. já jsem sama napnutá na tebe, sestro v akci.

okcelok
16. zář 2010

@78marcela teda,tak tomu se říká snídaně šampiónů!!!!!!!!! 😀 😀 😀 To se ale dětičky mají,takhle dobře papají!!
No já budu vědět výsledek až příští pátek!

78marcela
16. zář 2010

@okcelok Jenže mám ještě hlad🙂 i po takové snídani, nevím, co se se mnou děje, že vypukla žravost. Jsi stejěn dobrá, že to vydržíš tak dlouho, to mě by zabilo.