Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

asmeena
26. únor 2010

Asi pro dnešek končím, jdu koukat na ulici a žrááááát 😀

aneta1199
26. únor 2010

Veru, ale objektivně, že by jsi teď měla lepší embryjka, vyšší sliznici, prostě nějaké předpoklady, že se to povedlo?

asmeena
26. únor 2010

to jsem měla naprosto stejné, i když před ET mi Machač říkal, že pokud nemáme děti, tak teď už je s tak kvalitníma embryjkama mít budeme. Ale jedničkové byly stejně jako minule, akorát teď mi zaváděli 4 buněčné a minule byli 8bb.

certina
26. únor 2010

hezký večer holky....tak jsem stihla dočíst....téééda - tady se to fakt jen hemží těhulkama 😉 to je tak suprovní - mám z Vás hroznou radost! 😉

Veru - 5.3. tu bude cobydup....uteče to jak voda....no sice jak pro koho (pro mě moc nééééé), ale Tobě joooo - a už uvidíš Ty dvě krásný dvojčátka....jéééé to bude krása! Jedni jsou na světě a jedni se zrovna uhnizdujou......... 😅

Mišo ..... kdo že je vorvaň od začátku???Hele Ty a vorvaň jo???Tak se teda koukni do mého albíčka - jak vypadá pořádný vorvaň s 23kg hoooore......hrůza...... 😝 a jak jste oslavili Lilčin svátek....pekla jsi ten dort, jak tady holky vzpomínaly???

asmeena
26. únor 2010

certi: neboj, už dlouho vorvaň nebudeš a budeš mít broučka u sebe v náruči.

sukubka
26. únor 2010

ahoj holky jsme doma manža děsně spěchal na hokej to by bylo kdyby jeden prošvihl,no a já stejně musím píchnout pregnyl,ale až za 30min zatím dokoukám slunce seno a uvařím si kontryhel.

teda asmenko tak to si na noc pošmákneš 😀 ale dobrou chut já měla zapečená kuřecí prsíčka s broskví a nivou a taky ameriky a tatarku 😀 mnam

asmneko a kolik jsi měla na Et sliznici ti řekli?

asmeena
26. únor 2010

u ET mi řekl, že mi ji změří, ale nezměřil a potom v propouštěcí zprávě jsem měla výšku sliznice uvedenou 8mm. Ale myslím, že to byla výška v době OPU.
Jinak dnes mi říkal, že sliznice odpovídá těhotenské sliznici, že nevypadá ani na špinění a je vysoká 13mm.

asmeena
26. únor 2010

sukub: mně se nakonec nechtěly dělat na večeři ty ameriky s kopcem tatarky, tak jsem si dala chleba s vajíčkovou pomazánkou, salámem a okurkou. Ale ty jsis taky pošmákla. Miluju kuřecí s broskví a sýrem - mniam.
Na zítra na oběd dělám asi vepřové na houbách s těstovinou. Já jsem šílená, pořád bych žrala, ale to jsem měla i normálně, že jsem sežrala co jsem potkala 😀

sukubka
26. únor 2010

já mám taky ráda jídlo naštěstí se to na mě ještě nějak moc nepoznamenalo ikdyž za ty ěivf jsem 8kg nabrala ale i tak to pořád jde nejvíc mi ty hormony jdou do břicha,ale nevadí,klidně bych měla veliký miminkovský pupek 😀

asmenko to jako že to nevypadá na špinění tak že jako nehrozí špinění jo?13mm je pěkný,myslím že i u Et by měla být sliznice vysoká tak nejmín 10mm těch 8mm jsi měla určitě při OPU.

jinak já chtěla dělat dneska vajíčkovou pomazánku ale manža zapomněl koupit bagetu a já ji s chlebem nemám tak ráda,tak zítra zajdu do obchodu bagetu koupit.Na oběd chci dělat bud smažený hermelín,nebo nivu a taky brambory v troubě a k tomu nějaký okurek a rajčátko no mnam už mám zase taky na něco chut 😀 mám moc ráda sýry v jakýmkoli provedení!

asmenko a tobě i OPU i Et dělal macháč no co ti dělal kdo?

sukubka
26. únor 2010

pregnyl píchnut 😀

vždycky mám u pregnylu strach že ho rozbiju nebo něco úplně se mi vždy klepou ruky a úplně se mi oddychne jak ho mám píchlej 😉 tak snad ted vše bude dobře probíhat 😀

b.e.r.u.s.k.a
26. únor 2010

sukub vidíš jaká jsi šikulka a máš píchání za sebou,teď už jenom spací injekce a konec 🙂 A co košilku sehnala jsi?
Asmeenko velká gratulace 😀 😀 😀

sukubka
26. únor 2010

berus no nesehnala,budu to muset zvládnou s dobrým výsledkem i bez košilky 😀
kde jsou všeci že?co děláš berus?berus kde přesně bydlíš?

b.e.r.u.s.k.a
26. únor 2010

koukáme na běžkaře.A já jsem z Olomouce.Škoda že jsi nedala vědět dřív,šla bych se k nám kouknout do města na tu košilku a mohla jsem ti ji poslat,ale neboj určitě to bude dobré i bez košilky 😉

anty
26. únor 2010

Vrátili jsme se z večeře, byli jsme trochu slavit. Asmeenko krev mi brali ve čtvrtek, ale testy dělali až v pátek no a ve čtvrtek to byl 11dc od et.

sukubka
26. únor 2010

berusko no je to škoda,ale snad to výjde jak píšeš i bez košilky.Ale rači si ji stejně v Brně jak tam pojedem koupím a budu s ní spát doma.Koupím si ji ale až cestou z Reprofitu protože cestou tam to nestiháme už tak sem musela psát machačovi že dojedem později protože s vlaky je to v neděli horší.

asmneka měla po kolika dnech po OPU ET? abych věděla kdy tam asi tak pojedeme na ET?

anty tak yjsi byla baštit?a copak jsi měla dobrého?

b.e.r.u.s.k.a
26. únor 2010

jé anty tobě taky mocinky gratuluji
Teda vy si všichni nchodíte na papu,tak já asi taky navrhnu manžílkovi a zítra někam zajdeme,sice nemáme co slavit,ale mohli bychom vyzkoušet tu restauraci v Ráji,jak píšete 🙂

b.e.r.u.s.k.a
26. únor 2010

Sukub já jsem v ní taky naposled spala,až do té doby než mi vyšel negativní test. 😒 No a teď je ve skříni.A na Et se chodí tak třetí den po OPU druhý den si voláš kolik je embryjek,další jak se jim daři a kolik zůstalo a to ti pak řeknou,že bude Et.Pokud teda nemáte prodlouženou kultivaci.To my jsme nikdy neměli.

sukubka
26. únor 2010

já totiž doufám že by nám neřekli at tam jedeme na čtvrtek když má být ta stávka vlaků atd to by byla hrůza!
já myslím že mít taky PK nebudem nikdy jsme ji neměli

b.e.r.u.s.k.a
26. únor 2010

tak pokud nebudete mít prodlouženou kultivaci,tak pojedete ve středu pro mimísky
🙂

sukubka
26. únor 2010

to by bylo fajn 😀 vůbec se mi dnesk anechce jít spát,manža čučí na hokej a to chce ještě ve 3:30 ráno na jakejsi hokej vstávat.je fakt fanda jako hrom 😀

b.e.r.u.s.k.a
26. únor 2010

my máme dnes taky sportovní večer,ale ráno budeme spinkat 🙂

b.e.r.u.s.k.a
26. únor 2010

holky,když se dělá hormonální profil.pozná se z něj i že jsou problémy se štítnou žlázou?

sukubka
26. únor 2010

berusko myslím si že jo,mě na to tak přišli,teda aspon myslím.Však se podívej jestli máš doma nějaký papír z hormonálního profilu jestli tam máš třeba TSh,LH at

b.e.r.u.s.k.a
26. únor 2010

ne nemám žádný papír,vždy si to nechali,no onehdy jste tady toto téma probírali,tak jsem přemýšlela,zda si na nějaké tasty ohledně štítné žlázy nezajít.

sukubka
26. únor 2010

Raději bych zašla o nic nejde aspon budeš mít jistotu že je vše ok a kdyby se doktorce něco nezdálo dá ti léky ale každopádně je lepší jít ted než pozdě

sukubka
26. únor 2010

tak Záhrobská má medaili a já jdu do hajan.Pěknou dobrou noc holky a hezký víkend

b.e.r.u.s.k.a
26. únor 2010

Taky jsme na ni koukali,super další medaile.Tak dobrou.

anty
27. únor 2010

Ahoj holky, asmeen já do práce nechodím jsem doma na nemocenské už 3 měsíc u nás se rušili pobočky, tak nás museli zavřít, takže se to těhu fakt teď hodí.Včera jsem si dala na té naší slavnostní večeři plněné cecíky 😀 ( kuřecí rolka, šunka, sýr) k tomu hranolky.Připili jsme si já vodou a můj drahý cinzánem 😀 .

juvik
27. únor 2010

Ahoj holky,

Anty, tak vidím, že je to stou prací všude stejné 😒 ... já jsem byla minulý rok taky odejita a nedař se mi pořád nic sehnat... i když je fakt, že raději než práci bych mimi 😵 Stejně se všude dovídám, že nejsem "perspektivní"...naposledy před 3 týdny jsem byla na pohovoru a pan šéf mi zaobaleně naznačil, že by mě bral, kdybych už měla děti a nehrozilo, že odejdu na mateřskou 😠 ...co budu cizímu chlapovi vysvětlovat, že? Takže teď pomáhám s pomocí o nemocnou manželovu mamku, mám na sebe napsanou péči o osobu blízkou a doufám, že konečně otěhu.
A děláte mi tu chutě s tím papáním 😵 ....za chvíli vyrážím na scuka s kamarádkami, tak doufám, že si dám taky do nosu 😝

Nevím, jestli se sem ještě dnes dostanu, takže SUKUB, na zítra hodně štěstíčka a kupu vajíček 😉

anty
27. únor 2010

Jo juviku já jsem tam dělala 2 roky a byla to suprová práce, ale dostala jsem dobré odstupné, tak toho ani teď nelituju. Jinak u nás na dědině něco sehnat je umění a máš pravdu v tom, že vykládat někomu o mateřství mně taky nikdy nebavilo, hold si každý myslí, že příští měsíc je žena těhu. Ale je fakt, že lidí teď co nemohou otěhotnět je fakt spousta asi je to tou dobou.