• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

2. července 2017 
steph: a ty jsi přímo odkud? Opravdu i v Mephacentru v Porubě dělají odběry na HCG (písla jsem ti to do IP). A výsledky jsou ten stejný den po 13:00 - můžeš si zavolat nebo se stavit osobně.
7. led 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky asmeen, díky za vzkaz...no já jsem tam včera volala a ten Koudelka říkal, že mám přijet...a byla jsem i klidnější, když mě vyšetřili tam, můj gynekolog je divný patron

a to mám zítra zkoušku ve škole, vůbec nevím, jestli tam mám jet
7. led 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
a na těch fifejdách je jedno, v kolik příjdu? kdybch dojela dopoledne, tak to nevadí, ne?
7. led 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
stephanie na zkoušku bych se teda určitě vykašlala já teda jo,neřeknu kdyby bylo vše ok ale když jsi krvacela byla bych doma s nohama nahoře!

asmenko jasnačka koncem ledna jedem pro dvojčátka! :wink:
jinak s tím žehlením mě vysí prádlo v koupelně na sušáku a sem líná ho i dát do toho koše na tož vyžehlit,ale nejspíš mě to nemine :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkýýýý taky mm plný koš prádla na vyžehlení... a jsem lenošná až to hezký není... takže žehlení odkládám jak jen to jde....ale o víkendu se na to budu muset vrhnout...
7. led 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čerti-škola mi končí v červnu 2011-pokud to dodělám :grinning: :grinning: :grinning:
Do nemocnice jdu, že si mě tam nechaj-alespoň podle doktora-ale uvidíme. :unamused:
7. led 2010 v 19:49  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nakukuji co ta naše tajemná Brit a pořád nic :rolling_eyes:
7. led 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky pořád nakukuju a ono nic, nějak nás moc napíná, to je divné
7. led 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
stephi,na Fifkách je to šumák.ale klasické odběry ve standartním režimu jsou od 6-10. zajdeš do laboratoře biochemie - je to ta bílá nižší budova hned za hlavní vrátnicí vlevo-první vchod,tam řekneš,že bys ráda krev na HCG jako samoplátce-zaplatíš keš,bodnou tě.zajdeš do bufíka a za hoďku máš vymalováno. bud ti to vezmou v labině a nebo tě pošlou do odběrové místnosti-ta je za ortopedií -to tě tam nasměrujou a nebo půjdeš podle cedulí.
vyžehlila jsem koš prádla a dokonce jsem stihla vyžehlit i dnešní pračku,už taky byla suchá.takže super.jenže do toho se mi Vojtík dneska dvakrát ublinknul,aj s peřinkou.tudíš mám koš na prádlo zas nějakej plnější nebo co.takže to vidím tak,že zítra,jak vyměním ručníky a utěrku v kuchyni,tak pračku se světlým zapnu znova.akorát nevím,kterej magor vymyslel pojem "mateřská dovolená".spíš bych to naznala "mateřská štvanice"-ale kráásnáááá :sweat_smile:
7. led 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teddy-zase fotečky. Ten Vojtík je čímdál hezčí-já bejt o skoro 40let mladší, tak ho chci za ženicha. :grinning:
7. led 2010 ve 22:06  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čerti a vem si z Teddy příklad. Ona vkládá aktuální fotky, ty tam máš 25tt-to je snad už i minuly století-nééé. :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 ve 22:16  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojki holky tajemná Brit se opět ozývá,ale je smutná a dost psycho.opět to nevyšlo už po 4 a na nervy to je záhul,však víme všechny co to je.Ale nevzdávám se,jem samoplátce a to je dost blbé a není to sranda v dnešní době.Tak zas jste chtěly hromadné žehlení,ale to já až v neděli nemám co.Ráno zas do práce :frowning2: ale hlavně že je.Kvakuš se taky neozvala co?Stefi teď na všechno zapomeň a hoď za hlavu a myslí na mimčo ať je vše v pořádku.
7. led 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuziiii - když já to furt neumím zmenšit ta fota - jsem na to prostě magor :confounded: :unamused: :frowning2:

Moňa ten teda roste jako z vody.................šikula je to!......a Ty jsi nějak zkrátila vlas, ne???
7. led 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čerti, ale víš, že jsem ti dala nabídku, že ti to zmenším, tak se nevymlouvej a posílej. :grinning:
7. led 2010 ve 22:44  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
brit: nevěš holka hlavu, vím co to je za psychárnu, ale jsme holky bojovnice a my si ta svá miminka vybojujeme.

teddy: teda malý je už velký pašák, moc vám to na vánoční fotečce sluší. :wink:
8. led 2010 v 06:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko..........
Zuzi - tak já si s tím dneska ještě zkusím pohrát a kdyby to fakt nešlo - tak zas pošlu - ju :sweat_smile:
8. led 2010 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii - tak jsem na to asi po půl roce přišla!!!!!!!!Jsem šikula, co???Ale trvalo mi to teda, že :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: - no nic - tak to mám v albíčku - tak konečně můžeš mrknout i na pokojíček.....................

holky - co dneska děláte???a co plánujete na víkend??
8. led 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čerti!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
SUPER-jsi šikulka, krásné bříško, krásný pokojček a je tam i Ijáček-jupí. Kdo maloval postavičky, to ty? :wink:
8. led 2010 v 08:36  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nééé - já nééé - zas taková šikulka nejsem............chodila jsem se synovcem na plavání a tam měli takhle vymalovanou herničku....tak jsem si tu paní co to malovala pozvala i dom.............už jsem to měla vyhlídnuté dost dlouho....a když teď nadešel ten čas.............tak se to uskutečnilo.......... :slight_smile:
hele a Mici někam odjela nebo že se neozívá????
8. led 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čerti ty to foto v pase měníš, jak ponožky. :grinning:
Hele Mici nevím, snad má jen moc práce a ozve se.
MICIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
8. led 2010 v 08:43  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: ....jo tohle je konečná verze....neboj :grinning:
MICIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ozvi se .................
8. led 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic - jdu něco dělat - než mě zase chytnou záda.............vždyť jsem tu taky teď seděla 2 hodiny nad těma fotkama.................tak zatím pa :wink:
8. led 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

Brit, to je mi moc líto :frowning2: ... je to horzný nápor na psychiku, zvlášť když se ty úsoěchy nabalujou a člověk ví, že jinou šanci než ivf nemá :confounded: .... drž se holka a přeju ať se brzo oklepeš a dáš do pohody

Teddy, Vojtík je šikula a moc vám to spolu sluší :slight_smile:

Certi, ty jo, ten pokojíček je nádherný :dizzy_face: ... to bude mít mimčo krásný bejváček.... já chci taky takový :grinning:

U nás už začalo chumelit, jsem zvědavá jestli fakt nasype toho půl metru :unamused: ...nemuselo by...zas takový milovník zimy nejsem
8. led 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

Brit, to je mi moc líto :frowning2: ... je to hrozný nápor na psychiku, zvlášť když se ty neúspěchy nabalujou a člověk ví, že jinou šanci než ivf nemá :confounded: .... drž se holka a přeju ať se brzo oklepeš a dáš do pohody

Teddy, Vojtík je šikula a moc vám to spolu sluší :slight_smile:

Certi, ty jo, ten pokojíček je nádherný :dizzy_face: ... to bude mít mimčo krásný bejváček.... já chci taky takový :grinning:

U nás už začalo chumelit, jsem zvědavá jestli fakt nasype toho půl metru :unamused: ...nemuselo by...zas takový milovník zimy nejsem
8. led 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ehmmm...já myslela, že to ještě neodešlo, tak jsem honem opravila ty svoje zkomoleniny a je to tu 2x :sweat_smile:
8. led 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Juvi - Ty chceš - ať tady máme co nejrychleji zaplněno co nejvíc stránek, co :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

za pokojíček dík......to víš....na to jsem se strašně těšila až se budu moct takhle vyřádit a zároveň i nakoupit různě serepetičky :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak u nás taky chumelí...............ale naštěstí nikam nemusím....tak mi to neva.......zítra budu mít opraveny zimní boty - které už jsem svýma nateklýma nohama roztrhla....tak aspoň budu mít zas co obout :grinning:
8. led 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Certi, a když zaplníme co nejrychleji hodně stránek, tak něco vyhrajem? :grinning: :grinning: :grinning: ...to já budu klidně odesílat jak zběsilá :grinning:
Já se taky hrozně těším až budem jednou zařizovat pokojíček... už to máme vymyšlené, jen realizovat zatím není pro koho :unamused: ...ale tento rok to snad konečně vyjde

Jdu něco dělat, jinak tu zas zamrznu...
8. led 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jsem si taky před chvíli řííkala, a stejně tu furt čučím...................
neboj.............rok 2010 to tady všechny prolomíte..........!!!!!!!!!!!!!!!!!Určitěěěěěěěěěěěě - musíte!!!!!!a o vánocích už budou všude zařízené pokojíčky :wink:

no s tou výhrou to vypadá bledě, ale mohli bychom to navrhnout administrátorům, co :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
britko, je mi to moc líto... držím pěsti a ono se zadaří neboj...
8. led 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Brit, taky je mi to líto, ale jste tady holky bojovnice, a nakonec to dopadne dobře pro všechny.
Certi, nádherný pokojíček a to zavěšené houpací křeslo udrží dospělého člověka, možná,že se blbě ptám. :sweat_smile:
Jinak je mi pěkně blujno, piju jen ovocné čaje, na nic nemám chuť, to asi zase zhubnu. Normálně bych si vzala nějakou tbl. na žaludek,ale to teď nemůžu, nevíte o něčem co by mi udělalo dobře na žaludek? Nevíte jaké jsou ty těhotenské čaje?
8. led 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek