Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

asmeena
27. říj 2009

ahoj holky, hlásím se po příchodu z práce.
Tak co se týká té minimálky, OPU byla v narkóze a protože jsem si nechávala třetí den po OPU zavádět dvě embryjka a jedno nám ještě zůstalo, tak to nechali dál kultivovat a jak bylo blastocysta, tak ho zamrazili a nám domů přišel akorát papír, že máme jednoho mražáčka a máme za něj uhradit na účet 4.000,-
Podle mých zkušeností vyjde minimálka levněji a mám z toho stejně embryjek jak u normálního IVF. Nikdy jsem jich moc neměla. Celé nás to i se zmražením stálo 18.160,-Kč a já za klasické IVF hrazené pojišťovnou u Fertimedu platila vždy kolem 26.000,- takže teď to bylo ohodně levnější a myslím, že dokonce kvalitnější embryjka.

asmeena
27. říj 2009

teddy: ten srazík můžeme spáchat klidně ve čtvrtek, já v práci končím ve 14:30, a dělám kousek od Futura, tak můžeme klidně tam a jestli chcete dříve, tak si můžu vzít klidně náhradní volno, ale nejdřív tak od 12:00 😉

daisy14
27. říj 2009

Ahojte holky, tak já dneska byla na kontrole jak rostou foliky a všechno jde jak má. Je jich dost, takže čekám dobrou úrodu 😀 Doktor byl naprosto bezvadný, pohodář, všechno prý dopadne skvěle, no mám bezva pocit, že jsem opravdu ve správných rukou 🙂
Takže OPU mě čeká v neděli 1.11. ráno, uf už aby to bylo!

asmeena
27. říj 2009

daisy a to máš minimálku nebo klasické IVF?

daisy14
27. říj 2009

smeen, kdy jsi platila účty, až po OPU nebo u ET? Jak to tam vlastně funguje, já se zapomněla zeptat 🙂

juvik
27. říj 2009

daisy, tak to je super, že je vše jak má 😉

daisy14
27. říj 2009

Mám jenom minimálku, doteď jsem baštila jen Clostík. Teď ještě budou dvě injekce, brrr a Pregnyl samozřejmě. Takže jsem sama překvapená.

juvik
27. říj 2009

já už jsem si nachystala na zítra košulku a papuče...ale nemám košulku s žirafkou, mám jen s ovečkou 😀... má holt trochu kratší krk než žirafa, ale to snad nevadí 😅

juvik
27. říj 2009

daisy, injekce jsou v poho, když se ten fostimon píchá do bříška je to brnkačka... dřív mi ho píchali do zadku a to celkem bolelo....měla jsem teď 3 fostimony a pregnyl

asmeena
27. říj 2009

juvik: to určitě nevadí, hlavně že nebudeš nahá 😀 Budu na zítra držet pěstičky.
dais: platila jsem až po ET. 😉 vše i léky.

juvik
27. říj 2009

asmee, to snad ne, to by mi manže zatrhl 😀

daisy14
27. říj 2009

juvik, držím palce na zítra!

majda11
27. říj 2009

Ahoj holky,zírám kolik toho stihnete napsat za tu chvíli co tu nejsem!
asmeen to je škoda že to nevyšlo a nezkoušela jsi dva testy?Já co jsem dostala od nich tak byl nějaký špatný.

asmeena
27. říj 2009

já zatím zkoušela jen mamatest a nějaký noname z lékárny. Ten jejich mám schovaný na čtvrtek.

juvik
27. říj 2009

holky díky za držení palců 😉
majdo, asi jsem to nějak přehlídla...tobě se zadařilo ivf nebo čekáš na výsledek?

majda11
27. říj 2009

a ty máš testovat správně až ve čtvrtek?To se do té doby určo ještě změní!
já jsem dnes zažila úžasnou noc,vůbec jsem nespala jak mě bolela hlava a celej den je mi špatně jako blázen!Jinak na UZV jdu za týden

majda11
27. říj 2009

Juvi já jsem po IVF a včera mi vyšel test pozitivní 🙂

asmeena
27. říj 2009

majdi a na krev tě neposlali? Máš jít až na ten UTZ? No už máš těhu příznaky. 😉

daisy14
27. říj 2009

Majdi, tebe jsme přehlídla, tak gratuluju! a ta bolest hlavy může být opravdu první příznak 🙂

juvik
27. říj 2009

Majdi, taky moc gratuluju, opatruj se a ať je vše v pořádku 😉

majda11
27. říj 2009

o krvi nic nepsal jen že mám přijít za 10dní na UZV.Tak nevím jestli mám jít si sama na krev?ty půjdeš?

asmeena
27. říj 2009

majdi: a jak ti psal? Ty si psala machačovi na email, že máš pozitivní test? Já jestli nedostanu do pátku mrchu, tak si v pátek skočím na krev.

majda11
27. říj 2009

juvik ty jedeš zítra na OPU?

katapola
27. říj 2009

Asme, tak oproti mému ivf v Reprofitu je tvoje minimálka dražší, platili jsme 14000, při opu 13 foliků. No ale jestli by to mělo mít konečně kladný výsledek, půjdem do toho. Záleží na Machačovi.

majda11
27. říj 2009

Asmeen já mu psala mejl a on mi odepsal že je to paráda a ten UTZ

juvik
27. říj 2009

majdi, jj zítra mám OPU po minimálce

majda11
27. říj 2009

Tak to držím pěsti ať to dobře dopadne 😉

asmeena
27. říj 2009

katap: a měli jste i ISCI a prodlouženou kultivaci? Já pokud se nezadaří, tak budu chtít na jaře asi klasické IVF.

asmeena
27. říj 2009

katap: vidíš a mně se ta minimálka zdá za babku, když ve Fertimedu mě jenom IVF stálo 26.000,-
kolik si platila v Reprofitu za léky a čím si stimulovala?

juvik
27. říj 2009

mě taky přijde ta minimálka levnější, v Ostravě jsem doplácela min. 20.000 a víc a ve Fertimedu jsem při posledním pokusu dala i s léky taky kolem 19.000,-