Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

misa.patrik
29. bře 2010

super 🙂 ted verim ze to vyjde fakt 🙂 uz se nemuzu dockat..

juvik
29. bře 2010

Miso, vitam te mezi námi 😉 Chodilas i jinam? Nebo je Reprofit první car?

sukubka
29. bře 2010

jinak táky vítám.No Macháč nás umí povzbudit je nabitej pozitivem

misa.patrik
29. bře 2010

Ahoj dekuji nene nikdy jsem jinam nechodila ale prodelala jsem 2 GEU a 2 krat zamlkly tehu... a tak jsem odkazana umele 🙂 mam 8 leteho syna a chtela bych jeste jedno... Reprofit mi byl doporucem jsem ze severni moravy,mam to trochu z ruky ale nam to neva hlavne kdyz bude miminko 🙂

andinka22
29. bře 2010

Míšo vítám tě mezi námi. Mudr. Machač je zlatíčko. 🙂

Jdu koukat na TV.
Zatím pá.

juvik
29. bře 2010

Miso, máš toho i tak hodně za sebou 😒 ...Machač ale určitě pomůže 😉 Já jsem taky ze S.Moravy a mám to z ruky, ale co by člověk pro mimi neudělal...budem holt muset jezdit

misa.patrik
29. bře 2010

Jasne 🙂 me je to jedno hlavne ze se podari a odkud jsi ??

juvik
29. bře 2010

Jsem z okresu Frýdek-Místek, kousek od Třince...a ty?

misa.patrik
29. bře 2010

Z Českého Těšína 🙂

juvik
29. bře 2010

Tak to je fakt kousek 🙂 Svět je malý ...a pověst Machače přesahuje daleko hranice Brna a Olomouce 😀

misa.patrik
29. bře 2010

Jj presne me ho doporucil muj Gynekolog a pak jsem cetla tenhle blog a byla jsem rozhodnuta :D a Ty mas nejake deti?a proc CAR?

sukubka
29. bře 2010

holky aspon že přibívají nové snažilky a začne to tu zase žít! 😀

juvik
29. bře 2010

Miso, nemám ...už se snažíme skoro 7 let ☹ Manžel má blbé spermio a u mě je asi taky nějaká zrada, jen se neví pořádně v čem...

misa.patrik
29. bře 2010

aha tak to me mrzi a jak dlouho jezdis k Machacovi?

juvik
29. bře 2010

Od podzimu ...od října. Jinak už mám za sebou více ivf...jezdili jsme už dřív do Ostravy, do Olomouce do Fertimedu...a nic.
U Machače zkoušíme minimálky - takové šetrnější ivf.

teddyna
29. bře 2010

dobrý večer všem. vítám misu.patrik - ať se ti u nás líbí a Reprofit přinese jen štěstí. absolutně nestíhám,tak se omlouvám,že jsem dneska moc nenakecala.

juvik
29. bře 2010

Pro dnesek se loučím...jdu koukat na kriminálku Anděl...teda už koukám ,ale takhle z toho moc nevím 😀
Zítra nakouknu 😉

misa.patrik
29. bře 2010

diky holky ze me vemete mezi sebe 🙂 vubec nevim do ceho jdu DR mi objednal nejake injekce na stimulaci bez doplatku co jsou to zac nevite nekdo?16.pro ne jedu a hned jak dorazi MS budu pichat 🙂

kvakuska
29. bře 2010

juvi 😉

holky zase nejsem v obraze, ale všem, které se na něco chystáte držím palce, už mám z toho stálého držení palce přirostlé k dlani 😀

zuzi klučíci jsou k pomazlení 😵 , ale ten kilovej rozdíl je fakt znát 😨

misap vítám tě tady, snad ti Reprofit přinese štěstí 🙂

kvakuska
29. bře 2010

misop a ty budes mít minimálku a nebo IVF?

misa.patrik
29. bře 2010

Nevim co to je ale jdu na IVF :D

stephanie
29. bře 2010

kvakus no ahooooj ....kde jsi zmizla, co? 😀
ten koníček ti šel teda hezky, máš talent 😀 😀 😀 ....škoda, že jsem ho neviděla na vlastní oči...a co ten popcorn, co...se ti něchtělo, co? 😀 😀 😀

kvakuska
29. bře 2010

no IVF asi už víš co je ... a minimálka (minimální stimulace) je, když se berou jen slabší hormony, vyprodukuje se víc vajíček než v běžném cyklu, ale zase míň než při IVF, je to menší zátěž pro tělo a může se (v případě nutnosti) opakovat častěji než IVF, akorát že pojišťovna minimálku nehradí, vše si platí pacienti sami ... ale pokud máš ještě všechny tři pokusy hrazené pojišťovnou nevyčerpané, tak proč nejít hned do IVF 😉 ... přeji ti, aby to co nejdřív vyšlo 🤐

kvakuska
29. bře 2010

sukub neměla bych problém dorazit s popcornem, ale pochop, od Machače chci mimčo a ne aby mě nechal zavřít do blázince 😝 ... jsem se rozhlížela jako ostříž, když jsem lepila koníka na dveře 😎 ... kdyby mě někdo viděl 😀 ... by nepochopil ... tak stará a tak cáklá 😅

misa.patrik
29. bře 2010

Ahaaa tak diky to bude urco IVF 🙂

misa.patrik
29. bře 2010

Holky chci se zeptat mel tady nekdo 2 a vice zamlklych tehu a po IVF normalne donosil??

ferdice
30. bře 2010

vitam te mezi nami misop, at ti machac prinese stesti. taky v to doufam, ja jsem po 2 zamlklych tehu a 1 mimodelozni a na ivf jdu ted v kvetnu. tak doufam ze to vyjde. ale jinak taky nikoho neznam, kdo by mel tolik nevydarenych a ivf pomohlo.
kvakus 😀 si te uplne predstavuji, jak se rozhlizis a rychle lipnes kona na dvere. neco jako ti grafitaci co cmaraji po barakach 😀
drzim palce vsem co ted neco maji Sukub, Anet i dalsi 🙂

misa.patrik
30. bře 2010

Jeee dekuji 🙂 taky jdu v kvetnu 🙂 16 jedu pro hormony :D

pecicka
30. bře 2010

ahoj holky, přeji krásný den 🙂

juvik
30. bře 2010

Dobré ráno holky,

tak moje rudoška konečně dorazila 🙂 .... se vší parádou, takže asi to dnes bez růžové lentilky nevydržím 🙄 😀

Holky, Ferdi a Miso, tak to budem doufam bojovat spolu, nám to taky vychází na konec dubna - květen 😉