• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

25. listopadu 2016 
Ella, tak přijď častěji...však řešíme všechny to samé...ať už u Machače nebo Štelcla :slight_smile:

Já jdu ještě vytřít kuchyň a udělat něco k večeři...pak nakouknu, pokud mi manžel neokupuje noťas :sweat_smile:
13. dub 2010 v 17:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Miso, díky :dizzy_face: ...ale abys mohla chodit, jak budeš držet i ty palce na nohách :grinning:
13. dub 2010 v 17:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ja si klidne lehnu a budu lezet :grinning:
13. dub 2010 v 17:33  • Odpověz  • To se mi líbí
A jak na tom holky jste, kdy budete stimulovat. A na co na minimálku nebo klasické ivf
13. dub 2010 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja v tom mam hokej vubec nevim co to je minimalka :grinning: ale ja jdu normalne na IVF to mi teda aspon rikal Machac... v patek jedu pro hormony a pristi tyden bych mela zacit stimulovat... a jak Ty??
13. dub 2010 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
misa.patrik, minimálka je stimulace s minimem hormonu. většinou jíš jen tabletky clostylbegyt a podle velikosti folikulu si pak popř. dopícháváš 2 až 3 dny injekci. Většinou po této stimulaci bývá méně vajíček, ale jak se tak na holky tady koukám tak není to pravidlem. Každopádně je to méně zatěžující pro tělo a taky pro peněženku a mužes na to díky nízkým dávkam hormonů chodit i každý měsíc.
13. dub 2010 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak se opět hlásím. Dnes jsem volala do Reprofitu a máme 5 oplodněných vajíček. Doufám že to tak i zůstane. ET máme ve čtvrtek o půl 2.
13. dub 2010 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, omlouvám se, že vám tu zase lezu, ale potřebovala bych poradit. Minulý týden mi dr.Macháč provedl ET, ale byla jsem jak ve snách a zapomněla jsem se zeptat, co se bude dít a co dělat poté, až otestujeme a budeme vědět.
Mám si nejspíš volat sestřičce na objednání, to půjdu jen na krev a pak se domluvíme, co dál ? Berou krev i v Oloumouci ? živě vidím, jak 2 hodiny jedu do Brna jen na odběr krve.
A mám ještě jednu otázečku, včera jsem (7den po ET) začala špinit a dneska už i lehce krvácet, jde ale o to, že jsme přesto s manželem udělali test a na testíku je viditelný duch. Měla jste to některá, aby to skončilo se šťastným koncem ?

Děkuji.
13. dub 2010 v 18:38  • Odpověz  • To se mi líbí
abig: až tak 14 dní po ET se má dělat test a výsledek napíšeš Machačovi emailem a on ti dá vědět co máš dál podnikat. Jinak na krev si můžeš zajít v místě bydliště. :wink:
13. dub 2010 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Abig, já ti nevím, nejsem odborník a nikdy jsem ducha na testu neměla, ale myslím, že by ses měla ozvat aspoň mailem Machačovi a poradit se. Při krvácení a pozitivním testu myslím dávají ascorutin. Ale možná se pletu.
13. dub 2010 v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ameena, děkuji. Vím, kdy mám testit, až v neděli, ale jakmile jsem začala špinit, tak jsem myslela, že je konec a prostě jsme to prubli, jinak bychom netestovali. Jenže do dneška se to zhoršuje a krvácí víc a víc a to i přes Utrogestan a to bych měla ms dostat nejdřív v pátek. Takže z toho mám jen brouka v hlavě.
Jen jsem nevěděla, jak to probíhá poté ...
13. dub 2010 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Abig, holky už ti odpověděly..tak jen dodám,že držím palce...i když špiníš a krvácíš, nemusí být nic ztracené...zvlášť, když máš // ..ale asi bych taky napsala Machačovi mail a poradila se :wink:
13. dub 2010 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ella, já budu mít zase minimálku.

Renco, 5 bojovníčků, to je krásný výsledek :dizzy_face:
13. dub 2010 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
katapola máš to přesně jako já s tou nemocí,pamatuješ?dojela jsem po Et a druhý den sem se ráno vzbudila a měla rýmu,ucpaný nos no hrůza a tedka zase pro změnu ty střevní potíže nebo co to mám!Ale snad to už zítra bude ok!Neboj na mimi to nebude mít vliv!
Rencav gratuluju k pěknému počtu,tak zítra písni kolik máš vajíček oplodněných!
Asmenko takže mám Machačovi poslat email že?
Abig myslím si že pokud je duch a mrcha nemí úplně rozjetá mělo by to být ok,ale každopádně jak píší holky napiš email Machačovi on ti poradí!!!
13. dub 2010 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, mě zítra manžel jde pro recept na prášky (Estrofem mi už v sobotu dojde). Psaly jste tu o CRINONE, asi by pro mě byl pohodlnější, když se zavádí jednou denně... Mám do něho jít? To je nějaká pasta?
13. dub 2010 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Katapol, Juvík, děkuji za odpovědi. Já bych mu i napsala, ale myslím, že to nemá v tuto chvíli moc cenu, jakmile zjistí, že jsem 8den po ET, tak s tím stejně nic nenadělá. Je to příroda. Třeba to jen vzdal jeden z bojovníčku.
ALe i tak vám moc děkuji, budu čekat co z toho bude a když to přejde, tak testneme a uvidíme a hned budu psát Macháčovi.

Držím pěsti, aby vám všem se již brzy splnil váš sen.
13. dub 2010 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ell Aha tak ja nemam minimalku :slight_smile: dekuji ze jsi me uvedla do obrazu
Reni super drzim pesti...
Abig hlavne si nasad klidovy rezim... skus co nejvice lezet..
13. dub 2010 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Agig, tak držím pěsti.
13. dub 2010 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
anet co je to CRINONE? já to asi někde zapomněla přečíst!
13. dub 2010 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Abig, tak držím pěsti.
13. dub 2010 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Sukub, tak teď jsi mě povzbudila, fakt jo.
13. dub 2010 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Moc Vám děkuju !
13. dub 2010 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem byla dneska na kontrole, dr měřil záhlaví a máme 1,2mm, což je prý dobrý. Taky jsem chtěla fotečku, ale prcek sebou , tak mlel, že se nepodařilo. Nakonec se chytil za hlavičku a bylo ukončené focení. Pořádně jsme se zasmáli s dr. Máme první výsledky z krve, vše o.k.. a bylo mi nabídnuto jet do Zlína na kombinovaný screening, sice si to musím zaplatit, ale aspoň budu vědět, že je prcek v pořádku. S tím zvracením to snad už taky bude dobrý. Zítra ještě musím k zubaři vytrhnout osmičku, protože zlobí a pak snad už bude dobře. Sukubce gratuluji k těhu.
13. dub 2010 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Anty, teda už 11 tt ? :confused: Dlouho ses tu neukázala...je dobře, že jste s prckem v pořádku. :dizzy_face: Trhání osmičky nezávidím..ať to moc nebolí :wink:
13. dub 2010 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Sukub - Crinone je alternativa k Utrogestanu. Prý trochu dražší, ale nevytéká a zavádí se jednou denně.
13. dub 2010 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Anty no ja tu nejsem dlouho tak Te vidim poprve... :slight_smile: to je fajn ze jste vporadku uzivej tehulkovani a opatruj se :slight_smile: no a ten zub Ti taky nezavidim ja uz mam nastesti vsechny 8 venku
Sukub, jak vypadaly dneska tvoje testy? Já ráno dobrý, to byla nejsilnější, ale odpo docela slabá :frowning2:
Anet, s crinone nemám zkušenost, tak neporadím.
13. dub 2010 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Anetko neboj :slight_smile: nejlepsi je ranni moc :slight_smile: treba si moc pila nebo tak :slight_smile:
13. dub 2010 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, doufám, že už toho moc nenadrbete, ať nemusím dočítat :grinning:
Jdu pověsit prádlo na sušák a koukat na telku. Hezký večer, dobrou noc a krásné sny všem :slight_smile:
13. dub 2010 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek