Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

certina
28. lis 2009

jo tákkk - takže pracovní víkend, ju? 😉 Já myslela, že už to máte všechno komplet??!Tak to jo....to je třeba dodělat ať už máte klid........my tady teď na jaře budem 2 roky a už teď po roce bylo šíleně vidět , jak to taky posedalo.....máme teda praskliny v úplně celém baráku 😒 😠 .....tím , že jsme teď zabydlovali a zútulňovali dětský pokojíček - nechali jsme ho celý vymalovat postavičkama....tak se díry alespoň tam zalepily.....ale kdy se budou lepit další? to je ve hvězdách.................takže jste měli do teď sprcháč??A teď doděláváte vanu,? A Vy bydlíte sami v baráku, že? Vaši bydlí jinde......?

certina
28. lis 2009

Jess - tak to je supr zprávička.....................no holky - děláte jen a jen radost............jen tak dál.... 😉 supr - tak se to tady konečně prolomilo...........paráda...........ale taky raději zatím tichoučká gratulka 😅 ......SUPR!

asmeena
28. lis 2009

holky děláte mi radost s tím testováním, doufám, že já dopadnu taky tak. Včera odpoledne jsem neodolala a testla, ale nic a dnes ráno jsem testovala a chvilku tam nádech druhé čárky byl, ale jak test uschl, tak už nebyla vidět. Tak doufám, že se umoudří a znovu se ukáže a nastálo.
donald: já jedla dlouho calibrum a teď jsem přešla na femibion 800, určitě to můžeš brát pořád i když budeš mít hormony. Já se na to tenkrát ptala doktora a prý femibion je lepší. Ale nevím.

jessica112
28. lis 2009

díky moc,musíme tady rozvířit těhu bacila, když všude jinde jsou jen chřipkové 😒

asmeena
28. lis 2009

jess: přesně tak. Já doufám, že i můj test se umoudří.

certina
28. lis 2009

Asmééé to by bylo krásné........ale já myslím, že ten duch se umoudří 😉

asmeena
28. lis 2009

certi: díky, ale jen nechápu proč se tam asi po 5 minutách objevil (takového ducha krásného jsem ještě nikdy neměla) a pak zmizel, já už se těšila, že to tam vydrží a já se pochlubím manželovi, ale bohužel. Tak zítra znovu testnu.

asmeena
28. lis 2009

a taky mě bolela docela dost prsa a trošku podbříšek a mívám křeče v břiše, ale dnes to přestalo. Ach jo.

certina
28. lis 2009

asmee , ale pokud Tě krom toho všeho bolely i prsa......tak myslím, že by to ten duch mohl ustát, ne???No - každopádně na Tebe myslím a držím mocinky pěstičky......všechny ..... i s mrňousem 😀

jessica112
28. lis 2009

držíme pěstičky všem, kéž by se nám to všem povedlo, to by byl ježíšek 😉

certina
28. lis 2009

jjjjo - Jesss - to by tady bylo dárečkůůůůůůůůůůůůůůůů 😉 😀

zuzka72
28. lis 2009

Donald 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 S U P E R 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Já měla kluky 4,5 a 55cm a vitamíny nikdy neužívala, takže tím to asi nebude. 🙂
A na krvi jsem byla ráno u Machače a bez pozvání, prostě jsem tam došla, ale četla jsem včera na poliklinice U tržnice, že tam ho dělají taky-za nějakou úplatu, ale už nevím kolik to bylo.

zuzka72
28. lis 2009

Donald-teda ti řeknu, ty jsi ale povaha.... Vždycky se neozveš, jak dlouho, ale pak to stojí za to. 😀 😀 😀

certina
28. lis 2009

jjjo Zuzi - myslíš stejně jak já 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 s Veronikou.....................

juvik
28. lis 2009

Holky, mám z vás radost 🙂
Teda takové dobré zprávy dneska...já jednu přihodím, jo? ....volala jsem a máme krásné čtyřbuněčné embryjko 😵 ...zítra 10.15 transfer

Asmee, držím, ať duch sílí a jsou z toho krásné // 😉

juvik
28. lis 2009

jo a ozval se mi nějaký Štecl nebo Štelcl??? Nejdřív jsem znejistila, kam jsem se to dovolala...ale asi jsem volala dobře, když o naší Bublince věděl 😀
Je tam nějaký takový dr.?

certina
28. lis 2009

Juviiiii - taky moc, moc, moc supr zprávička................holky jedny jen tak dál..........takže na zítra držím taky pěstičky......v 10:15 budu myslet!!!!
s dr. Ti moc neporadím....nevím.....ale brzo Ti tady určo někdo napíše..... 😉

juvik
28. lis 2009

Děkuji 😵
A s tím dr. to je jedno, hlavně, že podal takové dobré zprávy 😅

juvik
28. lis 2009

tak jsem koukala na stránky Reprofitu a je tam dr. Štelcl, podle fotky taky sympaťák 😀

certina
28. lis 2009

no jasan Juvi....... 😉

b.e.r.u.s.k.a
28. lis 2009

Holky-donald a Jess,super!!!!!!Konečně se někomu zadařilo. 🙂 🙂 🙂
Asmmenko a ty nesmutni,duch ti jen dával vědět,že ta druhá čárečka,tam budeeeeeeee.
Moc vám to všem přeji a tiše závidím 😵
Jináč mně dnes zase začalo bolet v krku,už jsem myslela,že jsem bacila zahnala a nic.

daisy14
28. lis 2009

Super, tak to jsou samé veselé zprávy 😀 Holky jen tak dál, ať to dobře pokračuje, prskejte ty těhu bacily, ať se i my ostatní chytíme 😀

Juvi, držím palce na zítřek, a toho dr.Štelcla jsem měla na transfer, je sympaťák (jako všichni dr. v Reprofitu, že 😉 a hodně veselý.

b.e.r.u.s.k.a
28. lis 2009

Juvi já jsem měla dvakrát dr.Štelcla a je taky super,je to takový mladíček,ale příjemný,ne jako ml.Sobek 🙂

asmeena
28. lis 2009

juvi: to je perfektní, uvidíš že se u tebe prďolkovi bude líbit a zítra už bude mít zase o pár buněk více 😉

micinka22
28. lis 2009

Holky teda sem zrovna jedla tedka a cetla vás..a hltala sem jak o zivot..jak pismenka tak smažák 😀 😀 😀 😀

Jessiece tichá gratulka a Verčo ..stíneček je super!!!!! však on bude zítra ráno krásnější neboj!!!!

Juvik paráda!!!tak zítra už budete mít prdolku u sebe🙂)

mam velkou radost ..konecne se tu dari..🙂)))

já už začínám cítit vajucha tak snad to bude taky stát za to 😎

asmeena
28. lis 2009

mici: a kdy jdeš na další kontrolu?

micinka22
28. lis 2009

Certin joo mame "novostavbu"..stehovali jsme se pred 3 roky na štedrej den .-))
dole máme malou koupelnu..jen zachod a sprchu..no a nahore byl doted jen beton..dneska jsme ztravily 4 hodiny po vsech baumaxech atd a shaneli soucastky na pripojeni sanity..sileny..v kazdym obchode jen neco:// ted sem navarila a chlapi jdou makat 😎

micinka22
28. lis 2009

Veru ja jdu ve stredu v 8 na odběr ..-)

katapola
28. lis 2009

Chvíli tady nejsem a tolika dobrý zpráv naráz? a ještě jeden duch k tomu? To je zas radostné období a já ho promrhala...tak ať se mimina drží, duchové přibývají a nám ostatním ještě trpělivost🙂

katapola
28. lis 2009

Micinko, kolikátý den jsi cyklu? Připadá mi že stimuluješ strašně dlouho, ale ono mi to asi pomalu utíká, jak to tu s vámi všemi prožívám🙂