• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

13. ledna 2017 
Certi, vydrž...už to nebude dlouho trvat a máš drobka u sebe :wink: Někdy to vypadá, že nic, nic a pak se to zvrtne. Švagrová nám taky ještě večer před tím, než porodila, říkala, že se nic nechystá, že za týden půjde na vyvolávání, no a šup, ráno jsme byli tetkou a strejdou :grinning:
23. únor 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, no máme to v plánu, ale raději už nic neříkám, protože se pak vždycky něco vysmolí :sweat_smile:
Mě má rudoška dorazit taky kolem 3.3., takže bychom na tom byli stejně :wink:
23. únor 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kdyby to tak bylo Juvi - tak by to bylo fajn.......mně totiž pak ještě užírá ta představa, že bych měla třeba už teď ležet ve špitále a čekat.............to je mi teda líp určo doma........tam bych to asi nezvládla!No tak snad to bude mít takový průběh jak píšeš - to by bylo krásné....ale aby to taky bylo brzo :stuck_out_tongue_closed_eyes: když ono se to fakt vleče.....ty poslední dny....jsem se nejdříve radovala, když mi v lednu na ULZ řekli, že termín se zkrátil na 3.3., ale jak to tak vidím, asi neee......

Hele a kde se nám toulá Mici?????Včera byla na genetice?????
23. únor 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Certi, vidíš, ty snad 3.3. porodíš a mě dorazí mrcha a přeberu štafetu, co? :grinning:
Jinak to chápu, že ten poslední měsíc není nic s medem a člověk už to chce mít za sebou.
23. únor 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juvi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: táááááák ráááááááda Ti ji předám :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. únor 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic - jdu vyžehlit prádlo....mám tady malinkou hromádku, tak ať už se tu na to nemusím dívat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........dokud jsem ready....odpoledne už většinou odpadám se zádama, spánkem atp..... :confounded:
23. únor 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkujííííí, beru :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kdo vezme štafetu po mě s dvojkama? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asmenn?
23. únor 2010 v 09:20  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, jj Asmee...ty máš v pátek císaře a ona na ultrazvuku uvidí mimíška nebo taky 2 mimíšky :slight_smile:
23. únor 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Machač mi říkal, že kontrolní UTZ za 10 dní, což by mělo být příští týden, ale napsala jsem mu, že bych potřebovala přijít už v pátek, protože chci vypsat nemocenskou, tak mi odepsal, že se teda uvidíme v pátek. Tak nevím jestli mi už bude rovnou dělat UTZ?
Zuzi: ráda bych po tobě štafetu s dvojičkama přebrala. Bylo by to parádní.
23. únor 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík holky
juvik, tak to je fajn, že to tak dopadlo, hlavně se šetři a dávej pozor, ať někde nenastydneš...

asmeen, tak co, jak je? jak se cítíš? měl Machač radost, asi jo, že? :dizzy_face:

tak já mám výsledky z té genetiky - sice jen po telefonu, mám tam cosi trošku pozitivního, co může ovlivnit i to donošení, ještě se s ním pak musím o tom pobavit. Prý mám sklon k infarktům a mozkovým příhodám, tak nevím, co mi to našli...to mě čekají pěkné věci na stáří, moje mamka už infrakt měla v 53 letech :confounded:

taky mi říkal, že by měli na genetiku vyšetřit v Reprofitu manžílka, nevíte, jestli to tam dělají ?
23. únor 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmee-tak já s tebou počítám. :grinning:
23. únor 2010 v 10:06  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
step: to se z té genetiky dá zjistit i to jestli jsi náchylná k infarktu a mozkovým příhodám? Já myslela, že vyšetřují jen to co má vliv na otěhotnění. To teda čučím

juvik: to je dobře, že jsi to podchytila tak brzy a nemáš nějaký akutní zánět.

zuzi: pokusím se tě nezklamat :grinning: :grinning:
23. únor 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
asmeen, no já nevím, tak mi to říkal, že bych měla držet nějakou dietu , že se pak pobavíme, že to má vliv i na to donošení a dá se to upravit vitamínama...
23. únor 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stephi, to je teda zvláštní :confused: ...však uvidíš, co ti poví. Jen mě napadlo, jestli ti nevyšetřovali z té krvé trombofilní mutace, mě to totiž dělali a nějaké 2 mi vyšly, prý sice bežné v populaci, ale znamená to právě větší srážlivost krve a sklon třeba k trombózám, apod. ....to by s tím mohlo souviset. I když těžko říct. Já mám právě jíst ten Femibion, že by to mělo pomoct. Někdy je třeba v těhu pak píchat injekce na ředění krve.
A kdy za ním jdeš?
23. únor 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no juvi, právě nad tím přemýšlím, jestli to nebude ono...
mi říkal, že musím upravit životosprávu, nepít, nekouřit (nekouřím) , jíst vitamín B, kys. listovou - tu už jím...
já ten Femibion nemůžu, protože obsahuje ten jód a ten zas nemůžu kvuli té št. žlázy...já už se ze všeho picnu...

tento týden si tam skočím pro výsledky, tak uvidím, co mi řekne
23. únor 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě to sice vyšetřovali zvlášť....genetiku nám dělali, sice nevím co všechno přesně, jen nám pak řekli, že tam bylo vše ok. No a pak mě ještě poslali do krevního centra na hematologii, kde mi vzali 7 ampulí krve a z toho vyšly ty mutace....ale tvrdili mi, že tyhle jsou běžné a nemám se stresovat. Ale jak jsem tak různě četla, co doktor, to názor, jedni tvrdí, že to má na donošení a potraty vliv, další ne. Pak se v tom vyznej. :rolling_eyes:
23. únor 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už si někdy připadám, že bychom mohli po čase dostat doktorát z reprodukční medicíny :grinning: :grinning: :grinning:
Když totiž třeba přijdu za svým gyndr., tak jen na mě vždycky kouká, co to házím za pojmy a co že jsme to zas podnikali :sweat_smile: A tím jak člověk pořád něco hledá a zkoumá, co jsou ještě za možnosti, jaké vyšetření, apod. tak už si připadá fakt jak doktor...
23. únor 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
juvi, přesně to samé mi teď řekl manža, že už jsem půl doktora :grinning: :grinning: :grinning:

no ten můj doktor mi to stejně nějak divně udělal, co jsem četla, co psaly tady ostatní holky, tak šly normálně s parnerem na genetiku do Ostravy a tam jim udělali genetiku společně.
Můj gynekolog mi vzal jednu ampulku, tu jsem si pak poslalal někde do Prahy, tam mi prý dělali nějaká 3 vyšetření, jedno z nich je to, co mi vyšlo pozitivně
No a teď mi právě říkal, že by měli udělat v CARu i genetiku manžovi, že kdyby mi to dělal ten můj dr. tak by si za to musel zacálovat přes 3OOO. Nevím, proč mě taky neposlal s ním do Ostravy...čert aby se v tom vyznal
23. únor 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No je to fakt zvláštní :sweat_smile:
Mě nejdřív tom prvním caru, co jsem byla, moc ani genetiku nechtěli dělat. Tak jsem si přes svého gyndr. vydupala žádanku a měli jsme jít oba s manželem právě taky někde do Ostravy, už jsme měli i termín. Jenže pak dr. v caru vyměkl a řekl, že nám vezmou krev tam a pošlou ji na rozbor a že nikam nemusíme. Tak jsme to v té Ostravě zrušili. Snad to nebyla chyba, protože tak jsme výsledky vlastně neviděli, jen nám řekli, je to OK. A po zkušenostech s nimi tam, bych se nedivila, kdyby něco po....

Jdu pověsit prádlo na balkon...snad mi neuletí, protože je u nás pěkná vichura :confused:
23. únor 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, juvik, tak se měj...a hezky se na ten balkon obleč, at zas neprochladneš :dizzy_face:
23. únor 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute - tak vám řeknu,je to maraton s jedním prckem natož s dvěma.taky jsem chtěla dvojčátka,ale když vidím,jak jsem zřízená z jednoho,tak mít dvě,tak asi visím na prvním stromě.
jdu oblíct mládě a frčíme ven - jdu za Britkou omrknout koníčky a ovečky.samozřejmě beru něco gut pro koníčky,abych se s nima zkamarádila :grinning: .akorát nevím,jak vysvětlím Teddymu,že koníci jsou moc velcí a nebudou se tudíš kamarádit.
23. únor 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teddy, tak si užijte procházku :dizzy_face: ...krásně tam svítí sluníčko...až teda na ten vítr.
Máš pravdu, s dvojčátky je to záhul, vidím to na švagrové jak kmitá jak fretka a občas je zralá na Opavu ...ale i tak uvažujou ještě nad dalším dítkem, buď letos nebo příští rok :sweat_smile:
Ale i když to vidím, tak bych dvojčátka taky brala, raději dva než žádné :unamused: Zas na druhou stranu, když vidím jak si spolu hrají a teď začli provozovat tu "svoji" řeč, kdy oni si rozumí a my jim ne :grinning: ...no jsou prostě k sežrání :dizzy_face:
23. únor 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
teddy: užij si koníčkování a ať se tam malému líbí a hlavně ať vás neodfoukne.
23. únor 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky já mám ty monitory :slight_smile: , to jsou pidi monitorky-jsou super , mám k nim návody, krabičky a krásny zeleny pytlíčky, taky původní fakturu na 5400,- platnou ještě 1rok. Zkoušela jsem a fungují, dala jsem si je za kalhotky :grinning: a čekala a nic, no taky aby něco, když déchám, tak jsem to sundala a dala na stůl, najednou světla a vrnění a pak pískání. Takže fungují. Teď jsem ráda, že je mám, já fakt nevěděla, že jsou tak malinké. :slight_smile:
Čerti, aby jsi mě nepředběhla... :slight_smile:
23. únor 2010 v 16:18  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zpět z prochajdy,nakrmili jsme a Vojtík si dává šlofík.jak se probere,pošupajdí k babičce a já budu žehlit.tady u nás nebyl nějaký extra vítr,takže prochajda byla super. Britky koníček má nááádherný oči - ale bylo vidět,že mě nezná-dávala jsem jí chleba,ale pohladit se nenechala.no a jak klisnička frkla,tak se Teddy leknul,zahrábnul ve slámě a šli jsme na prochajdu aj s Britkou :grinning:
23. únor 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi - to máš takový do plíny?ty monitory??hoď do albíčka.............a myslím, že nepředběhnu....neboj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: dnes mi to nedalo a trocha jsem umyla aspoň vstupní dveře a okna v kuchyni a ložnici..........a záda mě teď bolí děsně!!!!!!!!!!!Naštěstí jsem měla navařeno, tak jsem už nic jiného nepodnikala..............

Moni a jak se Britka má???
23. únor 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čerti-jj za plínku, hodila jsem je do albíčka, tak mrkni.
23. únor 2010 v 17:26  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjjojo to jsou vony............tááák a teď už můžeš rodit :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím vás po dlouhé době,já dnes byla na genetickém ultrazvuku a měla jsem to štěstí, že zrovna přívezli mému gyndaři nový super ultrazvuk, viděli jsme prcka v 3D něco úžasného. Byla jsem první na kom si to DR. zkoušel. Takže jsem měla u toho obecenstvo. Ale naštěstí, ten usg. byl přes bříšní stěnu. Příští týden jedem znova, chceme s manžou video s 3D. Jinak miminko je zdravé,a pohlaví nebylo ještě vidět.

Jinak koukám,že je ještě Zuzka s Certinou pokupě.
23. únor 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek