Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

b.e.r.u.s.k.a
16. pro 2009

Mici tichá gratulace.Je to báječné,mít takový dáreček pod stromeček.Že jste do toho nešli už dřív a trápili se IVI.
Teddynko s Vojtíškem je to skvělá zpráva,uvidíš teď když už je v klidu doma,tak to bude jen a jen lepší 🙂

micinka22
16. pro 2009

na krev nepujdu,testiky mam ve skrince a chodim se každou chvilku divat jak magor..
berusko..jsem rada že jsem nemusela na 3 iui.. a prekecala hned na ivf..

juvik
16. pro 2009

Ahoj holky,

Mici, teda to je super 😵 ...držím palce dál

Teddy, taky skvělá zpráva, že jste doma a u s tromečku budete spolu 🙂

Certi, díky za nabídku, jsi hodná 😉... ale sestra se dnes ozvala, že mi recept odeslala, takže clostíku budu mít teď dost....stejně kdo ví, kdy do toho půjdem. Ale možná některá jiná bude clostík potřebovat.

Jinak jsem dnes byla na výběrku kvůli práci...nic z toho...celkem psycho páč nás tam bylo na dva místa cca okolo 60 lidí 🙄 Takže hledám dál.

zuzka72
17. pro 2009

Holky včera děs-poslední den ve škole-utekla jsem dřív,že si dopeču a tak, letím na autobus, zima, sněží, samozřejmě všechno totálně ucpany, neodmeteny, však co vždyť je prosinec, kdo by čekal, že bude sníh. 🙂 Autobus měl jet 16,08 nejel, další 16,18-nejel, další 16,33-a já furt naivně s ostatníma mrzla na zastávce, promoklá, zmrzlá, čurat se mi chtělo, 16,45 má trpělivost došla a přemístila jsem se tramvají na jiný spoj, mezitím jsem navštívila keř, kde jsem se vyčůrala, jinak bych to pustila do kalhot, další spoj jel 17,33-takže chvilka čekání, ale ouha, na světelné tabuli vyskočilo 17,59 zpoždění, pak 18,01 a 18,03-no idioti jsou na tom dopravcním podniku, tak jsem sedla na spoj, který mě přiblížil o 1zastávku vpřed a čekala jsem do 18,15 jestli náhodou ten spoj co měl jet 17,33 nepojede a nic, tak jsem to vzdala a šla pěšky k domovu, volala jsem Petrovi a ten pro mě dojel autem, domů jsem se dostala 18,40 zmrzlá, ubrečená, takže vana, slivovička, paralen-a dnes v kostech cítím, že to bude jasná nemoc.... 😢

britka
17. pro 2009

☹ Zuzi to jsi měla den pes jak se říká.

micinka22
17. pro 2009

Zuzi tak pekne do postele a ani se nehni!!!! udelej si tu cibuli s medem..manza byl po ni za tri dny jak rybka ..a to byl na tom hnusne ...kdyz to chytnes v zacatku bude to dobre🙂)

zuzka72
17. pro 2009

Jéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé, Mici ty jsi těhotnáááááááááááááááááá.
Huráááááááááááááááááááááááááááááá, gratuluji, já to postřehla až teď. To je paráda a manža už to ví, nebo to bude mít, jako dáreček pod stromeček?

micinka22
17. pro 2009

Zuzi jasne ten to vedel hned v neděli.-) díky.-) snad bude bobek v poradku 😵

britka
17. pro 2009

Hojky teď jsem volala sestřičce a máme 6 oplodněných vajíček 🙂 zítra zas zavolám jak se dělí.Kéž by nám to vyšlo moc a moc si to přeji už toho trápení bylo moc a moc.

beras
17. pro 2009

😀 😀 😀 Mici moc a moc gratuluju.Já jsem první těhotenství před všema tajila až do štědrého dne a to i před manželem ,takže to byl ooobr dárek narozenej taky v srpnu. 😀 😀 😀

irinka.j
17. pro 2009

Zuzi, tak to jsi měla teda den a ještě v tomhle stavu,snad to neodlěžíš.
Brit, tak to je pěkné, tfuj tfuj ať jsou co nejkvalitnější. Kolik si jich necháš zavést 2 nebo 1?

ferdice
17. pro 2009

Brit to je hezke, 21.12. uz je za chvilinku 🙂 pres vanoce hezky pohodicka a embryjka se hezky uvelebi. jo a ta v poncu jsem byla ja, tebe si taky pamatuji, sedela jsi kousek od nas.
Zuzko to jsi mela drsny zazitek s pocasim, hned prvni snehovy den. hlavne at to neodstonas.
Mici gratuluji, budete mit krasne vanoce 🙂

britka
17. pro 2009

Irinko Dr.včera říkal že 2 zavede.Jsem od včerejška nějaká ospalá asi z utrogestanu ten jsem už používala 3X a vždy jsem byla divná.Do pondělka toho mám hafo ať už jsem pak v klidu a prcci ať se uchytí.zuzi víš jak holky minule marodily a vařily si čaj ze zázvoru,ale i tak dávej na sebe pozor.Ferdi jak jsem v OL seděla tak jsem si tak říkala kdoví jestli tu je nějaká z holek z koníka.

teddyna
17. pro 2009

Micííí,taky teď čtu,že vám to klaplo. a ty se ani nepochlubíšššš !! gratulace veliká a moc ti přeju dotáhnutí do zdárného konce.
už jsem se vzpamatovala z předčasného porodu.Vojtíšek je moc čikovný,takže i když měl plavat ještě v bříšku,tak snad všechno statečně dožene.je to takový malý koblížek.
Soni,tak to je super,že se vajíčka tak krásně oplodňují.taky bych ti to moc přála,ať už máš klid. už máš fakt dlouhou cestu za sebou a chtělo by to nějaký krásný cíl.
teda Zuzi,to byl den pod psa. ale snad to neodmarodíš.musíš se dát do kupy,at jsou zdravá i miminka
holky,u nás je dnes mínus 7,7st - děs. ani paty se nevyplatí vystrčit.

b.e.r.u.s.k.a
17. pro 2009

Mici konečněěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěě to zase někdo prolomil 🙂
Moc vám to přeji.

micinka22
17. pro 2009

Britko no to je paráda !!!!
Holky dík..kontrola asi až po nevim roku..Machač nic nenapsal tak nevim jestli jít jinam...

sukubka
17. pro 2009

ahoj holky dlouho jsem tu nebyla co je nového?Clostík jsem si tento týden nafasovala ale když ho mám začít užívat zrovna by mi vyšla kontrola když v olmiku ještě nebudou 😠 teda vypadá to tak jedině by mrcha dorazila později!
Asmenko jsme na tom nějak stejně že?od kdy v olmiku ordinují od 11.1 myslím že?

asmeena
17. pro 2009

sukub od 12.1. jsem na tom úplně stejně, pokud se mrcha nezpozdí (což se moc nestává), tak to jistí stimulace až na konci ledna.

asmeena
17. pro 2009

Míšo já z tebe mám velikou radost, moc držím pěstičky...

britka
17. pro 2009

holky já nic nestíhám ani Křehké vztahy.Jen co oloupu pomelo tak musím utíkat pokrmit naši hospodárku.Život je pořád dokola.Teď jsem něco upekla a ještě nazdobit a mám to hotové.Moni s tím že už by to konečně mohlo vyjít máš pravdu moc a moc si to přeji.Co Vojtíšek dá ti vyspat?Až budeš přijímat návštěvy tak bych se stavila.

micinka22
17. pro 2009

Holky vydržte ..pokud nestihnete Leden tak Unor je taky fajn.-) 16.2 my vraceli Lilču 🙂) tak se těště!!!!budete mít Vánoční dárečky!!!!

katapola
18. pro 2009

Micinko gratuluji k úspěchu a přeji, ať máš těhotenství pohodové a bez problémů.
Já minimálku musím oddálit, ani v lednu nepůjdeme, protože jsem stále nemocná. Už jsem brala dvoje antibiotika, sedlo mni to na průdušky a v den kdy jsem ty ATB dobírala, tak mi začala rýma a mám pro změnu teplotu, což jsem před tím neměla. Takže si říkám, že raději počkám, než aby vajucha byly oslabené nějakými virozami a bacily.

jaja35
18. pro 2009

Ahoj holky,
včera jsem byla v Brně na konzultaci u Machače co dál. Minimálka se nepovedla, i když to všechno bylo super. Prostě se bobanům u mě asi nelíbilo. Koncem ledna jdu na vyšetření dělohy, jestli tam není něco, co tomu uhnízdění vadí. A pak zkusím zase minimálku. Jo, Machač je od středy zase taťkou. Jen nevím, co to je. Nechtěla jsem se ptát, jen jsem mu pogratulovala.
Dnes jsem v tomto roce naposledy v práci a tím pádem i na internetu, takže holky ......krásné Vánoce a do nového roku hodně zdraví, štěstí, lásky a hlavně už nějaké to mimčo.
Mějte se hezky.

zuzka72
18. pro 2009

Jaja-tuším, že je to kluk, alespoň tak jsem to pochopila z toho hovoru co jsme spolu vedli a 3dítě.

zuzka72
18. pro 2009

Teda hovor jsme vedli v srpnu,tak to se mohlo lecos změnit 🙂

britka
18. pro 2009

Tak proto byl tak vydivočený jak jsem tam byla ve středu.To má pěkný dárek pod stromeček. 🙂

jessica112
18. pro 2009

ahoj holky, ve středu jsm byla na UTZ a potvrzena 2 srdíčka, tak snad to dotáhneme do zdárného konce, už mě vidět nechce a předal mě k mému gynekologovi. Machač ve středu dost spěchal, říkal že má manželku na porodním sále. To jsem ani nevěděla že už má 3 děti, teda holky vy máte ale informace. Mici velká gratulace ke //.Tak snad to tady roztěhotníme a bude se všem jen dařit. 🙂 🙂 🙂

b.e.r.u.s.k.a
18. pro 2009

Jessi to je skvělé,moc moc gratuluji.
Taky jsem nevěděla,že je Machač 3násobný tatínek.Teda jak to může všechno zvládat.Mně se zdá,že je pořád v práci. 🙂

jessica112
18. pro 2009

to jo taky mám pocit že je pořád v práci, stejně je dobrý, když dělá tolik dětí v práci 😕 a ještě doma 😉

irinka.j
18. pro 2009

Ahoj holky, Jess super, tak už jen do třetice všeho dobrého Britka. U nás v práci, vždy jak otěhotněla jedna, tak pak s ní šly ještě 2, takže vždycky odcházely 3 těhotné, takové nepsané pravidlo 🙂 . Takže Brit, budeš třetí a poslední v tomto roce 😉 . A jak vypadají dneska vaše embryjka?