• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

4. října 2017 
sukub: je to na www.nova.cz zadáš seznam pořadů - publicistika - televizní noviny
22. dub 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sukub, se zprávama neporadím..ale asi na tn.cz

Miso, bramborový salátek....mňam :slight_smile:

Já se holky taky pro dnešek loučím...jsem nějaká mrtvá :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...tak dobrou
22. dub 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak už to máš od Asmee :wink: Já na netu na televizní noviny nekoukám ...
22. dub 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý večer,

katapol, to je mi líto, já jsem na tebe dneska několikrát myslela...ale nevzdávej to!!! Nevím, z jakého důvodu se vám nedaří mít děti, jestli to je z tvé strany, nebo z manželovy, ale určitě nějaká naděje je.. budu držet palečky :dizzy_face:

já jsem teď přišla z bruslí...zase jsem sebou pěkné lízla...v úterý na pravou půlku zadku, dneska na levou...ale to kvůli tomu, že mi syn vjel pod nohy - abyste si nemysleli, že jsem až takové kopyto :grinning: ...no dokaličená jsem teda dost :confounded:

asmeen, jsem se smála, že se koukáš na Káťu a Škubánka...za dva roky budeš sledovat pohádky od rána do večera...já koukala na Teletubies celý den, úplně jsem z toho magořila :grinning:
22. dub 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
steph: já mám ráda takové ty klasické večerníčky co byly za nás, ty nové se mi nelíbí.
22. dub 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak tady je step ona se nám zase byla mrzačit na bruslích :grinning: ty jsi ale opravdu šokovná,já bych tě tak chtěla vidět,opravdu!ještě že ti Machač nubude v úterý prohlížet zadek by si myslel že jsi týraná :slight_smile:
22. dub 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
asmenko děkuji ale dnešní noviny tam ještě nejsou :unamused:
22. dub 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
sukub: to tam bude, ale až tak za půl hodinky a nebo zítra.
steph: si dobrá, že jezdíš na bruslích, já na nich neuměla ani stát.
22. dub 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
sukub :grinning: :grinning: :grinning:
jo asmeen, mi se taky líbilo něco jiného, než synovi :grinning: ...to si nevybereš, pak už ti to bude jedno, zvykneš si na všechno a budeš ráda, že máš chvíli klid :grinning:
mi se taky líbí Tip a Tap, měla jsem to strašně ráda...ale to synáčka nějak nebralo :unamused:
no a kolikrát úplně zírám, jak sprostě se v těch pohádkách mluví...

no nic, jdu si udělat lázeň, jsem úplně ko...
22. dub 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
asmeen, no já asi taky moc bruslit neumím, jak pořád padám :grinning:
sukub, to tam bude určitě později ty zprávy, oni to tam hned nedávají :wink:
22. dub 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Steph, díky. Doktoři nenašli problém u žádného z nás. Spermiogram víc než ukázkový, já taky ok. Jen se nám vždy pomaleji vyvíjejí embrya. Takže holt asi nějaký problém, na který je dnešní medicína krátká.
22. dub 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
...katapol, určitě se najde nějaké řešení, uvidíš!!! pokud jste oba zdraví, tak aby v tom byl čert...
mé kamarádce jednou řekli, že se svým mužem nikdy nebou mít děti, nějak nesnášela jeho sperma, či co...ona se ale nevzdávala, byla na několika umělých oplodněních a má krásné dvojčátka...a to není všechno...klukům nebyl ještě ani jeden rok a ona byla těhotná znovu - přirozeně!!! má třetího kluka :grinning:
...takže katapol vydrž, naber co nejrychleji znovu síly a bojuj!!!! :dizzy_face:
22. dub 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat taky si myslím že něco doktoři vymyslí a na něco příjdou uvidiš!
Step na diskusi kam sem chodila minule byla ta sara.max taky ji řekli že mimi mít nebude a na vánoce otěhotněla přirozeně a to měl aza sebou několik pokusů IVF!!
22. dub 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fota z dneška-bobišci po prochajdě ve svetříkách, ve spacáčcích před spaním, s novou hrací dekou ze které nejde prý utéct :grinning: a další
22. dub 2010 ve 21:19  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky teda já myslela, že jenom žáby můžou za jeden den nakvákat 4 stránky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... dočtu vás až zítra, dnes jsem pracovně naprosto zmožená, možná ani do té postele už nedojdu :rolling_eyes: ... dobrou :dizzy_face:
22. dub 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: ta ohrádka je dobrá a jak se jim líbí v těch vacích?
Já se chystám k holičič a pěkně jsem vyměkkla, protože jsem z okna vyděla jednu pěknou maminku s dlouhýma vlasama,která je měla učesané do dvou cůpků, takže z mého stříhání se uskuteční jen ofina, protože mi možná taky cůpky budou slušet. :grinning: :grinning: Ostříhat se můžu vždycky. :grinning:
23. dub 2010 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko :slight_smile: to je ale náááádherně :slight_smile:
už se těším na odpoledne,jedeme ke známým na chalupu a budem grilovat pstruhy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mnam mnam :grinning:
23. dub 2010 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
misi: tak to ti teda závidím, taky bych jela grilovat pstruhy - my jezdíme do Bělé, můžeš si to tam sama i nalovit a dělají je tam moc výborné.
23. dub 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
asmi: Jeee to je super,my to tady mame nekde pry taky nekde kousek v Polsku ze se to tam da primo nachytat ale jsme se tam jeste nedostali :grinning:
23. dub 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočenky, přeji vám krásné ráno :slight_smile:
23. dub 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tobě taky peci :slight_smile: je to krásné se dívat z okna na to azuuuro že?? :grinning:
23. dub 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
úžasný, už se těším, až ve 12hod vypadnu a půjdu provětrat hlavu :slight_smile: a jak zvládáš injekce? Jsi na neschopence nebo chodíš do práce?
23. dub 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nene ja uz ted nepracuji takze jsem doma :slight_smile: jojo zvladam to :wink: prvni den to bylo asi nejhorsi,peci do toho protokolu pisu jen datum nahoru ze??
23. dub 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, jen datum a neboj, je to jen informační pro tebe, Macháč má protokol svůj
no já mám právě neschopenku
23. dub 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha .. to Tě ještě nechá ne?? ja myslim že jo :wink: ja jsem dělala servirku víš tak jsem pak skončila v práci protože jsem měla dlouhé směny a nešlo to zkombinovat s Patrikem planovaným miminkem a tak ...tak doufám že ted už to výjde
23. dub 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
misi- no mě právě v práci od 1.4.snížili úvazek na 6hod a tak i peníze a na základě to dělá 4tis a to je opravdu hodně, tak jsem pozřebovala nastoupit na PN za starých podmínek, ted, když to nevyšlo, tak se s ním musím domluvit a rozhodně nechci přerušit, protože to by byla konečná a už bych si neschopenku nemohla dovolit vůbec a vzhledem k tomu, že jsem cvičitelka ve studiu pro ženy, tak ten pohyb a všechno by asi moc vhodné na začátek těhotenství nebylo
23. dub 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha .. :frowning2:
23. dub 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky nezvládám vás přečíst, :frowning2: tak zítra je víkend tak v klidečku si přečtu všechno.za chvíli pádím do práce.
23. dub 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásím se po příchodu od kadeřnice, tak nakonec jsem se nechala přistřihnout víc, ale na dva pidi culíčky to je. :wink:
23. dub 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmi super :slight_smile: ja mam vlasy pod lopatky a uz mi to leze na nervy :grinning: ale strihat mi to je zase lito :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale chtela bych zmenu :frowning2:

Davame si zrovna obidek pekla jsem bucek a varila zeli mnaaam :grinning:
23. dub 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek