Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

mandre
28. únor 2011

@saminka tak to víš, že na tom pracujeme, když se nám poštěstí folikuly na levém vaječníku každý zhruba 3. měsíc 😲 ...ale tentokrát jsou 2, mám je i na fotce 😵

@kornelka11 Pregnyl jsem si nenechala píchnout, bylo ještě brzo 😵 ... tipuju na ovulaci dnes 😕

@janib gratuluju k holčičce, hodně zdraví 😵

@bellka no už aby to bylo 😝

kornelka11
28. únor 2011

@mandre ja som si najskor precitala, ze si si pregnyl nechala pichnut. Az teraz pozeram, ze nenechala.
Ale ty sa chystas buduci cyklus do stimulky ze? No tak aspon to mas otestovane, ze pekne foliky sa tvoria aj v prirodzenom cykle, o to viac a rovnako kvalitnych ich bude pri stimulke 🙂

kornelka11
28. únor 2011

Kto mi ukradol fotku? ☹

veveram
1. bře 2011

Nazdárek všem,
my o víkendu malovali,tak jsem se jěště moc nevzpamatovala.V pondělí proběhla kontrola,vše v pořádku,máme přes 2kg.
Jinak všem držím palečky a posílám taky ty bacily těhotenské. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
@janib:gratuluji k Elišce,užívejte si to.

okcelok
2. bře 2011

@veveram teda,přes dvě kilča,to je super!!! 🙂 Já jdu a kontrolu teď,tak uvidíme,jestli nás bude vážit! 😝

kornelka11
2. bře 2011

Ahojte 🙂 tak ako sa mate? Je tu nejaky maly pohyb stale, kde sa tulate vsetky?

@veveram izbicku pre babatko ste malovali ci cely dom-byt? Musela to byt makacka, to je narocna praca. Ty si davaj na seba pozor!
Vahu mate peknu, pekne pokladik papa, len tak dalej 🙂
Ako sa citis? 🙂
@okcelok ako ti dopadla kontrola? Aj Rozalie pekne papa a pribera? 🙂

Sami, Gabi, Oli

🙂 🙂 🙂

olousek35
2. bře 2011

@kornelka11 ahojda, jsem tu. Tak co nového? Šup nějaké novinky. 😉

kornelka11
2. bře 2011

@olousek35 nemaaaaaaaaaaam novinky ☹

maruzi
3. bře 2011

@kornelka11 @olousek35
Taky nakukuji každý den a žádné extra novinky tu nejsou...už aby někdo porodil nebo otěhotněl...tak šup holky, do toho🙂

kornelka11
3. bře 2011

Ahojte baby 🙂
v Reprofite nosia doktori aj sestricky zelene ciapky. To je nieco nove? Nikdy to nemali ale musim povedat, ze im to velmi svedci 🙂

saminka
3. bře 2011

@kornelka11 taky jsem si toho nevsimla, a kde jsi to videla????

jak se vsichni mate, je tu fakt klidek ☹

gabikri
3. bře 2011

@kornelka11 : ahojky, co vím, tak ty zelené čepice nosí i jinde, když jdou na operační sál 😉

kornelka11
3. bře 2011

@saminka behali v tych ciapkach vzadu, dokonca aj na recepcii. Take mi to bolo smiesne ale naozaj im to svedcalo. Ja som si myslela ze mali nejaku kontrolu preto to nosia. No ale ked si ich ty v tom nevidela, tak neviem....

Ja sa mam dobre 🙂

A dorra sa ako ma? Nikto s nou nieste v kontakte?

gabikri
3. bře 2011

@saminka
@kornelka11 : holky těhulky jak se cítíte? 😵 Budete někdo testovat a nebo počkáte na krev? 😉

kornelka11
3. bře 2011

@gabikri to vazne? Pri mne na operackach nikdy nemali zelene ciapky. Ja som ich v tom videla teraz prvy krat.

gabikri
3. bře 2011

@kornelka11 : já jsem byla na hodně operacích a vždycky komplet personál měl na hlavě zelené čepičky 😀

gabikri
3. bře 2011

@kornelka11 : je to logické, kvůli hygieně 😉

kornelka11
3. bře 2011

@gabikri zeby som si to nikdy nevsimla? Ale teraz mi to uplne udrelo do oci 🙂
Citim sa dobre ale tehulka nie som.

gabikri
3. bře 2011

@kornelka11 : jaaaak tooooooooooo ? Dostala jsi mrchu?

kornelka11
3. bře 2011

@gabikri nedostala.

gabikri
3. bře 2011

@kornelka11 😵 😵 😵

saminka
3. bře 2011

@kornelka11 no tak na operacnich salech jsem si jich vsimla, teda hlavne pri opu, pri transferu ani nejak ne 😉

@gabikri ahoj Gabi , mam se fajn, utika mi to rychle se skolou a moji malou,no v reprofitu mi dali 5.3. na testovani tak si hezky pockam do soboty, je mi fajn, mam jen utrogestan a nic vic tak nejsem ani tak omamena a zdrogovana 😅 a jak ty? zobes estrofem?

saminka
3. bře 2011

@kornelka11 o Dorre bohuzel nikdo nic nevi ☹ neozvala se uz hooodne dlouho a tak vsichni jen doufame ze jsou s Hanickou v poradku , je jen zvlastni ze je na modrem koniku porad aktivni 😒 asi to ma nejake blokle 😨

kornelka11
3. bře 2011

@saminka len nech si pekne Hanicku uziva. Tak je to spravne, tak to ma byt. Konik moze ist teraz bokom, ja som sa pytala len ze ci nahodou nie ste s nou niekto v kontakte. Mozno sa casom ozve 🙂
A super ze teraz ficis len na utrogestane, ved ty si si predtym vytrpela. Myslim ze prednison ti vtedy nesedel, ze?

saminka
3. bře 2011

@kornelka11 nee byl to ten metformin, ale ten uz po par dnech prestal delat problemy 😅 uz ho ale neberu....no myslim ze kombinace vsech tech prasku mi proste nedelala dobre 😒 tak snad to bez nich zvladnu 😉 no ale ohledne dorrky to je fakt zvlastni, asi par tydnu po narozeni byla v kontaktu denne na spolubojovnicich a informovala nas o malinke a pak najednou z niceho nic 😢

kornelka11
3. bře 2011

@saminka aha vidis, nejako sa mi to pletie. Podstatne je ze teraz ti je fajn 🙂

Ved doora tu bola raz max. 2 krat po porode. Ci? Aha, spolubojovnice 🙂 To nepoznam.

okcelok
4. bře 2011

@kornelka11 ahojky,no pan doktor tomu měčení a vážení moc nedává,takže se jen podíval na srdíčko a velký utz bude až 30.3!!!!

veveram
4. bře 2011

Ahoj ženy,
předem všechny zdravím a těším se na novinky, už to pomalu začíná 😀 že saminko 😉
Jinak já jsem celkem v pohodě,ale už mi občas otékají nohy a těžce se mi někdy pohybuje,to je těch 18kg navíc 😀 a prý to bude horší 😀 takže už se těším.
No a to malování a lehká rekonstrukce mi dali zabrat,i když jsem až tolik ruku k dílu nepřiložila,ovšem vyčerpává mě už všechno 😀
Teď serfuju na netu a hledám inspiraci,co mám jěště koupit a zjišťuji,že toho mám jěště co dokupovat. 😀

saminka
4. bře 2011

ahojky zenske!!!!

@veveram
@okcelok no tehulky nase,jeste par tydnu musite vydrzet a pak budete mit mimisky u sebe 😉 utika vam to moc hezky.....

tak u me to vypada takhle 😉 tak mi prosim drzte palecky at to neni jen dalsi biochemicke 😒 ale snad ne, minule jsem nasla druhou carku az 12dni po transferu 5-dennich embryjek a vydrzela tak max.tri dny, ted jsem testovala uz od 10.dne po transferu 3-dennich 😵 😵 je to ale fakt manie to testovani, hlavne kdyz uz to neni zadny dusik.

holky moc vam vsem drzim palecky 🙂

saminka
4. bře 2011

a samo ze jsem zapomnela na Bellku to jsem nechtela 😅 😅 😔 uz to mas za par kocko 😵