Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

sukubka
10. bře 2010

zuzi zak nám pak dej do albíčka foto jo?

asmeena
10. bře 2010

Téda holky se tady chlámu nad vašima kolenama, ale taky jsem si nejdřív myslela, že Zuzi u těch prďolků klečí 😀 😀 😀
Zuzi a teda postavička nádherná, opravdu nechápu kde jsi ty kluky měla.

Teddy: tak choď na procházky s naloženým batohem a nebudeš se převažovat 😉

doufám, že si tu certi už konečně v té nemocnici nechají a dostaneme jen dobré zprávy, že už je prďolky venku, chudák, to už musí být opravdu únavné a stresující, když člověk pořád neví na čem je.

asmeena
10. bře 2010

sukub: proč na gyndu? Mi něco uniklo?

teddyna
10. bře 2010

asmen:vzadu batoh nepotřebuju,to vyrovnává řiť 😀

juvik
10. bře 2010

Ahoj kecky 😀

se tu od rána bavím a očítám a kukám na fotečky 🙂

Zuzi,Teddy krásná kolínka máte 😀
Certi, s tím břichem to už fakt musí být náročné...tak snad se dozvíš dneska něco pozitivního 😉
Britko, erteple neboli u nás kobzole 😝

My dneska odpo jedem za Machačem, tak držte palce....jsem nervés 😅

teddyna
10. bře 2010

juvik:pozdrav Štěpááánáááá a jen samé gut zprávy

juvik
10. bře 2010

Teddy, OK budu ho pozdravovat od Teddy, Asmee, Sukubky, Britky,Zuzi,...... 😀 ten bude čubrnět 😀
A dobré zprávy doufám budou 🙂

kvakuska
10. bře 2010

juvik někde erteple, u vás kobzole, u mé babi zemáke 😀 ... no hlavně že se domluvíme 😎

kvakuska
10. bře 2010

juvik na odpolko držím palce, ale to vlastně není žádná novinka, protože já pořád palce někomu držím, vlastně už je vůbec nepouštím 😅

juvik
10. bře 2010

Kvakus, jj 😀

juvik
10. bře 2010

Kvakus, taky mám pocit, že už musím mít od toho držení palců v ruce křeč 😀

asmeena
10. bře 2010

juvik: tak hodně štěstíčka, jsem zvědavá jaká bude úrodička.

asmeena
10. bře 2010

a kde máme vlastně daisy?

juvik
10. bře 2010

Asmee, díky 😉
No taky jsem si vzpomněla, že se neukázala...

stephanie
10. bře 2010

Ahoj holky,

jdu vás jen v rychlosti pozdravit, vůbec nestíhám a taky jak psala Ferdi, mám snažilkovský - i celkový útlum. Tak doufám, že to brzy přejde...Nějak samu sebe nepoznávám...

Zuzi, přidám se k holkám, fotky super, postavička ham ham, a ty prsa - 😀 😀 😀 já taky myslela, že to jsou kolena 😀 😀 😀 ....Zrovna jsem o víkendu koukala na fotky, když jsem kojila a čuměla jsem, jaké jsem měla koziska - i rynka byla 😀 😀 😀 , normálně musí manžel moje prsa hledat, ale on je stejně zadák, tak mu to neva...ale jak koukal na ty fotky, tak se nějak mlsně na ně díval 😀

jiank juvik přeji dobré pořízení u machače - že ho taky zdravím a už se na něho mooooc těším 😀

sukub, tobě taky ať vše klapne na gyndě 😨 😨 😨

není čerti už v porodnici?????? 🙄 😨 😨 😨

stephanie
10. bře 2010

jsem to tam nějak pokonila s těma smajlíkama, pár dnů tu nejsem a už jsem vyšla ze cviku 😉

myslím, že daisy nám každým dnem oznámí, že je těhu 😉 😉 😉

juvik
10. bře 2010

Stephi, ahoj 😉
Taky doufám, že Daisy bude mít dobré zprávy a těhuvlna se rozjede 😵

Jdu dodělat oběd, pak se hodit do gala, aby se pan dr.nelekl 😀 a kolem tří vyrážíme.

zuzka72
10. bře 2010
britka
10. bře 2010

Teda holky já normálně nestačím číst jak jdu vždy kolem poč.tak jen kliknu a zas letím něco dělat.Jak jsi kvakus psala o těch palečkách to je pravda my je pořád držíme .V OL pozdravujte já si to nechám na jisto příští měsíc se kouknout za p.dr.

sukubka
10. bře 2010

ahoj holky na gyndě mi doktor do foroty předepsal clostík,ultrazvuk sem nechtěla,stejně by nešlo nic vidět a vzal mi krv na hcg což si myslím že 7dní po Et je taky brzy,no uvidíme volat tam mám zítra.jinak musím manžovi navařit a dočtu vás 😉

certina
10. bře 2010

ahoooooj holky štěbetalky.....tady to zase dneska jede ve velkém 😀

tak jsme se vrátili z KO rychle poobědvali a teď mám chvilku na psaní........ozvy prý dobrý, spodek taky, ale hrdlo prý ještě není až tak otevřené, ale hlava naléhá, a ULZ taky dobrý - vše přeměřil a váha vyšla 3519g.....takže by si ten mrňous měl fakt pospíšit - páč na něho pak nebudu mít sílu!!!!!!!!!!! 😝 No a jinak jsem teda konečně přeposlána do porodnice na kontroly....takže se tam mám hned zítra ukázat....takže zítra směr porodnice......a uvidíme víc co a jak.............jo a jak jsem psala o té plodovce, tak prý neuniká, že by to viděl......

Juvi - držím palečky - ať je vše dobré a pak se ozvi........

holky musím jít prolouskat posledních pár stránek - páč se mi tu začíná tvořit guláš......jeden jsme sice měli dneska k obědu a další nepotřebuju 😝

certina
10. bře 2010

Sukub a dneska jsi 7 den od ET????

asmeena
10. bře 2010

certi: ty mě neštvi, co tady děláš? To snad není možné jak se tomu prďolkovi u tebe líbí. 😀

sukubka
10. bře 2010

certi dneska jsem 7den po ET ale myslím si že je brzo i na tu krev,ale když na tom trval,říkal kontrolu dneska dělat nebudeme nabereme krev a udělame rovnou hcg,no já nevím myslím že té asistované reprodukci moc ten muj gyn.nerozumí 😀

sukubka
10. bře 2010

asemnko já měla mít dneka kontrulu na gyndě víš?prostě ikdybych nebyla po umělím musela bych tam! 😀 dělá mi vždy jakýsi stěry atd,ale ted mi nic nedělal říkala jsem at mi prohlídku nedělá a nedělal

juvik
10. bře 2010

mám ještě chvilku čas, než pojedem, tak nakukuju 😉

Sukub, no já myslím, že v krvi by asi už něco mohlo být...zahnízděné by už mimi měly být a pak hned začínají produkovat hcg, ne? Nebyla by to asi nijak vysoká hodnota, ale.... No, je to jen moje selská úvaha 😅 ...nejsem odborník.

Certi, zase tě poslali domů? 🙄 To už je fakt na palicu...

sukubka
10. bře 2010

juvi a kolik myslíš že by to hcg mělo být?test sem ještě neděla test je myslím od 20hcg ten mama test že?já mám zítra kolem poledne voalt tak dám vědět 😉

juvik
10. bře 2010

Sukub, fakt nevím...budeš muset udržet zvědavost na uzdě do zítřka 😉

sukubka
10. bře 2010

já sem nějak podezdřela v klidu,včera jsem měla řeč s manžou a říkal že pokud to neklapne at nestresuju že to příště výjde.asmenka ale myslím pozitivní test až 9den do té doby asmenko nemělas ani ducha?no uvidím kolik to hcg bude 😉 dneska je krásně co?čekám na drahou polivičku a půjdeme ven 😀

juvik
10. bře 2010

Tak mi volala sestra Maruška, že můžem dojet dřív...asi jim někdo vypadnul z fahrplanu 😀 Tak jsem ráda, že zavolala, jsou fakt zlatí 🙂
Takže vyrážíme 😉