Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

mimika1973
21. bře 2014

@beruskaevuska1 ahojky, tak jak dopadl velky utz? holcicka? 😉
Uz se citis lepe? hmmm, a proc hubnes? neco telu chybi? 😒
Malicke kolko vazi priblizne?

beruskaevuska1
21. bře 2014

@mimika1973 je to holčika. váhu nevím. byla jsem na kapačkách. snad se to otočí. jsem unavená. ráno se budím kolem páté a přes den pak dospávám.

nikolav
26. bře 2014

Tak jsem dostala včera MS!!!! Úspěch!!! Holky prosím vás byla jste některá na KET v nativním cyklu? Prosím jak to probíhá? Vždy jsem měla jen řízený.

motiv
26. bře 2014

@cermi77 ja som bola na UTZ a transfere v nedelu, takze robia🙂

cermi77
26. bře 2014

@motiv tak mi to nakonec vychází na úterý 1.4. 🙂, rovnou na apríla 😀

Jinak na moji sliznici nula - nula nic zabral Femigard a srovnání kostrče, sice jsem měla jít nejdřív do tohoto a pak teprve řešit ivf, ale pro všechny váhající moc doporučuji 🙂

Holky podržte se sliznice 9mm, myslela jsem, že odpadnu 😵

motiv
26. bře 2014

@cermi77 nooo pekny termin🙂 drzim palce!

haaappy
26. bře 2014

@cermi77 panečku, to je parádní peřinka - 9mm je krása 😵 tfuj tfuj tfuj pro štěstí 😉

cermi77
26. bře 2014

@haaappy děkujííí, budu doufat 😉

lenka27
27. bře 2014

@cermi77 držím palečky a jsem přesvědčená, že to tentokrát určitě vyjde, jinak to dopadnout ani nemůže s takovou vystýlkou 😀

misha83
28. bře 2014

@haaappy to je uzasna zprava, obrovska gratulace!!!

haaappy
29. bře 2014

@misha83 moc dekuju 😵

mourinka29
29. bře 2014

ahojte holkyy,sem tam na vás nahlídnu 😵 ,byla jsem tady už dávno a za chvilku jsem opět klientka reprofitu 😀 😀 ,máme chlapečka,dvouleteho a ted,květen,červen,uvidíme,jak se mi podaří přestat kojit jdem zkusit štěstí podruhéé 😵 😵 ,sice jsem smutná,že to nejde opět přirozeně,ale co už,hlavně že máme tyhle možnosti tady 😀 ,držím všem palečky,holky vydržte ,vydržte,ono se zadaří,i já jsem po x pokusech a nějakém tom potratu štastná,i vy budeteeee 😵 😵 😵 ,

kacatka
29. bře 2014

@mourinka29 jeeejda, tak my jdem do KETU asi červen, červenec, tak snad bude zase plodné období 🙂 Musí 😵 Ty ještě kojíš? U nás kojení trvalo 2,5m. Děsné trápení a bohužel období, které jsem si vůbec neužila a moc to mrzí ☹ Ke komu chodíš?

mourinka29
29. bře 2014

@kacatka ahojky,mi dělal vše ŠTELCL a nehodlám měnit,přinesl mi štěstíí 😀 😀 😀 ,nám nezbylo na zamrazeni nic,mám jen jeden vaječník,bylo deset vajiček a dvě hatchují blastocysty zavedli,ostatni se prý nedalo,tak my musíme znovu celý proces ☹ ,mrzí mě to z toho duvodu,že já i manžel jsme naprosto v pohodě,po všech szránkách,ale já mám jen huř pruchodný vejcovod 😠 😠 😠 ,snažili jsme se celé ty dva roky,cyklus jako hodinky,ale asi ten vejcovod neproštouchnem 😀 a jinak ano kojíme,maličký měl taky chvilky,že nechtěl prso,ale já se nedala 😀 ,homeo,litry čaje na kojo,meltu a rozkojila jsem a ted je závisláček a neumíme přestat

kacatka
30. bře 2014

@mourinka29 já chodím ke Koudelkovi a nemůžu si stěžovat. Perfektní přístup a ochota. Dalo se s ním konzultovat i to, co jsme si sami navrhli 🙂 Ale Štelcl je taky super! No to musí být k naštvání když je všechno v pořádku a nejde to. My víme, kde je chyba a taky se to na embryjkách podepsalo ☹ Já měla 23 vajíček a 15 naprosto kvalitních, ale bohužel přítel má hodně špatný spermiogram, tak jich jen velice málo vydrželo PK. No, důležité je, že se zadařilo 😉 A já si pořád říkám, zadařilo se jednou, zadaří se i podruhé 🙂 Jinak s tím kojením jsem taky zkoušela s laktační poradkyní vše možné i nemožné, ale nakonec jsme to vzdali. Prý jak jsem měla těžký porod, tak už v porodnici nastal problém ☹

1miska
30. bře 2014

@cermi77 tak to musí klapnout 🙂

1miska
30. bře 2014

@mourinka29 jee ja si te ještě pamatuju 🙂

mourinka29
30. bře 2014

@1miska jee fáákt ? 😀 😀
@kacatka muže to bt porodem,to je fákt,já měla cisaře,proto asi pomalý rozjezd v kojeni 🙂 ,holky já pujdu klidně,jen už mám za ssebou celkem 5stimulaci a nějak se posledni dobou bojim rakoviny,stále někde čtu o spojitosti s hormonama,nerozebirali jste to některá s dr?

1miska
30. bře 2014

@mourinka29 my jsme o tom jednou debatovali - a rikal ze tezko rict, ze si mysli ze to tak muze byt ALE... není tady ta generace zen, které podstoupili x cyklu stimulaci a je jim nyní kolem 50 let.... takze tezko hodnotit.... ale pak řekl ze pokud zena podstoupi stimulace, otehotni a porodi tak je riziko mensi nez kdyby nic nepodstoupila a zustala bezdetna... takze tak 🙂

lenka27
30. bře 2014

@mourinka29 ber to tak, že kojení je zase dobrá prevence proti rakovině prsu a prý dokonce i ženských orgánů. Tak pak zase takhle dlouho kojit a prevenci bude učiněno za dost 😉 těch hrozeb je kolem nás asi spoustu

mourinka29
31. bře 2014

@lenka27 a vám se povedlo přirozeně podruhé?

lenka27
31. bře 2014

@mourinka29 no nám se přirozeně povedlo už 8 měsíců po porodu Adámka a to při jednou nechráněném (to je paradox, no ale hlava byla čistá jak se říká) no a zase z toho bylo mimoděložní a to zase přesto, že vejcovod byl v pořádku 😒 prý zase špatná spermie. Takže tohle těhotenství je z KETU na druhý pokus a ještě nám 4 zbyly. Ale jsou to embrya z Heliosu z roku 2008 😀 nechali jsme si je převézt do Reprofitu. Protože z Reprofitu nám při Adámkovi na zamražení už nic nezbylo. Bylo to super, žádný hormony jen v přirozeném cyklu. Ještě, že jsme je kdysi nenechali zničit

mourinka29
31. bře 2014

@lenka27 tak to je bomba,štěstí v neštěsti 😵 😵 😵

lenka27
31. bře 2014

@mourinka29 no teď budu držet palce tobě, a vzhledem k tomu, že v Reprofitu se prostě daří tak není co řešit 🙂 Holky co jsi tady znala z dřívějška už buď druhé mají doma nebo ho čekají takže teď ti ráda předám štafetu 😀

mourinka29
31. bře 2014

@lenka27 jej si zlatááááááááááááááááááá,no já problem s otěhu v centru až ták neměla nikdy,spíš potrat jednou a vývojová vada podruhé 😔 ,tak mě prosím poprskeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej a ne jen měěěěěěěěěěěěěěěěěě,celou diskuzi tady a všechnyyy čekatelkyyyyyyyyyyyyyyyyy 😀 😀 😀

kalipso
31. bře 2014

Ahoj holky, my máme z Reprofitu dcerku a teď jdeme zkusit štěstí znova, tak snad se sourozence dočkáme 🙂

78marcela
31. bře 2014

Ahoj holky. Blahopřeji všem úspěšným čekatelkam. Taky chci poprskat pro štěsti aby se zadarilo. Chystám se na třetí ket.

mourinka29
31. bře 2014

@kalipso ahojkyy,jak tak koukáám,ozývaji nse tu druháátka 😀 😀 😀 ,kdy jdete?,my to plánujem přelom květen,červen

lenka27
31. bře 2014

@kalipso
@78marcela
držím Vám všem palce a už teď se těším na fotečky pozitivních testíků🙂 tak já na Vás prskám těhu bacily a jsem přesvědčená, že se nakazíte 😉

lenka27
31. bře 2014

@cermi77 držím palce na zítřek 🙂