• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

21. května 2017 
tady Móňa
12. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,Leňas,myslím ,že za konzultaci na vyšším pracovišti nic nedáš - jen 30Kč. a tvůj gyndr o tom vůbec nemusí vědět.tudíš bych volila variantu konzultace u Machače a u tvýho gyndr bych se tvářila že jako níííícc :grinning:
12. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nebo mě tak napadla varianta se rovnou toho tvýho Patrika zeptat,zda by doporučoval konuzltaci v CAR.že dál nechceš čekat i když seš mladinká
12. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
on mě říkal,že CAR nepotřebuju,že polycysticky vaječníky má kde kdo...ale pořád mě nějak nedocvakává,proč mám do sebe rvát ten clostil :unamused: .Chtělo by to teda konzultaci u Machače ještě před tím,než to začnu zase brát.V pondělí bych se tam zkusila objednat-bude v OL?Jestli jo,tak jaky má ordinační hodiny?
12. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte děvčata,
2 dny jsem tu moc nebyla a píšete jak draci :slight_smile: .
Dnes jsem byla s kámoškou v Olympii a udělala jsem si spoustu radostí - hadříků :grinning: . Jen asi manža tak nadšený nebude.

Holky, nic méně jsem se rozhodla, že chci letos k moři, takže to vypadá tak, že na konci června někam pojedeme. Huráááá!!!! Jen nevím, jestli jsem to předem nezakřlka.

Jinak si už přijdu taková v klidu a po sexuální stránce je to ještě lepší. Potom co mi kámoš Štěpán řekl, že tento měsíc nic, tak sexujeme bez zábran a konečně neřeším "držet stehna pevně u sebe ......a další sračky". Takže uvidíme.

A co u vás nového - kromě žehličky :slight_smile: Moni, je škoda, že nejsi z Olomouce - hned bychom se s manželem stali tvými zákazníky :slight_smile:
12. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Machač ale léčí clomidem taky.nicméně k tomu se dává ten metformin,kterej ty nemáš.Machač ordinuje v UT,ST,PA.je fakt,že PCO má kde kdo,nicméně by se to dalo řešit laparoskopicky.ono je těžko,každej doktor má jinej názor a jak mu začneš vnucovat svůj,automaticky se řadíš do kategorie "problémovej pacient"
12. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Léňo,ale je ten Patrik sympoš - ti povím :sunglasses:
Verčo,žehlička byla včera hlavní téééma.jsem kvůli tomu i špatně spala.aole už je to dobrý
12. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi tak...co to je clomid?Já mám clostilbegyt :confused:
12. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No sympoš je,ale mě už to tak nepřipadá,když k němu chodím už 10let :grinning:
12. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Štěpán je teda větší sympoš :sunglasses: :grinning:
12. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
clomid(clomifen citrát) je látka obsažen v Clostilbeytu-čili je to generický název.tak promííň,šak mě znášáááš.
12. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no joo,štěpán je holt Štěpán.jsem zvědavá,co mi v úterý řekne.se bojím jak sfiňa.zas u toho ultrazvuku zapomenu aj dejchat,jestli je všechno OK.
12. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, neboj, vše bude OK.

Krejculo ty máš taky polycystické vaječníky???Já prý taky :grinning: . Jak dlouho chodíš ke Štěpánovi a co vše s tebou dělá???...po zdravotní stránce samozřejme.
12. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,Léňa nechodí ke Štěpánovi,.zatím je ve fázi uvažování. a tys tu včera nebyla,tuedíš to nevím - Krejculka(Lenka) je moje sestřička
12. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verča jsi,že? :slight_smile: ,já jsem Lenka :slight_smile: ,tak Veru,mám je polycysticky už od září 2008,na každém utz.to vidím,jak jsou hnusny :unamused: ,u Machače jsem ještě nebyla,pravděpodobně se tam vypravím,bo můj gyndr.do mě cpe léky,ktery ty cysty ještě podporují místo toho,aby zmizely.Já beru akorát 3-7DC 2X1clostil,a 16-26DC 2x1utrogestan-ale to jsem měla nárůst sliznice-v tom září mu to nešlo ani změřit,prý jsem ji měla tak 1mm,teď ji mám už krásnou,dneska jsem se kochala na utz :grinning:,až do té doby,než vjel na vaječníky :confounded:.
12. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni, těší mě :wink:

Já byla zatím u Štěpána 2x a mám taky Clostík 3-7 DC 2x1 stejně jako ty. Sliznici mívám kolem toho 12dne tak 7,5-8mm, což je prý dobré. prosím tě a jak vypadají ty tvoje vaječníky na ULT????
12. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leňas,ale ta léčba bude u machače stejná.nicméně si myslím,že ti tu laparku bude chtít Machač udělat - no,za konzultaci dáš jen 30 Kč,tož co
12. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni a tou laparoskopií odstraní ty cysty? :confused:

Veru,jsou to takové hrbolky na nebo ve vaječnících...
12. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak samozřejmě se dají odstranit i cysty,ale problém PCO se řeší tak,že je třeba odstranit tu pevnou vazbu kolem těch vaječníků,aby se ty folikuly mohly v pohodě líhnout.tudíš se vaječníky propíchají,odstraní případný srůsty atd... nicméně je možný,že ti ten clostil zabere a k nějaké ovulaci dojde.
12. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
a taky mě zaráží to,že ví,že nemám OVU a taky se s tím nic neděje,ale teď jsem vyčetla,že když jsou poylcysticky vaječníky,tak OVU většinou není(jen tak u 20%)-protože ty cysty brání dozrávání vajíček a že se tento problém pak řeší IVF :confused: ....Moni,je to tak,nebo jsem to špatně pochopila?
12. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jenže pojem polycystické vaječníky(PCO) neznamená,že na těch vaječnících musí být cysty.od toho se ten název neodvíjí. ale syndrom PC znamená,že máš kopu vajíček zavřených ve vaječníků a nemůžou ven,čili neprobíhá ovulace.
12. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo,ale kazoval mě na utz.ty hrboly,byly jako by uvnitř toho vaječníku...
12. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
kazoval=ukazoval :slight_smile:
12. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak mě Štěpán taky říkal, že mám PCO a nikdy o hrbolech nemluvil. Mluvil právě o tom, že vajíček mám až až (a vždy jich tam na ULZ je hodně), ale že mám právě problém s dozrátím a uvolněním vajíčka - tzn. ovulací.

Tento měsíc mi ukazoval i cystu - bohužel.
12. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
A cysty jsou způsobovány právě tou stimulací - teda je u toho větší možnost :slight_smile:....mi říkal štěpán :slight_smile:
12. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jistě,že uvnitř,když nemůžou ven. mě Machač řekl,že mám vajec jak na znojemským vinohradě :grinning: ale uvnitř nemáš cysty.cysty jsou nasedaný na vaječníku z venku
12. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže hrbol = cysta????
12. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
cysta se ukazuje buď kulatá nebo hrbolatá - je to taková kulička naplněná tekutinou.
12. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm,tak teď teda nevím,co vlastně mám :grinning: ...prostě polycystické vaječníky :grinning:
12. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic o tekutině neříkal,takže to je asi tak,jak psala Móňa.
12. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek