Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

teddyna
12. čer 2009

leňas,tak to prostě neřeš,páč to nevyřešíš dříc než s nějakým mudrem hodíš řeč. 😎 jdu bucat,jsem kantoš.mějte se hezky a dobrou s kobrou.

krejculka
12. čer 2009

Brou noc,jdu taky,jsem zmrzlá jako hovino v zimě....

donnald
12. čer 2009

HOlky mějte se hezky, já půjdu taky ducnout 🙂
Zítra nás čeká cesta až do Rakovníka, a v neděli zpět. Takže nejdřív tu budu v neděli. HEZKÝ VÍKEND!!!!

teddyna
13. čer 2009

čaute holky - kde to vázne??kdo se kde toulá??verča v Rakovníku a zbytek kde?právě jsem rozflákala litr šťávy ve sklince - tudíš lepí zcela vše.takže jsem vytírala a sbírala sklo.je to asi známka,že si mám jít na chvíli spočnout nebo co.tudíš čekám,až uschne kuchyň a půjdu tam zkusmo šlápnout,jestli to ještě lepší.no jo,když se se..,tak se se.. 😠

certina
13. čer 2009

čauki - čau - já su túúú ..... musím jít vařit malému obidek a pak se pujdem projít - snad usne 😝 😝 😝
zase se ozvu

krejculka
13. čer 2009

Ahojky,

Peti,ty máš synka? 😕 🙂

Móňo,máš kupovat v plastovejch flaškách 😀..

My se chystáme do Brna pro nějaky věci na pergolku,včera nám měli dovézt střechu na ni,ale nedovezli 😠...Stejnak je to bordel-ve ČT mě volají,že mě ji vezou a že za půl hoďky jsou tu,pak z chlapa vylezlo,že je někde u Velkých Popovic,tak jsem mu říkala,jestli letí letadlem bo co...tak se strašně divil,samo že zmastili adresu a místo Velké Opatovice napsali Velké Popovice 🙄,jinak ulici měli správně.Tak to musel odvézt zpět na dispečink,tak jsem si říkala,že v PÁ to dorazí a nic,takže jsem pěkně na....,jak je hezky,tak to mohli chlapi nabouchat a bylo by to hotovy,v týdnu má pršet,tak to taky neudělají a já budu poslouchat zase týden plácání plachty 🙄.

Večer nbo spíš odpoledne,jak dorazíme domů,tak jdeme ke švici na makrely(jestli je udělají 😀).Hezký den!

Jo,Moni,jak to máš toho 16.????To bys mohla dorazit,ne? 😕

teddyna
13. čer 2009

tak podlaha lepí furt a akorát to cvaká.Teddy se děsně divil a zvedal pacinky jak čáp.tak jak přijdem z prochajdy,tak valí do vany,páč si na š´távu ještě nachytá nějaký jehličí z lesa.takže jsem to vytřela užasi po čtvrtý.to jsou ty Jirkovy sladký šťávy!!!páč tuhle kupovala tchýně a ona je ten ekolog a flašky jsou vratný.já kupuju v plastu a je to.leňas,toho 16 sice jedu do Ol,ale nemám funkční auto,jedu vlakem a ještě s Hanou.takže určitě nedorazím a dorazím na delší dobu,jak se domluvím s mou doktorkou na zapsání odjezdu do karty

certina
13. čer 2009

Leni - jo mám synka (synovce) ale jen na víkend - uf - už teď mi dal zabrat.....já naivka si myslela, že usne v posteli semnou ale ono ne, a en........tak jsme byli venku - tak snad mu to vydrží tak aspoň 2 hoďky
Moni to se na nemocenské dá s dr. domluvit, že se to zapíše do karty - jako že jsi nějakou dobu na jiné adrese????nebo co????

teddyna
13. čer 2009

no jasně- po ČR není problém opustit na 3 dny místo vypsané na neschopence.ale musí být zapsáno v kartě a tudíš se nemusí hlásit na OSSZ.

certina
13. čer 2009

aHÁ......TAK to je dobré, ale škoda , že jen na 3 dny.....

krejculka
13. čer 2009

Jsme doma z Brna,jsem k.o.,dorazím večer,jestli to ukopnu 😅 .Jdu si vypít ledovou kávu,třeba mě trochu vzpruží 😀 ,pod oknama v parku právě začal jazzový dýchánek,tak to bude zase příjemná noc 🙄 .

teddyna
13. čer 2009

no vidíš,Leňas,zabrnkej na banjo,ať jsi v kurzu a je to 😀

certina
13. čer 2009

jo, jo, jo......kávu jsem vypila, ale nic......tak si dáváme šampáňo.....a u toho vařím večeři - jen teda pro mého - bo já kdybych jedla takhle večer - tak se asi neunesu......týjo - jsem ho uspávala v posteli snad 3/4 hodiny (jako malého samo, že) - a z toho jsme přečetli celou knížku říkadel - ufffff.....................tak doufám, že mu to vydrží až do rána.........

Zítra tady asi moc nebudu až večer - vyrážíme do Vyškova do zoo a dinoparku..............jupíííííííííííííííííí

certina
13. čer 2009

Jo a my tady za barákem máme takovou kotlinu 😀 - říká se tomu bývalý důl - no a už se tam sjíždí opět mlaďoši........tak doufám, že nebude kravál celou noc a malého to nevzbudí 😲 😲 😲 😝 😝 😝

krejculka
14. čer 2009

Ahojky,

tak dýchánek proběhl v klidu 😀 ,ani mě to nebudilo 🙂 .

Peti ahááá,já jsem myslela,že máš chorustíka doma 🙂 .

Davídek ještě chrupe,usnul mě v autě,tak jsem ho jen přenesla,ale půjdu ho za chvíli vzbudit,on je schopnej spát až do večera 😅 .Budeme grilovat masenko,tak jdu nachystat k tomu nějakou zeleninku a chlebík 😵 .Hezký zbytek odpoledne.

teddyna
14. čer 2009

čaute vespolek.byla jsem s Tedíkem venku a je tu vedro na chcípnutí.tak jsem ukecala tchýni,ať udělá ledovou kávu z Dolce Gusto a já k tomu dám zrmzlinu.tak už se na to těším.Sice se z toho asi pos....,páč jsme na oběd měli zelí - ale no co,aspoň budem o pár kilo chudší 😀

teddyna
14. čer 2009

čau baby,tož kde to dneska váázne?? asi šeci grilujou a nacpávaj břucha - že Leňajs 😎

certina
14. čer 2009

já nechciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii dětiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii - holky jsem za celý den utahaná jak pes......................šílený ----------- ale to je i z toho vedra.......vyjeli jsme ráno v 9 hodin (no menší spóžďo - hold to s těmi dětmi nemáme ještě nacvičené) no a dojeli jsme právě teď . Ale to už jsme vrátili synovce....takže vydejcháváme................ale jsme šíleně unavení - takže tadfy už nic nebudu podnikat - umyju se a jdu na kutě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!¨Ale byl to fakt pěkný výlet........už jsme tam byli loni (sic jen s pejskem), takže teď to bylo trošku náročnější - ale v poho..... 🙄
Zítra jdu asi naposledy k tomu mému dr. - budu mít výsledky z horm.profilu - a nejspíš bude ulz????Tak jsem zvědavá - co z toho bude........................

certina
15. čer 2009

Dobré ranko holky...............kde jste kdo 😕

zuzka72
15. čer 2009

Ahoooj Zuzka, já jsem tady furt, ale nemám o čem psát nic nového se neděje.. 😒

certina
15. čer 2009

🙂 🙂 🙂
Já za chvíli odcházím k dr. - tak napíšu - jak jsem dopadla.........

zuzka72
15. čer 2009

Tak to napiš, chci vědět všechny novinky, já jdu zítra s Petrem za tím Štěpánem, tak to pak budu moooooooc vykládat. 😉

teddyna
15. čer 2009

čaute ženy.Zuzi,taky jdu za Štěpánem,tak doufám,že BUDE co vykládat!od včerejška mám migrénu jak kráva,div tu nelezu po zdi.tak jsem osvítila hlavu bioptronovou lampou,zblajzla parelen a ono nic.asi by to chtělo spíš ranu do hlavy nebo co.jsem o tom hledala info na netu a všude jsem se dočetla,jak je migréna v těhotenství normální - no nevím,aspoň něco by se mi mohlo vyhnout ☹ .takže jinými slovy - to nám ten den pěkně začíná 😒

zuzka72
15. čer 2009

To nic, já dnes vjela do zákazu, praskl mi talířek v mikrovlnce, omylem jsem nakopla při chůzi psa, vysypala prášek místo do pračky na zem, umyla podlahu a pak se na ni svezla, div, že jsem si nerozbila hubu. A to je teprve 9hodin. Tak snad to přežiju. Je to asi z toho zítřka, mám z toho nervy na pochodu, už ať je zítra....

certina
15. čer 2009

Jéé holký --- už nám to tady zase funguje.......
tak já jsem dopadla u dr. celkem fajn.............sliznice i folikuly O.K. (obzvláště folikul - super) - máme se teď hodně snažit........
Napsal mi pro Macháče zprávu (neb tam jdu toho 24.6.) - tak jsem se hned musela smát - neb mi tam napsal spont ab s revizí v 87 tt????Dobré , že????To asi v jiným století - jinak bych to asi nepřežila
😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
No - Zuzi i Moni - budu na Vás zítra myslet - aby Vám to oběma všechno dobře dopadlo.................tak hnedka pak pisnětě....co a jak...........

certina
15. čer 2009

je tady někdo????

teddyna
15. čer 2009

tak jsem tady.přišla jsem z venku,obrala jahody,posekala kousek trávy,najedla se a jsem tak zralá se jít umýt a odpadnout,páč ráno jedu v 5:30 do toho OL.jsou tam od 8,a v 8:45 mi jede IC zpět.tak jsem zvědavá,jestli to stihnu. byli jsme v ZOO si adoptovat zvířátko,letos už to bude čtvrtej rok,co si něco adoptujem.tak máme letos Lamu Alpaku - mládě.

certina
15. čer 2009

to je pěkné....pak je budete chodit ukazovat agáji...........
jóó´taky jsem zralá do ležan, ale dneska je to lepší než včera.........chjooooo tak jsme se dneska chytli hned jak jsme dorazili z práce - to se občas stává, ale nemuselo by v den D 😝 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Neb pan dr. říkal, že se mám hóóóó´dně snažit!!!!!!!!!!!!!!!!Teď jsme každý na svém písečku - on seká a já v kuchyni......tak snad to bude večer lepčíííííí 😲 😲 😲 😖
Tak jó držím Vám všem zítra pěsti ať to všechno dobře dopadne......................

teddyna
15. čer 2009

no jo,Peti,teď budeš mít sexuální maratooonn. teda spíš Ríša(nebo Rosťa?). ale uvidíš,jak to dopadne.já jsem už vykoupaná,hlava mě třeští,takže mrknem s Teddym na náš seriál "O zvířatech a lidech" a jdem spat.Teddy tam kouká na tu vlčačku Aidu - asi se mu líbí nebo co

zuzka72
15. čer 2009

Holky tak zítra budou novinky a ty certino si z toho nic nedělej, to jsou chlapy, já se s tím mým taky trošku chytla v pátek a spala v obyváku a pak jsme kolem sebe chodili a večer se to zlomilo a vysvětlilo se vše a on mi to vynahradil, až jsem se divila, neboj, to zase bude dobré.