• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

23. května 2017 
Dobré ránko,
nějak jsem dneska přejetá...asi z té včerejší slunenčí lázně....pořád mě bolí kebule :rolling_eyes: A zase je tak krásně :dizzy_face:
Mrcha pomalu klepe na dveře,začala jsem špinit, uvidíme jestli dneska dorazí... takže někdy příští týden pojedu za Machačem na kontrolu...

Miso, na zítřek budu držet palce, aby bylo vše v pořádku....ale jestli vaječníky bolí, tak určitě rostou :wink:
26. dub 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmee, koukala jsem na ty tvoje kytičky....máš to překrásné :dizzy_face: ... a ty květináče jsou super, fakt moc pěkné. Kde jsi je kupovala?
26. dub 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, taky zdravím ze slunné Olomouce :slight_smile:
26. dub 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám dotaz. od zítřka začínám brát clostík na IUI. Dr.Machač mi říkal že mi IUI udělá v případě maximálně 2 zralých folíků. Kdyby těch folíků bylo víc mohla bych jít do minimálky?
26. dub 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
juvik: ty květináče jsem koupila v Hornbachu, ale jsou plastové a jeden stál skoro 500,- :confounded:
26. dub 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitulik, záleží jak se domluvíš s Machačem na kontrole. Teoreticky pokud folíků bude víc, tak by minimálka neměla být problém, ale nevím.... který DC máš jít na kontrolu?

Asmee, fíha, tak to je docela dost :confused: ...ale jsou fakt krásné a vůbec bych neřekla, že jsou plastové.
26. dub 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juviku díky. Na kontrolu mám jít 12 až 13DC. Zítra se budu objednávat tak uvidíme na kdy mě objedná
26. dub 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitulik, nemáš zač....však uvidíš, co ti poví....to je těžko tak dopředu říct :wink:
26. dub 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky je mozne ze by me bolelo i v krizich?? :slight_smile: ja vim jsem hrozna ale jsem amater :grinning: :grinning: :grinning:
26. dub 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
asmenko ty kyti jsou hezký,mě se líbý ty bílé kamínky jak j máš u těch kytiček ty jsi sehnala kde?
juvi začneš tento cyklus se stimulkou nebo až ten další?já už v tom mám chaoz!
misa myslím že v kříži tě ale nebolí ze stimulky to podle mě máš s něčeho jiného :slight_smile:
26. dub 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha diky tak to bude z te trampoliny :grinning: diky
26. dub 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
misa no jasně to je ta trampolín ana ni jsem zapomněla :grinning:
26. dub 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: ja tez :grinning:
26. dub 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sukub, tento cyklus....jen co mrcha dorazí....zatím jen špiním, tak asi zítra a od čtvrtka clostík :wink:
26. dub 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
sukub: kamínky jsem taky koupila v Hornbachu a je to 5kg pytlík nějaké mramorové drti. :wink:
26. dub 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
juvi tak to konečně se bude něco dít co?kdy máš pak kontrolu?Machač tam už příští týden je?
asmenko tak já se do toho hornbachu musím jet podívat :wink:
26. dub 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sukub, asi v úterý...a doufám, že už tam je...nebo máš jiné info?
26. dub 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes jsou nám přesně 2 měsíce

Tak jsem byla ve škole v pátek a slitovali se nade mnou-absence 85% i přesto mě nechají dodělat tenhle ročník, abych nemusela opakovat-vzorná žákyně,chápete. No ale musím si napsat všechny písemky, referáty, slohovky atd. co ostatní už psali. Takže dnes to mažu do školy sepsat a příští týden mě čeká napravit 10předmětů-tak držte pěsti. Budu asi celej tento týden ležet v učení. Taky to dopisuju a je to kolem 150stran-velký sešit-takže mazec. Vše dokážu snad okecat, ale dohnat 5lekcí němčiny, když těch předchozích 8 jsem odflákla-tak to si teda vůbec nefandím, takže písemky napíšu odhadem, jsou to doplňovačky-no takže když budu mít na výzo 4 místo 1, tak se snad svět nezboří, no né?
26. dub 2010 v 17:31  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: já nechápu jak to všechno zvládáš? Nemá tvůj den víc než 24 hodin? :grinning:
26. dub 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak napište shrnutí v kolik kdo dorazíte zítra k Dr. Macháčovi.
Začínám tabulku:

Sukubka - 8:00
Kvakuska - ?
Miša.Patrik - 9:00
Aneta1199 - 10:00

A bude nějaký poznávací znamení? :wink:
26. dub 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, to tam budete mít teda megasrazík.
26. dub 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, teda, taky zase koukám :confused: .... jak ty to zvládáš? Co děláš za školu? Kdybys bydlela blíž, tak bych ti s němčinou mohla helfnout....ale ty to určo zvládneš :wink:

Takže zítra je zase srážecí den :grinning: ....si to holky užijte a hlavně dovezte samé dobré zprávy :dizzy_face:
26. dub 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kde se nám toulá Ferdice a Daisy? Kdy holky začínáte?
26. dub 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
anet já ale vlastně nic u Machače nepotřebuju, můžu si tak akorát nechat napsat od marušky Clostík, ale ani nevím, jestli už ho tenhle měsíc budu potřebovat :sunglasses: ... když teda pominu mé poslání přebarvit soba na modro a udělat z něj koně :grinning:
26. dub 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja mam prijet mezi 8-10 no a manza chce vyjet kolem pul 8 tak o pul 9 jsem tam jak na koni modrem koni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. dub 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juvik dělám nástavbu na Kosince II ročník. Nemáš někde v šuplíku slohovku na téma :wink: můj přítel :wink: tož to by mi bodlo.
26. dub 2010 v 19:59  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
všem na zítřejší kontrolu hodně štěstíčka. :wink:
26. dub 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sukubka - 8:00
Kvakuska - ?
Miša.Patrik - 9:00
Aneta1199 - 10:00
Stephanie - dopoledne ???

všem přeji zítra hodně štěstí, sukubce a anet krásné fotečky a bijící srdíčka!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

hezký večer všem
asmeen - truhlíky paráda - se ti tam akorát vešly, co? jestli se budeš nudit, tak mi můžeš přijít nasadit muškáty! :grinning:
26. dub 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, Sukubko a Anet: kdy jste měly punkci a kdy ET? Budete asi podobně jako já. Punkce 24.3., ET 26. Já jsem byla u Machače minulý týden v úterý a mám jít zase až příští úterý, takže se v ty úterky pěkně střídáme...Zajímalo by mě, zda by už u Vás mělo být zítra vidět srdíčko. Rozhodně na zítra držím palce.

Asmen, krásně vykytičkovaný balkon!
26. dub 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
step: klidně ti přijedu zasadit muškáty, zahradničení mě baví. Takže neříkej dvakrát :grinning: A ty truhlíky byly samozřejmě vypočítané :grinning: :wink:
Děkuji holky za pochvaly.
26. dub 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek