• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

9. prosince 2016 
berusko a tobě vyšlo?
9. bře 2010 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Peci, to znám, člověk tam tu čárku doslova vyrentgenuje...ale pokud nekrvácíš,nešpiníš, je pořád naděje...i když je to těžké, věřit tomu
juvíku, zatím nic, tak dál věřím......
Zatím ne Peci,my teď máme delší pauzu,ale už bych chtěla být ve vaší kůži :slight_smile:
9. bře 2010 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Berus, jak se daří? Co cvičení...daří se ti každý den cvičit?
9. bře 2010 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
No daří se nám dobře,ale jak vás tu tak pročítám,tak bych hned šla do toho a cvičení zatím zvládám.Pořád si zakazuji sem nakukovat,ale nedá mi to a musím se podívat co nového,je to droga :slight_smile:
9. bře 2010 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Berus, jj taky jsem závislák :rolling_eyes: ...vždycky říkám, že si dám pauzu a stejně tu načuhuju :sweat_smile:
S cvičením jsi dobrá....u mě byl fakt problém cvičit poctivě každý den :confounded:
9. bře 2010 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
juvi mám vycházky 2h ráno a 4h odpoledne!ale mám dobrou obvodačku :wink:

peci já vydržím do toho 9-10dne pak asi testnu :grinning: a vkládali mi 3den po OPU 2x8buněčné
9. bře 2010 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Sukub, tak to jo, protože být celý den zavřený doma, je naprosto o ničem :rolling_eyes:

jdu něco podnikat, protože jsem se tu zas zabydlela víc než je zdrávo :grinning: a poledne bude za chvilku na krku, mužík se probudí hladový :grinning:
9. bře 2010 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
mužík ti ještě spí?to ten můj dělá každý den od 6-14h ale o víkendech je doma :grinning:
taky jsu něco pouklízet :wink:
9. bře 2010 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
sukub-tak to je velká šance :slight_smile: já měla jen jedno
9. bře 2010 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a holky myslíte že když jsem včera volala do toho brna co mražáčci jestli jsou že mi ještě pošlou ten email?
9. bře 2010 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
ale i jedno a kvalitní může být bojovník,třeba jsi opravdu měla ducha a za pár dní bude tlustice.vím jaký to je je to děsný to čekání
9. bře 2010 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Sukub, spí, je po noční...takže se naobědvá a pak asi ještě zalomí :slight_smile:
Zatím :wink:
9. bře 2010 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
sukub, to by tam asi zustal,ne? nic tam ted není......
9. bře 2010 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
peci asi by tam zůstala,já tam taky vždycky tu druhou málem nahypnotizovala a nejraději bych ji tam domalovala,je to o nervy!ale ipravdu zkus ještě testnout v pátek
9. bře 2010 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
sukubka-tetsnu a určitě ti pisnu, jak jsem dopadla
9. bře 2010 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
určitě dej vědět,budu na tebe myslet! :wink: moc bych ti to přála,at už konečně ty nervíky s testování zkončí
9. bře 2010 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
děkuji, jsi sluníčko, taky ti to moc přeji, já prostě věřím, dělal mi to sám Macháč a já prostě k němu mám důvěru, tak snad to klapne.....a když ne, tak nám nezbyde než jít do toho potřetí,že?
9. bře 2010 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
přesně tak pokud se nezadaří nezbývá nám než bojovat dál!a ty nemůžeš mít minimálku?
9. bře 2010 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
já už mám druhou minimálku, ty nevíš, jak já na tom jsem?
9. bře 2010 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
ježíš já mám v tom totální zmatek.tak co máte teda za sebou to si pak už zapamatuju :wink:
9. bře 2010 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Certi řekni sama chtělo by seti do takové zimy?U tebe je prckovi dobře je mu tam teploučko je tam spokojený :slight_smile: Jinak neboj už bude co nevidět na světě a březen má být chladný tak oblečky si ještě užije toť otázka jestli mu nebudou malé :grinning: Já na vnuka pletla jak na miminko a nakonec měl 4,5kg a bylo to v háji.A malý ti přibírá ne?Peci člověk musí věřit ikdyž to jsou nervy jestli čárka bude nebude je to psycho a tolik si přeje ať se objeví.
9. bře 2010 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
sukubka-nevadí, já mám 3děti svoje z prvního manželství, ale potom mi určili chybnou diagnozu a já podstoupila sterilizaci, ale po 18letech jsem se rozvedla a ted mám 3roky nového manžela a ten svoje děti nemá no a já normální cestou nemůžu. Prošla jsem vyšetření a tady mi řekli, že jsem žádnou trombozu nikdy neprodělala a sterilizace byla zbytečná........tehdy mi řekli, že už mi děti nedoporučují, že by to bylo pro mě riziko, ale to jsem ještě bydlela v Opavě. Tak jsme začali chodit k Macháčovi a ted máme druhou minimálku.....v podstatě jsme oba dva zdraví, tak se to jednou povést musí, no NE?
9. bře 2010 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj brit :grinning: copak děláš?já dneska asi nedouklízím :grinning:
9. bře 2010 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
peci jasně chápu,chtěla by jsi dát dítě i novému manželi,je to logický.neboj máš 3děti a Macháč nám prostě pomůže musíme mu věřit a je moc šikovnej.
9. bře 2010 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
jo, budeme mu věřit a všechno bude :slight_smile:
9. bře 2010 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Sukub lítám jak torpédo :grinning: Ráno jsem sjela do FM k mamce teď jsem byla něco přeprat skecla s tchýní a teď něco malo udělám a pak na odpolední a kde je do 22h :cry: v práci se to táhne jak hrom.Sukub a nechceš mi přijít tak uklidit když jsi v tom elánu?
9. bře 2010 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
sukub: ty teď nemáš uklízet, ty se máš šetřit, tak sedni na zadek a koukej třeba na telku nebo se zajdi ven projít. :grinning:
9. bře 2010 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
peci já to mám takové jako ty.Taky nového manžílky a mimčo taky moc a moc chceme,ale čas mi letí a dost.
9. bře 2010 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek