• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

17. března 2017 
micinko kartičku s ord. dobou ti dá sestřička až tam začneš chodit.Jsou tam Út 8-14,St 15-18,Pá 11-14 teda pokud se od února něco nezměnilo když jsem tam byla naposledy.A ty budeš jezdit na inseminace do Brna?On je dr. M v Olomouci nedělá.Kdysi jsem tady četla,že někoho posílal do Ol. do fakultky,že ty inseminace tam má domluveny.Všechny zákroky se dělají v Brně.
2. čer 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
chcu jezdit do Brna
2. čer 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Halóóóó - je tady někdo???Dneska to tu moc teda nežije :angry:

Moni - už jsi zpátky od Macháče???Tak co????

Beras - můžu se zeptat jak se jmenuješ? A kolik je Ti let?
Ty si nebudeš zakládat albíčko??A Ty máš dcerku?A jak se jmenuje.
A Ty už teď nejezdíš k Machačovi??
2. čer 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute tetky - máme srdíčko!!! vypadalo to jak malá blikající žárovka.a byl to s Machačem takovej fofr,že jsem si zapoměla říct i o fotku.tak prej příště,jedu za 14dní znova.aspoň pozitivum je,že mi snížil dávky utrogestanu na 3*2-to mě zachránilo,páč jsem z toho byla mírně mešuge. :grinning: Zuzi,volám dycky sestřičce na mobil.páč ten pištivej ton se mi ozval dycky na té pevné lince.tudíš to mají buď přetížený nebo to může být přepnutí do faxu.
2. čer 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jupííííí Teddy - gratuluji.......ale s tou fotkou je to fakt škoda.....a Ty jsi tam byla dnes sama nebo s manželem???Už tu Vaši fazolku viděl???A jak jí říkáte????My jsme tomu těch pár týdnů říkali tečka :grinning:
2. čer 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
teddynko graTULACE K SRDÍČKU..TO JE PARÁDA !!!!!!!!!!!!!!!!!
2. čer 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte děvčata,
jsem normální pako.....
Už jsem tu napsala hoooodně dlouhej odstavec a pak si ho vymazala :unamused: :angry:
2. čer 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, vemu to zkráceně:

teddy -moc moc moc moc moc moc moc...............................................................gratuluji!!!!!!!!!

Jinak Peti - já začala krvácet v pátek odpoledne, takže Clostík jsem nasadila v neděli ráno, v pondělí až jsem byla na odběrech a na příští týden se musím nahlásit na UTZ. Peti, jás jsem četla, že ti dr řekl, ať nenasazuješ clostík, že???Já bych ti jen řekla můj případ - první návštěva u Machače mi vyšla na 10.den cyklu. Díky tomu, že jsem před tím brala clostí (5-9.den 0-0-1) měla jsem tam folikl 18mm a tak mi orvnou dal Pregnyl na píchnutí. Takže já sama za sebe bych doporučovala, brát clostík i teď. Machač mi jen u Clostíku řekl, že mě můj dr. šetřil a nasadil mi ho teď 3-7DC 1-0-1.

Holky, můžu se sama vecpat na IUI, nebo tomu musí něco předcházet????
2. čer 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, a jak ty jsi na tom. Kdy ta mrška došla???
2. čer 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti,tak manžel to okamžitě u transferu pojmenoval "agája" a je to jasný,bude to prej holka,páč u nich v práci mají všichni holky.tak jsem dneska říkala sestře,že bych se asi počůrala smíchy,kdyby agáje narostl pindík - to by bylo překvápko :grinning: Manžel vidět fotku jen gestačního váčku,dneska se mnou nebyl(nejsem typ,co by musel mít chlapa za zadkem),jestli bude chtít,klidně může příště jet.ale bude mu stačit,jak mu donesu fotku.
2. čer 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde se všechny touláte?koukáte na růžovku?? tak já jdu teda taky,no :sunglasses:
2. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veruš a kdy budeš mít výsledky odběrů???Mi dorazila MS dnes v noci?Popisovala jsem to v předešlé stránce.....takže jsem jen kousek od tebe.......no já ten clostík asi fakt brát nebudu, protože ten můj dr. je kamarád Macháče a je s ním na takových věcech prý domluvený, tak mu budu věřit a když to tak počítám tak toho 24.6. jak jdu k Machačovi, tak to bude jen pár dnů před přicházející MS - takže to by mi pregnyl ap. asi už nedával.........
Moni - prosímtě ještě jsem Ti psala, jestli nevíš - když jdu v PÁ na odběry hormonů ráno, jestli musím být nalačno - zapoměla jsem se ho zeptat.........
Jo to zase já ho asi budu chtít vždy vedle sebe - to zase on je ten typ, že by mu stačila fotka.....no však uvidíme....jestli jednou :slight_smile:
Já na růžovku nekoukám, v poslední době sledujeme tak přátelé a na nic jiného není čas.....´

Jóóóó a Moni - já už dostala dnes první dáreček k narozeninám!!!!!!A hádej jaký???No přece nový PC - jupííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak já nachvíli odpluju.........jdu chystat večeři........ale Vy klidně pište........pokud teda nekoukáte na růžovku.......
2. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti,na odběry hormonů v určité fázi cyklu na lačno být nemusíš. nicméně-nový PC je pozitivní věc. a uvidíš,že jak dojde na lámání chleba,tak budeš mnohdy ráda,že tam chlap nebude. teda jak jsem psala,jsem samostatná,takže mi přijde blbé blokovat chlapovi půl dne s věcí,kterou si můžu vyřídit sama.ale každá jsme jiná. a stejně - u toho Machače je to dycky taková rychlost,že než se manžel uvelebil v sedačce,tak jsme zas šli:slight_smile:
2. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holki????Je tady dneska ještě někdo???Asi ne, že????
2. čer 2009 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zítra......dobrou noc......... :astonished:
2. čer 2009 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, to už všichni včera asi spali :slight_smile: .

Já se dnes chystám volat sestře a tak se jí rovnou zeptám, kdy budou výsledky. Ikdyž ona by mi k těm výsledkům stejně moc neřekla, ne? Jde o horminální profil a navíc v době odběru už jsem měla 3 clostíky v sobě, takže odběry budou orientační :slight_smile:

Holky nemáte někdo zkušenost, když teď 12DC přijdu k machačovi na prohlídku a řeknu, že chci IUI, pošle mě?????
3. čer 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak děvčata, dnes nakukuju pořád já a nikdo nikde..... :slight_smile:
Tak třeba odpoledne.
3. čer 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk, já jsem tady, ale jen na skok u mě zatím furt to samé... :pensive:
3. čer 2009 v 11:46  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute holky.....ja jsem dnes mimo práci a tady nemám moc prostoru na net.....je kolem mně spousta lidí.......takže já dnes budu napříjmu až odpoledne.....tak doufám, že až se zase vrátím.....tak tu někdo bude???
3. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute vespolek.tak jsem oficiálně pracovně neschopná. miminko má 0,68 cm,srdíčko bije a má se prý k světu. dneska jsem byla u své gyndr,tak mám konečně fotku.manžel bude mír radost.teď jsem se napráskla obědu a jdu si lehnout,bo se vybulím.později nakouknu
3. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni - to je krásné......, no a jak to vlastně chodí???Ty už teď, když se to povedlo - budeš chodit už jen ke své dr.???
3. čer 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verun a už jsi volala tej sestře???Co Ti teda řekli?.....
3. čer 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti,zatím jsem v péči obou. jakmile mě ale Machač předá k mojí gyndr,napíše propouštěcí zprávu a zbytek těhotenství už budu jen u mé gyndr.
3. čer 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahá... :wink: A zítra začínáš 8 týden?
3. čer 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky - já se dala do mytí oken.......tak snad něco dneska zvládnu - no už mám dvě okna a dveře.....a Vy jste všechny kde???
Jaké je u Vás počasí???U nás je to takové aprílové.......
3. čer 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby jedny - kde se touláte zase????Já už mám umyté další dvě okna - teď se pouštím do obýváku - to jsou další 4 okna - uf......
3. čer 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti,ty seš ´das s oknama.u nás leje jak z konve.navíc nám za 14 dní mají montovat další dva pokoje nových oken,takže na úklid i nějaký mytí teď prdím.pak budu mít dost času vše vypulírovat
3. čer 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jóóó - to já bych taky nemyla, kdybych čekala na další okna.....ale když já zase čekala až se dodělá kolem baráku trávník atd....neb u toho se pořád na okna prášilo a jak.....strašné....už přes ně nejde vidět :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a když v SO chystám tu párty.....tak se do toho musím dát - ale už se chýlím ke konci......obývák už mám zevnitř -. teď ještě z venku......a horní patro až zítra - to už bude rychlovka.......
TaK to vypadá , že jsme tady jen my dvě, co????
3. čer 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky a je to......přízemí mám hotové.....jdu vařit večeři......
Moni už jsi ukázala doma foto?????
3. čer 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem tu, ale co mám psát, jsem vyšťavená, bez nálady, nic mě nebaví a leze na mě nějaká angína. :fearful:
3. čer 2009 v 18:50  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek