• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

16. ledna 2017 
@renisek ahoj moc to tady nefrčí :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak chci jen napsat , že nevím.....podle mě složení je plus mínus stejné. Stejnak nikdy do předu nevíš co je to pravé ořechové :sweat_smile: To prostě nikdo neví..Puregon nebo Merional hlavně štěstíčko a na konec miminko :grinning:
15. říj 2015 ve 13:40  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@renisek Já si myslím,že hlavní rozdíl je v pohodlnosti aplicace. Puregon je v peru a je to trošku "modernější" lék a Merional se pichá normální injekcí a ředí se podobně jak Pregnyl.
15. říj 2015 v 18:06  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky, mám podstoupit hysteroskopii a chci se zeptat, jestli se za to něco platí? a jestli se v centru může platit kartou, mám si hned vyzvedávat léky na DL protokol...
16. říj 2015 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myskat hesteroskopie je lékeřský zákrok, proto ho hradí pojišťovna. My jsme v centru platili jen kartou, nenosíme u sebe tolik hotovosti :wink:
16. říj 2015 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni34 díky moc, já jsem předtím platila třeba za narkózu, nebo za pokoj... dobrá, dobrá... no, jsem ráda, museli bychom se před cestou "napakovat":slight_smile:
16. říj 2015 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@myskat pro jistotu se ještě zeptej, ale nikdy jsem neslyšela, že by si ji někdo platil a to ji podstoupí skoro každý kdo jde na IVF :wink:
16. říj 2015 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rezni Děkuji za povzbuzeni :slight_smile: začala jsem píchat dipherelin a potom zůstaneme u toho Puregonu... Chci se snažit věřit, ze vědí co dělají a nejde jim pouze o byznys!!!
21. říj 2015 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renisek ja mela s dipherelinem vice kvalitnich vajicek, jen tech injekci je holt vice... Drzim moc palce!!!
21. říj 2015 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky, po dlouhé době všechny zdravím... Ráda bych chtěla poděkovat za podporu, kterou jsem našla tady v diskuzi a za dlouhodobé držení palců, pěstí a jiných částí těla @cermi77, @78marcela a @mikula77. S radostí mohu oznámit, že čekáme po 3 IVF, 6 transferech, z 11 embrya zdravou holčičku. Snad i nadále bude vývoj fyziologický a vše proběhne bez komplikací...Vy, které se snažíte, tak bojujte. I já byla na pokraji svých psychických sil, teď tu pláču radostí!
21. říj 2015 ve 20:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@delfi75 :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :hearts::hearts::hearts::grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :eight_pointed_black_star::eight_pointed_black_star::eight_pointed_black_star::eight_pointed_black_star::wink: :wink: mam velikou radost:hearts::hearts:
Ta nase ma presne dnes dva mesice.
21. říj 2015 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
21. říj 2015 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@78marcela velká ženská a děkuji:slight_smile:
21. říj 2015 ve 20:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@delfi75 to je, roste jako z vody:wink:
21. říj 2015 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@delfi75 taky treti IVF sedmy transfer a bude to holcicka :wink: Hodne zdravi!
21. říj 2015 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kejt29 gratuluji:slight_smile: těch holek bude hoooodně!!!
21. říj 2015 ve 21:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@78marcela to je nádherná princezna :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@delfi75 moc moc ti držím palce, ať je i dál všechno v pořádku a konečně se dočkáš :wink: :wink: snad se taky dočkám...
@kejt29 taky gratuluji :slight_smile:
21. říj 2015 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni34 je krásná a hodna, snad ji to vydrzi:slight_smile: urcite se dockas, ja se taky dockala na sesty transfer, dvanact embryjek, ale povedlo se, i tobe se povede, preji at je to brzy a se stastnym koncem.
@kejt29 blahopreju:wink:
21. říj 2015 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dekuji, je to beh na dlouhou trat, ale stoji to za to a docka se urcite kazda :wink:

@78marcela moc gratuluji k nadherne holcicce:two_hearts:
22. říj 2015 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni34 děkuji, Tobě hodně sil do dalšího boje a úsilí!!!
22. říj 2015 v 10:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kejt29 Děkuji moc :slight_smile:
23. říj 2015 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@78marcela Ta je krásná!!! taky posílám velkou gratulaci!!
23. říj 2015 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
23. říj 2015 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@78marcela ahoj tvoji cestu za miminkem jsem tady četla a moc gratuluji. Maličká je nádherná :grinning:
24. říj 2015 v 08:50  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rezni dekuju:wink:
24. říj 2015 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky můj jediný Plaváček ma 3 den 7 buňek a transfer je naplánováný na ponděli v 15.15 hrozně se bojím aby vydržel. Jinak OPU jsem měla ve středu a bohužel jen jedno jediný vajíčko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. říj 2015 ve 14:38  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rezni bude to bojovníček, hodně štěstí:slight_smile: kdo bude dělat transfer?
24. říj 2015 v 15:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rezni moooc drzim palce!!! :four_leaf_clover::four_leaf_clover::four_leaf_clover::four_leaf_clover::four_leaf_clover::four_leaf_clover::four_leaf_clover::four_leaf_clover::four_leaf_clover::four_leaf_clover:
24. říj 2015 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela gratulujem k malinkej je krásna princezná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. říj 2015 v 18:22  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte baby dlho som tu nebola,ale čítam vás :slight_smile: PO poslednom nevydarenom KETE sme si dali pauzu užívali leto a potom som zas bola služobne odcestovaná na 3 týždne v rumunsku :slight_smile: ešte máme jedno embryjko zmrazené od apríla a chcem sa spýtať,že či tam je nejaká šanca na úspech,ked bude zmrazené tak ldho,lebo na posledný KET sa chystáme až po sviatkoch :unamused: kedže teraz cez zimu sa nám do Brna cestovať moc nechce a hlavne KET by vychádzal práveže až koncnom decembra kedže predtým ešte absolvujem pipelle biopsiu
26. říj 2015 v 18:26  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivka3901 určitě!!! My měli u "ledu" dva roky a máme krásnou princeznu. Taky Reprofit Brno. Musíš věřit. Tfuj tfuj pro štěstí. :slight_smile:
26. říj 2015 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek