• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

23. května 2017 
Mici ty jsi taková pekařka.Už jsem se ptala holek a Kat mi poslala recept na košíčky,ale neměš nějaký na nepečené košíčky a kokosové kuličky?
29. lis 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty košíčky chci taky zkusit. To jsem letos chtěla dělat jenom tak 4 druhy, ale jak to tak vidím, tak to zase skončí s plnýma krabicema, když tady budete dávat takové dobré receptíky.
29. lis 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tě chápu Asmeen s tím testováním,taky jsem měla kolikrát svrbění testnout dřív,ale manžel mi to zarazil.A má pravdu,kdyby tam nic nebylo,tak bych se zbytečně stresovala,jako ty teď
No a ty košíčky chci zkusit,jen nemůžu sehnat recept,minulke jsem dělala z internetu kokosové kuličky,ale manželovi nechutnali,tak jsem si řekla,že je lepší vyzkoušet ověřený recept. :slight_smile:
29. lis 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten receptík byl někde na stránce 187, myslím, až budu doma, tak ho pohledám a opíšu si ho.
29. lis 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jináč dnes mám nařízený klid na lůžku-od manžela :slight_smile: Jsem ještě trochu nakřaplá,tak ať to do zítka odfrčí,musím ležet,ale už teď ráno se pěkně nudím a nebaví mě to :unamused: Ještě že mám s kým splknout :grinning: Takže vymýšlím co budu píct a otravuji ostatní :dizzy_face:
29. lis 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
As to byl recept na pečené košíčky,ale já sháním na ty nepečené.Je to jen nějaká nálň v papírovém košíčku zalitá čokoládou a nahoře třeba mandle
29. lis 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak šup sem s takovým receptem. :wink:
29. lis 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beruš, to jsem nepostřehla, žes chtěla nepečené...na ty žádný vyzkoušený recept nemám. A kuličky dělám jen karamelové ze salka a kakaa obalené v kokosu. Jsou slaďounké, zboˇžňuju je.
29. lis 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
katap: hoď receptík, salka teď mají v akci, tak bych to zkusila :grinning:
29. lis 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat to nevadí,ty tvoje taky vyzkouším.Vypadají moc dobře
29. lis 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže karamelové kuličky:
24 dkg ztuženého tuku (modrá Iva)
30 dkg práškového cukru (dávám o něco míň)
3,5 dkg kakaa
plechovka kondenzovaného mléka slazeného
kokosová moučka na obalení

Rozpustit ve vodní lázni Ivu, vše přisypat a míchat, až je hmota hladká (bez hrudek cukru)
Vychladnout, ušulat kuličky, obalit v kokosu
29. lis 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, toho kakaa je dvojnásobek, tedy 7 dkg, jsem popleta
29. lis 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se mi zdá,že budu si muset dát sešit k počítači na recepty :grinning:
29. lis 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to salko se uvaří na ten karamel jo? Jsem to ještě nikdy nedělala, jak se to dělá?
29. lis 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asme, rozpustí se nejrpve tuk ve vodní lázni (já to mám napsané jako hrnec v hrnci s vodou) a pak se do toho všechno přisype i to salko. Žádná velká věda, je to jednoduché rychlé. Jen to musí vychladnout a ztuhnout a pak teprve šulat kuličky.
29. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat mňam,ty máš samé dobrotky a co ještě tak pečeš dobrého?
29. lis 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru ja to kupovala na amazon.com..ale posilala mi to kamoska z usa..
jinak ja cukrovi nepecu takze neporadim.-))
29. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jak tak ležím a nudím se našla jsem další recepty a tak budu zkoušet.A to jsem si říkala-JEN PÁR DRUHŮ. :grinning:
29. lis 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
katap: takže to salko se nevaří v té plechovce na karamel?
29. lis 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, musím vás dočíst :slight_smile:

Jen podávám info, mám u sebe naši krásnou osmibuněčnou Bublinku :dizzy_face:
Jediné co mi dnes kazilo náladu, bylo že dr. Štelcl, který dělal transfer, byl nachcípaný a celou dobu chrchlal a kuckal jak o život :confounded: ...snad mě něčím nenaočkoval :angry:
Test mám dělat 13.12.
29. lis 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vidím, že rešíte cukroví :wink: ...no budu muset taky začít něco vymýšlet...a taky vždycky říkám "jen pár druhů" a pak máme plné krabice :grinning:
29. lis 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím holky, tak vidím,že se tady peče :slight_smile:
Juvi, tak snad tě doktor moc nepoplival a nenakazil, držím palce ať za 14 dní je //.
29. lis 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
juvi to je svělé,že máte bobka u sebe.Jez teď hodně vitamínů-ovoce,aby jsi to od dr.nechytla
29. lis 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asme, salko se nevaří v plechovce na karamel.
Juvik, tak to jste měli úplně ideální průběh, 3.den by embryo mělo mít 6-8 buněk, takže u vás naprostý ideál. Je to fakt štěstí, s jedním vajíčkem, jedno tak šikovné embryjko:slight_smile: Někdy mám fakt pocit, že ty přírodnější zásahy jsou užitečnější než tuny chemie do sebe cpát. Tak držím pěsti.
29. lis 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beruško, jak jsem psala, peču většinou 6 druhů cukroví - linecké, vanilkové rohlíčky, kuličky, plněné ořechy, punčové košíčky a kokosky. Ráda bych udělala i jiné cukroví, třebas perníčky nebo mám recept na kakaové měsíčky s citronovou polevou, taky je dělávala mamka a já je miluju, ale prostě nemůžu pro 2 lidi toho tolik péct a navíc na to nemám až tolik času, většinou to peču po nocích a vstávám v 5. Pak ještě peču bílkový chlebíček, ten my taky moc rádi, ale vánočku kupuju anebo ji peče tchýně.
29. lis 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
juvik: tak to krásně embryjko roste, 13.12. už bude na tebe napojeno a uhnízděno na dalších 9 měsíců. Taky věřím víc těmto přirozenějším postupům než vše honit hormony. A bereš teď něco? Utrogestan, estrimax?
29. lis 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jUVIK Držím mooc palce at tam bobíšek zustane:slight_smile:)
29. lis 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky držím palečky mám radost,ať se mimoušcí uchytí.No a co se týče cukroví,to říkáme každým rokem jen pár druhů a pak toho je hafo.Katapolto jak děláš ten chlebíček z bílků nebo bílků mám pak u pečení dost a na kokosky všechno nezlikviduji.
29. lis 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk pro Britku ještě bílkový chlebíček:slight_smile:
3 bílky + 1 vejce
26 dkg hladké mouky
26 dkg cukru
1 dcl oleje + 1 dcl vody
1 prášek do pečiva
ořechy, kandované ovoce, pomerančová kůra...
Vše zpracuju v robotu, naliju do formy a peču.
29. lis 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šikulka moc děkuji katy,večer si napíšu všechny recepty protože vypadají dobře. :slight_smile: Určitě se to dává do srnčího hřbetu že?
29. lis 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek