• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

23. května 2017 
Díkz, já vím, že je to na té liště, ale jsem na PC u toho mýho a on to má vše v AJ a navíc tadz ta ikona není, a ke všemu to špatně píše jen na těchto stránkách, emailz a ostatní to píše dobře. Je to nějakz podrbanz...Až dojde tak to spraví...
1. čer 2009 v 10:00  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni já byla na nehtíkách minulý týden......a kam chodíš???
Byla jsi na té kosmetice??Jak bylo?Doufám, že jsem tam nikde nevisela??
Zuzi ale v té anglické verzi to není špatné :confused: :wink:
1. čer 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ,
no já až od července protože Červnen už dneska máme a musím se objednat na konzultaci ..a Machač mi psal že měl 14 dní volno tak bue napráskáno..tak počkám na konec měsíce a v Červenci snad první IUI .-))

a taky chodim na nechtíky...ale jakmyle otěhu tak si je nechám sundat...šíleně rychle mi rostly vlasy i nechty v těhu...tak si aspon odpočinou .-)
1. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti,jdu do Havířova.mám tam kadeřnici i manikérku.je to velmi kreativní holčina je moc šikovná.na tu kosmetiku jdu 9.6. na 8 na ráno.
http://www.pavlinynehty.webgarden.cz/ tohle je odkaz na tu moji manikérku.Zuzi,no jasně,v té anglickočeské verzi to má takovou zvláštní kreativitu- to tak nechej,budeš zajímavá jinou řečí než je klasická čeština nebo angličtina.právě mi pesan zabral moje místo na gauči a kam si teď lehnu,je mu zcela jedno.cce-to jsou věci od těch našich miláčků.jo,Zuzi a díky za pochvalu profilu,ale jsem totál normální.ty doby,kdy se na mě dalo dívat - viz fotky v profillu,jsou již dáávno pryč.
1. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak to - původně jsi psala že jdeš na kosmetiku dnes, ne?? Už jsem mrkla na její stránky......ze zvědavostí - možná jednou budu shánět novou nehtařku.....ta má se rozvádí (je to má známá, tak mi vždycky vypráví co a jak) no a nejspíš se bude stěhovat.....takže bude měnit lokál, ale kdy to bude - ještě se neví....teď má dost pech......nechtěla bych být v její kůži :frowning2: :frowning2: :frowning2: .....jsem sice objednána dopředu asi cca do konce července (chodím co 3 týdny)....tak uvidím...
No a jakto, že tam nechodíš i na kosmetiku???Moni a Ty jsi pracovala na fifejdách ve špitále nebo vedle bosorky v té lékárně??Už jsem Ti psala jednou, ale nějak jsi neodpověděla - tak jestli je to tajné - tak nemusíš psát :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Na ty vaše profily jsem se dívala hnedka včera večer - sic mi to dalo práci, než jsem to našla, ale zdařilo se.....jo pěkné....a Zuzce , si myslím, že sluší víc ta tmavá barva vlasů - nějak víc mi to k ní jde.....
Ovšem největší radost a pochvalu měl u nás doma Teddy - naše Enny ho úplně vyštěkávala......hned jsme jí ho samo, že ukazovali........no prostě strašná psí radost!Jo jo Ti zvířecí miláčkové :grinning:

Mici a už jsi se objednávala na tu konzultaci???Já tam jdu 24.6. :astonished: Takže jestli dobře chápu - jdeš k Machačovi poprvé??Já taky....
Jóóó a máš pěkné album.......malá je úžasná.....a Ty jsi teď na mateřské?A odkud jsi?Přímo z Olomouce?

A jinak holky, už mě začalo trošku bolet v zádech.....takže ta potvůrka MS se fakt blíží....
1. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Certino nee ještě jsem se neobjednávala...to jsi schválně až kondem června nebo že je to tak napráskané..pokud jo jdu volat hned !!!!!
Jo jsem na mateřské .-) málá má 18m..je to zlato...škoda ji "nevyrobit" sourozence ..i když jsem hodne váhala a vubec se mi do tech hormonu nechtelo znova:((( snad se teda IUI zadari .-)))
a miminko nám všem .-))
Ano jsem z Olomouce..teda ne přímo kousek na sever .-)))
1. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já se objednávala v první polovině května......takže asi je to napráskané.
A u prvního bylo vše O.K. nebo taky to nešlo hladce???A teď jsi už něco užívala a zkoušela nějakou metodu, když píšeš , že přímo IUI???A jak se jmenuješ a kolik je Ti let??Ať tu máme přehled. Petra.
1. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
certi jsem Míša .-)25 čerstvých....mi boužel mimi mít nemůžeme..první je z Fertimedu..IVF .-) ale bylo to na muj popud...jsem chtela moc mimi a 3 IUI nevysli..ja jsem zdrava ,ale manža boužel nemá mršky :/ takže dárce jistej ..
pak se ve mě chtěli rýpat tak jsem žekla že radši rovnou IVF a vyšlo... ale ted chci práve IUI co nejdéle..
1. čer 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti,pracuju přímo v nemocnici na FIfkách.asi jsem tu tvou otázku nějak zasklila.jo,novej poznatek,tak mě krom podbřišku začly děsně rvát velký steheníí svaly.tak nevím,jestli je to zas nějakej doprovodnej příznak a nebo jen nějaká lenora??
vítám novej přírůstek - Micinku22.a tak mě napadlo,Míšo,že ani operativně by manželovi nějakou spermijku nenašli?
jo,a další novej poznatek-biptronová lampa.nevěřila jsem tomu,ale svítila jsem si na podbřišek,manžel na varlata a najednou se spermie rozběhly a bylo jich o X milionů než před rokem.možná to někomu pomůže-kdyby to chtěl zkusit.sice to byla děsná sranda a vůbec jsem o tom nevěděla - on mi to řekl až jsme jeli domů z OPU,páč jsem byla děsně překvapená ze spermiogramu.takže už vím,co loví furt na tom internetu po nocích:slight_smile:
1. čer 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo - Míšo - tak teď už jsem v obraze......a jaké jsou minimální možné mezery mezi IUI??Může se hned další měsíc po sobě???
Moni a na jakém oddělení??
A to jste jako s tou lampou dělali doma?????
A holky - OPU je co????Já vím, jsem zatím v tomhle směru mín vzdělaná......se stydím
:confused:
Už jsi se vrátila z nehtíků????Jak bylo......
1. čer 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teddy boužel genetická porucha nějakýho Y chromozomu,kterejk má právě na starost tvorbu spermijí....ale operaci jsme chtěli taky co kdyby..ale manža je hemofilik navíc a při te jeho diagnoze blbyho Y řekli že to nemá význam:(( ale tak už jsme smířený a je to celkem jedno...holt zase bude pár měsíců "hadičkovej sex" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: na světě jsou horší věci ne .-))

certin to se může každej měsíc... .-)) někdy se i nemusí stimulovat ..ja mám třeba ovu pokaždé..akorát jak je ovulace tak jedeš do centra a daji ti hadičkou spermie ,zašpuntujou a jdeš domu :grinning: :grinning:

opu je odebrání vajíček z dělohy ne?
1. čer 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
certino je to odber vajicek (OPU - ovum pick up) :wink: nazdar miso, tak jdete do dalsiho snazenicka vidim :wink: tak drzim moc palce
1. čer 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso to vis no ..se musi prodloužit rodičák zase na chvilku .-))
1. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso:grinning:
1. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute.tak mám nový nehty,vypadají oužasně!!!micinka-tak to máte fakt kde co.hele,jsem asi jouda,ale co je "hadičkovej sex?"Peťko,OPU ti holky přeložily - volně je to překlad jako "odběr vajíček" - holky to napsaly v angličtině,ještě bych ti to písla v latině. jo a pracuju na metabolické JIP,jak ses ptala.
1. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni zdravím.......
tak já už tady sedím jak lazar - dorazila jsem večer domů z práce a už 2x jsem byla ve sprše - zatím nekrvácím, ale bolest v zádech je ukrutná.....jsem podestlána všemi polštářy a už nevím, jak bych si sedla....čekám jen na přítele až doseká venku trávník, abych mu nandala večeři a frčím spát......
Veruš a kde se touláš Ty ???? Vidím to tak, že tě do pár hodin budu následovat.....a prosímtě ještě mi řekni, jak jsi spočítala ten 3-tí den na clostík? Počítala jsi první den už toho 29.5.??
No nic mám volat ještě svému dr. až dostanu MS - tak uvidím do rána, zítra bych tam brnkla a domluvím se s ním kdy mám přijít a od kdy brát ten clostík??
Zuzi a co Ty jak jsi na tom???
1. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confounded: Certina já jsem na tom všelijak, asi tak, jako když nevíš na čem jsi. Zázrak, už to píše normálně-to nechápu. Ráno změřím, ale test už si nekoupím, počkám do toho pátku k Machačovi. A zítra volám Marušce-ale už jasně vím co mi řekne-negativní a v pátek doktor vyřkne taktéž negativ. Jen nechápu proč jsem tu mrchu ještě nedostala. Čtu v různých příspěvcích, že měli až do 10týdne negativní testy, dokonce i z krve, sice to nechápu, ale bylo by to hezké být jedna z těhle šťastných.
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Smilers-trojčátka, to je nádhera, to musí být super, i když asi 3 deti najednou nakojit(napít) to musí být docela mazec.
:slight_smile: Micinka22 taky tě vítám mezi námi.
1. čer 2009 ve 21:30  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuz:- tri deti najednou nenakrmis, teda pokud jsou male:grinning: bych musela met tri ruky:grinning: ji postupne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja nekojim uz od zacatku
1. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
teddy sem to vysvětlovala hned pod tim.. .-) nasajou spermie do strikacky a hadicku zavedou k čípku a vstříknou to dovnitř .-)) pak na čipek daji takovou zatku...

smilers sis mela poridit to jedno uměly..naplnovací ...no a pripevnit asi na záda nebo nevim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smilers-proto jsem to napít dala do závorky bylo mi jasné, že je nekojíš, myslela jsem ják jím všem najednou dát mléko, když pláčou a máš jen 2ruce-třeba nějaké držáčky lahví nad postýlku a tak... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
A kde se holky poděla donnald???
1. čer 2009 ve 22:38  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem, info z dneška: 45 den od poslední MS, BT 36,6, v 9hod volám sestře. Takže zatím vše při starém. :unamused:
2. čer 2009 v 07:19  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :(
Zizy to je naprd ..no mě i při těhu klesala teplota ale ne nejaky velky skok,,ja jdu volat objednávku na konzultaci
2. čer 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinka sem volala a po par zazvonenich prisernej pisklavej ton....to je zaznamnik nebo co??? bylo to sileny a bralo to jako hovor://
2. čer 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi tak co, jak jsi dopadla?Dovolala jsi se tam???
Holky já už teda taky regulérně krvácím od dnešního rána - v noci ta mrcha dorazila........jela jsem si do práce vzít dovolenou (no měla jsem co dělat, abych tam vůbec dojela), doma jsem si dala sprchu a šla si lehnout....bylo mi fakt hrozně.....křeče v břiše a ukrutná bolest v zádech a taková slabost.......vzala jsem si ZALDIAR - nemáte někdo zkušenosti?? No a když jsem po hodině vylezla z postele........tak ta bolest byla pryč - jupííííí - to už jsem nezažila dlouho.....no ale na druhou stranu se objevily asi nežádoucí účinky zaldiaru - mám třes v rukou, točí se mi hlava, závratě a dokonce jsem i zvracela (ale jen minerálku, které jsem se napila)...............
Volala jsem ke svému dr., kdy mám přijít a co a jak......takže clostík ani duphaston už nemám tento cyklus brát - prý aby už Machačovi do toho nezasahoval, ale mám přijít v pátek 5.6. na odběr hormonu......
Moni prosímtě - mám k němu jít hned zrána - říkal, ale já teď nevím, jestli u toho musím být nalačno????Nevíš???
No a samozřejmě jsem se ho zapoměla zeptat na ty vedlejší účinky??!!!No a volat se mi tam už nechce a zmatkovat.....tak uvidím - ve 14h si mám vzít další tabletku :unamused:

Donnald - kde jsi?????Ty jsi nás opustila????
Jak jsi na tom???Kdy jdeš teda na ULZ????

Moni - Ty seš zrovna asi u Macháče, co????Tak dej hnedka echo, jak dorazíš dom!!!!!

Míšo už jsi se dovolala???
2. čer 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
certi s Machačem už nam ty mrchy dlouho nedorazí...věřím mu :grinning: :grinning: :grinning: nedovolala sem se:/
2. čer 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zkoušejte tam volat pořád.Machač měl ted dovolenou a bude tam asi hotová katastrofa.Když se nedovoláte dnes tak zítra ordinuje od 15-18.Micinko věř tomu,že mrcha dlouho nedorazí já tomu sice nemůžu uvěřit dodnes o pěti letech neúspechu ve FER.
2. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
beras no kdyz neni obsazeno tak to neberou\://(
abych to letos stihla !!! :grinning: :grinning: :grinning: no me vyslo ve fer 1IVF...takze celkem pohoda..ale ted uz nechciiii....jen IUI...
2. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
micinka22 volej na mobil sestřičce, číslo jsem už tady někde výš psala
Já ji volala taky a výsledky z krve jsou negativ, tak ať mi už někdo řekne co se děje, nebo já to do toho pátku nevydržííííííím. :rolling_eyes:
2. čer 2009 ve 13:48  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Micinko musíš to právě zkoušet dokola.Ale dnes už asi toho moc nestihneš jsou tam jen do 14 hod.Je tam u Machače jen jedna sestřička a třebas bere zrovna krev a nebo vyřizuje něco s pacientkou .No a ted po té dovolené tam je určitě nátřesk jak to známe.Neboj dovoláš se.Ale známá se objednávala v květnu a jde až nějak v červenci.Ale za to čekání to stojí.Až poznáš tak Fertas je proti nim hrůůůza.
2. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
beras tak sem volala na mobil..tak jsem se dovolala ale už nebyla v práci..takže zítra po 14 mam zavolat,,snad se dovolám no:slight_smile:)
kde najdu jejich ordinacni dobu??? a mě bude stačit Červenec.-)
2. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek