Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

olousek35
28. únor 2014

@ivcacig ty si nezmar 😀 Ale držím pěsti. Já bych šla hned do našich dvou posledních mražáčků, ale už asi neukecám přítele. Se mi to doma s dětmi líbí 😀

chiguita
1. bře 2014

@olousek35 ahojky, v týdnu zajdu za obvodní,chci si nechat udělat štítnou žlázu a test na chamýdie.Před lety jsem měla pneumo chlamýdie zvýšené,pak už jen lehce,ale to prý nemá nic společného s těhotenstvím.
Můj gyndař mi žádné vyšetření neudělá,když chodím do caru mají mě léčit oni. ,fakt přístup ☹ . Tak poprosím Štěpána,ať mi udělá hormonální profil a AMH, hor.profit nemám dělaný 4 roky. Když jsem byla na cytologii 23 dc měla jsem a sliznici 12mm,ale ms také jen 2 dny a dohromady 10 vložek,krev ale byla tekutá,teď fakt jak maztek a hodně tmavá. Piju tak 2 litry za den.Potřebuji tělo doladit,a ne zase jít do nativu,když je někde chyba.Já budu mít jednou opravdu milionové dítě 😀
Děvčata opatrujte se, já jdu do práce 😉

chiguita
1. bře 2014

chiguita @ ivcacig @ olousek35 Holky obě jste příkladem, aspoň já si z vás ten příklad beru.
@olousek35 -že i s dělohou plnou myomů dopadne těhu dobře,a s malým prckem zvládla i druhé těhu,žádný klid na lůžku 😕 zázrak!!! Asi to máš i v hlavě srovnané,a neblokoval tě strach.

@ivcacig - také jsi se dala dohromady a urovnala sis to v hlavě, byla jsi na to připravená,a štěstí přišlo k tobě. A já jsem šťastná, že za 4 roky co vás znám jste už maminky, a je tu hoooodně maminek 🙂

cermi77
1. bře 2014

@chiguita taky jsem brala estrimax, ale u me ke ketu nedoslo, pichala jsem k nemu zibor a ms pak presto presne jak popisujes, ja chodim na hematologii na pravidelne kontroly, tak zkus zazadat jeste o toto vysetreni. U uzivani estrimaxu je blokla ovulace, neroste folikul, takze odchazi jen sliznice. Do Estrimaxu bych uz nesla, mne to na sliznici nepomohlo, byla jeste nizsi nez normalne 🙄 , ale ja mam porad neco extra 🤐 , ted zkousim Femigard a kdyby nic jineho, tak na sexualni apetit to funguje primo zazracne 😀

olousek35
1. bře 2014

@chiguita jj, určitě to je o psychice hodně. Našla jsem si jiný cíl, přestala na otěhotnění myslet a ono to vyšlo a to bez jakéhokoliv omezování. Rps.ted problémy byly, ale nebyl nikdo, kdo by mě zastoupil, takže jsem fungovat prostě musela. Psychika dělá divy, velké divy. Drž se a neboj, ono to určitě vyjde. 😉

misha83
2. bře 2014

@chiguita ja nikdy ani po hormonech nemela silnou MS. Ale ja mam temer nulove AMH, takze se ritim do prechodu.

sikulik
3. bře 2014

@ivcacig s jedním prckem v náručí už není ten boj tak strašný na psychiku, jednak se vznášíš na obláčku štěstí, a jednak máš lítačku a starosti, takže Ti nezbývá tolik času myslet na to, zda se to druhé povede a ono to najednou vyjde 🙂. Však teď si užívej toho vytouženého a tvrdě vybojovaného mateřského štěstíčka a pak uvidíš..... 🙂, ale myslím, že většina z nás tady šla ještě do sourozenečka a dřív či později se zase podařilo, a Ty už máš smůlu vybranou, takže Ti zůstává jen hromada štěstí 🙂

cermi77
4. bře 2014

Holky dneska jsem byla za fyzioterapeutkou na srovnání (nejen) pánevního dna a kostrče, šla jsem s určitou obavou, no upřímně, měla jsem děs v očích 😀 😀......a odcházela odblokovaná a uvolněná, každopádně děkuji za kontakty, které jsem tu od vás dostala, stálo to za to, po letech snažení a neúspěchů jsem plná naděje a optimismu, zase si docela věřím, že to ještě někdy, brzo, dopadne tak jak má. Přesně tohle jsem po roce lítání po IUI a IVF potřebovala, klid, pohodu, žádné hormony, ordinace a laboratoře... Jaru zdar 😉 😀.

iwuska19
7. bře 2014

@cermi77 Tak to je super,že jsi tak v pohodě tak šup šup do Ket 😀

cermi77
7. bře 2014

@iwuska19 No jasně 🙂 !!! Nebudu čekat na duben a vlítnu do RF už koncem března 😀 a tobě Ivi ať tluče jako o závod 😵

iwuska19
8. bře 2014

@cermi77 Děkuju no naběhni tam co nejdřív 🙂🙂

mimika1973
10. bře 2014

@beruskaevuska1 ahoj, jak se mas? vse ok tedka? 😉
Stale to bude holcicka? 🙂

beruskaevuska1
10. bře 2014

@mimika1973 velký utz příští týden. hubnu a jdu do nemocnice. nic moc. špatně mi není, ale jsem unavená.

chiguita
10. bře 2014

Ahojky,,dnes jsem se vrátila z Reprofitu a když začíná to jaro,tak já se budu připravovat na další minimálku 🙂 Dr. mi chce dát pod stromeček miminko 😀 .
Také jsem s ním probrala i možnost DV, ale v dubnu jsou VELIKONOCE, tak budu mít vajucha svoje 🙂

cermi77
11. bře 2014

@chiguita že to sluníčko zabírá 😀, všechny jsme to už potřebovaly, člověk se na věci hned dívá jinýma očima, přeju pěknou úrodičku kvalitních vajíček a na konci roku plnou náruč odměny 😉 !!!

sikulik
13. bře 2014

@cermi77 to se krásně čte, tolik optimismu a dobré nálady, to je už 50% úspěchu zaručeno, a že to tentokrát určitě vyjde! 🙂

ella123
13. bře 2014

Ahoj,
chtěla bych poprosit o radu. Chceme si nechat udělat genetické a imunologické vyšetření před 2.IVF a chtěla bych vědět, jestli se toto vyšetření platí?
Známá chodí do Heliosu a za genetiku má platit 5 tis., protože nemají smlouvu s RBP. Máte s tím, prosím, některá zkušenost?
😒

cermi77
14. bře 2014

@ella123 nechávali jsme si tyto testy dělat před IVF (měla jsem opakované potraty), imunologii jsem měla na pojišťovnu, šla jsem za Doc. Kuklínkem u Sv. Anny, genetiku - krev odebrali ve FN Bohunice a posílali do dětské, genetiku páru jsem platili maximálně 1000 Kč se spoluúčastí pojišťovny (ale jsou to taky 4 roky zpátky). Zkus se nechat gynekologem poslat do těch Bohunic nebo prostě tam, kde mají smlouvu s tvojí pojišťovnou, výsledky pak vezmeš sebou do Caru. V Heliosu dělají i PGD, CGH embryí, tak se dostanou do mrazáku jen embrya bez genetických vad, ale ta cena je taky mazec ☹

ella123
14. bře 2014

@cermi77 Díky za info🙂 Už jsem si to v Reprofitu zjišťovala a bylo mně řečeno, že to plně hradí pojišťovna, odebere se to přímo u nich a někam to posílají a potom si zase přijdu pro výsledky k nim.

cermi77
14. bře 2014

@ella123 tak to je super 😉

misha83
15. bře 2014

@ella123 jj, presne tak, nemusis nic platit.

cermi77
15. bře 2014

Holky, kety v RF normálně frčí i v neděli ??? Že mně musí prostě vždycky všechno vycházet takhle ... 🙂

gittynka
15. bře 2014

@cermi77 byla jsem na ET v neděli dopoledne, byla jsem poslední - asi ve třičtvrtě na dvanáct, zaplatili jsme a s námi odcházeli už i personál a sestřička

cermi77
17. bře 2014

@gittynka děkuji 🙂, to jsem ráda, příroda si prostě umí vybrat 🙂

haaappy
18. bře 2014

Ahoj holky, tak trochu vzpruhy do dalších bojů: po 4,5 letech snažení jsme v 15 tt 😵 Nakonec se to obešlo i bez pomoci lékařů, a to jsme už měli s dr. Machačem na únor plánované další IVF 😀 Pořád jsem jaksi čekala na menses kvůli hormonálnímu profilu a nastavení léků a ejhle, Ježíšek zapracoval sám 😀 😀 Každopádně Reprofit je jednička a vy bojujte, určo to jednou klapne!! Já jim jsem neskutečně vděčná, co pro nás všechno udělali a svému oblíbenci dr. Machačovi to "jen tak nezapomenu" 😅
Držte se, holky!!! My jsme důkazem, že zázraky se opravdu dějí 😵

nikolav
18. bře 2014

Ahoj holky. Tak teď čekám na MS a pak bych měla jít do svého třetího KETu, ale tentokrát v nativu. Vůbec s tím nemám zkušenosti. Mohli by jste mi to nějak přiblížit jak to chodí? Protože doktor chce abych se objednala 12-13 den šla na UZ a že v mém případě může neúspěch znamenat to, že mi embryo musí vložit až 7 den místo 6 dne. A tomu nerozumím. Že mám kvalitní embrya, genetika, imuno, krev v pořádku a děloha také. Že je to teď nějaký nový výzkum ve španělsku a že by můj případ s nimi chtěl konzultovat.

cermi77
18. bře 2014

@nikolav ja neporadim, ale hlavne at ti to dobre dopadne, do tretice vseho dobreho, nechodis ke Stelclovi ? Kolegyne z prace je u nej v nejake studii... Drzim pesti 😉

nikolav
18. bře 2014

@cermi77 Ne ne chodím k Machačovi. On byl teď v Itálii na nějakém kongresu a je to španělská studie. Tak nevím.

olousek35
19. bře 2014

@haaappy tý jo, gratuluju a držím pěstičky, at je vše tak jak má. Užívej si těhulování, strašně rychle to utíká. 😉

haaappy
20. bře 2014

@olousek35 jéé, moc děkuji 😵 Užívám si každý den, nebylo mi vůbec špatně a cítím se fajn, takže zatím pohodička 😎
Ty si užívej svých dětiček a ať jste všichni zdraví 😉