• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

4. října 2017 
Veru není .-)) protože minimálku si hradíš sama že...kámoška je právě už nad hranicí ... :frowning2:
12. lis 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jin ak super!!! sněhurka se rozmrazí určitě dobře..a snad chytne a nepustí:slight_smile:) budem držet palce!!
12. lis 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
asme,tak to je paráda, držím pěsti , ať vše dopadne tak jak má, se šťastným koncem.
12. lis 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě, na klasické IVF jít nechce, už i kvůli těm velkým dávkám hormonů. Ona už za sebou jedno IVF má a hodně jí potom slezly vlasy a za těch 10 let co už uběhlo od toho IVF se jí vůbec vlasy nezpravily.
12. lis 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru zase před 10 lety bylo IVF nekde jinde ne..ale jako samoplatce by ji stejnak IVF vyšlo na šileny penize..to radši tu minimálku.-)
12. lis 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já mám taky hrůzu z těch kvant hormonů, co už do mě narvali,takže jestli do něčeho půjdem, tak jedině minimálka
12. lis 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě mici, je to hodně drahé a ona se nadchla tím jak jsem jí popisovala můj průběh stimulace a všeho jak to chodí v Reprofitu.

Holky nemáte doma někdo časopisy Čtyřlístek? Odkoupím, potřebuju pro manžu na Vánoce. :grinning:
12. lis 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmee, nemáme...vím, že je ale měli kdysi bratranec a sestřenice a my jsme u nich vždycky o prázdninách seděli a prohlíželi...teta nás vyháněla ven...a my ne :slight_smile:
12. lis 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych to řešila taky tou minimálkou.
12. lis 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asme, zrovna včera jsme se s kolegyni v práci bavily o čtyřlístku, ona to kupuje pro vnuka. Prý se dát koupit kniha,ale stojí to kolem 600kč
12. lis 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru čtyřlístek vychází dál...tak mu dej předplatné .-))
my to taky milovali..sem precetla snad vsechny cisla..meli v knihovne mooocccccccc :dizzy_face: :dizzy_face:
12. lis 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale on chce čísla 1-200
12. lis 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro dnešek se holky loučím...jdu se věnovat manželovi :slight_smile: ...neměli jsme na sebe tento týden moc času,tak ho nesmím zanedbávat
mějte se a hezký večer :wink:
12. lis 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
juvik : pěkný večer
12. lis 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
juvik ,hezky večer
12. lis 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmeen-to je škoda, já zrovna asi před měsícem vyhazovala po bráchovi a děckách, ale čísla jaky to byly to nevím.
12. lis 2009 ve 21:44  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: to je jak zákon schválnosti, každý to vyhodil. No škoda, tak se nedá nic dělat.
12. lis 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzso si delas srandu?? se prodavaji za nehorazne penize .-)) hlavne první díly..mazec...
12. lis 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. lis 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojki Verčo. :slight_smile:
12. lis 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo Mici, tak to jsem netušila. Brácha má ještě nějaky hodně stary, tak mu řeknu ať je nevyhazuje, že na tom zbohatne. :grinning:
12. lis 2009 ve 22:03  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
asmen té kamarádce řekni ať do toho jde,já mám dávno 40 pryč a nevzdávám to.Věk není určen záleží na zdravotním stavu.Já už jen darované a dala bych za to abych měla mimčo vše.Už víc jak 2 roky co jsem byla ve Ferťasu a 3 nevydařené transfery za to by byla fabie,ale nevzdávám se.Tomu machačovi musím napsat to je fakt aby nezapoměl.Já mu taky psala jestli u počítače spí,nebo vždy odepíše.
12. lis 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi no jasne čtyřlístek a ty stary skautský časáky jsou sběratelské raritky.-)
12. lis 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici: děkuji za odkazy, přeposlala jsem to manželovi, ale nevím jestli to už náhodou taky nenašel někde na netu, on je přes internet a počítače šílenec :grinning:

brit: taky budu do snažení vkládat maximum. Dokud nedosáhnu toho vytouženého broučka, ať to stojí co to stojí.
13. lis 2009 v 05:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak jsem se tak dívala pro ty děcka ty časopisy jsou pěkně drahé.tak dneska příjde monča domů,tak věřím,že se ozve.na sms se mi neozvala a volat jsem nechtěla ať ji neruším.Včera jsem si řekla tam kde děcka nemají být tam jsou a tam kde by měly být tam nejsou je to velká nespravedlnost. :frowning2:
13. lis 2009 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
brit: jojo to máš pravdu, to je nespravedlivé, ale my to změníme, uvidíš. A ještě mě hned ráno nasr... když jsem si četla změny v nemocenské, peněžité pomoci v mateřství a čerpání paragrafu, to bude dost hnus příští rok.
13. lis 2009 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je vše proti rodinám s dětmi. Nejdřív vyhodíš spousty peněz za umělé a pokud se zadaří, tak už jsi švorc a ta podpora státu o ničem. Hnus fialový.
13. lis 2009 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj holkyyy............tak a je tu pátek.......
Dneska by opravdu Monča měla dorazit dom......včera mně psala....tak snad to tak bude............musíme jí tady pěkně zvednout náladu :sunglasses: ...............doufejme, že se ozve co nejdříve.... :wink:

jjjo asmee - ty změny prý budou dost kruté....taky už jsem se na to trocha dívala....příští týden jdu do práce a musím zfrknout ke mzdovce a poptat se co a jak...........v lednu mi vychází nástup na PPvM....tak jsem zvědavá - jaké v tom budou novinky a zmatky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2009 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
peněžitá pomoc v mateřství teď byla ze 100% vyměřovacího základu 70% a nově to bude z 90% vyměřovacího základu pouze 60%. :confounded:

Taky doufám, že Monča nakoukne a bude mít už jenom dobré zprávičky.
13. lis 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek