• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

24. března 2017 
@beruskaevuska1 ahojky, tak jak dopadl velky utz? holcicka? :wink:
Uz se citis lepe? hmmm, a proc hubnes? neco telu chybi? :unamused:
Malicke kolko vazi priblizne?
21. bře 2014 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimika1973 je to holčika. váhu nevím. byla jsem na kapačkách. snad se to otočí. jsem unavená. ráno se budím kolem páté a přes den pak dospávám.
21. bře 2014 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dostala včera MS!!!! Úspěch!!! Holky prosím vás byla jste některá na KET v nativním cyklu? Prosím jak to probíhá? Vždy jsem měla jen řízený.
26. bře 2014 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cermi77 ja som bola na UTZ a transfere v nedelu, takze robia:slight_smile:
26. bře 2014 ve 12:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@motiv tak mi to nakonec vychází na úterý 1.4. :slight_smile:, rovnou na apríla :grinning:

Jinak na moji sliznici nula - nula nic zabral Femigard a srovnání kostrče, sice jsem měla jít nejdřív do tohoto a pak teprve řešit ivf, ale pro všechny váhající moc doporučuji :slight_smile:

Holky podržte se sliznice 9mm, myslela jsem, že odpadnu :dizzy_face:
26. bře 2014 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@cermi77 nooo pekny termin:slight_smile: drzim palce!
26. bře 2014 ve 14:17  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cermi77 panečku, to je parádní peřinka - 9mm je krása :dizzy_face: tfuj tfuj tfuj pro štěstí :wink:
26. bře 2014 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@haaappy děkujííí, budu doufat :wink:
26. bře 2014 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cermi77 držím palečky a jsem přesvědčená, že to tentokrát určitě vyjde, jinak to dopadnout ani nemůže s takovou vystýlkou :grinning:
27. bře 2014 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@haaappy to je uzasna zprava, obrovska gratulace!!!
28. bře 2014 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misha83 moc dekuju :dizzy_face:
29. bře 2014 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holkyy,sem tam na vás nahlídnu :dizzy_face: ,byla jsem tady už dávno a za chvilku jsem opět klientka reprofitu :grinning: :grinning: ,máme chlapečka,dvouleteho a ted,květen,červen,uvidíme,jak se mi podaří přestat kojit jdem zkusit štěstí podruhéé :dizzy_face: :dizzy_face: ,sice jsem smutná,že to nejde opět přirozeně,ale co už,hlavně že máme tyhle možnosti tady :grinning: ,držím všem palečky,holky vydržte ,vydržte,ono se zadaří,i já jsem po x pokusech a nějakém tom potratu štastná,i vy budeteeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,
29. bře 2014 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mourinka29 jeeejda, tak my jdem do KETU asi červen, červenec, tak snad bude zase plodné období :slight_smile: Musí :dizzy_face: Ty ještě kojíš? U nás kojení trvalo 2,5m. Děsné trápení a bohužel období, které jsem si vůbec neužila a moc to mrzí :frowning2: Ke komu chodíš?
29. bře 2014 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacatka ahojky,mi dělal vše ŠTELCL a nehodlám měnit,přinesl mi štěstíí :grinning: :grinning: :grinning: ,nám nezbylo na zamrazeni nic,mám jen jeden vaječník,bylo deset vajiček a dvě hatchují blastocysty zavedli,ostatni se prý nedalo,tak my musíme znovu celý proces :frowning2: ,mrzí mě to z toho duvodu,že já i manžel jsme naprosto v pohodě,po všech szránkách,ale já mám jen huř pruchodný vejcovod :angry: :angry: :angry: ,snažili jsme se celé ty dva roky,cyklus jako hodinky,ale asi ten vejcovod neproštouchnem :grinning: a jinak ano kojíme,maličký měl taky chvilky,že nechtěl prso,ale já se nedala :grinning: ,homeo,litry čaje na kojo,meltu a rozkojila jsem a ted je závisláček a neumíme přestat
29. bře 2014 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 já chodím ke Koudelkovi a nemůžu si stěžovat. Perfektní přístup a ochota. Dalo se s ním konzultovat i to, co jsme si sami navrhli :slight_smile: Ale Štelcl je taky super! No to musí být k naštvání když je všechno v pořádku a nejde to. My víme, kde je chyba a taky se to na embryjkách podepsalo :frowning2: Já měla 23 vajíček a 15 naprosto kvalitních, ale bohužel přítel má hodně špatný spermiogram, tak jich jen velice málo vydrželo PK. No, důležité je, že se zadařilo :wink: A já si pořád říkám, zadařilo se jednou, zadaří se i podruhé :slight_smile: Jinak s tím kojením jsem taky zkoušela s laktační poradkyní vše možné i nemožné, ale nakonec jsme to vzdali. Prý jak jsem měla těžký porod, tak už v porodnici nastal problém :frowning2:
30. bře 2014 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cermi77 tak to musí klapnout :slight_smile:
30. bře 2014 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mourinka29 jee ja si te ještě pamatuju :slight_smile:
30. bře 2014 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1miska jee fáákt ? :grinning: :grinning:
@kacatka muže to bt porodem,to je fákt,já měla cisaře,proto asi pomalý rozjezd v kojeni :slight_smile: ,holky já pujdu klidně,jen už mám za ssebou celkem 5stimulaci a nějak se posledni dobou bojim rakoviny,stále někde čtu o spojitosti s hormonama,nerozebirali jste to některá s dr?
30. bře 2014 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 my jsme o tom jednou debatovali - a rikal ze tezko rict, ze si mysli ze to tak muze byt ALE... není tady ta generace zen, které podstoupili x cyklu stimulaci a je jim nyní kolem 50 let.... takze tezko hodnotit.... ale pak řekl ze pokud zena podstoupi stimulace, otehotni a porodi tak je riziko mensi nez kdyby nic nepodstoupila a zustala bezdetna... takze tak :slight_smile:
30. bře 2014 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mourinka29 ber to tak, že kojení je zase dobrá prevence proti rakovině prsu a prý dokonce i ženských orgánů. Tak pak zase takhle dlouho kojit a prevenci bude učiněno za dost :wink: těch hrozeb je kolem nás asi spoustu
30. bře 2014 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenka27 a vám se povedlo přirozeně podruhé?
31. bře 2014 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 no nám se přirozeně povedlo už 8 měsíců po porodu Adámka a to při jednou nechráněném (to je paradox, no ale hlava byla čistá jak se říká) no a zase z toho bylo mimoděložní a to zase přesto, že vejcovod byl v pořádku :unamused: prý zase špatná spermie. Takže tohle těhotenství je z KETU na druhý pokus a ještě nám 4 zbyly. Ale jsou to embrya z Heliosu z roku 2008 :grinning: nechali jsme si je převézt do Reprofitu. Protože z Reprofitu nám při Adámkovi na zamražení už nic nezbylo. Bylo to super, žádný hormony jen v přirozeném cyklu. Ještě, že jsme je kdysi nenechali zničit
31. bře 2014 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenka27 tak to je bomba,štěstí v neštěsti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. bře 2014 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mourinka29 no teď budu držet palce tobě, a vzhledem k tomu, že v Reprofitu se prostě daří tak není co řešit :slight_smile: Holky co jsi tady znala z dřívějška už buď druhé mají doma nebo ho čekají takže teď ti ráda předám štafetu :grinning:
31. bře 2014 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenka27 jej si zlatááááááááááááááááááá,no já problem s otěhu v centru až ták neměla nikdy,spíš potrat jednou a vývojová vada podruhé :pensive: ,tak mě prosím poprskeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej a ne jen měěěěěěěěěěěěěěěěěě,celou diskuzi tady a všechnyyy čekatelkyyyyyyyyyyyyyyyyy :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2014 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky, my máme z Reprofitu dcerku a teď jdeme zkusit štěstí znova, tak snad se sourozence dočkáme :slight_smile:
31. bře 2014 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky. Blahopřeji všem úspěšným čekatelkam. Taky chci poprskat pro štěsti aby se zadarilo. Chystám se na třetí ket.
31. bře 2014 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kalipso ahojkyy,jak tak koukáám,ozývaji nse tu druháátka :grinning: :grinning: :grinning: ,kdy jdete?,my to plánujem přelom květen,červen
31. bře 2014 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kalipso
@78marcela
držím Vám všem palce a už teď se těším na fotečky pozitivních testíků:slight_smile: tak já na Vás prskám těhu bacily a jsem přesvědčená, že se nakazíte :wink:
31. bře 2014 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cermi77 držím palce na zítřek :slight_smile:
31. bře 2014 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek