Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

certina
23. únor 2010

jééé ahoj Irinko...............tak to Ti docela závidím......to muselo být krásnoučké vidět prďolku v 3D v 13tt.....jéééé.......a to že je mimi naprosto v pořádku to je taky supr zprávička!!!A budete pohlaví chtít vědět?Tak to je supr!

jjjojjo - my jsme obě ještě pokupě, ale Zuzka už to má za pár - že ZUZI????jen do pátku 😝 😅 😀

irinka.j
23. únor 2010

Pohlaví chceme vědět, už kvůli našim příbuzným a známým, jsou strašně nedočkaví a 99,9% si přeje holčičku, nemí divu když mám 4 synovce. A když to nakonec vyjde na děvče, tak bude asi chodit v modrém, protože se všichni těší až vyklidí skříně a budou mě moct zavalit hadříkama po synovcích 😀

sukubka
23. únor 2010

ahoj holky,teprve před chvíli jsem dojela s olomouce,cestou jsem se stavili ještě po obchodech na jídlo atd tak se to protáhlo,no kdybych nejela s mamkou ale s manžou to bych byla doma hned protože ten pořád děsně spěchá domů!

jinak folíků je 7 krasně narostlých a pak nějaký menší,Machač se mi chudák omlouval že mi minule udělal OPU brzy a vajíčka nebyla zralá jen to jedno vypadalo ok a nakonec taky nebylo prý sem je neměla zralá,tak tedka bude OPU posunuto na 13OPU!

jinak jak si píšete o tom OPU bez narkozy teda vy jste odvážlivky já bych do toho nešla ani za nic!!!sem posera aj jak mi jednou odebírali cystu děsně mě to bolelo 😠 brrr já jedině narkozu ikdyž en pocit že toto bude má 6 narkoza mě taky netěší!jdu vás ještě dočíst,nestíhám,chystám manžovi ještě večeři!!

s manžou je to ted děsný pořád jen čumí na olympiadu ani pořádně nekomunikuje a trucuje že jedem do Brna v neděli a on má ve 4h ráno mít hokej,no to má ale blbý 😀

aneta1199
23. únor 2010

Ahojte holky!
Já jsem taky zpět z první návštěvy Olomouce.
Machač je moc sympatickej, obracel oči, když jsem za ním přišla s minimálkou, že to mám určitě z netu 🙂. Že kdybych to sama nenavrhla, tak on by doporučoval rovnou druhé IVF, že minimálky jsou pro ty, kdo mají vyčerpané pokusy z pojišťovny a nebo na klasickou stimulaci blbě reagují (třeba OHSS a tak). Ale že půjdeme nakonec do té minimálky, aspoň si nás na ni otestuje. A hlavně jsme se s manželem rozhodli, že do ní půjdeme už při dalším cyklu. Já prostě nemám sílu to ještě dva měsíce odkládat. Ale vzhledem k tomu, že jsem teď na začátku cyklu, tak mi to stejně vychází až kolem 20. března. A už se děsně těším.
Říkal, že na minimálku dává šance 30%, na klasické IVF 55-60%
Jo a ještě kroutil hlavou, že už jsme byli na genetice, že je brzo, tak na imuno jsem se radši ani neptala 😢

sukubka
23. únor 2010

aneta a vkolik jsi tam byla?neviděli jsme se?

proč je šance na minimálku 30% a na ivf víc?nechápu to když ti zavedou na minimálce i na IVF oplodněná embrijka v čem je rozdil!
takže clostik začináš až přijde přiští měsíc mrcha?
já ještě 3ivf nemám vyčerpané,ale je pravda že mi navrhl minimálku at mám ivf ve forotě!

sukubka
23. únor 2010

holky a dotaz mám být v neděli v Brně na 8h a průser je že se tam na takovou hodinu nedostanem vlakem tak na 9h by jsme to už stihly musím teda napsat machačovi jestli si mám píchnout ten pregnyl v 21h jak mi napsal nebo raději později!chudák doufám že nebude zase všoku

aneta1199
23. únor 2010

Byla jsem tam na 10, zkoušela jsem se rozhlížet, ale myslím že jsi tam nebyla.

Ta šance při klasice je vyšší, protože ti odeberou víc vajíček a mělo by vzniknout víc embryí. Já měla 18 vajíček a dokonce vydrželo 7, ale dobrý byly jen 3. Ale každej to má jinak a Asmeen myslím psala, že na minimálku reaguje líp než na klasiku.

sukubka
23. únor 2010

já v 9h odcházela.
taky jsem se pořád rozhlížela 😀

zuzka72
23. únor 2010

jj pátek 😝

rencav
23. únor 2010

Sukubko tak to jsme se tam nejspíše potkali já šla teprve před 9 na řadu. No nevím co ti na to řekne Machač, dneska jsem se na to ptala a nebyl moc nadšený. CHtěla jsem to taky tak příště udělat že to nestíháme na 8 a opověděl že tam na 8 musíme být. Má prý na tu dobu objednaného anesteziologa takl se to nedá měnit. Tak zjisti co a jak třeba bychom se i my příště s ním nějak lépe dohodli. V těch 9 už bychom tak v klidu byli..

asmeena
23. únor 2010

anet: to je zvláštní, já mám za sebou 2xIVF (takže ještě jeden pokus by byl) a žádné problémy s manželem nemáme a rovnou mi na prvním pohovoru řekl, že by byl pro, abychom šli hned do minimálky. Asi každého posuzuje jinak. A vidíš, minimálka vyšla. Sice až druhá, ale asi vyšla. Uvidíme ještě v pátek co mi řekne.

sukubka
23. únor 2010

rencav to by bylo v háji kdyby nadával protože o víkendu fakt na dřív nic nejede!nejdřív je v Brně vlak v 8:22 a to i tak vyjíždíme od nás v 4:50!tak doufám že nadávat nebude!!!!

a co jsi měla nasobě?a poznala jsi mě?a byla jsi sama nebos manžou?

asmeena
23. únor 2010

zuzi: už se ti to blíží, a ty monitorky jsou úžasné, už jsem si opsala název, kdybych je v listopadu taky potřebovala 😀 😉
teddy: tak to je fajn, že vám procházka vyšla. To tady v Jeseníku fičí šíleně, ale za to krásně svítilo sluníčko. Zítra už jedeme do Ostravy, tak jsem zvědavá na ten binec doma, protože jsem tam už 14 dní nebyla.

asmeena
23. únor 2010

sukub: a vy nemůžete jet autem? A bus nejede? To je blbé, jak není dobrý spoj a musíš tam být na čas.

sukubka
23. únor 2010

asmenko to je fajn už můžeš koukat na net co by se ti pro mimi líbylo atd že?ale až teprve budeš vědět pohlaví to bude co?doma bude určitě binec,teda aspon u nás to tak chodí když nejsem doma!a manža tam s tebou nebyl?to vám muselo být smutno né?

rencav
23. únor 2010

Byla jsem tam tentokrát tchýni. Nepoznala jsem tě ale tak přibližně vím kdo jsi. Byla jsi těsně před náma. Já seděla na těch židlích. Vím že to je blbý spoj, my minule stávali ve čtvrt na 4 abychom chytli první spoj. Do toho se mi manžel složil (epileptický záchvat) a tak proto jsme nakonec nikam nejeli. Takže proto jsem to chtěla vědět abychom neměli zase příště stejnou příhodu.

sukubka
23. únor 2010

s tím manžou to vím a je to smutný,sna dto už ted dobře dopadne!
sedělas ke mě zády tchýně na blondyna na krátko?jinak si pak pamatuju paní s manželem jinak nevím

sukubka
23. únor 2010

jenže průser je že nám nejede dřív ani ve 3h do Brna!no pak napíšu co Macháč

rencav
23. únor 2010

Tchýně je blondýna na krátko. A kde jsi seděla ty. Já už nejsem blondýna ale tmavovlasá.

sukubka
23. únor 2010

nemělas červený triko nebo halenku?ale šla jsi na řadu předemnou!měla jsem růžovej šátek a seděla sem tam s mamkou taky blondyna!

rencav
23. únor 2010

Jo přesně ta. Vy jste seděli u okna že. Tak ted už vím...

sukubka
23. únor 2010

ja vim spiš tu tvoji halenku líbyla se mi ale obličej už moc nevím 😀 ale vím že sem na tebe koukala 😉

rencav a kdy teda začínáte?

rencav
23. únor 2010

My můžeme začít až na začátku dubna. Takže ještě jedna návštěva do Olomouce ale to už pro léky. Na všem už jsme dohodnuti, ted už jen čekat až to schválí pojištovna.. Na začátku dubna hurá do Brna..
A co ty koukám že už se ti to krátí..

sukubka
23. únor 2010

takže ty máš klasické IVf když čekáš na pojištovnu?neboj to uběhne čas hodně rychle letí.

rencav
23. únor 2010

No Machač říkal že příští týden už by to mělo být schváleno. A ty jsi měla asi minimálku že ? Už nevím mám v tom už guláš co kdo podstupuje.

sukubka
23. únor 2010

já v tom mám taky někdy guláš!IVf mám 2x za sebou tak ted Machač navrh minimálku a proč tobě nenavrh taky,nevíš?

rencav
23. únor 2010

Nevím proč to nenavrhnul. Říkal že jsem minule dobře reagovala na IVF, tak že zkusíme ještě další pokus. Zbývají mi ještě 2, tak proč to prý nezkusit.

sukubka
23. únor 2010

jasně to je jasný bude aspon víc vajíček a budeš mít sněhurky.jen mě ivf vadilo v tom že pak po něm musí býd delší pauza než se jde do dalšího pokusu.ale ty už pak další potřebovat nebudeš,víjde vám to!a co máte za problém?

rencav
23. únor 2010

Manžel má málo pohyblivých a kvalitních spermií. Já už jedno dítě mám ale z předešlého manželství. Tak doufám že tentokrát už by to mohlo vyjít.

sukubka
23. únor 2010

tak metoda ICSI určitě podpoří ty nej spermijky 😉 neboj příště to výjde!

holky koukám na ordinaci a to se teda zamotavá ž se snad na o nebudu dívat 😉