• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

17. března 2017 
Holčiny, píšu do všech diskusí,do kterých přispívám, jelikož teď nevím, kde jsem to viděla. Která z vás je ta z Těšína, popřípadě poblíž a psala tady, že má příbuzné v Polsku?
15. pro 2009 v 17:03  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzko, já sice jsem kousek od Těšína, ale příbuzné v Polsku nemám, takže já asi nejsem ta, co myslíš :grinning:
Jinak nevím, jestli to je někdo z téhle diskuze...
15. pro 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
juvik: neboj sestřička se ti ozve sama. Mně teda volala druhý den co mi přišel od Machače email a ptala se mě na přesnou adresu, ale pošta v Ostravě je jak zpomalená, protože mi to přišlo až skoro za týden. Máme s poštou pořád problémy.
15. pro 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: ty si chudáku teda vytrpíš, a pak že nejhezčí v životě je těhotenství, to aby se člověk pořád akorát nervoval místo toho aby si to užíval.

juvik: a kdy budeš stimulovat? Já mám strach, že mi to na leden nevyjde, i když clostík už mám taky nafasovaný.
15. pro 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmee, ahoj, no já ještě nevím, jestli do toho půjdem v lednu nebo až později... jsme teď trochu na štíru s penězi...k tomu teď svátky - dárečky a tak, takže uvidíme....ale clostík chci mít pro jistotu doma :wink:
Jinak budu teda teď brát jen 2x denně....Machač mi to snížil, protože jsem měla 7 vajec a nic moc, tak aby jich bylo míň a nechá prý mě stimulovat o den dýl, aby byly zralé....jsem zvědavá
15. pro 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Machač mi psal včera a sestra se dnes neozvala...tak jsem ji ještě napsala.... nevím, jsou tam ještě nebo mají už volno?
15. pro 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
mají od zítra volno asi. Tak jí zkus zavolat na ten mobil, třeba to nějak vykoumáš
15. pro 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
od zítřka...aha :rolling_eyes: ... no uvidím, buď ji zítra zkusím zavolat nebo se na to vyprdnu....maximálně mi to pošle v lednu no...kdybych už tak chtěla začít v lednu,tak pro začátek tam nějaké zbytky od minule mám a pak bych to pořešila
jdu na Ulici...pa
15. pro 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj holky........jsem utahaná jak pes...........právě jsem dorazila z těhobiku.......a chce se mi šíleně spááááát....průběžně Vás pročítám....snad se brzo ozvu víc...............
jen jsem Vám tady všem chtěla napsat ať víte..............že Vás tady všechny mocinky pozdravuje Monika/Teddyna...........je s Vojtíškem od pondělí doma a užívají si klidečku.......Vojtíšek prospívá hezky, papá.....takže je vše ok........až Monča najde chviličku, tak pisne víc.................. :sunglasses:

tak já jdu spáááááááááát - brou všem :pensive:
15. pro 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Juvik - kdyby jsi chtěla - já doma ještě jeden clostik mám ............ tak když tak můžu klidně poštou poslat! (samo, že zadarmo)!...tak když tak pisni.............
15. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky nějak nestíhám.Do práce pak doma je to jak po vybuchu.Topení hotové a ještě se dělá v jednom pokojíčku sadroš.Ráno jedu do Brna v tajovém počasí a jestli se zadaří tak 20.12-nebo 21.12 opět a to už na transfer.Jsem zvědavá jak to v Brně najdem.Venku je vítr a mrzne.To je dobře že monča je už doma,v nemocnici to je na nervy a teď konečně jsou doma a v klidečku. :slight_smile:
15. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
brit: v Brně fungují? Já myslela, že mají od 16.12. dovolenou.
15. pro 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsou tam máme tam být na 10h.ráno.
15. pro 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám se zeptat jak dělají do konce roku a kdy začínají v lednu?
15. pro 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru ja myslela že jen v Ol maji dovolenou
16. pro 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sem psala dr kam mam jit na utz...tak sjem zvedava
16. pro 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě jsme se vrátili z Brna cesta nic moc.Je to krásné prostředí a sestřičky ochotné.Dr vysmatý a v jednom kole.
16. pro 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute holky.tak jsme od pondělka doma.zatím to zvládáme statečně,ale den strrašně rychle utíká jak mám rozvržený den v tříhodinových intervalech,kdy se Vojtíšek krmí.zatím je Vojtík moc hodný,ale on ty lumpačiny chytne určitě taky.je to fakt pohoda doma - v té nemocnici to bylo na palici a navíc bez návštěv.lituju ty maminy,co tam budou tvrdnout přes svátky a navíc nejsou ty návštěvy-to tam bude psychárna totálně.hned včera u nás byla obvodní doktorka,tak zatím vše OK.je to prý takový malý koblížek :grinning: . teď mám chvilku na net než se koblížek vzbudí a bude bašta a půjde zase spinkat a já s ním,páč jsem po té noci celá nějaká rozlámaná.
a jak to tady vypadá s těhotnýma?nějak nestihám pročítat,co jste napsaly,když jsem tu nebyla.
16. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Britko a jak jste tedy dopadli?.)))

Teddy vítejte doma:slight_smile:) to víš že začne lumpačit ..jen co se doma rozkouká :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a ta psycharna..mě stačilo v nemocnici 5 dnu a to sem mela navstevy a manzu skoro porad:// proste mi to prostredi vadi :unamused:
16. pro 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj...
Brit, taky jsem zvědavá, tak jak v Brně?
Moni, Jessika má myslím dneska usg. a měly by být snad už vidět 2 srdíčka. Tak snad napíše.
16. pro 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici a kdy budeš testovat. :slight_smile:
16. pro 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
irinko...už mam udělané 3 testy..viz profil .-)
16. pro 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, musela jsem se teď podívat zpátky kdy jsi měla ET, přišlo mi to u tebe nějaké rychlé, prvně jsem koukla na tabulku. Tak to gratuluju k dárčku. :slight_smile:
16. pro 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
irinko ja testovala tyden po Et...tak jako minule ..jsem ráda že to snad vyšlo..hlavne at se dari i dal ...
a diky .-) je to krasnej darecek
16. pro 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni to je dobře že Vojtíšek je hodný.Zítra odp.musím zavolat jak si mimičci vyvíjejí a v pond.si jedeme do Brna pro vánoční dáreček. :slight_smile: Mici to je super,že ti to vyšlo. :wink:
16. pro 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda mici to čučím jak to u tebe šlo pěkně rychle, to je krásný dáreček pod stromeček. A na krvi jsi byla?
A kde máme foto testíku, ať se můžeme inspirovat?

Teddy: to je dobře, že už jsi doma. Já bych to ve špitále asi taky moc dlouho nedala.
16. pro 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky!
Chtěla bych nahlásit, že jsme na konec února objedaní do OL k dr. Macháčovi. Jsou to teda pěkné čekací doby, ale zrovna mi to neva, chtěla jsem si teď dát pokoj.
Jo a ve Fertimedu mi už den po mé žádosti o výpis ze zdravotní dokumentace volali a je nachystaná (za 150 Kč :dizzy_face: ... a možná ještě 60 Kč za návštěvu :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmeenko, všimla jsem si, že IVF prokládáš minimálkama. Jak se to dá dělat často? Třeba každej druhej měsíc?
A ještě by mě zajímalo, když už přejdeme po dr. M. - jaké jsou čekací doby v čekárně? Funguje to nebo se čeká dlouho? Kolikrát za IVF jste byly zvané na kontrolu?
16. pro 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
anet: já myslím, že i klidně každý měsíc. A já jsem nikdy moc dlouho u Machače nečekala.
16. pro 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
a během poslední stimulace jsem byla zvaná pouze jednou na kontrolu
16. pro 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek