• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

2. července 2017 
kat ja stimuluju od pátku ,.,takže 10DC .-) ještě dva dny budu píchat...a vidíš..mě to utíká šíleně rychle!!! ale to je tím že pořád neco delam..tak neni cas premyslet..tedka jud male natrit skrinku :slight_smile:
28. lis 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, tak to už se nedivím, to já píchala už pregnyl, protože jsem teď naposledy měla punkci 11. DC:slight_smile:
28. lis 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miško ty jsi dříč, ještě natírat skříňku po dnešním lítání po baumaxech, tak to mně by se asi nechtělo, i když pokud by to bylo pro dítko, tak bych se přemohla.
28. lis 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak mám zase co dočítat štěbetalky!
28. lis 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat tak tos mela teda dooost brzo .-)) co vim tak kolem toho 14 dne...ale samo podle toho jak vajucha rostou..moje asi pomaleji.-)
28. lis 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky co to čtu?že by tři těhulky?teda velká gratulka!!!!!!
28. lis 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
asmenko neboj zítra už čárky budou silnější!mám radost za vás!
28. lis 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, na chvíli se vytratím a Vy zase toho naštěbetáte...............
jinak jsem si psala s Mončou, tak už je u Vojtíška v porodnici.....Vojtíšek papá jak se mu zrovna chce, ale přibírá :wink: ....to je taky důležité......ale Monči zrovna do smíchu moc není :confounded: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ......je smutná, že možná na vánoce ještě nebudou doma :frowning2: ......tak jim musíme mocinky držet palečky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Net bude mít Monča asi prý až v PO....tak se snad potom ozve............... :confused:
28. lis 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Vás jdu dočíst ,dala jsem do alba to pyžamo s vychytávkou-vlastní výroba, jen nevím, kdo to chtěl nafotit, tak mrkněte. :slight_smile:
28. lis 2009 v 19:08  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juvik, jj ten doktor mi v Brně odebíral vajíčka a je to mlaďoch a srandista a kapacita-no takovej druhej Machač. :grinning:
28. lis 2009 v 19:10  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
certin tak pozdravuj a at nesmutni ..treba je pustí :slight_smile:) když krásne prospívá!!!
28. lis 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím holky,
Donnald, Jess, tak to jsou skvělé povzbuzující zprávy....gratuluju
Asme, určitě čárečky zesílí... musí...
Juvi, to je super, že vám bojovníček roste...to bude ten pravý borec :sunglasses:
28. lis 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi pyzamo super :slight_smile:)) já mám patentky na plíny tak si treba pak taky takový udelám :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjjo Mišo - pozdravim......zrovna psala, že od zítra zákaz návštěv....a vedle kolegyně nic moc a její mimi furt řve........tak zas žádná pro ni dobrá zpráva :unamused: ......holka si taky užije - chjoooo....už aby to měli všechno za sebou a byli krásně spokojeně všichni tři společně doma........
Zuzi - pyžamo supr......viděla jsem takové u nás tady v obchůdku, byla to noční košile, ale říkala jsem si, že mi přeci z toho musí pak prsa vylézat, páč tam žádné cvočky nebyly....bylo to jen tak přeložené přes sebe - ty rozřezané díry na prsou :confounded: .......tak nevím, ani jsem ho nestihla vyzkoušet.....už tam pak nebylo......
28. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
joooo Zuzi a bříško Ti teda roste pěkným tempem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: krása!!!
28. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: krásné bříško, to se ani nezdá, že ty týdny tak letí i certi už tam má 26tt a taky krásné bříško.
28. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verun dík......taky to teď byla pěkná fuška.....vlézt a hlavně vylézt z vany :angry: .....šílené....už si na jisté partie fakt nevidím......a bylo na řadě holení.....takže hrůza!!!!!!!!!!Ale to už jsme nedávno s holkama popisovaly.... :confounded: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. lis 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, doufám, že takové stavy budu taky zažívat :grinning:
28. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
certi: a opravdu ještě pohlaví nevíte nebo se to nějak už profláklo, že by jste třeba pindíka zahlédli na UTZ?
28. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru to bude holka joo jakej pindik :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink:
joo a ja se teda na 34tt a víš moc netěším..to už se budu tešit až to bude za mnou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. lis 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne, ne, ne......pohlaví se zatím neví....................fakt ! :slight_smile: Na posledním ULZ to vidět prý nebylo....a na další prý půjdu až v 34tt.....to bude děs!!!!!!Za tak dlouhoooo
Verunnnnn vydržžžž - duch už se ozval......tak vydrž :wink:

Mišo :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
28. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, ještě jestli se můžu vrátit k tomu tvému úžasnému uměleckému dílu dort, jak jsi dělala ten vršek? To je z nějakého tvarovaného marcipánu?
28. lis 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru jako potahjo to je pravej marcipán potahovací..se mi nechce delat uz falešná potahovka doma..tak si kupuju v Brně .-)
http://fialapraha.cz/eshop/ostatni_suroviny/suroviny_lubeca/marcipan_mandlova_mouka
28. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to si potom sama dobarvíš potravinářským barvivem?
28. lis 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko děvčata................
Mišo jak jsem shlédla ty stránky s pečením..............no hned mě to navrtalo, že bych začala zase péct dorty?? :sweat_smile:
29. lis 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky, tak jsem testla a bohužel nic, ani duch.
29. lis 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano ,
Veru :/( tak snad ..jeste je cas no...
Certin to muzes..ale vybava je draha jak ... .-))
Veru jo na dorty ma milion barvicek z Usa..gelovejch..u nas maji jen praškové základ..jako gelovky koupis taky ale je tu vsechno drahy :/(
29. lis 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici: a dá se to koupit přes e-bay?
29. lis 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmeen to je mi líto,ale nevěš hlavu.Sprovně máš testovat až příští týden ne?To tě určitě navnadily holky co-donald a jess.Neboj taky je tam najdeš. :wink: :slight_smile:
29. lis 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
berus: nenavnadily, já jsem byla v hlavně smířená s testováním až v pondělí, ale nějak mi v pátek ruplo v bedně a jak jsem jela z práce, tak u baráku máme lékárnu, tak jsem do ní zahučela, no a od té doby už mě to testování drží. Jsem blbá. Akorát se nervuju, ale stále doufám.
29. lis 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek