• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

25. listopadu 2016 
teda certi bříško ale krásnoučký :wink: určitě už půjde mimísek ven uvidíš!
9. bře 2010 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
tedy já žasnu, jak s takovým bříškem můžeš ještě chodit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , fakt jsem zvědavá sama na sebe. :grinning:

Holky dobrou noc a růžové sny. :slight_smile:
9. bře 2010 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
čerti:jááák vyprdne,co vyprdne. spíš ty vyprdni to mládě. :grinning:
9. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
teddy :grinning:
9. bře 2010 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Moni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ty seš číslo :grinning:
Sari.... já už s ním nechodím....já ho tahám s sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......
9. bře 2010 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Čerti-tak mám v albu ty fotky-lepší už asi nebudou. No co už, když mám takovej ksicht. :grinning:
9. bře 2010 ve 21:01  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzi´teda na fotkách ti to moooc sluší tak toho nechej :grinning: kluci jsouu krásní a ty vůbec nemáš postavu jako bys měla dvojčátka kam si je dala?
9. bře 2010 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem koukla na fotky Zuzky - ty jo,já si myslela,že to jsou kolena a ono jsou cicky s přisátýma tankerama :grinning: .hele a co swingovka?paráda,ne??VOjtík jak slyší odsávačku,tak začne hulákat,že mu beru příděl bio stravy.tak musím odsávat jen když on spí a to je dost problém,páč ten není extra spáč - asi to má po mě.
čerti,teď bys potřebovala přehodit ten baťoh na záda,ať se páteř srovná,co? :grinning:
9. bře 2010 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Teddy- :grinning: :grinning: :grinning: -to je výstižné-kolena :grinning: :grinning: :grinning:
Swingovka je super.
9. bře 2010 ve 21:10  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi koukám na fotky a nechápu ... nechápu ... nechápu :angry:
9. bře 2010 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Čerti přeji hodně štěstí :dizzy_face: ... po kolikáté už? :grinning:
9. bře 2010 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Teddy ty kolena jsi vystihla,přesně na to jsem myslela,když jsem koukala na fotky :grinning: :grinning:
Zuzi teda,tak vypadat po porodu,tak jsem spokojená,nevím co bys chtěla a mimísci jsou skvělí
9. bře 2010 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
hele,tak ze srandy zítra blikne manžel mě s tím mým tankerem - a můžem srovnat kolena.ale já teda budu mít jedno koleno :grinning:
9. bře 2010 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
holky jedny tady se to dneska teda večer pěkně rozjelo - se tu řechtám jak................ :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

já se musím loučit - chlap tady do mě vrtá pořád s nějakým mejlem či co....tak to jdu poslat ať mám klid a pak hurááá leháro..........zítra ráno vstáváme brzo...nejdříve jedem na veterinu a pak poradna.......

Zuzíííí - fotečkýýý mooooooooooooooooooc krásnééé a fakt nevím, jak to děláš......chjooo ta postava....o tom si můžu nechat jen zdát................

tak brou s kobrou...........
9. bře 2010 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
teddy Vojtík opravdu pozná že odsáváš mlíčko a vřeští? :grinning: teda ty děti jsou opravdu kujoni
9. bře 2010 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky jsem prebehlice z fertimedu a mam tam jeste 2mrazacky a nevim jestli se je da prevest do reprofitu,jak se to dela,kolik to stoji,
9. bře 2010 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
g2345 ahojík další přeběhlice?vítej :grinning: je nás tu takových plno,ale já mražáčky neměla tak neporadím,ale podle mě to jde,ale nevím.kdyžtak najed na stránky reprofitu a zkus napsat dotaz jsou moc hodní 100% ti odpoví :wink: možná ale holky budou vědět :wink:
9. bře 2010 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem přijela z práce nařechtala jsem se tu jak kůň (zase jsem so prodloužila o něco život smíchem)jste holky super fakt. :slight_smile:
9. bře 2010 ve 23:02  • Odpověz  • To se mi líbí
bré ráno-jsem první?no,vojtík si zvyknul vstávat kolem půl sedmé :stuck_out_tongue_closed_eyes: .už krmíme. jo a blikla jsem vám tam svoje koleno-mrknětě do alba.ale na Zuzu nemám :sunglasses: .
Soni,jako ten váš kůň,jo? :grinning: hele a už učíš vlkodlaka na vodítko?at v nedeli vyrazíme na prochajdu.a nebo půjde bez vodítka a bude se držet Teddyho
10. bře 2010 v 07:41  • Odpověz  • To se mi líbí
g2345 ahoj, pokud jsi z Fertimedu Olomouc, tak bych ti radila napsat přímo Machačovi (který jako jediný z Reprofitu ordinuje v Olomouci) a poptat se ho na možnosti, on se s lékaři z Fertimedu zná, tak ti poradí nejlíp, email je machac@reprofit.cz ... ale zázraky nečekej, s Fertimedem je těžká domluva, však micinka z této diskuze by mohla povídat .......
10. bře 2010 v 07:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Jeee ja chci taky takova kolena jako ma Zuzi aTeddy :wink:
Certi dnes je opravdu pekne datum, to by slo ne? Musis mimisovi domluvit a vysvetlit, ze venku mu bude super.
Sukub, Asmen, Mici, Peci a ostatni pro ktere je patek zlomovy budu drzet palce i pesti a tesim se na pozitivni zpravicky
Citim u sebe nejaky snazilkovsky utlum, tak jsem utlumila i inet a konika, ale neda mi to alespon nenakouknout.
Preji vsem pekny den
10. bře 2010 v 07:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ferdice:tak si dej hroznový cukr.jak jsem v útlumu,tak si dám a jsem zase ready na další dřinůů.no,jak tak nad tím přemejšlím,bych ten heoznovej cukr potřebovala požírat non-stop.no a ty kolena-není o co stát-se převažuju dopředu a obvod mám větší jak můj 110kg manžel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
g2345:jak píše kvakuš-napřed konzultace s Machačem a pak řešit mražáčky.fertimed patří vyhodit do luftu!
10. bře 2010 v 08:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Teddy-Vojtík má super tvářičky a tvoje koleno je kolínko. :grinning: Ale neboj mě to časem zmizí a zse budu mít to své nic a chlapskou hruď s dvomi špuntíky. :grinning: :grinning: :grinning: Teď jsem, jako sexbomba. :grinning: Jdou kozy,kozy a pak dlouho nic a pak jááááá. :grinning:
Ferdice-nechtěj, blbě se stím chodí, celej život bych to nechtěla, zavazí to, nevidíš přes to, ty holky co se tak narodili lituji. :sunglasses:
10. bře 2010 v 08:06  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
No vsak Zuzi, ja bych je taky chtela jen na chvili :slight_smile: ne na porad.
10. bře 2010 v 08:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj kolena :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzi kurna ty jedna modelíno... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: fotky super ..no moje kolena by byly asi dvakrat vetsi..je to des :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

G2345- jsou to tvoje mimina ne jejich musí ti je dát...tys za ně zaplatila..Machač pomůže neboj...

kurnaa venku je každej den tak nádherne a když mrknu na teplomer je mi hned zima:/(((už mě to nebaví:/(
10. bře 2010 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre rano holky,napisu Machacovi a uvidim co me napise.Ja uz na konzultaci byla,ale nejak jsme se ktomu nedostali,myslim ktem mrazackum.
10. bře 2010 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
no jo,Zuzi,ale tam je jen půl kolena-celý se mi tam nevešlo :grinning: .a dík za politování :grinning: :grinning: .tak mám navařené-vepř vývar se zeleninou,kvasnicovými knedlíčky.Ertepl kaše a uzený.no a to vepř maso z polívky bude zítra k dušené mrkvi.a momentálně mi jede dojič :grinning: .Vojtík usnul tak musím šup šup,at to neslyší-podšívka malá.
g2345:jak píše mici-je to TVUJ biologický materiál,tudíš musí vydat.ale oni jsou šmejdi,kamošce je sice yv\dali,ale znehodnocené.vidí,že jim zdrhá klientela přes cestu k Machařovi.jak bylo dřív ve Fertimedu narváno,tak ted zam maj asi volno,co?
10. bře 2010 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojki jsem Moni zvědavá kolik holek bude vědět co to je ertepl :grinning: :grinning: Jo na vlkodlaka už bych si měla udělat čas co?Na naděli se těším.
10. bře 2010 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
pěkné ráno holky,tak to má být zapnu koníka a naše diskuse je jako první :grinning: já jedu na tu gyndu tak pak na vás zase juknu.

mici přesně tak za oknem nádherně ale jinak hrozná zima
10. bře 2010 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky volali, že si máme vyzvednout kočár-huráááááá, jdeme s Adamem a sporťákem pro něho-pěšo-to bude mega jízda.
10. bře 2010 v 09:39  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek