• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

4. října 2017 
já si to čtu a teda píšu jak retard :grinning:
21. dub 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky :slight_smile: muzu si dat tedy vinko?? :slight_smile: a prosim co se bude dit s mym telem po tech injekcich Bravelle?? prosim :slight_smile: hrem hrozna ze? :grinning:
21. dub 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
míšo no dá se předpokládat, že ti budou růst vajíčka ve vaječnících :grinning: ... po několika dnech píchání můžeš začít cítit trochu pnutí v oblasti vaječníků, potom třeba i trošku bolest, každej to vnímá jinak, ale je to normální :slight_smile: ... vezmi si to tak, že folík roste až do velikosti asi 2cm, představ si kuličku 2cm v růměru, no a teď ti jich v každém vaječníku poroste třeba 5, tak pokud budeš něco cítit, bude to úplně normální ... ale třeba neucítíš nic, je to fakt individuální :wink:
21. dub 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kvakus mě předběhla...chtěla jsem Miso napsat to samé...ale je to fakt individuální...někdo se cítí i unavený, podrážděný....je to přece jen hormonální koktejl nebo nálož nebo něco v tom smyslu :grinning:
A vínko si podle mě dát můžeš....ale nevyzunkni toho moc :slight_smile:
21. dub 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a mě vždycky celkem dost bolely prsa...a to pak i po transferu
21. dub 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
misko jak píši holky mě teda vaječníky bolely 2dny před OPU jsem si už myslela že mi musí ty vajíčka prasknout jak mě to tlačilo,ale naštěstí to bylo ok!
A vínko bych si dala,i po transferu doporučují vínko ale né litr :grinning:
21. dub 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky holky :slight_smile:
21. dub 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso, ještě jsem si vzpomněla, že jsem se cítila před odběrem celkem nafouklá a trpěla nadýmáním....chudák manža :grinning:
Ale neděs se....nemusí to tak být....někdo to zvládá v pohodě, někdo hůř, nemá cenu se bát dopředu :wink:

Já se pro dnešek loučím...přeju všem dobrou noc :slight_smile:
21. dub 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
juvi to me porad nadyma :grinning: takze manza je zvykly :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu spat...dobrou holky :slight_smile:
21. dub 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko...posledni jsem odesla a prvni jsem tady :grinning: no maniak konikovy :grinning: :grinning: :grinning: tak druhou injekci jsem zvladla a dnes to bude asi bez modrinky :slight_smile:
22. dub 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky, no vidíš Misi - jsem říkala, že budeš profík v píchání injekcí. :wink:
22. dub 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky Asmi :grinning: ale Ty ruce jak se mi trepou :grinning: :grinning: :grinning: jeste ted
22. dub 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to znám, a pak to přemýšlení jestli jsem to dobře naředila, jestli jsem si píchla správné množství jednotek, jestli jsem to píchla do správného místa. :grinning:
22. dub 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkné ránko holky,
Misa tyk vidíš jak ti to jde,ta první injekce je nejhorší,ted už to bude dobrý :wink:
holky já byla na tom ultrazvuku tak mimís je ok má 2mm a byl vidět už i žloutkový váček.Ted už aby to bylo dobrý u Machače v úterý a 6.ř mám dojít ke svému gyn pro těhu průkajdu,tak snad to bude ok :slight_smile:
22. dub 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
sukub: tak gratuluji.
22. dub 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo Sukub supeeeer :slight_smile:
22. dub 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko holky

sukub, no super!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to jsi rychle zpátky...
22. dub 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Step jsem rychlo,taky jsem vyjížděla z domu o hodku dřív aby mě co nejdřív na té endokrynologii vzala a já mohla letět na gyndu!
22. dub 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sukub, tak to gratuluju, to jsou výborné zprávy.
22. dub 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sukub gratulka..a kdy si hodíš tt do profilu?.-) at jsme v Obraze :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. dub 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
sukub a máš už i srdíčko?
Asmenko děkuji za přání
22. dub 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko všem :slight_smile:

Sukub, moc gratuluju, to je krása :dizzy_face:
Ella, nakoukla jsem do Reprofit Brno, super zprávy, drž se :wink:
Miso, vidíš, jsi šikula :slight_smile:
22. dub 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
elae, tak co ty, jak to dopadlo?
sukub, tak co, už dobrý?
22. dub 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, všechny vás zdravím :slight_smile:
sukubce gratuluji
elli tobě všechno to nej, at se ti splní všechná přání :slight_smile:
22. dub 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
elae nemáme srdíčko na to je prý brzy,budu ráda jestli už bude v úterý u Štěpána :wink:
ale jinak moc děkuju holky :wink:
Step jojo dobrý,už jo :wink:
22. dub 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
elae, tak už jsem nedočkavě koukala na to Brno - to je super zpráva, moc gratuluji a přeji hodně štěstíčka...Ti doktoři jsou magoři, jen tě vystrašil...
22. dub 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici hodím si to tam až po srdíčku,přeci jen se bojím :confused:
22. dub 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
sukub, se dívám, co píšeš , že dobrý...já jsem chtěla napsat místo sukub JUVI.. nevím proč, ale není to poprvé, co jsem si popletla vaše jména.... :grinning:
ale mohlo to pasovat i na tebe, to je fakt :slight_smile:
22. dub 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stephi, tak jestli myslíš mě, tak dobrý :grinning: Už mám i chuť na jídlo, takže to je dobré znamení :slight_smile:
22. dub 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek