• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

2. července 2017 
volala jsem sestře tak jedu v pátek na 1/2 12 do OL tak jsem zvědavá co mi dr.řekne.
16. lis 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosím děvčata o radu. Pokud jste užívaly Fostimon, jaké byly vaše reakce? už jsem něco četla o hyperstimulačním syndromu, ale nevím co je normální a co už ne. Nechci kvůli každému píchnutí volat doktorovi.
16. lis 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
hyperstimulační syndrom mohou vyvolat kterékoli hormony. Kámoška měla Puregon a OHS po něm jako vyšitý. Pokud teprve injekce pícháš, tak půjdeš určitě brzy na kontrolu a doktor by to okamžitě poznal. Pokud už máš po transferu a kontrola až za 15 dní a přitom máš projevy OHS, tak bych raději zavolala. JInak nafouknuté břicho máme při stimulaci všechny a je to logické, když tam uzrává místo 1 vajíčka např. 13, já si připadala jako kvočna, ale OHS to po Fostimonu rozhodně nebyl.
16. lis 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, já jsem si teprve začala píchat a protože jsem měla poprvé dlouhý protokol při kterém mi nic nebylo, tak mě dnešní bolení v břiše trošku udivilo. Chvilkami je to silnější a pak to ustoupí. Asi je to normální. Je to také bolení jako při silnější MS. Jen jsem si myslela, že s tím někdo má zkušenost a řekne mi, že se moc pozoruji :slight_smile: Kéž by to tak bylo. :slight_smile:
16. lis 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tu bolest pociťovala jako tlak, který mívám okolo ovulace, akorát že při stimulaci ten tlak byl větší, přiměřeně počtu vajíčkům:slight_smile: Čím blíž punkci, tím víc jsem si připadala nemotorně jako těhotná. Ze židle jsem se zvedala pomalu tak, aby to nebolelo, o záchodě ani nemluvím. Za chvíli půjdeš na kontrolu růstu foliků a uvidíš. Třeba jich tentokrát roste o něco víc a proto pociťuješ bolest.
16. lis 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono to tělo má hodně změn a hormony ty dělají svoje.
16. lis 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,

jen jsem vám chtěla říct, že v pátek jsem byla na OPU. Nakonec tam byly jen 4 oocyty a v nich 4 zralá vajíčka. Z toho se oplodnili správně 2, 3 se tvářířilo že taky, ale nakonec nic. No a vzhledem k tomu, že to dopadlo takhle, tak už máme za sebou i transfer............... .

Testovat mám 29.11.2009 tak sjem zvědavá.................................................................................... :wink:
16. lis 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
donnald tak ti to vyšlo tak držím palečky.Já jdu za chvíli do práce ani se mi nechce ještě,že je zítra volno.
16. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za rady, kéž už bych byla tak daleko jako donnald. Ale na druhou stranu to těšení je taky hezké, jak říká moje maminka :wink: a já dodávám, že je někdy mnohem hezčí než samotná skutečnost

:grinning:
16. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Donnald držíme palce!!!! teda rychlovka s tebou :slight_smile:))
Saro tak ty už stimuluješ..držím palce.-) já snad v pátek..už se těším :grinning: :grinning: :grinning: v červenci budu teta tak by bylo pěkný mít koncem Srpna taky ..at nejsou daleko od sebe :grinning: :grinning: :grinning: Tchani by byly už trojnásobní dědobabci:slight_smile:)
16. lis 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, snad to bude ok a aspon jedne bude bojovnik po me...............
Jinak mám brát Utrogestan a mám z něj hrozné točení hlavy a spavost :slight_smile:. Tento týden mám dovču, tak to neva, ale nevím co budu dělat až budu chodit do práce.........
16. lis 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte všichni... :wink:
Veruuuun - tak to je prima zpráva...........tak teď držím moooocinky palečky ať to všechno vyjde.........a kdy byl vlastně transfer??A utroš polykáš nebo zavádíš???Kolik ho bereš?
Tak si pořádně v klidečku na dovolené odpočiň, načerpej sil a užij si to :wink: Jedete někam?Nebo budeš dovču trávit doma??pa, pa
16. lis 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Micinko tak to budeš mít super! V pátek si začneš píchat? To budeme počítat dny skoro spolu. Já jen doufám, že to dopadne líp než posledně :frowning2: Já jdu v pátek na utz, tak uvidím, co to se mnou dělá. Ráno mě všude píchalo, ale držím se rad, vypila jsem už skoro 4 litry a jím hodně moc bílkovin. Hodně se mi ulevilo, už se cítím jako obvykle. Tak uvidím jak zítra po další injekci. JInak ráno jsem lítala na záchod každou půlhodinu a kdo mě pozoroval, asi si říkal, že se jen chodím ulejvat :slight_smile: Pak už jsem si nějak zvykla a odpoledne jsem to vydržela i skoro hodinku :wink: Jestli to tak bude celých 10 dní, tak to bude síla!
16. lis 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici sorry :slight_smile: , nějak mi ujelo přihlášení z jiné diskuze :grinning:
16. lis 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky objevila jsem dnes nějaký "zaručený" recept na rýmu a nachlazení. Cibule se nakrájí na kostičky, česnek promačká a ve vrstvách se vrší do hrníčku. Vždycky se to prosype cukrem a přikape troškou medu. Při pokojové teplotě by to mělo pustit šťávu. 3x denně malá lžička za 2-3 dny je pro rýmě. Já znám jen cibulový čaj s bylinkami, ale ten je taky hodně dobrý, hlavně na záněty a průdušky. Tohle bude asi pěkný ďáblismus, jsem zvědavá, co to se mnou udělá. :slight_smile:
16. lis 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré odpoledne všem.tak jsem se vrátila z nemocnice.vojtíšek začíná přibírat,včera večer měl 1505g,tak jsem ráda. od minulého vážení den předem přibral tedy 60g.jen tak dál ! dneska mu sundali kyslíkové brylečky,tak je na něho už vidět.oblíkli mu bodýčko,tak už vypadá moc hezky. do ruky mi ho zatím nedali :frowning2: . nějak to všechno špatně nesu.
donnald-Verčo,moc přeju,aby se bojovníci chytli a drželi jak veš košile!! te´d mi přijde,že mi pořád v tom břichu něco chybí.asi je to ještě podvědomý pocit,že tam dva a půl měsíce mělo něco být :frowning2: .
16. lis 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moňa tak to je paráda.........že Vojtíšek takhle krásně přibírá - je to šikulka............nesmutni....jasně, že Ti teď ještě v bříšku chybí......to asi ještě chvíli bude.....ale musíš se dívat na to - jaký je šikulka a všechno krásně zvládá....je to velký bojovník.........a za chvíli bude s Váma všema doma pohromadě - uvidíš :wink: A jak jinak??Co Teddík - že už Tě má zase zpátky doma.......nebylo mu smutno???
16. lis 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,

Moni, já myslím, že Vojtíšek je bojovník, už podle toho jak hezky nabírá, dělá pokroky, ... . Takže brzy bude vše dobré, uvidíš a budete se radovat jako kompletní rodinka doma :grinning:

Jinak já beru 3x2 Utrogestan. nejdřív jsem zkoušela vaginálně, ale to mám pocit, že se to nikdy nevstřebalo celé a vzhledem k častosti močení jsem to spíš vypudila :wink: . proto jsem začla polykat. A transfer byl včera.
16. lis 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veruuuuuuuuuuuu-supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer. :slight_smile:
16. lis 2009 v 18:08  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!
donnald tak sper že máš mimísky u sebe,super pocit co?chtěla bych to do vánoc taky stihnout,ale uvidíme no,v pátek jedu do olomouce s tím hormonálním profilem a třeba mě nechá už od další menzes strimulovat,ale další menzes mi vychází kolem 10.1ě takže nevím no jestli to Machač nenechá až na leden :unamused:
16. lis 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sukubko, mně Machač říkal, že zavíraj snad 20.12, tak to nevím, jestli by se stihlo :angry:
16. lis 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ holky,
užívám si pocit těhotenství :slight_smile:. Říkala jsem manžovi, že snad udělám test už dnes, abychom viděli po dlouhé době // na testu . Přece jen by mělbýt v těle ještě zůstatek Pregnylu, takže // by být měli.

Doufám, že budou i 29.11.2009, kdy mám testovat. Holky, kdy vy jste testovali. vydrželi jste 14 dní???
16. lis 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jak se dostanu k machačovi z náměstí ,znám jen cestu od Fertimedu ? mám si dojet na hrmonální profil a v páek za 14 dní mám kontrolu.přítel dostal na ten svůj nulovej spermiogram antibiotika a na 14 dní,tak jsem zvědavá,už je máme vyzkoušené po tom jsem vždy otěhotněla ale prd z toho.
asmen držím palečky a ostatním holčinám taky
16. lis 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo, drž se, Vojtíšek je bojovník, ty taky, všechno bude v pořádku! Jen vydržet!

Donnald, tak držím palce, hlavně vydržet tu dobu do testování :slight_smile: Já budu testovat zítra, to budu 14 dní po ET. Mrška zatím nedorazila, jak bývá jejím zvykem :grinning: tak snad... no uvidíme zítra.

Jinak taky jsem měla pěknou motolici po braní Utrogestanu, ale jak tu někdo psal, ono si tělo zvykne, vlastně hlava. Já chodila do práce a tam zavádět, to jaksi nešlo. Tak jsem o víkendu trénovala polykat, a i když jsem i po třetím pokusu do hodiny spala jako mimčo, počtvrté už to bylo dobré. Takže vydržet a půjde to, uvidíš.
16. lis 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj sukubko. To tě machač určitě řekně že budeš stimulovat až od ledna. Byla jsem ted ve středu u něj v Olomouci a vycházelo mo to taky kolem 10.12. a řekl mi že přes vánoce tam nikdo není takže až v lednu.
16. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky koukám,že se to tu zase rozjelo a všem vám držím pěstičky,ať to konečně vyjde.
Capenko,u prioru nastup na jakoukoliv tramvaj a hned další zastávku vystup,přejdi ulici a jdi kopcem dolů,no a po pravé straně to najdeš.Můžeš jít i pěšky po kolejích a taky tam dojdeš,není to daleko.
16. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
sukubko ty jedeš v pátek k machačovi?Já taky a na kolik hodin to máš?Moni to je super že prcek přibývá ať jen přibývá a máte nejkrásnější dárek na vánoce.Papučky i rukavičky už mám doma,ještě bude šáleček.Pak ti napíšu email.donnald ten pocit je fakt je krásnej co?
17. lis 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daisy držím palce!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. lis 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, já testovala 10 den a pak 14 a pořád nic, až myslím 19den jsem objevila //. Hold mě napínali chlapečci. :grinning:
17. lis 2009 v 09:14  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi to se teda vyklubali pekne pozde //..ja měla po týdnu od transferu..sice neviditelne ale byly..10 den už byly pekny..
17. lis 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek