• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

23. května 2017 
No čtu, že syn má dnes 16let,né? Možná to chápu blbě nevím. :wink:
15. bře 2010 v 11:32  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, jo ty jsi ale holka šikovná, ale dortík už byl, měla jsem tady naše a rodiče manžela, tak jsme oslavovali :slight_smile: a co tvoje sluníčka? taky chci :frowning2: ale nějak se nedaří :frowning2:
15. bře 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peci nezoufej,nám se taky nedařilo a málem to vzdali a pak se na nás usmálo štěstí, teda doktoři museli pomoci, ale máme dětičky a o to šlo. Moji chlapečci se teď vzbudili, napapali a čučí se mnou do kompu. :grinning:
15. bře 2010 v 11:39  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi a čím píšeš? :grinning:
15. bře 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kurnik,furt níc. to je nějaký čudný,ale volat jí nebudu - ozve se sama.
nazdáár Leňóchu. no jo furt,si to teda změním když jinak nedáš. ale víš sama,že pracovní název měl Vojtíšek "theofil". :grinning: :grinning:
Zuzi a jak to jde s károu?jede to dobře??
15. bře 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krejcul-rukou-my to zvládáme v pohodě i s mimčam na každé ruce. :grinning:
Kurňa Teddy-to je kára-ta jede sama-to je super jízda, jen to počasí je na prd, tak čekáme na lepší, včera jsme zase pěkně promrzli. No zítra jdem do poradny, tak snad bude líp. :wink:
Teddy a nemáš na tom telefonu nastavený letový režim? :grinning:
15. bře 2010 v 11:46  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele,Zuza,jak pojedu do OL,tak tě přepadnu a tu káru mi prostě musíš ukázat.my máme taky samojezdící káru,jen k tomu přidělat motorek nebo zapřáhnout psa a je to.
a na telefonu proč letový režim??
hele,jsem upekla orgasmus,mají přijít kolegyně z práce a furt chodím načuhovat do ledničky a už jsem sežrala dva kousky-ale jen malinkatýýýýýý. dala jsem nové foto do alba a na přání Krejčul změněn název alba :sunglasses:
15. bře 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
teddy-dojeď bude mi potěšením a káru ti i půjčím. :grinning:
Letový režim je, že ti telefon funguje jen pohotovastně, nemůžeš volat a nepřijímáš sms. No, jako, že furt ti nejde žádná sms od čerti, chápeš. :grinning:
15. bře 2010 v 11:53  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukám,že buchta se stala slavnou :grinning: :grinning:

Pracovní název vím,že byl takovej,ale uznej sama,že prostě na Vojtíka se nějakej THEOFIL nehodí :sunglasses: .

Zuzi,tak to jste dobří :grinning: ..to máš kluky položeny jako fakt na rukách,jo? :sweat_smile: ..si to nějak nedovedu představit.
15. bře 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,dneska jsem s Vojtou v manduce vytřela celej byt a jak se mu to líbilo a jak u toho spal :grinning: .já budu asi fakt multifunknčí matka nebo co.
Zuzi,no,telefon letový režim nemá,to spíš já jsem letová,páč tím telefénem nežiju.ale od včerejška s ním i spím a i s notasem,abych vám tu mohla napsat zprávu.hele a můžu dojet i s Krejčul,jejím Davídkem a našima dvěma psama?teď budu totiž týden u rodičů a to je do OL co by kamenem dohodil - na půl cesty mezi OV a Opatovicema.hele,ale Krejčul to ještě nevíííí,ta bude čučéét
:grinning:
15. bře 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krejcul-to si spousta lidí nedovede představit a když to pak vidí na vlastní oči tak zase neví, jak to můžu tak držet atd. Jo hold život tě naučí. To by jsi teda viděla polohy. :grinning: Na kojení jsme vymysleli i speciální polohy, jaky asi nikdy nikdo nepoužil. No prostě improvizujeme, jak se dá. No někdy docela komedie.
A nechte toho zase s tím orgasmem, já už pekla minule 2ks za den a už mám na to zase chuť. A chlapců se raději neptám, ti by nejraději 5plechů a sežrat to na posezení. :grinning:
15. bře 2010 v 11:59  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak porad nic..ja jedu za chvilu do STB tak snad budu po 9 týdnech aspon fotku!!!!! :((

Teddy tedaaa Vojtík už má pěkný škraničky :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

já včera vytřídila hadříky a zjistila sem že půlka je vhodná pro kluka..druhá růžová půlka pujde budoucí sestřence :slight_smile:
tak pak vubec musim protridit kolik ceho mam.. :confused: :confused:
15. bře 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi a tu babetu jsi zkoušela?taky néni k zahození!ale fláknu do toho příště více citronové kůry,ať to má lepčí šmak :slight_smile: . Zuzi a kojíš na fotbalistu?to zas kojíme my :grinning:
15. bře 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tu babetu mám jakousi suchou :unamused: ..nevím,kde udělali soudruzi z NDR chybu..
15. bře 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
výlet do OL beru :slight_smile: ..potřebuju čučnout po nějakým tom ohozu na svatbu...to,abych si vzala dovču,co? :sweat_smile:
15. bře 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
teddy-i na fotbalistu :grinning:
babeta-to jste tady řešili, ale recept mi unikl. :pensive: :unamused:
šoupněte někdo recepis.
15. bře 2010 ve 12:08  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
BABETA:

25 dkg pol.mouky
22 cukru M
4 vejce
1 dcl vody
1 dcl oleje
1 vanil.cukr
1 pr.do peč.
šťáva ze dvou citronů + kůra
žloutky+ cukr vyšlehat pak přidat vše ostatní + na konec sníh z bílků
15. bře 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak to je na fotbalistu? :grinning: ..
15. bře 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
teddy,tak to já zas s tím citronem musím ubrat,měla jsem ho tam dost,ale i tak byla dobrá :slight_smile:
Teda,ale Certa napíná,ještěže jsem šla včera spát a nečekala :grinning: to bych dnes v práci nedala
15. bře 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
recepis písnu pozděj,tanker ted tankuje a nebo najdi o pár stránek dál
15. bře 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
aháá,Leňóch je rychlejší. já tu babetu měla vlhkou.teda ne ouplně mokrou,ale extra suchá nebyla
krejčul,ty neznáš fotbalistu,jo??moje lakt poradkyně to učí jako první.dítě nemáš před sebou ,ale za sebou z boku.ti to ukážu a uvidíš jak Vojtík hlodá :grinning:
kurňa,čerti napíná jak sfiňa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Léňo,hodláš bejt za dámu na svatbě,jo?mě by vyhovoval asi neoprén s tím mým pocením.ale to bych tam byla za trotla,když budou všichni echt :fearful:
15. bře 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi a můžu se zeptat kam a ke komu jsi chodila?
15. bře 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dík za recepis-to zkusím. :grinning:
Peci-reprofit-Machač-jak jinak, že? :sunglasses:
15. bře 2010 ve 13:17  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
JE TO TADÝÝÝÝ !!!!!!!!!!
JMENUJI SE ADÉLKA SLAVÍKOVÁ,NARODILA JSEM SE 15.3.2010 V 4:45 A MOJE MÍRY JSOU 4120G A 52 CM!!!

za všechny jsem poslala hobplapřání v smsce!
ale že je to teda kus mimina!dala Peťce asi pořádně zabrat,Peťka je drobek. no,uvidíme,co nám pak napíše.
tak a už můžu jít v klidu na prochajdu s Vojtíškem :grinning:
15. bře 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jupííí,konečně :slight_smile: ....už jsem se fakt bála, jestli je všechno OK.
Takže Adélka, krásné jméno :dizzy_face: ....a je to teda fakt kus ženské...musela dát mamince zabrat :wink:
Moc gratuluju!!! :slight_smile:
15. bře 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no konečněěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěě
supeeeer, já tušila že to bude holka!!!

to byly ale nervy

píšu rychle z domu, dneska mi nejde jak naschvál v práci net, už jsem byla úplně nervozní!!!!
tak to nestihla v tu neděli...se musela chudák natrápit...a ještě taková velká!!!

tak já zas letím do práce...

a co sukub???

budu tu až večer, tak zas budu mít nervy, jak sukubka pochodila...sukubenko, hodně štěstí!!!!

papá
15. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
paraaaaadaaaaaa supeeeeerrr, jsem tez furt rychlostne nakukovala. to je teda holcina velika. a jmeno ji vybrali krasne krasnoucke. tak hodne stesti do zivota Adelko :slight_smile:
15. bře 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sukubka měla jít dneska na tu krev? Nebo jak to s ní je? Snad se nám ozve.
15. bře 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
supeerrr,tak můžu v klidu pracovat a neodbíhat k počítači :grinning:
Velká gratulka k holčičce
15. bře 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek