Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

kvakuska
12. dub 2010

peci já na to koukám pro zasmání 😀 ... a také abych si líp uvědomila, jaké mám štěstí, že jsem se nedostala do nějakého podobného centra 😀 ... já narazit na podobně strojené doktory, to by mě fakt omejvali 😝

kvakuska
12. dub 2010

steph prý synek 😀 😀 😀 😅

stephanie
12. dub 2010

😀 😀 😀

pecicka
12. dub 2010

jo holky, máme to ale štěstí, musím vám napsat, e jsem zažila bohužel i kritiku a byla jsem z toho docela PŘEKVAPENA. Fakt je ten, že se pěje jenom chvála, ale ty negativa se mezi nás moc nedostanou.......

pecicka
12. dub 2010

no já sama za sebe jsem moc spokojená, zatím nemám jediný důvod říct, že by to bylo jinak
🙂

sukubka
12. dub 2010

s tím synkem to bylo dobrý 😀
peci opravdu a jakou kritiku?ty máš nějaký informace?nějakýho špiona? 😉

pecicka
12. dub 2010

přeji krásný zbytek večera 🙂 jdu si dát spršku a asi půjdu zalehnout 🙂 tak zítra pa,pa

pecicka
12. dub 2010

no já mám známou, ktwrá taky chodí ke Štěpánovi a ted se na něj docela zlobila a říkala, že když byla v Brně, tak tam bylo akorát plno cizinců, kolem kterých skákali a jich prý si nikdo nevšímal a připadala si, jak páte kolo u vozu. Je nazlobená a když ji to ted nevyjde, je rozhodnuta od něj odejít ☹
taky jsem na to koukala jako blázen 😒

pecicka
12. dub 2010

holky sukubka a kvakuska, proč nemáte fotečku? ☹

sukubka
12. dub 2010

peci ale to že sou s cizinců uprděná je pravda já nevím,ale jak sem měla OPU manža čekal v té čekárně a říkal že se zase Štelcl málem rozpustil!ale jinak sem tam moc spokojená!Ael zajímalo by mě jestli jim ti cizinci dají víc peněz než mi?co myslíte?

sukubka
12. dub 2010

peci asi těm magorům mé foto zase nepadlo do oka a kvakus nebyla asi taky podle jejich představ 😀

katapola
13. dub 2010

No s těma cizincema na tom něco bude. Když jsem byla na OPU, tak manža nemohl se mnou na pokoj, protože prý nemají volno, a tak jsem byla na pokoji ještě s 2 ženskýma a manža musel čekat v čekárně a přitom po nás přišli exoticky vypadající lidé (předpokládám cizinci, i když mluvit jsem je neslyšela) a ty brali na pokoj spolu. Ale tak nijak jsem si to nezabírala a bylo mi to celkem jedno, hlavně aby to dobře dopadlo. A třeba to mělo nějaký důvod, o kterém já nic nemůžu vědět.

pecicka
13. dub 2010

hezké ráno, co se týče těch cizinců, tak je uplně jasné, že platí víc peněz a hlavně platí všechno, nic nejde na pojištovny, ale jak říkám, já jsem spokojená, tak at si tam maj třeba svatýho 😀 😀 😀

misa.patrik
13. dub 2010

Krasne,i kdyz u nas uprsene ☹ ranko Vam preji holky ...

pecicka
13. dub 2010

misa-patrik-tady je taky pěkně hnusně ☹

misa.patrik
13. dub 2010

Hruza tak se mi to tahne do toho patku ze des 😅 dneska si asi udelam velky uklid a zitra velke zehleni a pak uz bude ctvrtek a patek 😀 no jinak mam od nedele pocit ze to kazdou chvili dostanu je to mozne tak brzy kdyz to ma prijit nejdriv v nedeli??

katapola
13. dub 2010

Holky, já byhc teď nejradši spala celých 14 dnů a pak se probudila rovnou s testem s dvěma čárkama🙂

pecicka
13. dub 2010

misi-a ty jdeš k Macháčovi pro co?

pecicka
13. dub 2010

katapolko neboj, uteče to, ty máš nervy z toho, já zase aby bylo dost vajíček, je to pořád nekonečný kolotoč,že?

katapola
13. dub 2010

No je potřeba to brát postupně - nejprve aby byly vajucha, pak aby se oplodnily, pak aby se embrya vyvíjely, pak aby se to zavrtalo tam kam má, pak aby se to 9 měsíců nepustilo....Já jen že se mi těžko soustředí, z utroše jsem tentokrát nějaká unavená.

misa.patrik
13. dub 2010

No jsem Ti psala vcera 🙂 pro protokol a leky a rikal ze mi udela i utz tak nevim proc 🙂 mozna se tam potkame?

pecicka
13. dub 2010

aha, tak to jo, to já už jdu koukat na to, kolik bude folíku, tak snad to píchání k něčemu bude

pecicka
13. dub 2010

¨katapolko-on to ten utrouš tak dělá, mě zase z něho bylo neskutečně špatně ☹

misa.patrik
13. dub 2010

No jo Ty uz si pichas ze?? a mas ty injekce nebo to pero??

pecicka
13. dub 2010

píchám od neděle, ne mám injekce, ty jehličky jsou tak malé,že ten vpich vůbec necitíš, opravdu je tro v pohodě, myslela jsem si, že to bude horší, ale fakt v klidu 🙂

misa.patrik
13. dub 2010

juu tak to jsi me potesila 😀 jako ne ze bych se tak bala ale trochu jo 😀 😀 no budu Ti drzet palce kazdopadne v patek tam budem zase urcite drive vzdy si davame casovou rezervu kvuli cesty mame to kus ... 🙂 takze se mozna uvidime 🙂 jak vypadas vim tak kdyztak na Tebe huknu 😎

pecicka
13. dub 2010

jio misi, klidně houkni 🙂 opravdu to vůbec necítíš a mě to pero přijde zbytečné, navíc jsou to zase peníze 😒

pecicka
13. dub 2010

odkud jedete?

kvakuska
13. dub 2010

Ahojte všichni v dešťovém dni,
holky jak tu píšete o těch cizincích, já to teda vidím jinak ... myslím, že právě díky plným platbám od cizinců může potom doktor dělat taková gesta, jako že nám nenaúčtuje nepovedený pokus, neplatíme nic když se nic neoplodní nebo když se embryjko přestane vyvíjet ... přece i při nepovedeném pokusu tam byla třeba nějaká narkóza, použití nástrojů a práce doktora, lůžko a vůbec všechno kolem, všude jinde (vzpomeňte si na Ferťas!) by tohle člověk zacvakal i kdyby nedošlo k ET, tak podle mě právě díky cizincům si můžou dovolit nám šetřit penízky 🙂 😎
peci kdyby potom Machač té tvé známé při nepovedeném pokusu odpustil třeba platbu 5ti tisíc korun, to by jí, myslím, hned cizinci přestali vadit 😉
Také se stalo, nevím jestli ne třeba zrovna někomu odtud, že přišel na objednanou hodinu a automaticky očekával, že si ho zavolají, a tak se vůbec nenahlásil na recepci a potom se divil že čeká a všichni ho předbíhají 😠

misa.patrik
13. dub 2010

Peci presne jak pises zbytecne penize pichnout se musis stejne 😀 my z Ceskeho Tešína mamt to do OL asi 120 Km a doBrna asi 220Km... no tak penize kteje jsem usetrila za pero jdou na naftu 😀