• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

4. října 2017 
ahoj holky
daisy tak mrnouska pěkně opatruj.Bude to bojovníček,mě v neděli čeká OPU tak snad nám vše dobře dopadne a uděláme těhu štafetu :grinning:

anty já tě chápu,já měla sice jen 2ivf ale i tak sem z každého negativního testu myslela že už to dál nezvládnu.No a pak do toho ta minimálka bez Et.No snad to ted bude dobrý.

anty-jinak teda vyřid mamince at se optá kdy otěhotní stephanie a pak já :grinning:

asmenko a kde se touláš ty?já na tebe celý den myslím
26. únor 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se konečně hlásím. Trošku jsme se opozdili, protože jsme si zašli na výborný obídek do Ráje :wink:
Jinak Machač mi zatím těhu nepotvrdil, jsou tam dvě malinké tečky, ale prý nemůže s určitostí ještě tak brzy říct, že jsem těhule. Tak jdeme znovu na UTZ 5.3.

anty:ty jsi kolik dní po ET? a kdy jdeš na UTZ?
Taky mi tentokrát poprvé moje mamka řekla, že to 100% vyjde. Takže ty naše mamky mají asi nějaké věštecké schopnosti. Nám ještě v prosinci umřela babička, tak si říkám, že když jeden život odejde, tak by mohl další přijít.

zuzi: velká gratulace, kluci jsou teda pořádní macíci, to ani tvé bříško na to nevypadalo. Tak ať jste všichni zdraví... :dizzy_face:
26. únor 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no asmeen, konečně!!
už jsem byla nervozní..

tak dvě tečky říkáš :dizzy_face: ....že by dvě?
a co jinak machač, už je mi po něm smutno..

a víš asmeen,že na tom opravdu něco bude? mi mamka taky říkala, že budu těhu a byla jsem...

já jdu na srázek s kámoškou, tak večer na vás kouknu
26. únor 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmee, taky jsem měla strach, jestli je vše OK. Ufff
2 tečky, to budou určitě 2 miminka :dizzy_face: ...za týden už se ukážou v plné kráse. :wink: A co nemocenskou, napsal ti?
26. únor 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dr. mi ještě říkal, že v Ostravě se roztrhl pytel s těhotnýma, tak jsem mu říkala, že jsem měla tentokrát přikázáno být 14 dní v Jeseníku u rodičů na čerstvém vzduchu a on na to, tak ať znovu jedu do Jeseníku (jsem si pak v duchu říkala, já bych jela, ale s těma vycházkama to je dost těžko, ne? Sám mi říkal, že se dávají na nemocenské jen 4 hodiny, ale Maruška mi napsala 6 hodin, tak aspoň něco)
Jo a ještě mi dodal k tomu, jak jsem říkala, že jsem musela být v Jeseníku, jestli jsem měla zakázaný i internet, tak jsem mu říkala, že internet sice zakázaný byl, ale že to jsem teda porušovala a dost často. Hold nás zná a všechny ty diskuze... Ale když my se tady umíme tak pěkně podpořit.
26. únor 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
asmenko no konočně!

to je jasný budeš mít dvojčátka :wink: to je za chvíli 5.3 to je jaký den?

to s tím že jedn život odejde druhý začne říká i má mamka a švagrová!
26. únor 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jednoznačně, ale ještě nelze určit, zda ty dvě tečky jsou miminka, ale snad ano. Ptal se mě, kolik chceme aby tam bylo miminek, tak mu říkám, že chceme dvojčátka a on na to, že by byl raději, kdyby bylo jen jedno, že je s tím spojeno méně komplikací. No, ale dal mi dvě kvalitní embryjka, tak se pak nesmí divit dvojčátkům :grinning:
26. únor 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj asmeen, já jsem dneska 12dc od et
26. únor 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
anty: a to jsi byla dnes na té krvi? To je pěkné čísélko

sukub: jedeme znovu v pátek na 12:00, to ty už budeš mít prďolky u sebe.

dais: tak se pěkně o broučka starej a hlaď si bříško. Už jsi taky těhulka. :wink:
26. únor 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru ..určitě budou dvě :slight_smile:)) držím palce!!!! a oběd v Ráji závidím:slight_smile:) taky jsem si tam pošmákla!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. únor 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
na uzv. jdu 15.3.
26. únor 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, díky, že jste mi Ráj doporučily, protože to byla opravdu bašta, dala jsem si jakési vepřové rolky s anglickou na ledovém salátu a s opečenýma bramborovýma lupínkama. Ještě teď slintám. :grinning:
26. únor 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
anty: a ty chodíš do práce nebo máš nemocenskou?
26. únor 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
anty a kolikátý den jsi si dělala test a vyšel pozitivní?
asmenko tobě myslím 6den vyšel negativní a 7 už duch že?

jojo v pátek snad budu mít bobky u sebe se na ně těším
26. únor 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kde je ten Ráj?
26. únor 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já měla něco kuřecího a pak malinovej koktejl :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. únor 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
sukub: V Ráji je restaurace hned kousek od Reprofitu, směrem k té hlavní silnici, je tam i nějaký obchod s interiérovýma věcma.
já testovala 8 dní po ET a byl negativní a až 9 den byl lehounký duch.
26. únor 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sukub.-..vedle Machače.-))
26. únor 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak malinový koktejl - hmmm, to musela být taky mňamka. :grinning: Já jsem teď šíleně rozežraná.
26. únor 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj ten 10den po už je většinou jasno...při normální kultivaci:slight_smile:)
Veru a bude hůř:slight_smile:)) já mám navrchu necele kilo a teda zatím stačí..ale švagrová je v 21tt a prej za týden 4,5kg :sweat_smile:
26. únor 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsem si vůbec nevšimla že by tam něco bylo.

amenko bolelo tě pře OPU už břicho?mě bolí břicho i spodek jak před mrchou ale to vím že ta ted nedorazí jen je to taková bolest!s manžou si zajedem na 18:30 do restaurace,navnadili jste mě na nějaký jídlo.Ale musíme být do 21:30 doma musím píchnout pregnyl.Asmenko v papírech mám sice napsáno ve 21h pregnyl ale když jsem napsala Machačovi že dorazime později napsal že počká a o pregnylu mi neodepsal tak se nic nestane když to o 30min posunu že?
26. únor 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
sukub: já myslím, že 30 minut nevadí, ovulka je do 36 hodin a to splníš. :wink: Tak si nechte chutnat a dejte si něco moc dobrého.
Břicho mě nebolelo, jen mě tlačily vaječníky, které ale potom přestaly bolet a byla jsem z toho pak vyhukaná, jestli jsem náhodou neměla předčasnou ovulku. Ale plašila jsem úplně zbytečně.

mici: za týden 4,5? Jéžiš, to já budu jako Vorvaň :grinning:
26. únor 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak je hubená tak si to může dovolit:slight_smile:) já jsem vorvaň od začátku...a dala sem si hranici max 10 kilo!!!!protože pak už bych praskla a neunesla se!! spoléhám že v létě se bude míň přibírat ..samej meloun atd...
26. únor 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmenko a kolik ti tenkrát odebrali vajíček?je to tááák dávno že si to už napamatuju :grinning:

myslím že to bylo určitě tím pregnylem že to přestalo bolet no však zítra podám info!
až přijedeme zase na vás kouknu!
26. únor 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Machač mi dal asi silné dávky těch injekcí proto si připadám jak balon a jak nosnice
26. únor 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, a cítilas tentokrát něco jinak než u předchozí minimálky nebo předchozích IVF? Dávali ti teď lepší kvalitu embryjek než minule?
26. únor 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sukub a co ty? Ty u minimálky nebereš jen Closthyl?

Veru, čím jsi stimulovala? I nějakou injekcí?
26. únor 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
anet já mám3-7 den clostík a pak 8,í,10 den 2ampule bravele a dnes večer pregnyl,ale minule jsem měla toho bravelle mín a ted mi to Machač zvedl k vůli tomu že sem neměla před tím zralá vajíčka!

holky pak vás dočtu manža nadává že to nestihnem že musím pořád datlovat!!!!
26. únor 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
sukub: měla jsem 4 vajíčka a z toho 3 embryjka.
anet: cítila jsem během celé stimulace a dál něco jiného než dříve, nejdříve jsem byla úplně v pohodě, ale pak den před OPU jsem šíleně znervózněla (dřív jsem to tak neměla) a celkově jsem se teď cítila úplně jinak. Na jednu stranu jsem si byla jistá, že to teď na 100% vyjde, ale někde vzadu v mozku mi něco říkalo, co když to zase nevyjde... A ono, to asi vyšlo. :dizzy_face:
26. únor 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já jsem tak z toho obědu rozežraná, že uvažuju, že si udělám americké brambory a na to hromadu tatarky :grinning:
26. únor 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek