• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

4. prosince 2016 
ahoj brit - no tak to ani nestraš s těmi 4,5 kg.....toho se právě bojím nejvíc!!!!!!!!!!A to kolik teď váží to fakt nevím, páč můj gyndr mi ULZ dělal s měřením a vážením naposledy první týden v lednu a od té doby nic....a když jsem ležela na té pohotovosti, tak tam mně v tom 36tt řekli, že váží 2900g a do zprávy napsali 2550g - tak si vyber, no a když jsem pak donutila svého gyndr udělat u něj znova ULZ po cca týdnu po propuštění z nemocnice - tak mi naměřil nějakých 2300g a říkal, že je to vždy + - 300g....tak si vyber, že????
Ale co by se mu nechtělo - vždyť uvnitř už nemá žádné místo, furt mě tlačí zadečkem a nohama, jak se vyšponuje, tak to bolí jak hrom a nemůžu se pohnout! a venku sice je zima, ale krásně svítí sluníčko - tak šup, šup VEN!!!!!!!!!!!!!!!
9. bře 2010 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak do práce jedině :grinning: Stejně je to zajimavé jak ty mimča v tom bříšku můžou vegetit co?Já tak uvažuji že ty chodíš na kontroly jak často?Holka Kubu přenášela a chodila obden na fifejdy a tam věděla i váhu však ten šok jak ji řekli 4,5 tak sedla včekárně a něco si mumlala tenkrát pod nosem a to byla ta váha a na druhý den byl na světě.Ale neboj Certi,ale už je to unavné chceš si na chvilku odpočinout a v ten moment začne prcek řádit to je nefer,vždyť oni to pak dělají celý život.
9. bře 2010 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
no právě, že on se mi tak ani v břiše nemele.....že jsou to jen takové tlaky....já to břicho mám tak napnuté a tvrdé, že si pořád říkám, jak můžu poznat zda tvrdne či ne.....protože fakt kdo na něj sáhl, tak říkal to samé....já neměla celé těhu nějak silné pohyby...zaprvé přišly docela pozdě a jsou to fakt jen takové tlaky a vlnění....

a šup, šup ven bylo pro toho moje mrňouse uvnitř :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....já vím, že frčíš do práce....na kolik jdeš???A co vlastně děláš???
Hele Brit a co takhle konečně nějaké to foto.....s Mončou býváš - tak šupajda!
9. bře 2010 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a na KO chodím tak všelijak....teď jsem byla 3x posobě co 2-3dny - páč se jim nějak nezdály ozvy, ale teď jdu po týdnu.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2010 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
asmenko a kdo by mi ten bordel uklidil?to bylo jen ušudlit vanu,wc trochu vysat a vytahat nábobí z myčky nic namáhavýho a ted sem dojela z nákupů :grinning:
9. bře 2010 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
certi já jsem zvědavá ty to na tebe příjde,fakt :grinning:
9. bře 2010 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
certin kurna co tady strašíš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: nee fakt ani zátka se neuvolnuje nic?? no ty baby jsou fakt desny a ven se jim nechce!! a hamiltna ti taky asi neudelali co..no me taky ne a jak sem skoncila..ale holcine z druhe diskuze sice delali a stejne to prd pomohlo :grinning: :grinning: :grinning:

Holky testnite v pátek at mame peknej vikend..ja budu taky vedet v pátek... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2010 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Čau kočky, koukám jako blázen, že certina je ještě pořád v celku :slight_smile: . To bude děvče jako lusk! Ta se ale mašlí na ten svět :wink:

Sukub držím pěstičky ať jsou dobré zprávy. Moc vám to přeji :slight_smile:
9. bře 2010 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Mici a Ty jdeš znova někam na testy?Nebo Ti přijdou výsledky dom???
jinak zátka nic, voda taky nic, hmat mi nikdo nedělal.....zítra KO - tak se uvidí......
9. bře 2010 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Certi v patek bude M. volat už to budou mít hotové...dneska to začali dělat
9. bře 2010 v 15:33  • Odpověz  • To se mi líbí
jjo - tak to držím moc pěstičky, ale věřím, že to bude dobré :wink:
9. bře 2010 v 15:41  • Odpověz  • To se mi líbí
certin diky snad jo..uvidime..pak ještě genetika ve 20 a snad už bude klid
9. bře 2010 v 15:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Mici ,tak to na pátek moc držím palce :wink:
9. bře 2010 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí
koukám, že by mohl být v pátek plný informací a doufám, že jenom pozitivních. Já jedu zase na ultrazvuk, jestli máme srdíčko.
Dnes jsem byla s kamarádkou posedět a tak už mi včera vyprala autosedačku, pak mi prý dá i sporťák a spoustu jiných věcí, tak to budu mít fajn, aspoň trošku ušetřím.
9. bře 2010 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky na pátek všem hodně štěstíčka,já věřím,že budou samé dobré zprávičky :slight_smile:
9. bře 2010 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
musíme se na pátek pozitivně naladit.
9. bře 2010 v 17:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Veruš tady už musí být jen a jen pozitivní zprávičky!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

já bych třeba pozitivum viděla i na zítřejším dni :sweat_smile: přeci 10.3.2010 je pěkné datum pro porod ne??? :grinning: :sweat_smile:
9. bře 2010 v 17:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to teda jo Certi,jen nevím jestli se bude líbit i tomu tvému prckovi :slight_smile:
9. bře 2010 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
certi: to je nádherné datum, protože zítra slaví syn mojí sestřenice jeden roček a kamarádka slaví třicetiny.
9. bře 2010 v 18:21  • Odpověz  • To se mi líbí
asmeen a kdy už si změníš snažilku za týdny?Až po srdíčku? :slight_smile:
9. bře 2010 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí
asmenko no jo ty jdeš v pátek už na srdíčko,teda to to letí,budu na tebe myslet :wink:

certi zíta by to šlo,třeba se mimís rozhodne jít na svět :wink:
9. bře 2010 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
no vidíte holky - nám se to datum líbí , ale tomu prckovi uvnitř se určo líbí něco úplň jiného :grinning: .....uvidím co zítra gyndr, ale tak se mi zdá, že jestli mi náhodou potrošilinku nekape voda.....sem si dneska odpo na intimce tak nějak všimla.....ale možná se jen tak moc potím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. bře 2010 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
čerti,to se dá potit i na pipině,jo?? :grinning: hele,řekni tomu mrněti,že se ti potí už i pipina,tudíš by bylo vhodno vylést do nádherného data,ne? a že se na ně teta s Vojtíškem mooc těší,jak ho poŇuchňají
9. bře 2010 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
myslím certi, že už by to být mohlo :slight_smile: to je první příznak a jestli se ještě cítíš hodně hodně dobře, tak bych si typla že do 24 hodin pojedeš. Tak hodně štěstí mamčo :wink:
9. bře 2010 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
certi: držím pěstičky, ať už si to ten váš prcek rozmyslí a moc tě už netrápí.
berus: máš pravdu, čekám na srdíčko a pak si možná ty týdny nastavím.
9. bře 2010 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
certi a komu dáš vědět, že už je mimisek venku? Máš na někoho kontakt? To víš, jsme baby zvědavé a potřebujem být pořád v kurzu :wink:
9. bře 2010 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
asmeen jaké možná,určitě :slight_smile: :wink:
9. bře 2010 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
jooo Moni - i tam se dá potit.........já už se teda potím fakt všude.....kolikrát si říkám proboha - nejsem v přechodu :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ???

holky moc dík.....kontakt mám na Monču a Zuzku....tak snad jedna z nich se na mě nevyprdne :sweat_smile:

Veruš - jááák pak možnáááá - v pátek je to jasný - a týdny tam budou cobydup.... :wink:
9. bře 2010 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
holky 41tt v albu...........
9. bře 2010 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
certi: krásné bříško, doufám, že už to byla tvá poslední fotka s bříškem a zítra malý překvapí, měl by krásné datum.
9. bře 2010 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek