• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

5. prosince 2016 
leňas,tak to prostě neřeš,páč to nevyřešíš dříc než s nějakým mudrem hodíš řeč. :sunglasses: jdu bucat,jsem kantoš.mějte se hezky a dobrou s kobrou.
12. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Brou noc,jdu taky,jsem zmrzlá jako hovino v zimě....
12. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
HOlky mějte se hezky, já půjdu taky ducnout :slight_smile:
Zítra nás čeká cesta až do Rakovníka, a v neděli zpět. Takže nejdřív tu budu v neděli. HEZKÝ VÍKEND!!!!
12. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
čaute holky - kde to vázne??kdo se kde toulá??verča v Rakovníku a zbytek kde?právě jsem rozflákala litr šťávy ve sklince - tudíš lepí zcela vše.takže jsem vytírala a sbírala sklo.je to asi známka,že si mám jít na chvíli spočnout nebo co.tudíš čekám,až uschne kuchyň a půjdu tam zkusmo šlápnout,jestli to ještě lepší.no jo,když se se..,tak se se.. :angry:
13. čer 2009 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
čauki - čau - já su túúú ..... musím jít vařit malému obidek a pak se pujdem projít - snad usne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zase se ozvu
13. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

Peti,ty máš synka? :confused: :slight_smile:

Móňo,máš kupovat v plastovejch flaškách :grinning:..

My se chystáme do Brna pro nějaky věci na pergolku,včera nám měli dovézt střechu na ni,ale nedovezli :angry:...Stejnak je to bordel-ve ČT mě volají,že mě ji vezou a že za půl hoďky jsou tu,pak z chlapa vylezlo,že je někde u Velkých Popovic,tak jsem mu říkala,jestli letí letadlem bo co...tak se strašně divil,samo že zmastili adresu a místo Velké Opatovice napsali Velké Popovice :rolling_eyes:,jinak ulici měli správně.Tak to musel odvézt zpět na dispečink,tak jsem si říkala,že v PÁ to dorazí a nic,takže jsem pěkně na....,jak je hezky,tak to mohli chlapi nabouchat a bylo by to hotovy,v týdnu má pršet,tak to taky neudělají a já budu poslouchat zase týden plácání plachty :rolling_eyes:.

Večer nbo spíš odpoledne,jak dorazíme domů,tak jdeme ke švici na makrely(jestli je udělají :grinning:).Hezký den!

Jo,Moni,jak to máš toho 16.????To bys mohla dorazit,ne? :confused:
13. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
tak podlaha lepí furt a akorát to cvaká.Teddy se děsně divil a zvedal pacinky jak čáp.tak jak přijdem z prochajdy,tak valí do vany,páč si na š´távu ještě nachytá nějaký jehličí z lesa.takže jsem to vytřela užasi po čtvrtý.to jsou ty Jirkovy sladký šťávy!!!páč tuhle kupovala tchýně a ona je ten ekolog a flašky jsou vratný.já kupuju v plastu a je to.leňas,toho 16 sice jedu do Ol,ale nemám funkční auto,jedu vlakem a ještě s Hanou.takže určitě nedorazím a dorazím na delší dobu,jak se domluvím s mou doktorkou na zapsání odjezdu do karty
13. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni - jo mám synka (synovce) ale jen na víkend - uf - už teď mi dal zabrat.....já naivka si myslela, že usne v posteli semnou ale ono ne, a en........tak jsme byli venku - tak snad mu to vydrží tak aspoň 2 hoďky
Moni to se na nemocenské dá s dr. domluvit, že se to zapíše do karty - jako že jsi nějakou dobu na jiné adrese????nebo co????
13. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
no jasně- po ČR není problém opustit na 3 dny místo vypsané na neschopence.ale musí být zapsáno v kartě a tudíš se nemusí hlásit na OSSZ.
13. čer 2009 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
aHÁ......TAK to je dobré, ale škoda , že jen na 3 dny.....
13. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsme doma z Brna,jsem k.o.,dorazím večer,jestli to ukopnu :sweat_smile: .Jdu si vypít ledovou kávu,třeba mě trochu vzpruží :grinning: ,pod oknama v parku právě začal jazzový dýchánek,tak to bude zase příjemná noc :rolling_eyes: .
13. čer 2009 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
no vidíš,Leňas,zabrnkej na banjo,ať jsi v kurzu a je to :grinning:
13. čer 2009 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
jo, jo, jo......kávu jsem vypila, ale nic......tak si dáváme šampáňo.....a u toho vařím večeři - jen teda pro mého - bo já kdybych jedla takhle večer - tak se asi neunesu......týjo - jsem ho uspávala v posteli snad 3/4 hodiny (jako malého samo, že) - a z toho jsme přečetli celou knížku říkadel - ufffff.....................tak doufám, že mu to vydrží až do rána.........

Zítra tady asi moc nebudu až večer - vyrážíme do Vyškova do zoo a dinoparku..............jupíííííííííííííííííí
13. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a my tady za barákem máme takovou kotlinu :grinning: - říká se tomu bývalý důl - no a už se tam sjíždí opět mlaďoši........tak doufám, že nebude kravál celou noc a malého to nevzbudí :astonished: :astonished: :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

tak dýchánek proběhl v klidu :grinning: ,ani mě to nebudilo :slight_smile: .

Peti ahááá,já jsem myslela,že máš chorustíka doma :slight_smile: .

Davídek ještě chrupe,usnul mě v autě,tak jsem ho jen přenesla,ale půjdu ho za chvíli vzbudit,on je schopnej spát až do večera :sweat_smile: .Budeme grilovat masenko,tak jdu nachystat k tomu nějakou zeleninku a chlebík :dizzy_face: .Hezký zbytek odpoledne.
14. čer 2009 v 15:41  • Odpověz  • To se mi líbí
čaute vespolek.byla jsem s Tedíkem venku a je tu vedro na chcípnutí.tak jsem ukecala tchýni,ať udělá ledovou kávu z Dolce Gusto a já k tomu dám zrmzlinu.tak už se na to těším.Sice se z toho asi pos....,páč jsme na oběd měli zelí - ale no co,aspoň budem o pár kilo chudší :grinning:
14. čer 2009 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
čau baby,tož kde to dneska váázne?? asi šeci grilujou a nacpávaj břucha - že Leňajs :sunglasses:
14. čer 2009 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
já nechciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii dětiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii - holky jsem za celý den utahaná jak pes......................šílený ----------- ale to je i z toho vedra.......vyjeli jsme ráno v 9 hodin (no menší spóžďo - hold to s těmi dětmi nemáme ještě nacvičené) no a dojeli jsme právě teď . Ale to už jsme vrátili synovce....takže vydejcháváme................ale jsme šíleně unavení - takže tadfy už nic nebudu podnikat - umyju se a jdu na kutě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!¨Ale byl to fakt pěkný výlet........už jsme tam byli loni (sic jen s pejskem), takže teď to bylo trošku náročnější - ale v poho..... :rolling_eyes:
Zítra jdu asi naposledy k tomu mému dr. - budu mít výsledky z horm.profilu - a nejspíš bude ulz????Tak jsem zvědavá - co z toho bude........................
14. čer 2009 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ranko holky...............kde jste kdo :confused:
15. čer 2009 v 07:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoooj Zuzka, já jsem tady furt, ale nemám o čem psát nic nového se neděje.. :unamused:
15. čer 2009 v 08:34  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Já za chvíli odcházím k dr. - tak napíšu - jak jsem dopadla.........
15. čer 2009 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to napiš, chci vědět všechny novinky, já jdu zítra s Petrem za tím Štěpánem, tak to pak budu moooooooc vykládat. :wink:
15. čer 2009 v 08:43  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
čaute ženy.Zuzi,taky jdu za Štěpánem,tak doufám,že BUDE co vykládat!od včerejška mám migrénu jak kráva,div tu nelezu po zdi.tak jsem osvítila hlavu bioptronovou lampou,zblajzla parelen a ono nic.asi by to chtělo spíš ranu do hlavy nebo co.jsem o tom hledala info na netu a všude jsem se dočetla,jak je migréna v těhotenství normální - no nevím,aspoň něco by se mi mohlo vyhnout :frowning2: .takže jinými slovy - to nám ten den pěkně začíná :unamused:
15. čer 2009 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
To nic, já dnes vjela do zákazu, praskl mi talířek v mikrovlnce, omylem jsem nakopla při chůzi psa, vysypala prášek místo do pračky na zem, umyla podlahu a pak se na ni svezla, div, že jsem si nerozbila hubu. A to je teprve 9hodin. Tak snad to přežiju. Je to asi z toho zítřka, mám z toho nervy na pochodu, už ať je zítra....
15. čer 2009 v 09:17  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jéé holký --- už nám to tady zase funguje.......
tak já jsem dopadla u dr. celkem fajn.............sliznice i folikuly O.K. (obzvláště folikul - super) - máme se teď hodně snažit........
Napsal mi pro Macháče zprávu (neb tam jdu toho 24.6.) - tak jsem se hned musela smát - neb mi tam napsal spont ab s revizí v 87 tt????Dobré , že????To asi v jiným století - jinak bych to asi nepřežila
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No - Zuzi i Moni - budu na Vás zítra myslet - aby Vám to oběma všechno dobře dopadlo.................tak hnedka pak pisnětě....co a jak...........
15. čer 2009 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
je tady někdo????
15. čer 2009 v 17:53  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem tady.přišla jsem z venku,obrala jahody,posekala kousek trávy,najedla se a jsem tak zralá se jít umýt a odpadnout,páč ráno jedu v 5:30 do toho OL.jsou tam od 8,a v 8:45 mi jede IC zpět.tak jsem zvědavá,jestli to stihnu. byli jsme v ZOO si adoptovat zvířátko,letos už to bude čtvrtej rok,co si něco adoptujem.tak máme letos Lamu Alpaku - mládě.
15. čer 2009 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
to je pěkné....pak je budete chodit ukazovat agáji...........
jóó´taky jsem zralá do ležan, ale dneska je to lepší než včera.........chjooooo tak jsme se dneska chytli hned jak jsme dorazili z práce - to se občas stává, ale nemuselo by v den D :stuck_out_tongue_closed_eyes: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Neb pan dr. říkal, že se mám hóóóó´dně snažit!!!!!!!!!!!!!!!!Teď jsme každý na svém písečku - on seká a já v kuchyni......tak snad to bude večer lepčíííííí :astonished: :astonished: :astonished: :confounded:
Tak jó držím Vám všem zítra pěsti ať to všechno dobře dopadne......................
15. čer 2009 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
no jo,Peti,teď budeš mít sexuální maratooonn. teda spíš Ríša(nebo Rosťa?). ale uvidíš,jak to dopadne.já jsem už vykoupaná,hlava mě třeští,takže mrknem s Teddym na náš seriál "O zvířatech a lidech" a jdem spat.Teddy tam kouká na tu vlčačku Aidu - asi se mu líbí nebo co
15. čer 2009 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky tak zítra budou novinky a ty certino si z toho nic nedělej, to jsou chlapy, já se s tím mým taky trošku chytla v pátek a spala v obyváku a pak jsme kolem sebe chodili a večer se to zlomilo a vysvětlilo se vše a on mi to vynahradil, až jsem se divila, neboj, to zase bude dobré.
15. čer 2009 v 19:58  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek