• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

2. července 2017 
13. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no proto.

Pro dnešek se loučím, zítra hned v 7:00 jdu k holiči a pak jedeme k našim do Jeseníku, tak pěkný víkend všem :wink:
13. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojono.....to chce být zase někdo heéééézkýýýý, že na víkend?? :grinning:
tak hezký víkend - užijte si to......pááá
13. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se taky pro dnešek loučím.............pááá brou.....noc :pensive:
13. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
mám ještě jeden dotaz - co s sebou na IUI?! Do Olomouce jsem si brala jen sukni :slight_smile: .
14. lis 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj...........
dneska to tu nějak vázne, ne?? :unamused:
kde jste kdo??
14. lis 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem zdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!
14. lis 2009 ve 13:23  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuziiii - ahoooj..............co provádíte o víkendu???
Já jsem právě douklízela po obědě, dělala jsem žemlbábu a teď se chystám společnýma silama s chlapem uklidit barák............dopo jsme makali tak různě venku....................
zítra se chystáme vyrazit směr otočka Praha.....maj tam supr obchod s dětským nábytkem.....který si můžeš dozdobit , dobarvit - dle svých představ a přání.....tak už to mám vymyšlené, jen se na ten nábytek chci přímo podívat, aby to nebyl nějaký šunt.........................takže vyrážíme brzo ráno a večer snad zpátečka domov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. lis 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík holky,dlouho jsem tady nebyla.pořád jsem chodila do práce na přesčasy(poviný)no hrůza.ted mám 4dny volna.v práci to vypadá všelijak a já mám smlouvu do konce listopadu,tak to vidím ód prosince na neschopenku a prostě se bude muset zadařit :wink:
jinak jsem volala Machačovi měla jsem 2-3 den cyklu mít hormonální profil,tak si jdu ve středu pro výsledky a v pátek jedeme k Machačovi sem zvědavá co nám poví a jestli to teda stihneme ještě letos nebo začneme až po novém roce.
Co jinak tu nového?nějaká těhulka nebo čekatelka na // shrnte mi to trochu,protože vidím že ste toho napsali víc jak moooc!!!!!!!!
14. lis 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky u minimálky se taky dává žádost na pojištovnu? a jak se to v Reprofitu platí?
14. lis 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem nakonec místo, abych šla ke známé ostříhat drápky psům jela s máti na zahradu posbírat zbytek úrody. Jsem celá od hlíny, jak se mi to lepilo na ruce, takže jdu spáchat nějakou očistu.
14. lis 2009 v 16:42  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki holky,dnes bylo krásně po dlouhé době co?Já taky válčila venku sadila jsem s tchýni česnek.Tak jsem si všimla že jste taky nezaháleli.Včera jsem mluvila po tel.s mončou tak jsme podřístaly.Večer jsem jela k mamce a nechala uplést mini papučky pro Vojtíška tak zítra už mi je mamka přiveze.Machač se mi ještě neozval kdy se na to vrhnem tak jsem z toho nesvá.
14. lis 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
dneska bylo fakt nádherně...ale užívala jsem si sluníčko jen přes okno, protože jsem uklízela, převlíkala postele,pekla a myla okna...ale aspoň jsem zaměstnala tělo i hlavu a nebyl čas přemýšlet
Mrcha už dorazila se vší parádou...tak uvidíme co dál...Machač se mi zatím taky neozval, na který den cyklu bych se měla objednat...dost zvažuju vyzkoušet i ten nativ...tak snad napíše a pak se objednám

Sukubko, u minimálky se nic na pojišťovnu neposílá....platíš si ji totiž sama...platí se až po ET, buď v hotovosti nebo kartou.
14. lis 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte všem.jen nakukuju.před chvílí jsme přijeli od Vojtíška.je to pašák,čím dál hezčí mi přijde.jak nemá tolik hadiček.jsme z toho s manželem oba dycky na měkko.já řvu totálně a manžel to statečně drží,ale taky mu nějak není moc.zatím nejsem moc komunikativní a dělá mi problém mluvit s někým po telefonu,tak mě zatím omluvte.ono se to snad nějak zlepší časem.
14. lis 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni,jsi mamina a to je velká změna na celý život už se o Vojtíška bojíš a je to strach jiný než si znala to je tvoje druhé já.Moni papučky budu mít zítra mamka by měla dojet s braškou.Tak ti je pak dám.Chlapi to hodně dusí v sobě.
14. lis 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
juvík machač se určitě ozve,neboj!
jinak sem taky zvědavá co mi v páek řekne a taky doufám že hormonální profil dopadne dobře :wink:
14. lis 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
na tom hormonálním profilu jste byli v Olomouci,nebo ke svému gyndaři ?
14. lis 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni,co blázníš s papučkama???vojtík má nemocniční.a i když mu tam přinesu ty od tebe,tak je tam pak budem muset asi nechat.ale je to od tebe hezké.
14. lis 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jen vás jdu pozdravit jsme u našich v Jeseníku. Dnes jsem taky trošku brigádničila na zahradě, bylo tak nádherně, že by to byl hřích celý den prosedět zavřená v baráku.
14. lis 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky teď jsem se koukla na email a machač mi před chvíli napsal,že se mám objednat na středu a termín na 16.12 tak čubrním,že musí vytvořit léč.protokol.Tak zas toho budu mít v hlavě celou noc. :slight_smile:
14. lis 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak koukám co je tu vše nového.Teddy moc moc gratuluji.
My jsme s manželem měli debatu a do dalšího boje jdeme na jaře-březen,duben.On nerad jezdí v zimě,tak mám skoro půl roku k vlastnímu snaženíčku,kdyby to vyšlo samo,tak by to bylo skvělé,ale moc v to nedoufám,po takové době by to byl zázrak.No zkusím ještě to cvičení a piji jakýsi bylinkový čajík,tak se pro to snažím dělat maximum.
Jináč vám všem co čekáte na výsledky,hodně štěstíčka. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. lis 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
capenka na hormonálním profilu jsem byla u obvodního lékaře,můžeš si ho udělat kdekoli,ale pak dovést Machačovi papíra :wink:
15. lis 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím,
brit tak to je skvělá zpráva, to budou vánoce plné očekávání.....
15. lis 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki,irinko zítra zavolám a objednám se,ale jsem zvědavá jak to chce do vánoc stihnout.je to krátka doba.
15. lis 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
brit, však uvidíš co ti řekne doktor, třeba překvapí.. každopádně se dá celý proces do pohybu a budeš se mít na co těšit...
15. lis 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím po víkendu, ještě že nás zítra čeká další volný den. Dnes to nějak v práci vydržím a zítra bude veget. I když mám v plánu velký uklízecí den, abych pak už s broučkem v bříšku nemusela. :wink:
16. lis 2009 v 06:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru a kdy to teda proběhne?.))
16. lis 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici: ve čtvrtek ráno máme volat a pokud se rozmrazí, tak je v 11:00 KET
16. lis 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
to by mě taky zajímalo.
16. lis 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uff tak to tento týden máme jedno testování a jeden Ket co:slight_smile:) nikdo víc už nic?? ztrácím přehled nějak.-))

Já to mám ve čtvrtek dostat..tak budu volat dr že rudoška je tu..snad nebude mít meškání..mám ted nabitek kalendar vecma co musim udelat!!! a 10.12 jedem na ten sraz tak do te doby musi byt drobek pod střechou :grinning:
16. lis 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek