• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

4. října 2017 
zuzi zak nám pak dej do albíčka foto jo?
10. bře 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Téda holky se tady chlámu nad vašima kolenama, ale taky jsem si nejdřív myslela, že Zuzi u těch prďolků klečí :grinning: :grinning: :grinning:
Zuzi a teda postavička nádherná, opravdu nechápu kde jsi ty kluky měla.

Teddy: tak choď na procházky s naloženým batohem a nebudeš se převažovat :wink:

doufám, že si tu certi už konečně v té nemocnici nechají a dostaneme jen dobré zprávy, že už je prďolky venku, chudák, to už musí být opravdu únavné a stresující, když člověk pořád neví na čem je.
10. bře 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
sukub: proč na gyndu? Mi něco uniklo?
10. bře 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
asmen:vzadu batoh nepotřebuju,to vyrovnává řiť :grinning:
10. bře 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kecky :grinning:

se tu od rána bavím a očítám a kukám na fotečky :slight_smile:

Zuzi,Teddy krásná kolínka máte :grinning:
Certi, s tím břichem to už fakt musí být náročné...tak snad se dozvíš dneska něco pozitivního :wink:
Britko, erteple neboli u nás kobzole :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My dneska odpo jedem za Machačem, tak držte palce....jsem nervés :sweat_smile:
10. bře 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
juvik:pozdrav Štěpááánáááá a jen samé gut zprávy
10. bře 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teddy, OK budu ho pozdravovat od Teddy, Asmee, Sukubky, Britky,Zuzi,...... :grinning: ten bude čubrnět :grinning:
A dobré zprávy doufám budou :slight_smile:
10. bře 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
juvik někde erteple, u vás kobzole, u mé babi zemáke :grinning: ... no hlavně že se domluvíme :sunglasses:
10. bře 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
juvik na odpolko držím palce, ale to vlastně není žádná novinka, protože já pořád palce někomu držím, vlastně už je vůbec nepouštím :sweat_smile:
10. bře 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kvakus, jj :grinning:
10. bře 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kvakus, taky mám pocit, že už musím mít od toho držení palců v ruce křeč :grinning:
10. bře 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
juvik: tak hodně štěstíčka, jsem zvědavá jaká bude úrodička.
10. bře 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kde máme vlastně daisy?
10. bře 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmee, díky :wink:
No taky jsem si vzpomněla, že se neukázala...
10. bře 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

jdu vás jen v rychlosti pozdravit, vůbec nestíhám a taky jak psala Ferdi, mám snažilkovský - i celkový útlum. Tak doufám, že to brzy přejde...Nějak samu sebe nepoznávám...

Zuzi, přidám se k holkám, fotky super, postavička ham ham, a ty prsa - :grinning: :grinning: :grinning: já taky myslela, že to jsou kolena :grinning: :grinning: :grinning: ....Zrovna jsem o víkendu koukala na fotky, když jsem kojila a čuměla jsem, jaké jsem měla koziska - i rynka byla :grinning: :grinning: :grinning: , normálně musí manžel moje prsa hledat, ale on je stejně zadák, tak mu to neva...ale jak koukal na ty fotky, tak se nějak mlsně na ně díval :grinning:

jiank juvik přeji dobré pořízení u machače - že ho taky zdravím a už se na něho mooooc těším :grinning:

sukub, tobě taky ať vše klapne na gyndě :fearful: :fearful: :fearful:

není čerti už v porodnici?????? :rolling_eyes: :fearful: :fearful: :fearful:
10. bře 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem to tam nějak pokonila s těma smajlíkama, pár dnů tu nejsem a už jsem vyšla ze cviku :wink:

myslím, že daisy nám každým dnem oznámí, že je těhu :wink: :wink: :wink:
10. bře 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stephi, ahoj :wink:
Taky doufám, že Daisy bude mít dobré zprávy a těhuvlna se rozjede :dizzy_face:

Jdu dodělat oběd, pak se hodit do gala, aby se pan dr.nelekl :grinning: a kolem tří vyrážíme.
10. bře 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. bře 2010 v 11:47  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky já normálně nestačím číst jak jdu vždy kolem poč.tak jen kliknu a zas letím něco dělat.Jak jsi kvakus psala o těch palečkách to je pravda my je pořád držíme .V OL pozdravujte já si to nechám na jisto příští měsíc se kouknout za p.dr.
10. bře 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky na gyndě mi doktor do foroty předepsal clostík,ultrazvuk sem nechtěla,stejně by nešlo nic vidět a vzal mi krv na hcg což si myslím že 7dní po Et je taky brzy,no uvidíme volat tam mám zítra.jinak musím manžovi navařit a dočtu vás :wink:
10. bře 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooooj holky štěbetalky.....tady to zase dneska jede ve velkém :grinning:

tak jsme se vrátili z KO rychle poobědvali a teď mám chvilku na psaní........ozvy prý dobrý, spodek taky, ale hrdlo prý ještě není až tak otevřené, ale hlava naléhá, a ULZ taky dobrý - vše přeměřil a váha vyšla 3519g.....takže by si ten mrňous měl fakt pospíšit - páč na něho pak nebudu mít sílu!!!!!!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a jinak jsem teda konečně přeposlána do porodnice na kontroly....takže se tam mám hned zítra ukázat....takže zítra směr porodnice......a uvidíme víc co a jak.............jo a jak jsem psala o té plodovce, tak prý neuniká, že by to viděl......

Juvi - držím palečky - ať je vše dobré a pak se ozvi........

holky musím jít prolouskat posledních pár stránek - páč se mi tu začíná tvořit guláš......jeden jsme sice měli dneska k obědu a další nepotřebuju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sukub a dneska jsi 7 den od ET????
10. bře 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
certi: ty mě neštvi, co tady děláš? To snad není možné jak se tomu prďolkovi u tebe líbí. :grinning:
10. bře 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
certi dneska jsem 7den po ET ale myslím si že je brzo i na tu krev,ale když na tom trval,říkal kontrolu dneska dělat nebudeme nabereme krev a udělame rovnou hcg,no já nevím myslím že té asistované reprodukci moc ten muj gyn.nerozumí :grinning:
10. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
asemnko já měla mít dneka kontrulu na gyndě víš?prostě ikdybych nebyla po umělím musela bych tam! :grinning: dělá mi vždy jakýsi stěry atd,ale ted mi nic nedělal říkala jsem at mi prohlídku nedělá a nedělal
10. bře 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám ještě chvilku čas, než pojedem, tak nakukuju :wink:

Sukub, no já myslím, že v krvi by asi už něco mohlo být...zahnízděné by už mimi měly být a pak hned začínají produkovat hcg, ne? Nebyla by to asi nijak vysoká hodnota, ale.... No, je to jen moje selská úvaha :sweat_smile: ...nejsem odborník.

Certi, zase tě poslali domů? :rolling_eyes: To už je fakt na palicu...
10. bře 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
juvi a kolik myslíš že by to hcg mělo být?test sem ještě neděla test je myslím od 20hcg ten mama test že?já mám zítra kolem poledne voalt tak dám vědět :wink:
10. bře 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sukub, fakt nevím...budeš muset udržet zvědavost na uzdě do zítřka :wink:
10. bře 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já sem nějak podezdřela v klidu,včera jsem měla řeč s manžou a říkal že pokud to neklapne at nestresuju že to příště výjde.asmenka ale myslím pozitivní test až 9den do té doby asmenko nemělas ani ducha?no uvidím kolik to hcg bude :wink: dneska je krásně co?čekám na drahou polivičku a půjdeme ven :grinning:
10. bře 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi volala sestra Maruška, že můžem dojet dřív...asi jim někdo vypadnul z fahrplanu :grinning: Tak jsem ráda, že zavolala, jsou fakt zlatí :slight_smile:
Takže vyrážíme :wink:
10. bře 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek