Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

gejbik
7. led 2010

Irinko tak to moc gratluju.... jupííííí... to je krásná zprávička.... tak se šeti a odpočívej..

Nevíte jak je na tom steph??????

juvik
7. led 2010

Nevím, taky jsem nakoukla, jestli se neozvala. Od rána na ni myslím.

gejbik
7. led 2010

no já právě taky... tak doufám že se brzy ozve...

irinka.j
7. led 2010

Holky dík, tak snad to bude dobré, potom co si včera Steph. prožila, tak mě trochu přejel mráz po zádech, snad mě nic špatného nepotká. je to hrozné, místo, aby se člověk těšil, tak je pořád ve stresu. Snad tam Steph. jednoho budulínka bude mít.
Juvi, s manželem spočněte na horách, dejte se zdravotně dokupy a na březen se těšte.

stephanie
7. led 2010

ahoj holky

iri, gratuluji, moc ti to přeji...

já musím ted ležet a doufat,,,čekám, co se bude dít...v pondělí jedu zase na kontrolu. dneska všichni z reprofitu odjížěli na hory, i machače jsem potkala na schodech.

holky držte palce, moc se bojím

gejbik
7. led 2010

steph... neboj nic bude to určitě dobré.... myslím na tebe kudy chodím... pěsti drtím... bude to dobré.... musí

zuzka72
7. led 2010

Čerti-už mě neděs! 🙂

stephanie
7. led 2010

díky gejbi, jsi hodná...díky moc

gejbik
7. led 2010

nn jen soucítím a psychická podpora dělá hodně.... a hlavně my všechny si to už zasloužíme táááááákže???? musíme se podržet.... 🙂 podložený zadek máš????

stephanie
7. led 2010

😀 , ne nemám, ale včera jsem měla, dokonce i nožky nahoře...ale už jdu na to
prosím holky z ostravy , nevíte, jestli můžu na hcg jako samoplátce i do fakultky? a jestli jo, kde tam...díky

gejbik
7. led 2010

tak je to správně... pěkně ty bobánky udržet.... 😀 cestovat se jim zachtělo tak se to musí zastavit.... 🙂

juvik
7. led 2010

Stephi, a co ti dneska teda na kontrole řekli, dělali ti ultrazvuk.... a krvácíš pořád nebo to je dobré. To je otázek, co? 😅

certina
7. led 2010

zuzi - nebooooj - už nebudůůůůůůůůůůů 😉 hele a kdy Ti vlastně končí ta škola??Ty věčný studente 😅

Stephi a byla jsi dneska na té KO??No a co Ti dělali - udělali teda ULZ??.....no já byla na fifejdách na to HCG....ale o fakultce nevím...ale vydrž - MOnča Ti pisne určitě co a jak - vyzná se.... 😉 a Ty teda odpočívej a drž se!! Myslím na Tebe......

certina
7. led 2010

Zuzi a co s Tebou vlastně v tom špitále budou dělat??To si tě tam už nechaj jen tak ležet na pozorování??Nebo Ti to budou vyvolávat???či co???

certina
7. led 2010

holky a kde je Míša??????

irinka.j
7. led 2010

Holky, hodila jsem do alba fotku naší fazolky.
Stephii, ty jen lež ani se nehni, držím vše co mám,aby tam jeden bojovník byl.

stephanie
7. led 2010

jo holky, já byla až v brně na kontrole, byla tam nějaká doktorka, jinak všichni odjížděli na hory. váček tam je - jeden, hcg je taky zvýšené, ale ne tolik, kolik by mělo, tak uvidíme

stephanie
7. led 2010

iri, krásné, gratuluji

irinka.j
7. led 2010

Stephi, tak ať se u tebe udrží, hlavně klid, nestresovat se, já vím určitě to nejde. Další kontrolu máš kdy?

stephanie
7. led 2010

díky iri, mám přijet v pondělí...já ležím, mamka mi vyžehlila, manžel povysával, takže si užívám 🙂

juvik
7. led 2010

Stephi, tak hlavně, aby ten jeden bojovníček vydržel !!! Možná opravdu tím krvácením jeden odešel.

Irinko 😵 😵 😵

gejbik
7. led 2010

irinko moc krásný bobáček...

irinka.j
7. led 2010

Stephi, užívej užívej, možná v té poloze ležmo, budeš 3. měsíce.

b.e.r.u.s.k.a
7. led 2010

Iri to je krásná fazolka 🙂
A ty Stephi neboj,taky máš určitě alespoň jednu takovou fazolku.Hlavně klid

sukubka
7. led 2010

ahoj holky koník mi nějak opět blbe.
Iri moc veliká gratulka!
stephi brouček je určitě u tebe neboj tak ted hlavně jen ležet a odpočívat!
asmenko mě mrcha určitě dorazí mě se přirozeně nezadaří když nemám vejcovody,to by mě musel osvětit duch svatý a o tom pochybuju 😉 hold Machač se musí snažít 😀

teddyna
7. led 2010

Stephi,jako samoplátce můžeš na polikliniku v Porubě-ale výsledky jsou nějak pozděj-co říkaly holčiny,co tam byly.ale kde přesně na poliklinice,netuším-to by sis to musela obvolat.jestli jsi pojízdá,skokni na Fifky,tam máš výsledek do hodiny.buď si na něj počkáš v bufetu u kafča a vezmeš si ho vytisknutý s sebou a nebo si brnkneš.stojí to asi cca 140Kč.na lačno být nemusíš,takže jak se vychrníš,tak zajdeš,bodnou tě a je to.
mám tu koš prádla-kdo se přidá k hromadnýmu žehlení?? jdu na to,ať udělám aspoň něco než se Vojtík probudí a bude koupando.

sukubka
7. led 2010

holky a nemůžete normálně do nemocnice?já jdu vždy do nemocnice a platím jen 30kč

sukubka
7. led 2010

ale teta je na gyndě ve špitálu vrchní tak možná tam ona dělá zázraky,ale jinak bych šla k obvodákovi a měla bych to za 30kč určitě do druhého dne

asmeena
7. led 2010

ahoj holky, zase jste dnes drbaly? Jdu vás dočíst, doufám, že to zvládnu.

asmeena
7. led 2010

steph: a to jsi jela z Ostravy až do Brna na kontrolu? Nemohla jsi zajít tady někde ke gynekologovi? To cestování není taky moc dobré, ne?
tedd: já bych se přidala k hromadnému žehlení, ale jsem strašně líná, tak na to kašlu 😀
sukub: tak po MS do toho teda půjdeme a nastimulujeme si dvojčátka, ju 😉 ?