• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

13. ledna 2017 
Tak mě napadlo, snad nebude čerti blbé psát takhle pozdě :angry: ... aby třeba nečekala s napsáním zprávy až na ráno :fearful: ... asi si dám noťas k posteli a při každém otočení budu nakukovat jestli úúúž :grinning:
14. bře 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za chvili jedu do práce a žádné zprávy co Certi tak nic dovím se to až odpoledne.Jinak přeji krásný den všem tak pa.pa :slight_smile:
15. bře 2010 ve 04:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doufám že čerti už má malé čerťátko u sebe, jen my o tom zatím nevíme :dizzy_face:
15. bře 2010 v 06:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem hned letěla nakouknout, jestli jsou nějaké zprávičky od certi, ale zatím nic, tak doufám, že je vše o.k. Jen to tady ještě není napsané.
15. bře 2010 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruš, ty jdeš k rehabce dneska??? Mi psala sms, že mám volat v pondělí večer, tak jsem si myslela, že se teprve večer vrací z dovolené.
15. bře 2010 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
aa ještě niiccc..no bude hodně unavena..celkem se to vleklo :/(( snad už to mají teda za sebou :pensive:
15. bře 2010 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj kat dneska na čtyři,tak doufám,že tam bude :slight_smile: Ale možná ti to říkala,protože bude mít plno,přede mnou říkala,že učí a pak má určitě ještě někoho.
15. bře 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,

:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: ...snad už to má za sebou a nechtěla jsen v noci teddy budit smskou...
15. bře 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky,
vidím, že jsme všechny hned letěly nakukovat... a žádné zprávy...snad jsou v pořádku a už spolu :dizzy_face:
15. bře 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,furt níííc. kurnik,to je čudný!peta by psala i v noci.takže se bud ještě trápí a nebo je po narkoze a nebo je tak vyřízená,že nemá sílu psát. mobil i notas jsem měla u sebe celou noc,abych mohla dát vědět. je ve stejné porodnici jak jsem byla já.porodní sál super,šestinedělí o ničem,tak snad tam nechňapne psych.krizi
15. bře 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavně, aby byli v pořádku...asi si vytrpěla chuděra :unamused:
15. bře 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem to vcera po 9 uz zalomila, ale koukam dneska a od Certi tu zadna zprava neni. ach jo. tak treba jeste opéravdu spi.
15. bře 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, taky u vás zase tak sněží :confounded: ...mě už je z toho nanic :angry: Slíbila jsem mamči, že za ní dneska dojedu, hlídá malou od bráchy, tak že ji pomůžu...ale v tomhle počasí to asi vzdávám...když si představím jízdu busem...by mi popraskaly moje pracně vypěstované vajca :sweat_smile:
15. bře 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
juvik a ty jedeš na opo zítra, že?
15. bře 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stephi, jj zítra
15. bře 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
furt nííííícccccccc :frowning2:
15. bře 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.Baby vedeli by ste mi povedat kolko vyjde v reprofite PiGD ako samoplatca?Lebo to nemaju v cenniku.Dakujem
15. bře 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nakukuju a vidím, že stále žádné zprávy :confounded:

Aanetto, to opravdu nevím. Ale zkus napsat dotaz na jejich mail, určitě ti odpoví. :wink:
15. bře 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skusim.Dakujem juvik :slight_smile:
15. bře 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
juvíku, držím na zítra palečky :slight_smile:
15. bře 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aanet, není zač :wink:

Peci, moc děkuju :dizzy_face:
15. bře 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
To só nervy. To už musí být!!! Asi chyba spojení, jinak to nevidím. :cry:
15. bře 2010 v 10:56  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, ty jsi z Olomouce?
15. bře 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky,

jdu vás po dlouhé době pozdravit a kouknout,co je tu nového.Hlavně jsem byla zvědavá,jestli už Peťka má mimiško u sebe a teď koukám a nevím,co říct..snad jen,že doufám,že je vše v pořádku :pensive: .
MOC na Tebe myslím,Peti!!!

Zuzi,moc gratuluju ke krásným klukům :dizzy_face: :dizzy_face: ,jsou úžasní!!!!

Jinak taky obr gratulace novým těhulkám, a těm co je teprve všechno čeká,tak pevný nervy a hodně štěstí!!!!

Já jsem nakonec k Machačovi nešla..jsem si to rozmyslela a raději nastoupila do práce :wink: ...třeba ho ani potřebovat nebudu a půjde to samo..no uvidíme,necháme se překvapit :wink: ..

Moňouchu,oprav si název alba prosím tě...Už máte Vojtíška a ne jakysiho Theofila :angry: :angry: :grinning: ..za takovy jméno by ti možná pěkně poděkoval :grinning: :grinning: :grinning: (pro ostatní vysv.-Monča si myslí,že Vojtíškovi vybrali špatny jméno,že se mu nebude líbit a že jim za něho poděkuje,až bude velkej) :grinning: .

tak jdu něco pracovat...
15. bře 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krejcu-nazdáááár, kde furt trajdáš, že ti unikají zdejší novinky :grinning:
Peci-jasan z Olomouce. :grinning: U vás bude asi dneska dortík, že? :slight_smile:
15. bře 2010 v 11:11  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to víš :grinning: :grinning: :grinning: ...se flákám na zadku v práci :grinning: .Co kluci?Jsou hodní?
15. bře 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kluci jsou ukázkoví a zlatí,vůbec nevím, že je mám, snesla bych i 10dalších, bo se nějak nudím. :grinning:
15. bře 2010 v 11:15  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: nudíš???..já mám teda taky moc hodny dítě,ale že bych se nudila,to nééé :grinning:

Kruci,jsem nervózní z toho,že nevím,co Peťa :unamused: ...
15. bře 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj-nudím, furt čekám řev, zlobení a nic. :grinning:
to jsou kšandy :confounded:
15. bře 2010 v 11:29  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi-jak to myslíš s tím dortíkem?
15. bře 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek