Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

b.e.r.u.s.k.a
22. říj 2009

Asneen,tak jak jsi zvládla polknout prášky? 🙂

asmeena
22. říj 2009

Ahoj holky, před chvílí jsem se probudila. Polknout jsem prášky polkla, ale co to se mnou udělo asi tak za necelou hodinku? Tak šíleně se mi zamotala hlava, že jsem měla strach, jestli se po cestě domů nevybulím. Naštěstí jsem to zvládla. Přitom nikdy nemívám žádné nežádoucí účinky, ani ty příbalové letáky nijak po této stránce nestuduju, ale toto byla si vyjímka. Takže mě nemine zavádění. 😢

b.e.r.u.s.k.a
22. říj 2009

Tak to já jsem na tom stejně,ale po hodince je to dobrý.I tě to nějak uspalo co? 🙂

asmeena
22. říj 2009

mici: zkoušela si testovat? Na dnešek si to měla myslím naplánované ne?
Koukám, že řešíte podprdy, tak to já zatím řešit nemusím. Ale každopádně normální ani tak u větnamců nekupuju, protože mě většinou škrábou a nebo nějak škrtí ty jejich ramínka. Nejlepší vždy pořídím v TACCO. 😉

asmeena
22. říj 2009

berus: já jsem měla stavy jako bych snědla nějaké jedovaté houbičky. 😀 Zdálo se mi, že najednou vše slyším hlasitěji a jak se mi šíleně motala hlava. Kolegyně na mě mluvila a já ji nevnímala a koukala jsem na ní jak mimozemšťan. A to že jsem potom usnula bylo možná i z nevyspání, protože jsem celou noc kontrolovala psíka po té kastraci.

asmeena
22. říj 2009

Nemůžu si dovolit, abych měla takové stavy v práci, když tam nikdo neví, že nějaké takové tabletky užívám.

b.e.r.u.s.k.a
22. říj 2009

Tak to máš blbý,já to nějak ty motanice přežiju.Jináč je to v pohodě.A mici měla testovat,tak to budou další dobré zprávičky,že? 🙂

micinka22
22. říj 2009

veru netestovala..chtela sem zitra ..to uz by melo byt jasne..ale nemam test..nesehnala sem mamatest...takze pokud o vikendu nedorazi mrcha tak v pondeli zkusim..

b.e.r.u.s.k.a
22. říj 2009

teda ty napínáš mici 🙂

asmeena
22. říj 2009

mici: to teda jo, taková napínačka. Moc ti přeji, aby už nedorazila. 😵
teddy: jaký kočárek sis objednávala? Dorazil? Ty pořád jenom uklízíš, já bych se nad sebou měla asi taky zamyslet.

asmeena
22. říj 2009

holky říkala jsem vám včera, že mi manžel koupil dva losy a já na oba vyhrála 😀 na jeden 10 a na druhý 20,-Kč 😀 Tak mi teď za ně donesl další dva, tak jdu zkusit štěstí.

asmeena
22. říj 2009

No, takže štěstí jsem už vyčerpala včera a dnes nic.

asmeena
22. říj 2009

holky sháním mandolínu, nevěděly by jste některá, chceme ji koupit bráchovi na vánoce. Nějakou starší.

micinka22
22. říj 2009

asmeen http://www.hudebni-scena.cz/bazar/ostatni-strun...

to mas teda super stesti .vcera teda..

no holky ja nevim..minule sem testila po tydnu a byly tam //..takze ted me to ani nestovat nelaka..je to divne pac ja normalne testuju trikrat denne...

asmeena
22. říj 2009

mici: tak to jsme na tom stejně, sice mi něco říká, že už bych chtěla testovat, ale zase na druhou stranu to tolik nehrotím jako dříve. Mám doma jeden těhu test, ten reklamní z Reprofitu, ale ten chci udělat opravdu až ve čtvrtek.

asmeena
22. říj 2009

mici: moc děkuji za odkaz, ale já mám představu tak nějakou za 1.000,-. 😀 Nechci nic extra nového, aby to bráchu bavilo jen chvilku, a pak se to zase válelo někde po pokoji.

micinka22
22. říj 2009

veru asi te zklamu ale mandoliny jsou pekne drahej nastroj .-)
http://inzerat.i-bazar.cz/1304722-mandolina-f-5...

micinka22
22. říj 2009

egion: Česká republika
Datum vložení inzerátu - 10.08.2009 15:51:12
12095
Popis: prodám zachovalou mandolínu italského typu asi z 50. - 60. let, zn. mario casella (nové struny, látkový obal); cena dohodou
Cena: 1 Kč
Email: ltothova@email.cz

micinka22
22. říj 2009

Jo a ty už zitra v klidu testovat mužeš... 😀 😀 😀 pač ti dali mimina už předklíčené že...🙂)

teddyna
22. říj 2009

holky,tak kočárek nedorazil. Psala jsem meil do toho velkoobchodu,ať mi pošlou číslo balíku.neopzvali se. mám podezření,že ten balík od nich ještě nedošel.
kdybyste si některá objednávala,tak bacha na www.miminka-deti.cz - to je ten obchod. a od tama už nikdy. komunikace teď nic moc. ze začátku dobré,ale jakmile teď po nich chci zboží a číslo balíku,tak ticho po pěšině. peníze jsem zaplatila a nemám nic.a tohle se mi teda těžce nelíbí.
uvidím,jak se to celý vyvrbí.
asmen:tož to s tebou ten utrouš teda fest zamával.nicméně -tělo by si zvyklo. ale dělej sama,jak ty se cítíš a ne,co říkají ostatní.asmen a neboj,to štěstí na tebe čeká na tom testíku. los je,oproti dvě čárkám na testu,zcela prd 😉

micinka22
22. říj 2009

teddy to je pech s kocarkem teda:((( a volala jsi jim???

asmeena
22. říj 2009

teddy: tak to je teda velmi neseriozní jednání. To je na pos... A jaký sis to objednala kočárek?
mici: na aukru mám vyhlídlou jednu mandolinu za 400,-Kč pokud nepůjde cena nahorů. Je tam ještě 5 dní. Tak né že mi ji některá vykoupíte. 😀

micinka22
22. říj 2009

verco tak snad ji nikdo nekoupí..a není to dezska plastová?? 😀 😀 😀 nebo nehraje falešně? 😀 😀

asmeena
22. říj 2009

brácha by ani nepoznal jestli hraje falešně, on stejně jinak neumí 😀 ale myslí si jaký není umělec 😀

teddyna
22. říj 2009

asmen:tož bráchu nech při tom,že má sluch jak ovčácký pes a nakonec,může k tomu mít i hudební čuch,ne? 😀 asmen,zatím jsem tam nevolala.uvidím do zítřka. je možné,že se majitelce něco stalo a tudíš není u netu nebo tak něco. stát se může cokoliv. zatím na ten kočík nespěchám,ale jen aby vůbec došel.zadej do vyhledávače CONCORD NEO XENON.

micinka22
22. říj 2009

teddy to je dobrej ufounovskej kocar..ja nerada ty maly kolecka no..pro me je fakt ideal to Janecko 😝 😝

sukubka
22. říj 2009

nazdárek holky tak co asmena?jak to dopadlo zavedli ti mimíska?já byla ted pořád v práci a ted mám konečně volno!už se těším na 30.10n jedu za Macháčem 😉

micinka22
22. říj 2009

Sukubko..bude mít urcite dvojcata 😀 😀 jen si musi pockat týden na test 😀

sukubka
22. říj 2009

holky a při té minimálce vás při odběru vajíček uspí?a jde ta minimálka udělat když nemám vejcovody?a jak dlouho se musí čekat když to nevýjde na další pokus? 3 měsíce jako při klasickém IVF nebo by to mohlo být mín né?to je otázek co?ale taky bych brala tu minimálku pokud by to šlo.no uvidím co Machač na to 😒 😀

micinka22
22. říj 2009

sukubko ja myslim že minimalka by sla i po mesici..a bez vejcovodu klidne ne? je to stimulace tak jako tak ale s nim hormonama...ale dockej casu na Stepana..on ti navrhne nejlepsi reseni.-)