• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

17. března 2017 
Veru jo a jede se i s tatkama...-)))
12. lis 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsem byla u Machače s tím,že jsi jedu pro léky a injekce.Ještě neposlali žádost na pojišťovnu a tak pojedu pro tyto věci 8.12.Stejně by by OPU vyšlo na 24.12 :slight_smile: ,což se na svátky neprovádí.
12. lis 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
reni takže mimi v lednu jo:slight_smile:) paráda:slight_smile:
12. lis 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže holky opravdu nic :frowning2: ...byla jsem ve městě, tak jsem si zašla na krev,je negativní :pensive:
nejlepší bylo, že ta sestra, co mi dávala výsledky šla ke mně s takovým rozzářeným obličejem...já už si říkala žeby přece...a ona mi s úsměvem řekla: " je to negativní, paní nejste těhotná." No nic, ona si asi myslela, že jsem zoufalá, že bych mohla být a nechci a ono je to úplně naopak :cry:

Musím napsat Machačovi a poradit se, co dál ...
12. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
juvik:(( no někdy sestry nadělají víc škody než užitku:/((
12. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nějak se to tu smůlovatí:frowning2:
12. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdo má tedka testovat??
12. lis 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím, že Daisy, příští týden...snad to tu prolomí
12. lis 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
a s tou sestrou, já vím, že nevěděla v jaké jsem situaci a nemyslela to nijak zle...jen mě to tak nějak dorazilo :unamused: ...holt jsem po těch hormonech přecitlivělá...už jsem je ale vysadila a budu čekat na mrchu
12. lis 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
juvíku po těch hormonech je člověk přecitlivělý a ještě se člověk těší a nic.Já vždycky říkám proč zrovna já,ale to si říkáme všechny.Jsem ráda,že monča a malý je v pořádku.
12. lis 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,

Mici já píchala 125 prvních 6 dní, pak 5 dní 150 a poslední 4 k tomu ještě Orgalutan. Říkal mi, že jsem typický případ PCO a tak má strach z hyperstimulačního syndromu, proto tak málo :wink: .
No uvidíme jak zítra dopadneme.

Já sjem už z toho na hlavu, Už dnes v noci sjem se budila si od 3hod s pocitem, že to nestihneme, zaspíme, přošvihneme..................... NO nechci vidět dnešní noc :grinning: . Ale za chvíli jdu z práce domů, uděláme si doma hezkej večer, uvařím něco dobrého, pak si dám bylinnou koupel (včera jsem si to koupila v olympii v DMku a je to pro mě novinka) a uvidíme. Snad bude vše OK.

Holky ale před tím OPU, musím být úplně nalačno, ne? Ani pít nemůžu. teda píšou to v těch papírech.
12. lis 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím holky, koukám,že je tady trošku smutno.
Juvi.....nevím co napsat, vím,že to bolí, přeju hodně sil, nepodat se tomu a jít dál.
12. lis 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky chtěla jsem se zeptat, jak probíhá první konzultace u Dr. Machace? Berou se nějaké odběry, manželovi sperma? Přemýšlela jsem jestli si nemám dobředu nechat udělat hormonální profil, tak jak se to bere ten 3.DC.
Doufám, že mají smlouvu z 213, abych ještě nemusela měnit pojišťovnu.
12. lis 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Donnald, pokud máš OPU v celkové narkoze, tak by jsi měla být nalačno. Vidím,že jsi z toho docela dost nervozní :slight_smile: neboj všechno stihnete a budeš mít krásnou úrodičku :slight_smile: držím palečky
12. lis 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
irinko,já měla 1 konzultaci v září.Povykladali jsme si s machačem vše co a jak.Nechá tě abys mu vše řekla o sobě jaký máš problém atd.a pak ti řekne co a jak on..Žádné odběry nebral.teď jenom čekám kdy se ozve kdy bude volný termín.Já jsem taky u revirní poj.,ale jsem samoplátce tak pojišťovna mi nedá nic ani 1kč.Tak neboj on je fajn.
12. lis 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky Brit, nechci tě strašit,ale přitom jak jsem se nemohla dovolat do reprofitu a holky psaly, že toho tam teď mají moc, aby na tebe nezapomněli. A vy půjedete do dalšího ivf, nebo zkusíte tu minimálku,ta se mi zdá pro samoplátce jako nejlepší řešení, co se týče financí.
12. lis 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irinko, taky mám pojišťovnu 213 a myslím, že by neměl být problém. Akorát že jsem už taky samoplátce, tak to je šumafuk. A ten hormonální profil si nech klidně u svého dr. udělat, nic tím nepokazíš, naopak

Psala jsem Machačovi,ptala jsem se ho i co dál...tak už odepsal :confused: ...ale jen že je to na osobní konzlutaci a taky jsem se ho ptala na nativ, úplně bez léků, tak napsal, že to je na zvážení... to jsem se toho dozvěděla :sweat_smile:
no nic, je mi jasné, že toho má nad hlavu, tak se budem muset nejdřív domluvit s manželem a pak se objednat.
12. lis 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juvi, ono možná lepší řešit tyhle věci raději osobně, jsem ráda,že to nevzdáváte a zkoušíte to dál. :wink:
12. lis 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, to je mi jasné...ale spíš mě překvapilo, že odpověděl tak rychle...on snad pracuje non-stop...kontroluje pacientky, dělá zákroky, píše maily...aby se nám z toho nezbláznil :slight_smile:
12. lis 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo :slight_smile: , to svědčí i o tom,že mu nejsme jedno... málo který doktor je zapálený pro svou práci a dělá ji rád...
12. lis 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juvik to mě mrzí,ale je skvělé že to nevzdáváš.Já jsem si dnes koupila čajík pro podporu otěhotnění,tak piju a sedím na záchodě.Čaje mě totiž pořád nutí.
A co asmeen????
12. lis 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak čekám, jak Asmeen dopadla na kontrole. Jestli už má nachystanou peřinku pro mimi? :slight_smile:

Berus, taky jsem letos pila skoro půl roku ženský čajík...asi se zas po nějakém podívám. Nesmíme zahálet :slight_smile:
No, já si ale taky když furt popíjím čajíky připadám jak průtokový ohřívač :sweat_smile:
12. lis 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak se konečně dnes hlásím. Byla jsem dnes u svého gyndaře a sliznici mám 8mm, tak jsem psala Machačovi a ten mi odpověděl, že to vypadá velmi dobře a od soboty mám brát utroš a ve čtvrtek na 11:00 KET.
Ještě jsem mu potom psala dodatečně e-mail, jestli mám rovnou přijet nebo máme volat jestli se embryjko rozmrazilo, tak mi napsal ať zavolám hned v 8:00 na jeho mobil a poslal mi číslo. To je servis. :wink:
12. lis 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
a teď vás jdu dočíst :grinning:
12. lis 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
juvik: moc mě to mrzí, že to nevyšlo, ale ty jsi bojovnice a určitě brzy načerpáš energii do dalšího boje.
Moc děkuji, že jste tak na mě myslely.
12. lis 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já popíjím taky bylinky... kontryhelový čaj...taky močopudný :slight_smile:
12. lis 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem taky zkoušela kontryhel na růst sliznice a na mě spíš působil opačně, sliznici jsem měla po něm hodně nízkou.
12. lis 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nevíte jestli je minimálka nějak omezena věkem? Kamarádka má 40let a chtěla by jít do toho.
12. lis 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
asmee, tak to jsou super zprávy :wink: ...konenčě dneska něco pozitivního
taky jsem si psala dneska s Machačem, čekám ještě na jednu odpověď....ale je fakt skvělý, takový servis, to se fakt hned tak nevidí
12. lis 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
asmee, to si platí sama, tak si myslím, že ne
omezené věkem jsou ty úhrady klasického ivf, tam je hranice 39 let, ne?
12. lis 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek