Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

asmeena
22. dub 2010

sukub: je to na www.nova.cz zadáš seznam pořadů - publicistika - televizní noviny

juvik
22. dub 2010

Sukub, se zprávama neporadím..ale asi na tn.cz

Miso, bramborový salátek....mňam 🙂

Já se holky taky pro dnešek loučím...jsem nějaká mrtvá 😝 ...tak dobrou

juvik
22. dub 2010

Aha, tak už to máš od Asmee 😉 Já na netu na televizní noviny nekoukám ...

stephanie
22. dub 2010

dobrý večer,

katapol, to je mi líto, já jsem na tebe dneska několikrát myslela...ale nevzdávej to!!! Nevím, z jakého důvodu se vám nedaří mít děti, jestli to je z tvé strany, nebo z manželovy, ale určitě nějaká naděje je.. budu držet palečky 😵

já jsem teď přišla z bruslí...zase jsem sebou pěkné lízla...v úterý na pravou půlku zadku, dneska na levou...ale to kvůli tomu, že mi syn vjel pod nohy - abyste si nemysleli, že jsem až takové kopyto 😀 ...no dokaličená jsem teda dost 😖

asmeen, jsem se smála, že se koukáš na Káťu a Škubánka...za dva roky budeš sledovat pohádky od rána do večera...já koukala na Teletubies celý den, úplně jsem z toho magořila 😀

asmeena
22. dub 2010

steph: já mám ráda takové ty klasické večerníčky co byly za nás, ty nové se mi nelíbí.

sukubka
22. dub 2010

aha tak tady je step ona se nám zase byla mrzačit na bruslích 😀 ty jsi ale opravdu šokovná,já bych tě tak chtěla vidět,opravdu!ještě že ti Machač nubude v úterý prohlížet zadek by si myslel že jsi týraná 🙂

sukubka
22. dub 2010

asmenko děkuji ale dnešní noviny tam ještě nejsou 😒

asmeena
22. dub 2010

sukub: to tam bude, ale až tak za půl hodinky a nebo zítra.
steph: si dobrá, že jezdíš na bruslích, já na nich neuměla ani stát.

stephanie
22. dub 2010

sukub 😀 😀 😀
jo asmeen, mi se taky líbilo něco jiného, než synovi 😀 ...to si nevybereš, pak už ti to bude jedno, zvykneš si na všechno a budeš ráda, že máš chvíli klid 😀
mi se taky líbí Tip a Tap, měla jsem to strašně ráda...ale to synáčka nějak nebralo 😒
no a kolikrát úplně zírám, jak sprostě se v těch pohádkách mluví...

no nic, jdu si udělat lázeň, jsem úplně ko...

stephanie
22. dub 2010

asmeen, no já asi taky moc bruslit neumím, jak pořád padám 😀
sukub, to tam bude určitě později ty zprávy, oni to tam hned nedávají 😉

katapola
22. dub 2010

Steph, díky. Doktoři nenašli problém u žádného z nás. Spermiogram víc než ukázkový, já taky ok. Jen se nám vždy pomaleji vyvíjejí embrya. Takže holt asi nějaký problém, na který je dnešní medicína krátká.

stephanie
22. dub 2010

...katapol, určitě se najde nějaké řešení, uvidíš!!! pokud jste oba zdraví, tak aby v tom byl čert...
mé kamarádce jednou řekli, že se svým mužem nikdy nebou mít děti, nějak nesnášela jeho sperma, či co...ona se ale nevzdávala, byla na několika umělých oplodněních a má krásné dvojčátka...a to není všechno...klukům nebyl ještě ani jeden rok a ona byla těhotná znovu - přirozeně!!! má třetího kluka 😀
...takže katapol vydrž, naber co nejrychleji znovu síly a bojuj!!!! 😵

sukubka
22. dub 2010

kat taky si myslím že něco doktoři vymyslí a na něco příjdou uvidiš!
Step na diskusi kam sem chodila minule byla ta sara.max taky ji řekli že mimi mít nebude a na vánoce otěhotněla přirozeně a to měl aza sebou několik pokusů IVF!!

zuzka72
22. dub 2010

Fota z dneška-bobišci po prochajdě ve svetříkách, ve spacáčcích před spaním, s novou hrací dekou ze které nejde prý utéct 😀 a další

kvakuska
22. dub 2010

holky teda já myslela, že jenom žáby můžou za jeden den nakvákat 4 stránky 😝 ... dočtu vás až zítra, dnes jsem pracovně naprosto zmožená, možná ani do té postele už nedojdu 🙄 ... dobrou 😵

asmeena
23. dub 2010

zuzi: ta ohrádka je dobrá a jak se jim líbí v těch vacích?
Já se chystám k holičič a pěkně jsem vyměkkla, protože jsem z okna vyděla jednu pěknou maminku s dlouhýma vlasama,která je měla učesané do dvou cůpků, takže z mého stříhání se uskuteční jen ofina, protože mi možná taky cůpky budou slušet. 😀 😀 Ostříhat se můžu vždycky. 😀

misa.patrik
23. dub 2010

Dobré ranko 🙂 to je ale náááádherně 🙂
už se těším na odpoledne,jedeme ke známým na chalupu a budem grilovat pstruhy 😝 😝 😝 mnam mnam 😀

asmeena
23. dub 2010

misi: tak to ti teda závidím, taky bych jela grilovat pstruhy - my jezdíme do Bělé, můžeš si to tam sama i nalovit a dělají je tam moc výborné.

misa.patrik
23. dub 2010

asmi: Jeee to je super,my to tady mame nekde pry taky nekde kousek v Polsku ze se to tam da primo nachytat ale jsme se tam jeste nedostali 😀

pecicka
23. dub 2010

ahoj kočenky, přeji vám krásné ráno 🙂

misa.patrik
23. dub 2010

Tobě taky peci 🙂 je to krásné se dívat z okna na to azuuuro že?? 😀

pecicka
23. dub 2010

úžasný, už se těším, až ve 12hod vypadnu a půjdu provětrat hlavu 🙂 a jak zvládáš injekce? Jsi na neschopence nebo chodíš do práce?

misa.patrik
23. dub 2010

Nene ja uz ted nepracuji takze jsem doma 🙂 jojo zvladam to 😉 prvni den to bylo asi nejhorsi,peci do toho protokolu pisu jen datum nahoru ze??

pecicka
23. dub 2010

jo, jen datum a neboj, je to jen informační pro tebe, Macháč má protokol svůj
no já mám právě neschopenku

misa.patrik
23. dub 2010

Aha .. to Tě ještě nechá ne?? ja myslim že jo 😉 ja jsem dělala servirku víš tak jsem pak skončila v práci protože jsem měla dlouhé směny a nešlo to zkombinovat s Patrikem planovaným miminkem a tak ...tak doufám že ted už to výjde

pecicka
23. dub 2010

misi- no mě právě v práci od 1.4.snížili úvazek na 6hod a tak i peníze a na základě to dělá 4tis a to je opravdu hodně, tak jsem pozřebovala nastoupit na PN za starých podmínek, ted, když to nevyšlo, tak se s ním musím domluvit a rozhodně nechci přerušit, protože to by byla konečná a už bych si neschopenku nemohla dovolit vůbec a vzhledem k tomu, že jsem cvičitelka ve studiu pro ženy, tak ten pohyb a všechno by asi moc vhodné na začátek těhotenství nebylo

misa.patrik
23. dub 2010

Aha .. ☹

britka
23. dub 2010

Já taky nezvládám vás přečíst, ☹ tak zítra je víkend tak v klidečku si přečtu všechno.za chvíli pádím do práce.

asmeena
23. dub 2010

Hlásím se po příchodu od kadeřnice, tak nakonec jsem se nechala přistřihnout víc, ale na dva pidi culíčky to je. 😉

misa.patrik
23. dub 2010

Asmi super 🙂 ja mam vlasy pod lopatky a uz mi to leze na nervy 😀 ale strihat mi to je zase lito 😝 😝 ale chtela bych zmenu ☹

Davame si zrovna obidek pekla jsem bucek a varila zeli mnaaam 😀