• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

13. ledna 2017 
Teddy, takže to mi ještě 2,5 roku bude Štěpán, že jsem mladice? Tak to si to musím užívat. :grinning: Břicho je už lepší, ale furt je to na prd, bolí to, ale den ode dne míň.
Certi, super, že to máš za sebou a jsem ráda, že se ti tam líbilo, spermiogram je základ, nač by tě rval hormonama, když by se pak ukázalo, že problém je třeba u chlapa, víš. :frowning2:
Mici, ještě jsou 2dny před námi, tak snad se nějaký embryjka zachovají, to nikdy nevíš, to může zaniknout, než řekneš švec, takže vyhráno určo není. V ten pátek tam jedeme na 10hod. :slight_smile:
24. čer 2009 ve 21:26  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi jasne ale že by se prestalo vyvíjet přes 30 najednou..to by byla pekelná smůla..a to nebude :slight_smile:)
Donald..to víš že se vajíčko nemusí chytit....boužel://
24. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, jenže já měla doteď smůlu a to by byl zázrak, i když si myslím, že bych si ten zázrak jednou zasloužila. :frowning2:
24. čer 2009 ve 21:40  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi jasne že bude .-) zázrak :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: březňátko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. čer 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi - to si piš , že zázrak bude..............určo............vždyť Ti tady všechny držíme tolik palečky, že už to moóóóc bolíííí..... :grinning: :grinning: :grinning: Je dobře, že ta bolest břicha pomalu ustupuje......to je fajn...........

No a jinak jak jsi psala , že necpat hormonama - třeba je chyba u chlapa....tak to byla včera taky dobrá historka.....u Štěpána....bo říkal, že sic pošle chlapa na spermiogram, ale že by měl být v pořádku - když jsem byla už jednou normálně těhu... :grinning: :grinning: :grinning: - LEDAŹE BYCH TEHDY KECALA a měla to s někým jiným!!!!!!!!!!!!!Hloupost přeci!!!!!!!!Takže počítám, i Štěpán počítá, že u něho bude vše O.K. - a že mám uvažovat o laparce......nevím, jestli jsem to tady včera psala......neměly jste holky někdy laparku????Pročítala jsem o tom na netu a jak tam popisujou ten postup co a jak na op.sále....tak se mi zhrůzou postavily všechny chlupy na těle - neb jsem si představila tu hrůzu - když jsem byla loni na té revizi dutiny děložní - chjooooo.......

A neříkal Vám štěpán kdy má mít v tom srpnu tu dovču????
25. čer 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dík za podporu, dovcu nevim kdy má a na laparce jsem nastesti nebyla, tak nepomuzu, ale zdá se mi, že některá z holek tady psala, že byla.
25. čer 2009 v 08:29  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute vespolek.Peti,já jsem laparoskopii měla,ale není třeba ježit chlupy-je to operace jako každá jiná.na doporučení Štěpána mi byla dělána ve fakultce v Olomouci.rekonvalescence byla rychlá,bolesti minimální.takže pohoda jazz. Jo,Zuzi - volala jsi dneska na mimina??jak se koupou v roztoku??
25. čer 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti,tož co dneska,sčuchnem se??Leňajs by ráda. objevily jsme v centru v Komenského sadech "dětský ráj" - je tam cukrárna a pro děcka spousta věcí na řádění.
25. čer 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni a jak dlouho jsi tam ležela???Jak dlouho to všechno trvalo????A pak jsi měla nějakou nemocenskou??
No upřímně - já bych asi taky šla nejlépe do OL, neb v OV bych si asi nevybrala.....na Vítkovice mám špatnou zkušenost, v Porubě to neznám a Fifejdy, nevím, ale přeci v OL musí mít Štěpán nějaké známé , ne????
25. čer 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjjooo - ale kde jsou Komenský sady???Tož to budu zase vypadat - jít do cukrárny.......chjoooo dyť jim to tam vyjím.......no neva..... :grinning: :grinning: :grinning:
Mrknu na mapy - a trošku se zorientuju....brnknu.....
25. čer 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teddy, na mimča mám volat až mezi 13 a 14 hodinou, tak pak dám vědět co a jak....
25. čer 2009 ve 12:17  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,

Peti,to zařízení se jmenuje "dětský ráj",je to v Komenského Sadech ul.Sadová 2.Monča tam taky nebyla,tak to budeme hledat.Když si zadáš do google "dětský ráj"tak na to vyjede odkaz s fotkama.

Zuzi,držím pěsti,ať se mimi zadaří! :slight_smile:
25. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ufff. to byl teď frmol......celé dopoledne nic a teď se mi tu klioši nahrnou jeden za druhým....ještě, že za 15minut zavíráme - pak jdu papat......udělat si základ před cukrárnou::::::::slight_smile:))))))))

Moňa - Vy jedete autem nebo MHD??????
25. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jóó já to už našla....vím kde to je......taky tam nikdy nebyla.....jedu autem........ale netrefím tam.....trefím jen k radnici a pak vím, že mám odpočit první odpočku vpravo adál asi končím.......................jedete autem?????
25. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,jedeme autem,MHD by to bylo na dlouho.
25. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
O.K. - až budu po obidku - brnknu...........
25. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi - tak coóó´už jsi volala???Jak se jim vede???
25. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, dnes bylo vysvědčení-docela jsem to zvládla. Mimča, na ty jsem volala a prej je to 4den a už jsou to tím pádem moruly a to už info nedávají. Tak jsem se jako ptala, jestli tam mám vůbec jet, jestli tam něco je a to mi ta sestřička řekla, že jo, tak doufám, že do zítra to vydrží. Volali mi taky, že tam mám jít na 10,30 místo na 10hodin. :angry:
25. čer 2009 v 16:26  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,

Zuzi, já už tě prostě teď beru jako těhulku :slight_smile: .Takže na skepsi teď nemysli a mysli jen a jen pozitivně :grinning: . Vím, že se to lechcej řekne, ale uvidíš, bude to vše OK.

Jinak Peti, já už byla taky jednou těhotná - zamlklé těhu a to mám já dle Štěpána PCO (což mu věřím :slight_smile: ) a manžle má málo sprmiek taky. Ale prostě to vyšlo.....Bylo to holky přesně před rokem, kdy jsem žila myšlenkou že jsem těhu.......než se mi 19.7. definitivně zhroutil svět :frowning2: :angry: ...........
25. čer 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Donnald hlavně hlavu vzhůru, vše bude OK. A tobě díky za podporu.
25. čer 2009 ve 20:11  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Verun........já už vlastně taky o tomto čase byla těhu...........ale úplně na jisto jsem se to dozvěděla až 14 července - neb mi to testík neustále nechtěl ukázat ty // ale pak ukázal a v ten den mi umřel otec - takže to bylo takové dost divoké..............ale většinou to tak bývá - že jeden umře a druhý se zrodí.....no ale hold to nevydželo..................ale už je to pryč...............je to prostě za náma a je třeba myslet dál a správně jak píšeš pozitivně.........!!!!!!!!!!
Dneska jsem od tchýně dostala náramek na ruku s nějakýma léčivýma kamenama..........tak ho hned zítra nasadím (moc v to nevěřím, ale třeba.............) a budu ho nosit...co to dá...........

Zuzi - tak se na zítra pořádně vyspi.........i když ty moc nespíš.........a zítra pravou nohou a bude to............držím palečky móóóóccc..................
25. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkýýýýýýýýýýýýýýýýý, je pátek!!! :slight_smile:
26. čer 2009 v 06:49  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjjjjóóóó a umřel MICHAEL JACKSON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
to je síla...........

a v kolik vyrážíš Zuzi?????no a jak se při onem velkém pátku cítíš?????spalas vůbec????
26. čer 2009 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verun ty jsi dnes 29DC?????tož to jsi v očekávání, ne?????? :astonished:
26. čer 2009 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tu někdo????holkýýý vstávat!!!!!!!!! :angry: :sunglasses: :grinning:
26. čer 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tu jsem . V 8,30 vyrážíme, :slight_smile: mám z toho husinu, :cry: ani jsem nespala, mám strach, jak to bude až dojedem, jestli tam něco zůstalo. Jo Jackson-chudák. :confounded:
26. čer 2009 v 07:46  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to už se asi chystáš, co???Jak dlouho tam budeš???Jak dlouho to bude trvat??Dej hnedka potom vědět...co a jak......a hlavně klííííídeek - ......uvidíš, že to dobře dopadne a hlavu vzhůru - však jsi to včera psala.........takže klid, pozitivní myšlení a vyjde to...........pa - držím palečky....................
26. čer 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi drziiiiiiiiiiiimmmmmmmmm..uz mas urcite mimisky u sebe:slight_smile:)
26. čer 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
já už od rána myslím na ZUZU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ráno jsem ji už nesthila napsat, ale to neznamená, že na ni nemyslím :grinning:.
Tfuj,tfuj,tfuj...... .

Peti, jsem 29 DC a nevim nevim... Doufám, že se dočkám :slight_smile:. včera jsem tam na manžu histericky štěkala, až mi řekl ...."a nemáš třeba dostat menzes".... . A já na to...."přej si ať jo a je to jen tím :grinning:".... a zasmáli jsme se. Tak snad přijde.... .A ty jsi Peti kolikátý???
26. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojki.....já jsem 25DC.....taky se uvidí???Ale necítím se na těhu........takže by to nejpozději do ST mělo přijít???Uvidíme.........

No a Monča byla dnes na KO u dr.....tak snad vše O.K.

NO Zuza už to snad má všechno momentálně za sebou.........už se těším.....na info............doufám, že nebude moc dlouho napínat a hlavně aby bylo vše O.K........
26. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek