• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

4. října 2017 
Holky, jsme konečně doma, mám 2 !!!! Detaily za chvíli, až tady nebude Petr, občas mi koukne přes rameno a nechci, aby viděl, co píšu, protože to byde hlavně o něm a chlapi jsou na to hákliví, však to znáte, takže vydržte, jak si půjde zapálit jdu na to. :grinning:
26. čer 2009 v 15:52  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tééda Zuzi - Ty napínáš.................to je supr , že jsou 2!!!!!!!!!!Paráda.............a jak Ti je???? :wink:
26. čer 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi super za tyden budou // se tesíímmm .-)
i na popis.-)
26. čer 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže Petr furt kouřit nejde, tak to zkusím ho nějak obalamutit. Celkem jsem měla 38oocytů z toho zůstalo kvalitních a použitelných 17. nej mi vybrali a transferovali. Doktorka mi to nakonec dělala, strašně hodná, napřed byl pohovor v ordinaci, říkala, že si na mě museli vzít 2 archy papíru, že to dlouho neviděli takovou úrodu a že se v tom vyzná jen embryolog. A pak jestli chci 2, nebo 1 transferovat. Tak já, že 2 a ona ať si to pořádně promyslím, že vzhledem k tomu, že jsem měla tolik vajíček a je tam voda v břichu atd., tak že budu mít bolesti, bude mi blbě a můžu skončit i v nemocnici, tak ať to pořádně zvážíme. No to neměla říkat, Petr, jak slyšel komplikace, tak začal přemýšlet, no ale nakonec doktorka říkala, že mi to vidí na očích, že chci 2, a že to udělá a že ať si píšu, že mi taky vidí na očích, že ještě dnes budu těhotná. A na druhé straně, že když ta sliznice byla taková zvětšená, že se ty vajíčka do toho o to líp uchytnou. Petr se zkrátka bál o můj život, ale to vše se může stát i při jednom dítěti, no né? Mám tedy 1xHB gr. I a 1xXB pg.1, jsou tady k tomu vysvětlivky, ale prd tomu rozumím. Vše nám ukazovali na plazmě a na ultrazvuku. Petr uronil i slzu, to byla krása, furt mě hladil a pusinkoval-holky přeji vám to všem zažít. Dále je psáno 5.den kultivace: 1xHB, 10xXB, 1xB, 5xEB, 17xCM, 2xstop. Ptala jsem se, co znamenají ty 2 jedničky z toho spermiogramu a říkala, že to znamená to, že bychom se mohli snažit sebe víc, ale stejně bych neotěhotněla, protože ta první 1-progresivní pohyb má být 25% a my máme 1%(takže nikdy by se nedostali až do dělohy, jsou líny a ani v té misečce, kde to mají 1cm od sebe to nezvládnou). Druhá 1-norm. morfologie má být 15% a máme 1% a to znamená, že každá spermie má hlavu, tělo a bičík a pokud to nemá, je nedokonalá, takže nepoužitelná, prostě z toho člověk nejde. Takže v podstatě hledali jehli v kupce sena a prej si pořádně mákli. Jinak celkově spermiogram 42mil/85%. A vidíte, není to vše, stačí dvě 1 a je problém....Tabletky mám užívat pořád stejně, jen jedny dobrat a už ne a test si mám udělat 10.7. ale, že je to zbytečny, že ví že jsem těhu-optimistka.
26. čer 2009 v 16:43  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doufám, že to jen vydrží, večer si zkusím založit album-uvidíme.....
26. čer 2009 v 16:45  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi - ani nevíš jak jsem šťastná , že to takhle dopadlo...............tak vidíš......už tě můžeme potichoučku považovat za těhu............krásně jsi to napsala........až jsem taky z toho dojetím uronila slzičku.........pěkné.......
Zuzi a prosímtě ten zbytek z těch 17 - co se dělá s nima????To se dá zamrazit????
Už se strašně těším na albíčkoooooooooooooooooooooooo, tak si pospěš.............ať tady máme zase něco nového......................parááááádááááááááááááááá supéééééééééééééééérrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi a teď máš nějak odpočívat nebo co Ti říkali?????Můžeš normálně všechno dělat???a jak se cítíš??Bolí Tě teď něco????ježííííš to je supeeer
26. čer 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nevíte, co to znamená --1xHB gr. I a 1xXB pg.1-- vím, že kvalita, ale jestli se z toho třeba dá poznat pohlaví, nebo tak něco.
26. čer 2009 v 17:02  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Certi, břicho už mě bolí jen trošku-pohoda, zákrok bezbolestnej, o tom vůbec nevíš, kdybych to neviděla na obrazovce, tak ani nevím, že mi tam něco dělá. Jen než jsem šla na řadu, tak jsem jim tam asi vypila ten barel s vodou a šla 3x čůrat, protože tam psali, že je lepší plný močový měchýř a mě se vždy chtělo když jsme ještě čekali v čekárně, tak jsem to pak musela doplnit a tak dokola. Zbytek si mám volat v pondělí a řeknou mi kolik se dá zamrazita jestli chci zamrazit nějaká. Jinak nesmím sportovat, plavat jezdit na kole-ale já nesportuju :grinning: a týden bez sexu!!! Ale to se dá vydržet :unamused: :unamused: :unamused: , máme k tomu důvod :slight_smile: a jsou i jiné praktiky...
26. čer 2009 v 17:07  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Veru a Certi-vy mi pripadáte, že by z toho mohlo být taky tehu 29 a 25DC, to je nadějny...., bylo by to super si spolu přeměřovat pupky :grinning: .
26. čer 2009 v 17:09  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjoo Zuzi to by bylo krááásnéééé kdyby nám to tady vyšlo všem skoro nastejno..........sic Móňa už je trošku napřed, ale bylo by to fajn.........ale já myslím, že u mě to nehrozí...necítím se těhu......a že by to zrovna teď vyšlo????Nedělali jsme proto nic jiného - pořád to samé.....takže by musel udělat jedině zázrak Štěpán - tím, že mě zkouknul a tím bych byla těhu :wink: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale to nehrozí.........
26. čer 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pátek a tady zas nikdo, jen já a ty moje slohovky.... :frowning2:
26. čer 2009 v 18:16  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj Zuzi - jsme tu tajně skoro všechny, ale čekáme na to tvoje albíčko........... :wink:
26. čer 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juj, to nebude tak hned, je tady návštěva a dělám večeři, album až tak po 21hodině.
26. čer 2009 v 18:57  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,můžu se k vám přidat?Od ledna chodíme do Reprofitu,ale zatím se nám ani tady nezadařilo.Četla jsem si tuto poslední stránku a koukám jakou má zuzi úrodu,to jsem ještě neslyšela a jak jsi se k ní dopracovala?A hlavně se mi líbí co ti řekli-těhu-optimistka.Taky bych toho optimismu trochu potřeboval,nechceš mi trochu poslat? :slight_smile:
26. čer 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berusko-optimistka jsem myslela ta doktorka, né já, já už po tom všem tomu raději ještě nevěřím, abych to nezakřikla, doporučuji ti přečti si více stránek, ať jsi v obraze a víš něco o nás, samozřejmě se přidej a napiš nám něco o sobě. :slight_smile:
26. čer 2009 v 19:43  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a máte nějakou tabulku,kde bych zjistila jak jste na tom?
26. čer 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj berusko....klíďo se přidej......ale tabulky nejsou žádné....hold to musíš přelouskat.................občas něco přeskočit a dostat se na 37 stránku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No a jak to je s tebou.......co máš nasazené za prášky atd.......kdy jdeš na další KO??A Ty chodíš taky ke Štěpánovi?????
26. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já to album nechám na zítra musím tam vymyslet nějakej úvod. :astonished:
26. čer 2009 ve 21:23  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také chodím k dr.Machačovi a mám s ním úspěchy,bohužel nekončí těhotenstvím.V jiném centru jsem podstoupila 2x IVF a vždy jsem měla jen jedno vajíčko a ne zralé,takže žádný ET,pak nám řekli,že nám doporučují darovaná,tak jsme si řekli,že než do toho půjdeme,tak chceme slyšet jiný názor.No a dr.Machač řekl,že je to blbost a že ze mě ty vajíčka dostane a povedlo se mu.Poprvé jsem měla 4 a jedno se oplodnilo,po druhé pět z toho 3 zralé a 2 se oplodnily,ale nelíbilo se jim u nás,tak jsem zvědavá co nám dr.řekne,na kontrolu jdu 14.7.
26. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no budu vás muset přelouskat,ať vás trochu poznám,kdyby byla tabulka,tak by to bylo jednodušší
26. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kolik ti je Beruš a jak se jmenuješ jménem a z jaké lokality jsi, my si to tady už všechno řekli, ale to se dočteš.
26. čer 2009 ve 21:43  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no budu se snažit vás přelouskat.Jináč já jsem z Olomouce a je mi 33,takže na mimi nejvyšší čas.
26. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi nááádhera..taky myslim že jsi novopečená tehule.-) ale nic nezakrikavam a pekne si pockam..jo a testni klidne za tyden..to uz budou //...
Berusko vítej .-)
nic jdu do postele ..dite je u nasich do uterka!!!!!!!!!!! se z ní zblázní :grinning: :grinning: :grinning:
my budem s manzou makat a makat .-)
Tak dobrou noc..a takovejch stastnejch dni nam snad pribude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem vespolek.................
co děláte???
Já tady mám na víkend jednu 13-ti letou slečnu a malýho od bráchy.......tak si užiju :astonished: :grinning: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
takže tady s váma moc nebudu........ale občas doufám zvládnu aspoň nakouknout....................

Zuzi a Ty jsi tam myslím nic nepsala o tom, jestli máš jít pak na KO a kdy???Jestli po tom 10.7.????Nebo jak???

Moni a Leni - jak jste dojeli - cesta dobrá?????A jak jsi dopadla včera na KO?????Máš foto????Taky už příští týden budeš zakládat albíčko???Néé??Říkalas až po 12tt :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2009 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Po tom 10.7. jak budu vědět výsledek mám volat do Brna a objednat se u Machače.
27. čer 2009 v 09:50  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute vespolek. Hlásím se od rodičů a i od Léni - odvezla mě rovnou s sebou. kontrola dopadla v pátek dobře,miminko má 3 cm,srdíčko tlouklo - dostala jsem oficiální řidičák na miminko a kufr pro nastávající maminky.za 14 dní jdu na screening.no jasně,že mám fotku-to muší bejt.za 50 peněz,co by člověk nedělal:slight_smile:)
Zuzi,tobě gratuluju a věř pozitivně.já tomu věřila od první minuty a asi na tom něco bude.Vítám Berušku - přeju moc úspěchů.Peti,tebe jsme s Lénou pochválily,že jsi čupr holčina a že se určitě dále budem scházet,páč jsi v poho :grinning:
27. čer 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
budu nakukovat tak nějak průběžně,jak čas dovolí. snažím se být hodně s rodičema a užít si dětí od sester.i když - jak jsou všechny tři pohromadě,tak se klidí aj Teddy,páč to je teda kraválus obecný a je to tak leda vo nervy.náš taťka naznal,že na starý kolena přijdu asi vo nervy - ať prej se podívám,co mě čeká.tak doufám,že Agája bude hodná :grinning: :grinning: .víte,co je divný?že mě každej tipuje na kluka a v kartách mi vyšla holka,tak nevím.no,uvidíme - moje gyndařka bude mít teď novej 4D ultrazvuk,tak to si Jiří nenechá určitě ujít.
27. čer 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk-my stěhujem, malujem-hrůza, nevím, kde hlavu složíme-akce kulový blesk!!!
27. čer 2009 v 15:25  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co tak náhle???A kde doma nebo v přístavku?????Jak tam pokračuješ?????
27. čer 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek